Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2022 6:24 pm 
Offline

Registrován: pon lis 22, 2021 9:55 pm
Příspěvky: 9
neti píše:
.. že postoje, ktoré prezentuje Nick v tomto topicu, považujem za toxické.

V podstate s tebou súhlasím. Len je zábavné sledovať ako sa s ním snažíš diskutovať. Ešte si nepochopil, že s ním sa diskutovať nedá? Neuznáva žiadne argumenty, zúrivo háji svoju "jedinú pravdu".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2022 8:18 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
očkovaná : A ty si sa kde tu vzala? :D :D :D NIE SI TY NÁHODOU "NETI"? :lol: :lol: :lol:
Nikto tu nikdy nehájil Netiho (ale ani mňa), a IHNEĎ NA TO, ako som nadobro prestal komunikovať s NETIm, tak sa tu zjavila slovenka, ktorá ho začína podporovať... Ehmm.... Je to prinajmenšom divné.
Mimochodom, slová "proti covid očkovanej", ktorá si ešte spravila nick s takým názvom ("Hrdo sa k tomu že som očkovaná hlásim!") majú asi akú váhu? ... Pre mňa teda presne takú : NULOVÚ.
Maj sa (a nevyničuj zbytočne svoj čas odpisovaním, si pre mňa "neexistujúca")

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 08, 2022 9:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Jordan Peterson: Why Are Women Falling in Love With Feminine Men?
https://www.youtube.com/watch?v=dOyrEkmy7A8

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 20, 2022 6:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
(autor: psychoanalytik Peter Poethe, zdroj DenníkN)

Dospievajúci chlapci sú frustrovaní, lebo nevedia naplniť svoju mužskú hodnotu. Vinia za to dievčatá
Dospievajúci chlapci v rámci svojej neistoty hľadajú istotu v tom, že musia zaujať úspešnú mužskú rolu a naplniť svoju mužskosť. Pre niektorých to znamená mať sex, ale ak im ho dievčatá nechcú dať, vinia ich za to, že z nich nespravili chlapov. Zradikalizujú sa v podobne zmýšľajúcich skupinách na internete a napokon všetky ženy vinia zo všetkých svojich zlyhaní. Že by im chýbal pozitívny mužský vzor v otcovi? „Viem si skôr predstaviť situáciu, keď je matka v rodine príliš dominantná a zároveň citovo chladná. Chlapci sa potom môžu cez iné ženy a dievčatá mstiť svojej matke, ktorá vládne v rodine,“ hovorí v rozhovore psychiater a psychoterapeut Peter Pöthe. Ide podľa neho o nebezpečný fenomén, pretože svoju nenávisť chlapci šíria na internete, je ich tam veľa a fantazírujú o tom, ako by ženám ublížili. Aj keď pre drvivú väčšinu je to len fantázia, stačí, aby sa našlo päť takých, ktorí niekomu reálne ublížia. „Paragraf o šírení nenávisti má skutočne zmysel. Verejne by sa to malo odsúdiť, je to vážna vec. Nehodil by som to za hlavu, keď sa šíria takéto hnutia na internete, treba o tom verejne rozprávať aj na školách,“ dodáva.

S Petrom Poethem sa okrem iného rozprávame o:
-- dôvodoch, prečo niektorí dospievajúci chlapci nenávidia dievčatá a ženy a či je za tým slabý vzor v otcovi alebo príliš mocná matka,
-- frustráciách dospievajúcich chlapcov, ktorí vinia dievčatá za to, že z nich nerobia mužov,
-- nebezpečenstvách, ktoré takáto radikalizácia prináša, ak sa odohráva na internete,
-- rizikách, či na internete zradikalizovaní chlapci môžu ublížiť dievčatám v reálnom svete,
-- tom, ako by mal, respektíve nemal, vyzerať vzťah rodičov k dieťaťu a vzťah rodičov medzi sebou.

Na internetových fórach a sociálnych sieťach sa schádzajú skupiny mladých chlapcov, tínedžerov, ktorí nenávidia dievčatá, obviňujú ich zo svojho zlyhania vo vzťahoch a celom svojom živote a navzájom sa v tejto nenávisti podporujú. Rozvíjajú gynocentrické konšpirácie, podľa ktorých je rodovo podmienené násilie umelo vykonštruovaný problém a rodovú nerovnosť si ženy vymysleli, aby mohli utláčať mužov. Ako je možné, že sa táto nenávisť tak veľmi šíri? Je to preto, lebo sú to ešte deti a nie sú dostatočne zrelé na to, aby to poriadne spracovali?
Áno, je dôležité povedať, že sú to nedospelí jedinci. V rámci vývoja prechádzajú zmenami a neistotou a zároveň žijú v spoločnosti, ktorá na dospievajúcich tlačí. Môžu byť predčasne radikalizovaní práve preto, lebo chcú zamedziť obdobiu, v ktorom sú si neistí a v ktorom sa musia učiť zažívať aj neúspechy či odmietnutia, čo je normálna súčasť dospievania a vzťahov. V súčasnom období sa však tlačí na rýchly vývoj a chlapci v rámci svojej neistoty hľadajú istotu v tom, že musia zaujať úspešnú mužskú rolu. Musia naplniť svoju mužskosť.

Môže to byť aj tým, že nemali dobrý vzor vo svojich otcoch? Nehovorím pritom vyslovene o otcovi, ktorý by bol násilný a agresívny voči ženám, ale možno v tej generácii ešte muži sami nevedeli, ako sa správať k ženám, ktoré sú im rovné.
Títo chlapci skutočne nemuseli mať dostatočné vzory v otcoch. K tomu treba prirátať, že internet je obrovský, zíde sa tam veľmi veľa chlapcov a stačí, že časť z nich nemá svoju mužskú rolu pozitívne potvrdenú vo svojom otcovi.

Akože keď je otec priveľmi dominantný na úkor matky?
Ak by to bolo o tom, že otec ponižuje matku, tak by tí chlapci od žien nič nechceli, neboli by ženami ohrození. Ale oni veľmi stoja o to, aby boli rešpektovaní a vážení. Preto si v tejto súvislosti viem skôr predstaviť situáciu, keď je matka v rodine príliš dominantná a zároveň citovo chladná. Chlapci sa potom môžu cez iné ženy a dievčatá mstiť svojej matke, ktorá má v rodine falus, teda ona vládne v rodine. Falus je archaický symbol toho, čo kedysi muži v rodine predstavovali – dominantnú paternálnu rolu. Posledné desaťročia však majú hlavné slovo vo výchove a rodine matky, pričom zároveň môže byť frustrujúce, ak sú chladné a nedávajú dieťaťu citovo to, čo by potrebovalo zažívať. Preto sa potom chcú matke mstiť cez iné ženy. Zároveň si možno aj ich otcovia odvodzujú svoju hodnotu a mužskosť od ženy, matky toho dieťaťa, a v tom je tá matka dominantná. Čiže môže ísť o fenomén, že ja si mužskosť vytvorím cez ženu. Oni sú ešte malí, potrebujú sa učiť, ako byť úspešní vo vzťahoch, ale sú veľmi netrpezliví.

Čo znamená vytvoriť si mužskosť cez ženu?
Oni ženu vnímajú ako veľmi mocnú osobu, čo teda majú asi z rodiny, a táto mocná osoba by ich mala urobiť mužmi. Ešte to je v kombinácii s tým, že ženy dnes nie sú majetkom mužov, dievčatá sú oveľa sebavedomejšie a často aktívne vo vzťahoch. Chlapci tam už nemajú tú výhodu ako kedysi. Od dievčaťa alebo ženy čakajú, že ich spraví mužom cez sex, lebo sex je pre chlapca potvrdenie mužskosti, toho falusu. Pokiaľ im to, čo očakávajú, dievča nedá, môžu to skutočne vnímať tak, že ona ich schválne kastruje a neumožňuje im, aby sa stali chlapmi. Vidia len sex, pretože sú emočne plochí a sociálne nezrelí, a v odmietnutí sexu vidia odmietnutie svojej osoby, čo ich ohrozuje a ponižuje.

Je pravda, že diskusie na fórach, ktoré som našla, boli viac-menej o sexe, chlapci sa tam nejako veľmi nesťažovali na to, že by nemali vzťah.
Ono by to malo byť tak, že najprv je vzťah a potom je sex v tom vzťahu. Lenže oni chcú sex, lebo nevedia mať vzťah. Časť z nich má takú nevedomú fantáziu, že sex z nich spraví mužov. Nie je to iba o sexuálnej potrebe, pretože sexuálne uspokojenie vedia dosiahnuť na milión spôsobov a ženu na to ani nepotrebujú, prípadne si sex vedia kúpiť. Oni sú frustrovaní, lebo nemajú mužskú hodnotu, cítia sa neisto, a preto sa radikalizujú, pretože keď sa spoja, sú mocnejší, silnejší. Mocnejší ako tá žena, ktorú podvedome vnímajú ako mocnú vládkyňu, ktorá má niečo, čo im nechce dať. Tým sa teda vraciame skoro na začiatok, pretože sa to môže vzťahovať pôvodne na to, že mama má nejakú lásku, ktorú im však nedala. A potom vyvyšovanie sa chlapov nad ženami je psychoanalyticky strach z kastrácie. Boja sa, že žena ich ovládne, lebo ju vnímajú ako veľmi silnú a ako niekoho, kto vykastroval otca.

Otca? Takže mocná matka je dominantná nad synom, ale aj nad jeho otcom, svojím partnerom?
Je to medzigeneračné a tiahne sa to k niekoľkým slabým, miznúcim generáciám otcov. A ešte to súvisí s históriou vojen, počas ktorých sa muži navzájom vyvraždili, ženy museli zaujať dominantnú pozíciu v rodine. Táto dominantná pozícia vyzerala často tak, že muži vládnu v rodine, ale to bola len fasáda. Žena bola v skutočnosti dominantnou vychovávateľkou. Často to vidím aj na svojich detských klientoch, že ich matke, ale ani otcovi ani len nenapadne, že by otec mohol zohrávať významnú rolu vo výchove. Napríklad chlapček je agresívny, bije mamu alebo staršieho súrodenca a mama tú jeho agresivitu rieši bez otca, lebo otec je slabý. Potom mi tu chlapček vytiahne hračkársku pištoľ, namieri na otca a otec povie, že to sa nesmie, na ľudí sa nemieri. Ten otec je v očiach chlapca slabý a mama je tá, ktorá „má gule“. No inak to môže byť napríklad aj mama, ktorá mi niečo sľúbi a nakoniec mi to nedá. Potom sa so mnou rozíde dievča, stane sa mi to opakovane a mne sa to môže podvedome spojiť s tou mamou. Mám veľkú úzkosť zo znehodnotenia, pretože žijem v tom, že chlapi sú chlapmi, lebo majú ženy. Myslím si, že chlapi vlastne majú taký sex, aký chcú a s kým chcú, a to sa mne nedostáva, takže nie som chlap. A nie som chlap preto, lebo som nemal otca, s ktorým by som sa mohol identifikovať a mohol by som si byť istý a sebavedomý, nemusel by som sa báť silnej ženy vo vzťahu. Kompenzujem si to tým, že ženy budem ponižovať a považovať ich za hlúpe, aby som nebol ohrozený ich mocou.

Ak sa tento vzorec tiahne už niekoľkými generáciami, prečo sa to v dnešnom období zdá byť väčší problém? Ako keby to dospievajúci mali teraz ťažšie.
Lebo svet sa mení, mení sa kultúrne a nedá sa to oddeľovať. Je viac závislostí medzi dospievajúcimi, sebapoškodzovania, rastie počet samovrážd medzi mladistvými, a to všetko je jeden z výsledkov neistoty v dospievaní. Mladí si hľadajú roly, ktoré, mimochodom, prechodne stratili aj rodičia. Potom skĺzneme do čierno-bielej polohy, že ja som obeť a niekto za to môže. Obeť a vinník, to je veľmi jednoduché riešenie úzkosti, pretože stačí nenávidieť, zničiť vinníka a potom budem šťastný.

To znie ako definícia fašistov.
To je taký istý fenomén, vyskytuje sa u všetkých, ktorí hľadajú nepriateľa. Nie je to nič nové, ale kedysi to bolo ťažšie, lebo z toho vzniklo možno nejaké náboženstvo, že neveriaci sú zlí a poďme ich poraziť. Lenže to, čo sa kedysi odohrávalo storočia, sa teraz odohrá za pár mesiacov, lebo sa to deje na internete. Keby to bol vzorec správania v rámci nejakej komunity päťdesiatich ľudí, tak na tom bude postavená kultúra toho kmeňa, ale bude to len tých päťdesiat ľudí. Lenže keď je to na internete, tak sa z tých päťdesiatich ľudí stávajú milióny. Zrazu máte tieto siete cez celú planétu a môžu byť veľmi mocné aj politicky. Preto to treba brať vážne. Najmä čo sa týka mladých a dospievajúcich ľudí, musia byť poučení a treba venovať pozornosť ich vzťahom a citovým zraneniam, ktoré dospievajúci zažívajú v živote, akurát to nevedia zvládnuť.

V súvislosti s internetom sa často spomína aj anonymita. Keď ľudia nevedia, že som to ja, mám väčšie odhodlanie byť agresívna?
To je davový fenomén. Je rozdiel medzi skupinou a davom. V dave nemáte žiadnu zodpovednosť a ste tam anonymne. Superego a svoje svedomie delegujete na nejakého vodcu. Potom to, čo by som ako jedinec nikdy neurobil, v dave možno urobím, pretože to mám posvätené tou autoritou, a svoje svedomie delegujem na anonymnú skupinu. Na internete je to anonymné. Keby sa tých pätnásť chlapcov stretlo v krčme, zostane to medzi nimi, ale keď sa tých pätnásť chlapcov napojí na internete na 150-tisíc podobných chlapcov, tam je už omnoho vyššia pravdepodobnosť, že sa budú napodobňovať, stratia zábrany, pocit hanby z toho, že prekračujú morálne pravidlá, prípadne zákony.

Navzájom sa podporujú v nenávisti?
Áno, a ešte to je posilnené tým, že v dave tých mužov som ja zrazu mužom. Svoju mužskú identitu si riešim tým, že sa identifikujem s mužmi, ktorí majú spoločného nepriateľa: ženy. A mám to vyriešené. Dám si k tomu ešte nejaký názov, napríklad že ja som incel (involuntarily celibate, nedobrovoľne v celibáte – pozn. red.). Je to také magické riešenie vnútornej neistoty chlapcov. Ak nemali poruke otca, možno vyrastali len s mamou alebo sa s otcom nemohli identifikovať, lebo bol slabý, neprítomný alebo, naopak, násilný, tak veľmi ľahko poprú to, že majú nejakú neistotu. V skupine na internete im potvrdia, že za to vlastne môžu ženy a oni sú tí chudáci, lebo sú ochudobnení o niečo, čo by mohli dostať. Pre nich to nie je o tom, že sú neschopní a nevedia sa správať tak, aby ženu zaujali, ale je to o presvedčení, že ženy sú hlúpe a ženy sa sprisahali, aby nás ponižovali. A pritom je to vlastne projekcia toho, čo sa deje vo mne, lebo ja som sa sprisahal, ja som urobil konšpiráciu s mojimi súkmeňovcami. Myslím si, že sa to deje pod vplyvom internetu. Predtým to nebolo, predtým to bolo kontrolované, nevedeli sme o tom, hoci sa vždy vyskytovali chlapi, ktorí nenávideli ženy a znásilňovali ich, ale boli to jedinci. Nikdy si netrúfli vytvoriť nejakú skupinu, pretože by boli okamžite kriminalizovaní. Lenže dnes sa na internete môže stať z hocičoho hnutie.

Teraz ste spomenuli mužov, ktorí znásilňujú ženy. Na diskusných fórach, ktoré som našla, bolo veľa výziev na znásilňovanie žien, dokonca aj na vraždenie. Potvrdila to aj štúdia, podľa ktorej sa na týchto fórach začalo normalizovať nielen sexuálne násilie voči ženám, ale aj deťom. Videli sme už pár prípadov, keď chlapci útočili na dievčatá. Napríklad v Španielsku dvaja trinásťroční chlapci sexuálne obťažovali jedenásťročné dievča na halloweenskej party. Už to nie sú len reči na internete, začína to byť skutočne nebezpečné.
Najprv sú to všetko len fantázie. Máte klienta, ktorý môže mať akúkoľvek fantáziu, a je to v poriadku, pretože to je len fantázia a je to bezpečné. Lenže na týchto fórach sa nájde nejaké percento ľudí, ktorí to zoberú ako návod a ako realitu. Medzi nami je veľa ľudí, ktorí nevedia rozlíšiť fantáziu od reality. Ak máte na tom diskusnom fóre 100-tisíc ľudí, tak možno 95-tisíc to berie ako úlet. Zanadávajú si tam a potom sú slušní, žijú ďalej. Ale povedzme, že je tam 5-tisíc, ktorí to berú ako návod a realitu. Aj keby ich bolo len päť a nie päťtisíc, je to nebezpečné, pretože sa zvyšuje pravdepodobnosť toho, že sa stane niečo zlé.

Nenávidieť niekoho a nechať si to pre seba je iné, ako o tom fantazírovať verejne?
To, že nenávidím v súkromí, je jedna vec, ale keď to prezentujem verejne a schvaľujem to, je to oveľa nebezpečnejšie, ako keby som si sám pre seba predstavoval, že niekomu ublížim. Preto si myslím, že tieto veci by skutočne mali byť zakázané a trestné a deti by mali byť varované. Je veľmi dôležité, aby to úrady a štát brali vážne. Paragraf o šírení nenávisti má skutočne zmysel. Verejne by sa to malo odsúdiť, je to vážna vec. Nehodil by som to za hlavu, keď sa šíria takéto hnutia na internete, treba o tom verejne rozprávať aj na školách. Na druhej strane si myslím, že ak by ten chlapec mal dobrý vzťah s rodičmi, tak by už dávno bol poučený, že to je blbosť, a riešil by to s otcom. Prvé sklamania z lásky? To sa normálne rieši s rodičmi. Otec by sa mal so synom rozprávať napríklad o tom, ako zbalil jeho mamu – to sú normálne veci, ktoré do vzťahu patria. Myslím si však, že väčšina detí, čo sú na tých diskusných fórach, toto doma nemá. Ich otcovia o nich, o svojich deťoch, nič nevedia. Otec je dôležitý pre formovanie sebavedomia.

Pekne hovoriť o tom, ako zbalil jeho mamu, môže asi len vtedy, ak s tou mamou, svojou partnerkou, má dobrý vzťah. Ale to ste už takisto spomínali, že pre deti je dôležité aj to, aký vzťah je medzi rodičmi.
Áno. Keď napríklad máte klienta, ktorý je smutný a sťažuje sa, že ho nikto nemá rád, tak je zbytočné mu robiť terapiu, keď sa jeho rodičia nenávidia. Keď rodičia spolu celé roky nekomunikujú, otec pred chlapcom ponižuje ženu a ona to celé roky trpí. Takýto chlapec bude mať pocit, že ho nikto nemá rád, pretože on v tom žije. Okrem toho nebude mať ani možnosť sa identifikovať s otcom. Vtedy to nebude o tom, že nedostal od matky dosť lásky, ale o tom, že jeho otec je násilný voči matke a pred chlapcom bude ako autorita kompromitovaný. Takému chlapcovi môže preskočiť a začne si hľadať násilnícke vzory alebo, naopak, nebude nikomu veriť. Tým chcem povedať, že áno, vzťah rodičov je dôležitý a vzájomné roly matky a otca by mali byť vyvážené, mal by to byť partnerský vzťah. Deti potrebujú vidieť vzájomnú úctu a lásku rodičov, kde otec ako vzor chlapcov vylúči akúkoľvek formu násilia ako neprijateľnú. Lebo ak to neurobí, deti to môžu vnímať ako niečo schválené mužskou autoritou. A zároveň matka musí byť emočne dostupná, nie emočne manipulatívna.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 10, 2023 1:07 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Xrazovy_nick píše:
Jedna pani zo stretnutí (keď som na ne chodieval) jednej skupiny ľudí, ktorí sa zaoberajú fungovaním sveta, mi povedala, že sa ani nepamätá, kedy videla takú auru okolo hlavy akú mám ja. Tiež - ak klamem, nech mi zomrie rodina, a nech zomriem po mesačnom mučení v nejakej pivnici........ TOTO JE REALITA, NETI. :) ... Ale aspoň vidíš, že môžeš byť brutálne sklamaný zo žien, A AJ TAK mám okolo hlavy krásnu auru, a ženám sa páčim viac, než priemerný muž. Divné, že tie "mikrovýrazy" nepostrehli........A vieš prečo? Pretože nemali aké....... Nemôžeš ma porovnávať s bežným človekom (na ktorého tieto veci môžu platiť), keď ja som všetko, len nie bežný...... Mohol by si si to uvedomiť.

Aneb, co dokáže lichotka starší ženy udělat s patologicky nebojácným (vyhoněným) egem narcíska.

„Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem! Samolibého Ivánka může spasit jen dobré srdce krásné Nastěnky.“ Mrazík 1964

„Řekni mi zrcadlo, kdo je na světě i v zemi zdejší, kdo je nejkrásnější?“ Sněhurka, Bratři Grimmové

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 10, 2023 8:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Alopat píše:
Aneb, co dokáže lichotka starší ženy udělat s patologicky nebojácným (vyhoněným) egem narcíska.

Presne toto napadlo aj mňa, keď sa tým pochválil. Nie som jediný, kto dokáže identifikovať (plešatého) muža s komplexom menejcennosti, ktorý si komplexy kompenzuje narcistickou bublinou. A čo urobí manipulatívna žena, ktorá takéhoto muža chce ovládať (aka "pindulka s hadími jedovatými zubami")?? Šplechne mu do tváre lichôtku a pozoruje, čo sa bude diať. Je to niečo ako príjimací pohovor manipulátora. Ak sa chytí, tak je natoľko manipulovateľný, že má význam mu venovať energiu (ovládať ho). Ak si poklepe po čele a otočí sa v štýle "baba-jaga, čo to meleš za nezmysly", tak si manipulátorka uvedomí, že nemá význam strácať energiu s týmto človekom - pretože je seba-vedomý a nenechá sa ovládať a manipulovať.
___
Odpoveď, či bola ovca (manipulovateľný Nick, ktorý naletí na každú blbosť) "prijatá" alebo nie, nechám na čitateľovi..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne úte črc 11, 2023 11:11 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 10, 2023 6:55 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
neti píše:
Presne toto napadlo aj mňa, keď sa tým pochválil. Nie som jediný, kto dokáže identifikovať (plešatého) muža s komplexom menejcennosti, ktorý si komplexy kompenzuje narcistickou bublinou. A čo urobí manipulatívna žena, ktorá takéhoto muža chce ovládať (aka "pindulka s hadími jedovatými zubami")?? Šplechne mu do tváre lichôtku a pozoruje, čo sa bude diať. Je to niečo ako príjimací pohovor manipulátora. Ak sa chytí, tak je natoľko manipulovateľný, že má význam mu nenovať energiu (ovládať ho). Ak si poklepe po čele a otočí sa v štýle "baba-jaga, čo to meleš za nezmysly", tak si manipulátorka uvedomí, že nemá význam strácať energiu s týmto človekom..
___
Odpoveď, či bola ovca (manipulovateľný Nick, ktorý naletí na každú blbosť) "prijatá" alebo nie, nechám na čitateľovi..

Že je náš Nickolas naivní a nechá se opít rohlíkem by nebylo to nejhorší, jako že ty nesmyly šíří dál pomocí neuvěřitelné sprostoty k druhým a čpící sebechvály k sobě. Momentálně fešák Nick postoupil do fáze, kdy pojmenoval svého třídního nepřítele (kacíře, kulaka, Žida) a snaží se ho veřejně dehonestovat (apriori - předsudečně - předem přímo na svém profilu) a odlidštit zvířecími (parazit, krysa, šváb) a neživými (např. biorobot) nálepkami po vzoru těch nejhorších praktik totalitních režimů.

Souhlasím s Netim a Oxidiánou, že by měla být (prozatím třeba dočasně) omezena Košičanova přítomnost na fóru, aby se mohl i s pomocí sexu či léků zklidnit a připravit se v rámci zpytování svědomí na pokání a omluvu, což by zvýšilo pravděpodobnost návratu slušných členů jako třeba Xion nebo Jindra, které tady léta bez postihu pronásledoval, obtěžoval a sprostě urážel a prosím pana Jardu, aby se jako administrátor vyjádřil, zda-li Nick coby agresor může předsudečně šířit nenávist - a priori hanobit členy už i v záhlaví svého profilu, což je patrně reakce na nesouhlas okolí s jeho hulvátským projevem a bezohledným prosazováním své víry v urinoterapii, masožroutství a nejnověji plochozemství. Ať si teoretizuje o čem chce a věří čemu chce, i když v souvislosti s jeho bezorgasmovacím velikášstvím, satanskou pindulkou s jedovatými hadími zuby a odhalením heliocentristického spiknutí se vedle neškodného pábitelství až bláznovství může jednat i o daleko závažnější nevyvratitelné mylné přesvědčení způsobené zvýšenou podezřívavostí a doprovázené vulgárním napadáním členů, kteří se k jeho ideologii nepřihlásí.

Naší povinností není přijmout Nickovo bludné teorie, ale Nickovo povinností je chovat se tady slušně a pokud to nechce pochopit, tak bude muset zakročit pan Jarda.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne úte črc 11, 2023 5:03 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 11, 2023 10:00 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
KŠÁÁÁÁÁÁ, paraziti Neti a Alopat.........KŠÁÁÁÁÁÁ-KŠÁÁÁÁÁÁ...................... Choďte si kadiť do vami založených topicov.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 11, 2023 11:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Alopat píše:
pokud to nechce pochopit, tak bude muset zakročit pan Jarda.

Neni záujem to riešiť ani nastavením hraníc ("Nicku, neurážejte tady lidi!"). Ostatní členovia tiež mlčia - ich sa to totiž netýka. Typické..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 12, 2023 1:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
neti píše:
Neni záujem to riešiť ani nastavením hraníc ("Nicku, neurážejte tady lidi!"). Ostatní členovia tiež mlčia - ich sa to totiž netýka. Typické..

Adminovi se není co divit, když se v případě padlého jogína jedná o vyšinutého jedince - a) mentálně či duševně chorého (pokaždé tomu všeléku alias hadímu oleji naivně či utkvěle věří) nebo b) úmyslně zlého, který používá ideologii (postupně urinoterapie, masožroutství, sexuální abstinence, plochozemství) jako klacek k ponižování a šikaně slušných lidí, aby si potvrdil své a) velikášství nebo b) narcistickou - doufejme, že ne sadistickou nadřazenost. Toto se zde pravidelně opakuje, aniž by se košický agresor komukoliv (nevědomostí oblbnutým a vzteklinou pokousaným) za cokoliv omluvil, těsně před zhroucením se guru překabátí a jede pod novou přezdívkou dál jako by se nechumelilo.

V tom případě bychom mohli o vyobcování Nicka hlasovat jako v Osadě havranů, aby se neměl komu mstít. Nedovedu si totiž přestavit, že by agresivní Nick nešel na hanbu a ve svých sprostých výpadech pokračoval až do vylidnění fóra. Rovněž lituji jeho matku a sousedy, kteří nemají sílu ho vyhodit na ulici, když se odmítá vzpamatovat / zklidnit / jít léčit a trpělivě snášeli jeho fermentování uriny v panelákovém bytě.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2023 1:34 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ďalšie zaujímavé "vhľady", ktoré som dostal...

1. Ženy (mimo času keď sú čerstvo zamilované) označujú mužov za "zvieratá".... Ale sú to ony, ktoré majú každý mesiac obdobie s rozdielnym vkusom na mužov (milý muž verzus drzý "gangster"), sú to ony, ktoré počas menštruácie kolíšu bokmi viac, než mimo nej...

2. Ženy sa sťažujú na mužskú ješitnosť. ALE RUKU NA SRDCE - ktorý muž sa správa ješitne po tom, ako ho odmietne žena "jeho úrovne", či dokonca žena "o level" vyššie od neho? TOTO SA STÁVA VEĽMI ZRIEDKA. Ak ale muža odmietne žena, na ktorú sa musel ULAKOMIŤ aby ju vôbec oslovil (vyzerá od neho horšie v každom aspekte, nedosahuje ani jeho inteligencie či intelektu, atď), tak je sa čomu diviť? V takom prípade je totiž mužská ješitnosť REAKCIOU na AKCIU, ktorou je ŽENSKÁ PÝCHA. Poznáte pojem "mužská pýcha"? Ak áno, tak asi len v spojitosti s penisom. Ženy sa na pýchu muža (osobnostnú vlastnosť) sťažujú kamarátkam omnoho menej, než muži kamarátom na pýchu žien.
Pritom pýcha je jednou z najhorších osobnostných vlastností. HLAVNE, ak je skombinovaná s hypergamiou (a u žien je to takto VŽDY).

3. Ak napríklad prostredníctvom internetovej zoznamky odmietne muž ženu (KTOREJ ALE NAPÍSAL PRVÝ, LEBO V 99,9% PRÍPADOCH TO NIE JE INAK - a už TÝMTO nakŕmil jej EGO) po tom, ako mu ukázala fotku, alebo po tom, ako zistil že mu nevyhovuje prostredníctvom komunikácie s ňou, tak sa ZDÁÁÁÁÁ, že ženám je to väčšinou jedno. Keď sa s nimi muž rozlúči, odpíšu mu niečo v zmysle "O.k." (a už nič viac), alebo "Ako chceš, tak pekný deň." ......... ALE PRITOM TO V NICH VRIE...............Nedajú to však najavo. Prečo? PRETOŽE SÚ NA ROZDIEL OD MUŽOV FALOŠNÉ. Ženy sú voči mužom (ale aj ženám - kamarátkam) FALOŠNEJŠIE, než muži voči ženám, či muži voči svojim kamarátom.No a naším NEFALŠOVANÝM reagovaním sme pre ne na základe toho JEŠITNÍ....ALE TO SÚ AJ ONY, akurát TO V SEBE DRŽIA.......... Veď poznáte tú ženskú "logiku".......Žena je naj*baná, ALE DRŽÍ TO V SEBE....... Muž sa spýta "Zlatko, čo sa deje?"...a ona "Nič..."...a o 5 minút na to je doma od ženy taký krik, že až....Ale hlavne, že "Nič..."... :lol:

4. TOTO JE ASI NAJDôLEŽITEJŠÍ BOD : Krajší muži, neškoďme prosím mužom škaredším.........Muži vyzerajúci priemerne alebo nadpriemerne, neškoďme prosím mužom, ktorí vyzerajú podpriemerne.... Ako im škodíme dlhé roky, hlavne od čias internetových zoznamiek? Tak, že keď sme schopní riešiť sex aj bez toho aby sme zároveň s dotyčnou riešili partnerský vzťah, tak sme schopní vyspať sa aj so ženami, ktoré vyzerajú o triedu či o dve triedy horšie od nás. Sme schopní robiť to celé roky. Buď pravidelne, alebo občasne. ALE ČO TÝM SPôSOBUJEME?????? To, že umožňujeme ženám, ktoré od nás vyzerajú o triedu či dve triedy horšie (ale nie sú "monštrá", pretože "sympatie musia byť", a tak nás žena nesmie doslova odpudzovať) to, aby sa s nami "vyspali", VYTVÁRAME TAK V NICH POHŔDANIE MUŽMI ICH VZHĽADOVEJ "ÚROVNE".... Ak sa tučná môže vyspať s vyšportovaným, prečo by spala s tučným? Ak sa škaredá môže vyspať s priemerne vyzerajúcim, prečo by spala so škaredým? Ak sa priemerne vyzerajúca môže vyspať s atraktívnym mužom, prečo by riešila sex s priemerne vyzerajúcim? ................
PRETO SA NIKDY "NEULAKOMME" NA ŽENU, KTORÁ JEDNOZNAČNE VYZERÁ O TRIEDU (alebo dve triedy) HORŠIE, NEŽ MY (výnimka v prípade, že je pre nás vnútrom KRÁSNA, čo prevyšuje to "mínus" ohľadom jej vzhľadu - a teda NEJDE LEN O SEX).............PRETOŽE KVôLI NÁM POTOM ŠKAREDÍ MUŽI NEMAJÚ SEX, ALEBO SI HO MUSIA PLATIŤ, A VäČŠINOU AJ TAK DO POSTELE DOSTANÚ ŽENU ICH ÚROVNE (pretože škaredá žena im zadarmo nedá, keďže môže mať jemne podpriemerne až priemerne vyzerajúceho - NA SEX)......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne sob črc 22, 2023 2:07 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2023 1:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Predstavte si túto situáciu (ktorú predpokladám, že nikto z "česko-slovenska" nikdy nepopisoval na internete) :


Pekný a zároveň vyšportovaný muž, napríklad 30 ročný, napíše podpriemerne vyzerajúcej žene ktorá má miernu nadváhu, ktorá je od neho staršia o 20 rokov. Je nezadaný, nemá náladu riešiť vzťah, ale chce byť pre nejakú ženu "polobohom" a chce to reálne pociťovať (pekná žena ten pocit peknému mužovi nedá NIKDY, pokiaľ ten pekný muž nie je zároveň CELEBRITA). OPRÁVNENE JE PRESVEDČENÝ, že o 20 rokov staršia a o dve triedy horšie vyzerajúca žena bude potešená, ak bude mať umožnené robiť mu orál. Ak nie každá z tých, ktoré sú prístupné spoznať niekoho na intímnosti, tak aspoň každá tretia...prinajhoršom každá piata......... ALE POZOR, NASTUPUJE ŽENSKÁ PÝCHA (ktorú mi muži tak nenávidíme).... Žena zahlási "No dobre....ale čo ty? Ty sa mne venovať nebudeš?...." ......Muž chce byť slušným (potlačiť určité rozhorčenie z jej "fandenia si"), tak odpíše "Nemám problém sa žene venovať, v minulosti som sa partnerke/partnerká venoval AŽ-AŽ....teraz ale chcem zažiť aké to je, keď sa žena venuje len mne... :-)...."...........Žena mu odpíše : "Tak na to zabudni....sebca nehľadám... takto nenájdeš, spamätaj sa...." ....................Muž je oprávnene v šoku z debility tej ženy...........Pretože tá žena sa z dôvodu svojej ženske pýchy tvári tak, ako keby medzi ním a ňou vlastne nebol (mega)rozdiel........ ŽENE (veľkou väčšinou) PÝCHA NEDOVOLÍ, ABY SA LEN ONA VENOVALA JEMU.............AJ KEĎ JE OVEĽA KRAJŠÍ" než ona...

(Teraz nezabudnite reagovať tí, čo by ste ku škaredému mužovi ktorý o sebe povie že je škaredý cítili sympatie, a k peknému ktorý o sebe aj povie že je pekný, cítili odpor........... A takto to rozlišovať je prejavom nejakého brutálneho komplexu)

A teraz zmeňme pohlavia (ale stále bude prvý písať muž - bohužiaľ, to je náš...osud....) ..... (toto som logicky nezažil, ale stámilióny 50-tnikov PO TOM TÚŽIA :D )

Podpriemerne vyzerajúci 50 ročný muž napíše 30 ročnej žene, peknej ako v tvári, tak telom...... Komunikuje s ňou fakt totálne na úrovni, srší z neho inteligencia, dobrosrdečnosť, atď (a z toho dôvodu dostane "výslužku, čítajte ďalej)...Ale je skrátka 50 ročný (o 20 rokov starší) a vyzerá podpriemerne v tvári + má miernu nadváhu....... Čo by sa stalo, keby mu spomínaná 30 ročná žena navrhla, že jej môže robievať orál (a nie je to typ muža, ktorý by orál nerobieval rád)? Myslíte si, že by napísal "No dobre, súhlasím......Ale čo ja? Budeš ho robiť aj ty mne, nie? ...."..........................NIKDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY BY NIEČO TAKÉ NENAPÍSAL.................. Doma za mobilom/počítačom by zavýjal od radosti, že mu pekná o 20 rokov mladšia žena dovolí mojkávať jej dierku/dierky.................A KEBY NETRPEL FINANČNOU NÚDZOU (nepíšem, že ňou má trpieť, je to jedna z dvoch možností), tak by ju dozaista prekvapil každý krát nejakým darčekom (nepíšem, že nejakým hodnotným), alebo finančnou odmenou (nepíšem, že trojcifernou) LEN TAK, SÁM OD SEBA, pretože by si bol VEDOMÝ (ABSENCIA PÝCHY), ŽE ONA JE OVEĽA VYŠŠÍ LEVEL (čo sa tela týka), a že to, že by jej za to dával "pozornosti", nie je v takom prípade nič neprirodzené.............

VIDÍTE TEN BRUTÁLNY, ALE ŽE VYSLOVENE BRUTÁLNY ROZDIEL MEDZI VĎAČNOSŤOU PODRIEMERNE VYZERAJÚCEHO ZRELÉHO MUŽA ZA PEKNÚ MLADÚ ŽENU A VĎAČNOSŤOU PODPRIEMERNE VYZERAJÚCEJ ZRELEJ ŽENY ZA PEKNÉHO MLADÉHO MUŽA??????

V čom spočíva rozdiel? V ŽENSKEJ PÝCHE...........a pýcha je tá NAJVIAC ANTIDUCHOVNÁ VLASTNOSŤ. Takže áno - muži SÚ v priemere duchovnejší, než ženy. VŽDY TO TAK BOLO, a asi VŽDY TO TAK BUDE. A keďže sú duchovnejší než ženy, TAK z toho logicky vyplýva, že sú MENEJ ZVIERATAMI, než ženy. Pretože čím menej duchovna má v sebe človek, tým bližšie je k zvieraťu. To má totiž nulové duchovno v každom jednom prípade.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2023 6:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
tohle uz je silny kafe... :?

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 23, 2023 1:50 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
ash píše:
tohle uz je silny kafe... :?

Jak hluboko se ti podařilo proniknout do králičí nory padlého jogína Nicka alias Glumovo sloje, mohl bys to rozvinout anebo napsat recenzi, abychom viděli jestli moč fermentující urinoterapeut NOWOCAYN, syrové maso pojídající eskymák Jednorazovy_Nick alias temný empatik Xrazovy_nick dozrál na dlouhodobý a bezplatný pobyt na ozdravovně v zámečku?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne ned črc 23, 2023 6:28 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 23, 2023 7:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
V čom spočíva rozdiel? V ŽENSKEJ PÝCHE...........a pýcha je tá NAJVIAC ANTIDUCHOVNÁ VLASTNOSŤ. Takže áno - muži SÚ v priemere duchovnejší, než ženy. VŽDY TO TAK BOLO, a asi VŽDY TO TAK BUDE. A keďže sú duchovnejší než ženy, TAK z toho logicky vyplýva, že sú MENEJ ZVIERATAMI, než ženy. Pretože čím menej duchovna má v sebe človek, tým bližšie je k zvieraťu. To má totiž nulové duchovno v každom jednom prípade.

Nikdy jste se nezmínil že inklinujete k muslimskému vyznání v té nejtvrdší formě, kde má žena horší společenské postavení než velbloud a to co jste právě napsal je zhruba ve stejném duchu. Vám ani jim nějak nedochází že muž je lovec, válečník a obecně vzato likvidátor a žena dárce života a tvůrce rodinných vztahů, tedy za mě je z mnoha úhlů pohledu postavena nad mužem protože bez žen by lidstvo rychle skončilo v propadlišti dějin. Jsou pochopitelně výjimky, viz třeba naše parlamentní blbky, které mají zhruba ty vlastnosti co uvádíte a možná i další a horší, ale to není majorita ženské poloviny lidstva. Jde spíše o exotická individua vyskytující se v minoritním počtu, což ovšem nijak nesnižuje jejich značnou nebezpečnost a škodlivost pro společnost. U nich duchovno opravdu v zásadě absentuje protože jejich empatie, sociální, morální a celkově normální chování a vystupování je rovno v podstatě nule. Většinou jdou pouze tvrdě za kariérou a hromadou prachů a jsou zpravidla bezdětné, čímž popírají vlastně hlavní cíl života normální ženy ve společnosti který je neporovnatelně vyšší než to co dělají.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz