Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned dub 28, 2024 12:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv črc 06, 2023 11:19 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1963
Xrazovy_nick píše:
.... :lol: ........... A preto najviac priťahujem tie najjemnešie typy žien, že? Pretože keď som agresívny voči idiotom popierajúcim pravdu (imúnni voči dôkazom, ktoré sú V ROZPORE S ICH VIEROU v náboženstvo menom "mainstream veda"), ktorí aktívne a zámerne chodia robiť informačný bordel DO MOJICH TOPICOV, tak musím byť agresívnym všeobecne aj v reálnom živote, že?
Takže Neti si pracne hľadal návody na riešenia SVOJICH PSYCHICKÝCH PROBLÉMOV, a vo všetkej svojej sebazaslepenosti a pýche ich ponúkne mne - človeku ktorý ich nepotrebuje (Inak už vidím ako tento psychopat nájde na wikipédii nejakú diagnózu PRE TOHO, KTO SI NECHCE PRIZNAŤ, ŽE POTREBUJE OD NEHO POMOC.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Ako vravím, intelekt je na hovno, keď po inteligencii ani chýru ani slychu. Ste proste naprogramované roboty.......... Ako ľudia ste (ty a Alopat) na zaplakanie.
A už choďte z mojich topicov preč.

Pokud jsi náš jedinou správnou pravdou* mnohokráte osvícený guru, tak i když je přitahuješ, tak odoláš a zůstaneš věrný svému učení aktuálně nesexovat a z našetřené energie šířit co možná nejsprostěji ploskozemectví v hospodě u Jardy, tedy alespoň do doby, než po prozření závoje své neomylnosti a agresivity uhneš stejně jako z urinoterapie a masožroutství, protože ti po zdravotní stránce neprospívaly a cítil jsi na nich ještě větší tenzi, a to dokonce měřitelnou tlakoměrem. Je skutečně až s podivem, jak dlouho ti, takřka bez povšimnutí okolí, procházelo urážení slušných lidí (třeba naprosto pohodové členy Xiona a Obsidiánku jsi takřka vyštval, nejspíše si řekli, že bláznům se nemá odporovat a bludy postiženému vyvracet ani potvrzovat), za to upozornění patří na tebe zasedlému Netimu dík a neodmítej jeho dobře míněnou pomoc a naše rady.

*amatérský cvokař Neti bez záruky posoudí, zda-li se nejedná o chorobně utkvělé představy a paranoiu, tedy překročení červené linie mezi potřebou antidepresiva a antipsychotika

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 06, 2023 7:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
ručím ti za to, že tam nebudem chodiť. Akurát tam nespomínaj moju osobu.

Ďalší náhľad do mysle bulíka (bully). Predátor z Košíc nechce, aby ho niekto spomínal, ale vôbec mu neprekáža (klasika), že skoro v každom jeho príspevku označí niektorých členov pejoratívnymi nálepkami typu "známy bioroboti tohto fóra", "idioti" etc.

#patologický_narcizmus_v_skratke
#on_môže_urážať_ale_od_ostatných_chce_slušnosť


Přílohy:
smile.jpg
smile.jpg [ 288.45 KiB | Zobrazeno 4583 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 06, 2023 10:04 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Alopat, Neti : ste bioroboti (patriaci k stovkám miliónom ostatných biorobotov, takže NIE- NIE STE TÝM VÝNIMOČNÍ) naprogramovaní tak, aby ste videli len to, čo máte vidieť PODĽA PROGRAMU, ktorý máte VLOŽENÝ DO HLÁV. Ste proste HACKNUTÍ systémom, ktorý vám neumožňuje vnímať realitu. To je jediné vysvetlenie toho, ako môžete ignorovať tak skalopevné dôkazy o tom, že Zem NIE JE rotujúca guľa s hviezdami vzdialenými svetelné roky od jej povrchu.
Cez noc (čiže som sa dobre nevyspal) som rozmýšľal AKO JE MOŽNÉ, aby intelektuáli (napr. vy dvaja) mohli byť zároveň tak TUPÍ a SLEPÍ voči realite, ktorá ich denne obklopuje, a ktorú môžu denne vnímať svojimi zmyslami. VAŠE ZMYSLY TO VŠETKO DENNE VNÍMAJÚ, ale váš PROGRAM V HLAVE vám biorobotom neumožňuje to vnímané PREČÍTAŤ.


ŠALEL SOM ako je možné, že ŽIADNA ZMENA....že DOKOLEČKA DOKOLA ABSOLÚTNE ŽIADNE "OSVIETENIE" Z VAŠEJ STRANY VOČI PRAVDE O FYZICKY SA JAVIACEJ PODSTATE SVETA, KTORÁ VÁS DENNO-DENNE OBKLOPUJE. Neustála ignorácia FAKTOV, ktorá nemá konca kraja.
STE ABSOLÚTNE MIMO vo veciach stvorenia sveta (veríte na medzidruhovú evolúciu, proti ktorej existuje množstvo neprestrielných dôkazov - ALE VY ICH NEVIDÍTE - program to neumožňuje...), vo veciach ohľadom tvaru Zeme a modelu vesmíru, vo veciach ohľadom sexuálnej energie a orgazmov (naivne ste presvedčení, že príroda chce, aby muž pravidelne ejakuloval, možno aj denne)..... Keby ste boli v týchto veciach úplne MIMO a zároveň by ste boli nejakí tupci nevediaci sa vyjadrovať, poskladať súvetie, atď, MÁVNEM NAD TÝM RUKOU a nevenoval by som vám žiaden čas........ Ale ja som AŽ DO VČERAJŠEJ NOCI nedokázal pochopiť, ako môžu tieto dve veci (vysoký intelekt + totálna zaslepenosť voči nevyvrátiteľnej pravde) spolu koexistovať.
UŽ SOM TO POCHOPIL..................JE TO HYPNÓZA, KTORÁ TRVÁ..........Je to PREPROGRAMOVANIE vášho bioprocesoru.........A V TAKOM PRÍPADE JE NAOZAJ A-B-S-O-L-Ú-T-N-E ZBYTOČNÉ S VAMI KOMUNIKOVAŤ........... Ale neviďte v tom svoju "výnimočnosť".......Je o tom totiž absolútne zbytočné komunikovať so stovkami miliónov ľudí.....


POCHOPENIE TEJTO SKUTOČNOSTI ma "vyliečilo" z potreby vám oponovať a OTVÁRAŤ VÁM OČI, aby ste uvideli NIE TO, ČO CHCEM ABY STE VIDELI, ale LEN TO, ČO SA DÁ VIDIEŤ, KEĎ ČLOVEK NIE JE ZASLEPENÝ....... Vo vašom prípade je to nemožné, minimálne dovtedy, kým vás znovu nepreprogramuje nejaká vaša "autorita", nejaký váš "BOH", alebo vaši "BOHOVIA"....

Začínam sa usmievať, pretože odteraz vám seriem na hlavy................

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne ned črc 09, 2023 3:28 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 06, 2023 10:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Projekcia #3 aneb zase sa nám pacient zdôveril:
Xrazovy_nick píše:
som biorobot, takže NIE- NIE SOM TÝM VÝNIMOČNÝ, naprogramovaný tak, aby som videl len to, čo mám vidieť PODĽA PROGRAMU, ktorý mám VLOŽENÝ DO HLAVY. Som proste HACKNUTÝ systémom, ktorý mi neumožňuje vnímať realitu. To je jediné vysvetlenie toho, prečo ignorujem tak skalopevné dôkazy o tom, že Zem JE rotujúca guľa s hviezdami vzdialenými svetelné roky od jej povrchu. Neustála ignorácia FAKTOV, ktorá nemá konca kraja.

UŽ SOM TO POCHOPIL..................JE TO HYPNÓZA, KTORÁ TRVÁ..........Je to PREPROGRAMOVANIE môjho bioprocesoru.........

V mojom prípade je to nemožné, minimálne dovtedy, kým ma znovu nepreprogramuje nejaká moja "autorita", nejaký môj "BOH", alebo moji "BOHOVIA".... [pozn.: ďalšia pseudoteória, ktorú nám Nick začne násilím vnucovať]

Škoda, že sa tu nedá robiť anketa, či si aj ostatní myslia, že to sedí presne na Nicka..

#rozmýšľalceznoc
#(zo)šalel


Přílohy:
vytah.jpg
vytah.jpg [ 17.41 KiB | Zobrazeno 4558 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 07, 2023 9:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
pretože odteraz vám seriem na hlavy................
To robíš non-stop, len si to neuvedomuješ. Tiež je zaujímavé, že si "nenecháš skákať po hlave", ale druhým na ňu "serieš" (viď. obrázok). #nerob_to_čo_nechceš_aby_robili_tebe


Přílohy:
nenechá_si_skákať_po_hlave.png
nenechá_si_skákať_po_hlave.png [ 25.19 KiB | Zobrazeno 4535 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2023 12:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Všetko má svoje výhody a nevýhody aneb "dobrý sluha, zlý pán".

"Masturbation raises levels of prolactin and endocannabinoids, which help regulate the immune system. It also boosts the hormones and neurotransmitters that lower stress."
https://www.medicalnewstoday.com/articl ... ve-effects

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2023 4:22 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1963
Xrazovy_nick píše:
Začínam sa usmievať, pretože odteraz vám seriem na hlavy................

Nemáš na to být guru, nedokážeš ze sexuální abstinence vytěžit pozitivní energii a na tomhle je jasně vidět, že tvá agresivita nesexováním vzrůstá ještě více než na urinoterapii a masožroutství, které jsi opustil těsně před zhroucením a podřízením se léčebnému řádu. Jestli odtud rovnou do bordelu (kvůli nemasturbování, když tě košické holky nechtějí), blázince (kvůli paranoie z heliocentristického spiknutí) nebo basy (kvůli fanatismu věřícího Ploskozemce směřujícího k džihádu), tam už tě zklidní, někdo poletí rychlostí namydleného blesku, tak to budeš ty Nicku, a to za soustavné porušování pravidel (novou duchovní úrovní agresora Xrazovy_nick jsou předchůdné - předsudečné urážky členů /předem/ přímo v záhlaví jeho profilu, k čemuž by se jako administrátor měl vyjádřit i pan Jarda), dále autoritářská (ta nejhorší totalitní) snaha nálepkami jako "paraziti či bioroboti" odlidštit oponenty a letité vulgární napadání slušných lidí jako je Neti, Obsidiána a Xion, jenom co si vybavuji.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pát črc 28, 2023 6:07 pm, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2023 10:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... ign=bottom

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2024 11:25 pm 
Offline

Registrován: úte bře 12, 2024 11:11 pm
Příspěvky: 12
Už je to 19,5 mesiaca čo držím "orgazmový celibát". Úplne som sa oslobodil od potreby orgazmovať. Chuť na erotiku ale mám rovnakú - libido absolútne nijak neutrpelo.
Za celých tých 19,5 mesiaca som mal JEDINÝ "mokrý sen", a to (ako som tu už pred X či XY mesiacmi písal) 3,5 mesiaca od začiatku orgazmového celibátu.
Vôbec ma nebolia gule, prostata...... Môj testosterón sa ASI zvýšil, pretože som nabral 2kg svalovej hmoty odkedy som ten celibát začal. Pritom pravidelne cvičím už 17 rokov, takže nie som žiaden nováčik, a nabrať po takom čase svalovú hmotu navyše (bez zmeny jedálničku, doplnkov, a samozrejme bez akéhokoľvek "dopingu") je potešujúce.
Zarastať na tvári zarastám rovnako (a teda riedko), to sa nezmenilo. Lenže to nemôže byť ukazovateľom testosterónu, pretože existujú milióny mužov, ktorí majú široké boky, "cecíky" (ženské pohlavné znaky), ale na tvári zarastajú kvalitne...
Neviem čo iné sa v mojom živote zmenilo............. Určite však musím podotknúť, že samotný "orgazmový celibát" u muža nemá žiadne výrazné "príťažlivé" účinky na ženy, takže všetky tie videá o "semen retention" a zázračných účinkoch sú podvrh (TO SOM ALE VEDEL). Možno som očarujúcejší, ALE všimol som si to len v prípade "jemnocitných" žien. Ak je žena "temná", alebo "drsná", "temperamentná", tak na moju energetiku prakticky nereaguje. Možno ju práveže energeticky odpudzujem. To mi však nevadí, také ženy sa mi totiž protivia.

Dôležité je podotknúť to, že o niečom úplne inom je SEXUÁLNA ALCHÝMIA. To je spojitosť orgazmového celibátu a erotiky v partnerskom vzťahu. Len takto sa totiž v skutočnosti dajú všetky tie liečivé (pre dušu a telo, pre duchovný rast) energie do pohybu...Orgazmový celibát samotný nestačí, ten má na tieto veci malý účinok. Ja som sa ale stále "nedokopal" do vzťahu ani do sexu (ten som nemal už vyše 3 roky). Teraz už absolútne nie som schopný riešiť sex bez toho aby šlo o vzťah. Stojí mi každé ráno, v tom problém nie je. Ale svedomie alebo duša nedovolí...ani keby ste mi tu dali tú najkrajšiu ženu....Možno by som si ju vychutnal orálne (aj to by som musel sám sebe nahovoriť, hoci to zbožňujem), ale na 100% by som do nej nevošiel...Pretože v tom nevidím absolútne žiaden zmysel ak nejde o partnerský vzťah....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2024 10:07 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Za 19,5 měsíců jen jeden mokrý sen? Vypadá to jako sci-fi. Mám zkušenost, že když se snažím vyhýbat orgasmu, tak mokrý sen mám za 7 až 10 dnů. Tohle nejde nijak ovlivnit, nebo ano?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2024 10:43 pm 
Offline

Registrován: úte bře 12, 2024 11:11 pm
Příspěvky: 12
Ates píše:
Za 19,5 měsíců jen jeden mokrý sen? Vypadá to jako sci-fi. Mám zkušenost, že když se snažím vyhýbat orgasmu, tak mokrý sen mám za 7 až 10 dnů. Tohle nejde nijak ovlivnit, nebo ano?

Škoda, že ti ostáva len dôverovať/nedôverovať tomu čo píšem, pretože samotné príspevky nemôžu byť dôkazom (ak sa nedajú overiť).
Skúsme sa dopátrať tomu prečo máš mokrý sen každých 7-10 dní v období, keď nechceš orgazmovať...
Hľa...logická (pravdepodobná) odpoveď sa mi hneď vynára v hlave....
Pravdepodobne máš "oslabený" energetický zvierač v druhej čakre. Terminológiu v týchto veciach nepoznám (priznám sa, že som teóriu týchto vecí do hĺbky neštudoval), takže to píšem svojimi slovami, ktoré mi dávajú logiku? Ja sa "nabúdzam" takmer každé ráno niekoľko minút, pretože mám rád to "ranné posteľové kardio". Akurát logicky dávam pozor na to, aby som sa nedostal "na vrchol", ale absoltúne žiaden problém, pretože "nabúdzanie" neukončím na intenzite "95%" (100% je akože orgazmus), ale možno tak na 80%, čiže prakticky úplne BEZ RIZIKA, že by sa mi stala "nehoda".
Druhá možná vec ktorá je dôvodom tvojich mokrých snov je to, že vedome alebo prinajmenšom podvedome proste TÚŽIŠ po orgazme. V takom prípade tvoje telo v čase tvojho spánku (keď prakticky nad telom nemáš moc) plní potrebu tvojho chtíču - orgazmuje.
Možno som mal len jeden mokrý sen za tých 19,5 mesiacov práve preto, pretože po orgazme vôbec netúžim. Samozrejme rozkoš potrebujem (veď si ju aj takmer každé ráno na pár minút doprajem, hoci viem, že oveľa prirodzenejšie by bolo, keby som mal partnerku...), ale po orgazme ABSOLÚTNE NETÚŽIM. Nič vo mne po ňom netúži.
Skús sa "nastaviť" tak, že orgazmus má svoje miesto (po období "zoznamovania sa" so svojimi pohlavnými orgánmy a orgazmom - zažitie ho napr. niekoľko desiatok krát) len v prípade rozmnožovania sa. že je to proste PASCA OD SATANA (nepredstavuj si "rohatého", to je len symbolika)... Pretože tak to je. Orgazmus je totiž skratovanie sexuálnej & duchovnej energie, a komu asi tak vyhovuje absencia reálneho duchovna v živote človeka...?
Na druhej strane treba podotknúť, že orgazmový celibát SÁM O EBE (a teda bez toho, aby do toho boli zaimplementované iné veci, napr. sexuálna alchýmia) nie je nástrojom k duchovnému rastu. Je len NUTNOU "pôdou" pre duchovný rast. Na "orgazmovej pôde" duchovný rast nemôže vzniknúť. Avšak pretvárka, póza (v tých horších prípadoch) alebo osobnostný rast (v tom lepšom prípade) na nej vzniknúť môže. Osobnostný rast ale nie je duchovný rast.
Orgazmus REÁLNE skratuje sexuálnu energiu. Duchovná energia sa transformuje len a jedine z energie sexuálnej. Preto skutočnosť že orgazmy znemožňujú duchovný rast je naozaj skutočnosťou, a nie názorom, filozofiou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2024 8:47 pm 
Offline

Registrován: úte bře 12, 2024 11:11 pm
Příspěvky: 12
Keď ti žena robí orál a ty (ZMYSLOV ZBAVENÝ, pretože inak to ani nejde) jej umožníš spôsobiť ti orgazmus, PREHRAL SI. Keď ti orál robí žena s ktorou sa ľúbite, cítiš pri tom rozkoš, no máš to plne pod kontrolou a stopneš ju dostatočne skoro na to aby neprebehlo ani "škubnutie" orgazmu, VYHRAL SI.
99% mužov (ak nie počas fajky, tak počas styku) však PREHRÁVA. Rovnako ženy pravidelne zažívajúce orgazmus. Preto sme tam kde sme. Minimálne posledných pár storočí (lebo NEVIEME čo bolo dáááávno) na Zemi nepripadalo na jedného človeka v priemere toľko orgazmov ako v tejto dobe. A minimálne za posledných pár storočí je Satanov (Satan = temná energetická štruktúra, nie "rohaté dačo") vplyv na ľudstvo najväčší. Dôvodom je satanistický rituál menom "orgazmovanie mimo obdobia rozmnožovania sa".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2024 3:31 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
XYrazovy_nick píše:
Škoda, že ti ostáva len dôverovať/nedôverovať tomu čo píšem, pretože samotné príspevky nemôžu byť dôkazom (ak sa nedajú overiť).
Skúsme sa dopátrať tomu prečo máš mokrý sen každých 7-10 dní v období, keď nechceš orgazmovať...
Hľa...logická (pravdepodobná) odpoveď sa mi hneď vynára v hlave....
Pravdepodobne máš "oslabený" energetický zvierač v druhej čakre. Terminológiu v týchto veciach nepoznám (priznám sa, že som teóriu týchto vecí do hĺbky neštudoval), takže to píšem svojimi slovami, ktoré mi dávajú logiku? Ja sa "nabúdzam" takmer každé ráno niekoľko minút, pretože mám rád to "ranné posteľové kardio". Akurát logicky dávam pozor na to, aby som sa nedostal "na vrchol", ale absoltúne žiaden problém, pretože "nabúdzanie" neukončím na intenzite "95%" (100% je akože orgazmus), ale možno tak na 80%, čiže prakticky úplne BEZ RIZIKA, že by sa mi stala "nehoda".
Druhá možná vec ktorá je dôvodom tvojich mokrých snov je to, že vedome alebo prinajmenšom podvedome proste TÚŽIŠ po orgazme. V takom prípade tvoje telo v čase tvojho spánku (keď prakticky nad telom nemáš moc) plní potrebu tvojho chtíču - orgazmuje.
Možno som mal len jeden mokrý sen za tých 19,5 mesiacov práve preto, pretože po orgazme vôbec netúžim. Samozrejme rozkoš potrebujem (veď si ju aj takmer každé ráno na pár minút doprajem, hoci viem, že oveľa prirodzenejšie by bolo, keby som mal partnerku...), ale po orgazme ABSOLÚTNE NETÚŽIM. Nič vo mne po ňom netúži.
Skús sa "nastaviť" tak, že orgazmus má svoje miesto (po období "zoznamovania sa" so svojimi pohlavnými orgánmy a orgazmom - zažitie ho napr. niekoľko desiatok krát) len v prípade rozmnožovania sa. že je to proste PASCA OD SATANA (nepredstavuj si "rohatého", to je len symbolika)... Pretože tak to je. Orgazmus je totiž skratovanie sexuálnej & duchovnej energie, a komu asi tak vyhovuje absencia reálneho duchovna v živote človeka...?
Na druhej strane treba podotknúť, že orgazmový celibát SÁM O EBE (a teda bez toho, aby do toho boli zaimplementované iné veci, napr. sexuálna alchýmia) nie je nástrojom k duchovnému rastu. Je len NUTNOU "pôdou" pre duchovný rast. Na "orgazmovej pôde" duchovný rast nemôže vzniknúť. Avšak pretvárka, póza (v tých horších prípadoch) alebo osobnostný rast (v tom lepšom prípade) na nej vzniknúť môže. Osobnostný rast ale nie je duchovný rast.
Orgazmus REÁLNE skratuje sexuálnu energiu. Duchovná energia sa transformuje len a jedine z energie sexuálnej. Preto skutočnosť že orgazmy znemožňujú duchovný rast je naozaj skutočnosťou, a nie názorom, filozofiou.

Myslím, že se mě týká druhá možnost, že toužím po orgasmu a to se projevuje mokrými sny. Mám na orgasmech závislost, ale velmi mě energetický vyčerpávají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2024 3:26 pm 
Offline

Registrován: úte bře 12, 2024 11:11 pm
Příspěvky: 12
Ates píše:
Myslím, že se mě týká druhá možnost, že toužím po orgasmu a to se projevuje mokrými sny. Mám na orgasmech závislost, ale velmi mě energetický vyčerpávají.

Držím ti prsty aby si sa z toho dostal. Nech ti pomôže skutočnosť ktorú som tu už niekoľko krát popísal - a teda to, že orgazmus slúži v neprospech človeka ako bytosti. A absolútne ma nezaujíma, že 99,9% ľudí so mnou nesúhlasí. Nachádzajú sa totiž až príliš hlboko v králičej nore. Budú si ospravedlňovať svoju závislosť na orgazmovaní a smiať sa z reality. Ty si na dobrej ceste, pretože si uvedomuješ, že orgazmus je vlk prezlečený za ovečku... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2024 5:58 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
XYrazovy_nick píše:
Držím ti prsty aby si sa z toho dostal. Nech ti pomôže skutočnosť ktorú som tu už niekoľko krát popísal - a teda to, že orgazmus slúži v neprospech človeka ako bytosti. A absolútne ma nezaujíma, že 99,9% ľudí so mnou nesúhlasí. Nachádzajú sa totiž až príliš hlboko v králičej nore. Budú si ospravedlňovať svoju závislosť na orgazmovaní a smiať sa z reality. Ty si na dobrej ceste, pretože si uvedomuješ, že orgazmus je vlk prezlečený za ovečku... :wink:

Máš pravdu, je potřeba si neustále uvědomovat, že orgasmus je obrovská ztráta energie, pak to člověka tolik neláká.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz