Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2021 12:37 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ahojte.
Hoci nie som emočne zrelý, neznamená to, že nemôžem mať dostatok zdravého rozumu.
Celé roky konzumovaná zdravá strava, celé roky výrazné krotenie ejakulácie, asi 15r. používanie zubnej pasty bez fluoridu, rovnaký čas žiadna chémia v kozmetike, špičkové detoxikačné procedúry, uzemňovanie na dennej báze, atď.....môžu mať efekt na to, aby som sa zamýšľal nad vecami (a pochopil ich), nad ktorými sa zamýšľa (a pochopí ich) málokto...

Prišiel som na to, že "Peklo po smrti tela" nemôže existovať. Je to TECHNICKY NEMOŽNÉ. Zároveň ale zdôrazňujem, že som nikdy nebol názoru, že Peklo po smrti tela existuje. Akurát som sa predtým nezamýšľal nad tým, či by to bolo alebo nebolo možné technicky zrealizovať.
Prečo to teda nie je možné technicky zrealizovať? Z jednoduchého dôvodu.........

Ale pekne poporiadku....
Kresťania (neradím sa k nim, neuznávam žiadne náboženstvo) tvrdia, že ich Ježiš spasí, keď budú "takí a onakí", keď budú konať "to a ono".... Proste vtedy pôjdu do Neba. A keď budú zlí, pôjdu po smrti tela do Pekla...........
A ja sa pýtam.............AKO MôŽE TAKÉ PEKLO VYZERAŤ?????? Odpoveď znie.............NIJAKO.
Mohol by som to rozviesť, že? Idem na to............
NOSIČOM PEKLA JE TELO..............BEZ TELA NEEXISTUJE PEKLO............. Prečo? Pretože duša bez tela nezažíva fyzickú bolesť, ani mentálnu bolesť. Duša bez tela nemôže mať strach, pretože strach je výtvorom rozumu ("hacknutého" Satanom), a rozum bez mozgu neexistuje. Duša bez rozumu nemôže premýšľať, pretože premýšľanie je úlohou a vlastnosťou rozumu.
Samotná duša teda nemôže ani rozmýšľať, ani vyhodnocovať (to je ďalšia úloha rozumu)...
Ako by teda mohlo vyzerať Peklo po smrti tela pre dušu nebožtíka, ktorý bol počas života veľká sviňa????? .... No, nijako..... Pretože by nemalo AKO ubližovať duši, ktorá už NIE JE súčasťou ľudskej bytosti, ale je len samotnou dušou bez tela a rozumu...... Pekelné prostredie by nemalo ako "uchopiť" dušu a ubližovať jej, pretože duša trpí LEN A LEN vtedy, keď ROZUM vyhodnocuje situáciu ako veľmi/extrémne nepriaznivú, a vtedy (aby to bolo "komplexnejšie" utrpenie), keď k tomu pridáme mučenie fyzického tela (napr. extrémne tvrdou prácou, spôsobovaním bolesti, atď)........
Čo z toho vyplýva? Toto : Ak existuje Peklo, tak je možné ho zažívať LEN V TELE (!!!). Pretože LEN TELO umožňuje duši spojiť sa so schránkou ktorá môže zažívať fyzickú bolesť, a s rozumom, ktorý môže byť strašený, deptaný, psychicky týraný.
Duša v pekle.... Čím bude týraná? Ohňom? Nemá telo, takže nie...... Hučaním tisícoch čertov do hlavy duše? Nemá hlavu, ani uši......... Hučaním do hlavy (bez zvuku)? Nemá rozum, takže ju to neovplyvní........ Tmou? Nemá oči a rozum, takže sa nebude báť a nebudú jej chýbať farby.......Budú ju tam topiť vo vode? Bez tela to nejde......... Budú ju tam sekať mačetami? Bez tela to nejde........... Nedovolia jej v pekle spať? Duša nepotrebuje spať, spí len telo a (asi) rozum.... Budú ju nútiť v pekle pracovať, prenášať ťažké balvany? To by peklo muselo byť fyzické, a duša by musela mať telo........

ZÁVER : Peklo pre dušu po smrti tela NEEXISTUJE, je to technicky nemožné. Na druhej strane Nebo po smrti (hoci len dočasne, pred reinkarnáciou - lebo karma je možná len vtedy - ak teda karma existuje....pravdepodobne áno, ale na 100% istotu nemám...) existovať môže, a aj existuje..... Je to ten PRENÁDHERNÝ pocit/stav, ktorý cítili ľudia keď zažili klinickú smrť a vrátili sa naspäť do tela..... Ako dlho trvá také "Nebo"? Možno pár sekúnd (z našej perspektívy), možno pár dní či týždňov kým sa duša neinkarnuje do ďalšieho tela...........
No a na tej ZEMI môže duša zažívať spomínané PEKLO....... Peklo prejavujúce sa hladom, chladom, smädom, bolesťami tela (zranenie, choroba)........ Ale aj peklo prejavujúce sa strachom, smútkom, beznádejou............ktoré sú možné LEN ak je prítomný rozum........... No a Nebo prejavujúce sa ukojením hladu, smädu, zabezpečením tepla, komfortu, lásky, erotiky....... A také Nebo tu na Zemi môže byť celý život NEZIŠTNÉ ("pre jedného z milióna"), alebo mu musí obetovať energiu a čas prácou, spojiť ho s neistotou (každý deň môže skončiť)....

To čo som napísal nemôže nikto vyvrátiť........ale pokúsiť sa o to môžete. \":D\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2021 7:03 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Právě ta zmíněná reinkarnace může být tím peklem. Vždyť nelze popřít, že mnoho lidí má peklo už hned po narození.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2021 10:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Daryl píše:
Právě ta zmíněná reinkarnace může být tím peklem. Vždyť nelze popřít, že mnoho lidí má peklo už hned po narození.

Áno, dáva to obrovskú logiku. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude to peklo. Prípadne dokonca už život na Zemi ako taký (tí čo sa majú lepšie, tí zažívajú menšie peklo, tí čo zle, tak veľké peklo), pretože podľa všetkého "vypadnutie z Raja" (ktoré je zobrazované príbehom, ktorý sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nestal) je "spadnutie do hmoty"... Ako bytosti sme vždy uväznené v tele, ktoré treba neustále kŕmť, šatiť (nie každý je Wim Hof alebo nie každý žije v Afrike), ktoré môže zamrznúť, "uvariť" sa na slnku, utopiť sa, atď, ktoré potrebuje spať, relaxovať, aby mohlo aj naďalej fungovať (a tak či tak neodvratne starne).... Samozrejme môže generovať aj krásne pocity (erotika s osobou ktorú ľúbime - ale to je záležitosť hlavne duševná, až potom telesná), môžeme si vychutnávať super chutné jedlo (ja som ale nikdy nebol ten typ, čo by to ocenil...) ktoré si ale aj tak treba "v pote krvi" (každý prípad, keď človek nemá takú prácu, aká ho naozaj baví) zabezpečiť.... Áno, môžeme si vypočuť krásnu hudbu, ale veľmi dobre vieme, že vypočutie si napríklad krásnej hudby z CD albumu má len krátkodobý účinok, a na druhý deň sa nám môže prihodiť niečo, čo v nás vyvolá smútok, alebo dokonca depresiu.

Čím ďalej, tým viac si začínam myslieť, že Boh a Satan sú tou istou osobou... Niečo ako keď vyrastáte len s mamou, ktorá je na jednej strane plná nehy a porozumenia, ale na druhej vás vie rozplakať tým, ako bezcitne sa občas vie zachovať...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2021 2:55 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
\":cry:\"
Matúš 22:29 Ježiš im však odpovedal: Blúdite, lebo nepoznáte Písma ani Božiu moc.

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 03, 2021 12:21 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Xrazovy_nick píše:

NOSIČOM PEKLA JE TELO..............BEZ TELA NEEXISTUJE PEKLO............. Prečo? Pretože duša bez tela nezažíva fyzickú bolesť, ani mentálnu bolesť. Duša bez tela nemôže mať strach, pretože strach je výtvorom rozumu ("hacknutého" Satanom), a rozum bez mozgu neexistuje. Duša bez rozumu nemôže premýšľať, pretože premýšľanie je úlohou a vlastnosťou rozumu.

To čo som napísal nemôže nikto vyvrátiť........ale pokúsiť sa o to môžete. \":D\"

Lukáš 16:
19 A bol nejaký bohatý človek, ktorý sa obliekal v purpur a kment a žil každý deň v radosti a v prepychu.
20 A bol nejaký chudobný človek, menom Lazar, ktorý ležal pri jeho bráne vredovitý
21 a žiadal si nasýtiť sa omrvín, ktoré padaly so stola boháča. Ale ešte aj psi prichádzali a lízali jeho vredy.
22 A stalo sa, že chudobný človek zomrel a bol zanesený od anjelov do lona Abrahámovho. A zomrel aj boháč, a pochovali ho.
23 Potom v pekle, v mukách, pozdvihnul svoje oči a videl Abraháma zďaleka a Lazara v jeho lone.
24 Vtedy zavolal boháč a povedal: Otče Abraháme, zmiluj sa nado mnou a pošli Lazara, aby omočil koniec svojho prsta vo vode a ovlažil môj jazyk, lebo sa mučím v tomto plameni.
25 A Abrahám povedal: Dieťa, rozpamätaj sa, že si ty vzal svoje dobré vo svojom živote a Lazar podobne zlé; a tak teraz on sa tu teší, a ty sa mučíš.
26 A nad to nado všetko medzi nami a vami je upevnená veliká priepasť, aby tí, ktorí chcú prejsť odtiaľto k vám, nemohli, ani aby sa tí tamztade k nám nedostali.
27 A povedal im: Prosím ťa tedy, otče, žeby si ho poslal do domu môjho otca,
28 lebo mám päť bratov, nech im dôrazne svedčí, aby neprišli aj oni do tohoto miesta múk.
29 A Abrahám mu povedal: Majú Mojžiša a prorokov, nech tých počúvajú!
30 A on povedal: Nie, otče Abraháme, ale keby niekto z mŕtvych išiel k nim, budú činiť pokánie.
31 Na to mu povedal Abrahám: Ak nepočúvajú Mojžiša a prorokov, neuverili by, ani keby niekto vstal z mŕtvych.

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2021 4:00 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
https://www.youtube.com/watch?v=Fhy9TQiHegU

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 12:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Napísal som ďalšiu myšlienku na túto tému jednej žene do komentáru pod jej príspevok, skopírujem môj text aj tu.........

Citujem Bibliu : "Peklo v Biblii je miestom budúceho trestu a konečným cieľom pre neveriacich. V Písme je opísané rôzne pojmy ako večný oheň, vonkajšia temnota, miesto plaču a trápenia, ohnivé jazero, druhá smrť, nezničiteľný oheň."
Moja reakcia : ..... Aha.... a ako môže oheň uškodiť duši? Ako môže duša cítiť oheň? Ako môže duša cítiť temnotu, keď nie je v tele, lebo telo je už spálené, alebo hnije v zemi (či už zhnilo)? Ako môže duša plakať, keď nie je trápené telo a keď duša neobsahuje rozum, nakoľko rozum sídli v mozgu a mozog sídli v tele? Duša môže plakať len vtedy, ak sa nachádza v tele. Plače zo strádania telesného (hladomor, nedostatok objatí a erotiky, pripútanie na lôžku či vozíku a tým nedostatok pohybu, atď...), z utrpenia telesného (telesná bolesť), z utrpenia duševného, KTORÉ je naviazané na telo a rozum (človek na vozíku je aj sociálne hendikepovaný, výrazne), alebo na telo samotné, alebo na rozum samotný. Utrpenie duše naviazané na telo či telo a rozum zároveň, som už popísal. Utrpenie duše, ktoré je naviazané na samotný rozum (bez nutnej účasti tela) je príliš vzácne, možno dokonca ani neexistuje. Čiastočne by to mohla byť túžba rozumu (lebo rozum si "spočíta", že je to pre život výhodné) stať sa napríklad nebojácnym a čerpať všetky benefity z toho. No drvivá väčšina benefitov z toho je viazaná na telo a hmotu (nič z toho nie je prítomné "tam hore"), nakoľko vďaka nebojácnosti si človek môže vyberať z množstva partnerov (a to sú bytosti z duše, tela a rozumu) toho pravého na život, môže si zarobiť tým čo ho baví, vďaka jeho nebojácnosti sa do toho pustiť a dotiahnuť to do konca. Za zarobené peniaze si kúpi zážitky, ktoré väčšinou PROSTREDNÍCTVOM JEHO FYZICKÝCH ZMYSLOV nasýtia jeho dušu, alebo si kúpi priamo fyzické veci (dom, byt, auto, novú kuchynskú linku, atď)...... Ešte ma nikto nepresvedčil o tom, že duša bez tela môže trpieť. Duša môže trpieť len naviazaná na telo a/alebo rozum. Duša trpí sekundárne ako výsledok toho, že primárne trpí telo a/alebo rozum. Duša nepozná ani spánkovú depriváciu, ani psychický teror, pretože psychický teror je aktivovaný rozumovým vnímaním. Duša rozum neobsahuje, ten je prítomný len v bytosti, a je uložený v lebke živej bytosti.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 1:24 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
"Ide mi karta"........každým dňom toho chápem viac a viac..........Aby nie, keď som totálne nevšedný človek (v takmer každej oblasti života)......

Pokračujem v tom, čo sa mi "sype z hlavy"........

Ono to nie je o tom čo je kde napísané (Biblia, Darwinova evolučná teória, atď...). Ale o tom, čo dáva logiku. Ak je Boh stvoriteľ všetkého (A ZÁROVEŇ nie je súčasne aj Satanom), vedel by kedykoľvek zahubiť Satana. To, že Boh nedokáže odstrániť vplyv Satana na dianie na Zemi "z takého a takého dôvodu" (ak by neboli "JEDNO") je taká istá dezinformácia ako to, že Zem sa točí závratnými rýchlosťami, ale necítime to, lebo "toto a toto", alebo že šikmý lom svetla Slnka spoza mrakov nie je dôkazom, že Slnko je veľmi blízko (možno stovky km) od Zeme, rovnako ako Mesiac. Skúsim to vyjadriť v dvoch či troch vetách (aspoň zistím, či to dokážem) .... : Božia nemohúcnosť v zabití/zničení Satana je umelý klamlivý konštrukt náboženstva/náboženstiev, ktorý sa snaží ospravedlniť neukončenie/prebiehanie zverstiev páchaných na Zemi. Ak si ten umelý klamlivý konštrukt uvedomíme, a zároveň sme si vedomí toho že svet nevznikol z "Veľkého Tresku" ale bol stvorený už hotový (lebo všetky logické dôkazy tomu nasvedčujú - ak sa dostanú do rúk nezaslepenému človeku), potom neostávajú iné, než tieto dva varianty : 1. Boh a Satan je JEDNO, dve strany JEDNEJ mince ........... 2. Boh a Satan nie sú JEDNO, ale sú to spojenci.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 2:03 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
Před dvěmi dny jsem asi poznal konečnou pravdu... a řeknu to.. no neřeknu... pravda je šíleně krutá. Prakticky jsme každý potomkem strachu a zbabělosti, kalkulu a dalších malicherností. Někde jsem slyšel staré báby by se měli střílet už zamlada \":D\" a já bych to upravil, baby by se měli topit už po narození. Je to prostě tak.. podívejte se proč jsou lidi spolu.. CHlap ze strachu že zůstane sám, protože to je takový hrdina, že v hospodě je silný jak silnice, ale ve skutečnosti zbabělec který se bojí svobody. Prakticky se rodíme do otrocké pasti... Rodiče kteří už sami žijí v pasti, nás do té pasti zaučují.. a prakticky každý bezdomovec, nepřizpůsobivý, extremista, terorista, a každý takový "lotr" je jen osobnost která se nepodřídila, která se vzpírá té pasti, je to svobodná bytost která nechápe proč tu je, a protestuje proti zotročení, každý takový jedinec je vlastně hrdina.. Není těžké donutit se do otroctví, překonat se a otročit po celý život.. Ovšem považovat to za normální nebo snad správné.. To už mi dnes se nikdo nedovolí říct. Čekal jsem 32 let a 32 let jsem nezačal hrát.. Hledal jsem ve dne v noci, přemýšlel o všem, vyřešil jsem a vyřeším jakýkoli problém.. Konspiroval jsem, pochyboval o všem.. a najednou jsem zjistil jak tohle co jsem dělal je přínosem... Jak velkým přínosem! Celý život mi ty lopaty všechny okolo se vysmívali, říkali že jsem neschopný ale už neviděli ten balvan se kterým jsem se narodil.. na hřbetě... přesto jsem s nimi držel krok.. a ještě se je snažil zachránit.. a oni se mi leda smáli... A já vytrval, všechny ignoroval a šel si svou vlastní cestou, teda chvátal... a najednou jsem tady v tomto bodě. Připadám si ale totožně, jak v matrixu, chápu tu metaforu čísel, to co vnímám je velmi podobné, nevidím sice čísla, ale vidím jakoby data celého okolí, to co mi kdysi působilo zmatečně, dnes mám dokonale přehledné a pod kontrolou, může být jaký chce chaos, a se mnou to nehne,,, práce po které manažeři odpodají, je pro mě úplným odpočinkem. 32 let jsem odmítal pracovat... a Sotva mám teď práci, považovanou za tu snad nejhorší. Callcentrum.. tak jedu pátky svátky víkendy všecko.. jen aby to nevypadalo blbě mám volno.. První týden a už si mě chválí.. a teď nastala doba. Kdy jsou všechny ty lopaty okolo v pasti.. mají to co chtěli.. zvykli si otročit, ze strachu si napíchali děcka.. a teď budou po zbytek života trpět.. Pořád se proti mě snaží vytahovat argumenty... a já jím čím dál více ukazuji cenu svobody. Ano ztratil jsem dost času, v jiném případě bych ale ztratil duši i život tak jako všichni, tedy téměř všichni okolo... Všichni co skočili do vztahu, do té pasti.. si to uvědomují, už mi závidí, skřípou zuby a jen z dáli nesměle pozorují a žasnou co všechno dělám a to jsem ještě ani nezačal, nemůžu se dočkat do práce.. miluji namáhat mozek, celý život jsem řešil ty největší problémy, ty největší tabu, nejcitlivější a nejzajímavější témata.. Můj psaný i mluvený projev je velmi působívý.. Tak dnes všem ukazuji jak se to dělá, sedím doma, příjemně se bavím, pomáhám lidem, a ještě tím bojuji proti možnému zločinu. Lidi mi děkují, smějí se jsou rádi a s úsměvem končí se mnou hovor... Tím vším chci říci, nenechte se žádným idiotským volem odradit od hledání pokud máte pocit že je něco špatně tak je! Pokud máte pocit že jste nemocní!! Zcela jistě jste.. Pokud se necítíte skvěle, plní energie, s bystrou myslí, chutí do života... máte problém.. A poslední závěr ke kterému jsem dospěl.. Celé je to o mozku, čím méně mozek používáte, tím méně se rozrůstá, tím je řidší, tím méně je schopný a samozřejmě tím méně výkonná je imunita. Pokud dostanete mozek do této úrovně. Doslova vnímáte tu pohotovost imunity, je to jak ultra výkonná kamera ve vašem těle senzor, jak opakovaný živý neustálý scann všeho co se ve vašem těle děje, a čím je mozek hůř na tom, tím víc ztrácí přehled na celou situací.. začíná to nenápadně.. klíčem ke zdraví je tedy nutit mozek přemýšlet, nutit ho pořád víc a víc, až najednou nastane tento zlom, a vy zjistíte, že se vám otevřely dveře do absolutna.. \":)\" Uau a tohle je taky velmi příjemné, se takto vyjádřit. Krása.. nádhera.. Je mě 32, vypadám že mi není ani 18 ! Lidi ze mě nechápou jak je to možné.. Já to vím, prostě jsem ve svém těle zastavil čas.. nerostly mi nehty, vosy, vlasy.. nic jedl jsem celé roky extrémní minimum živin, i vody.... prošel jsem si krutým peklem.. Ale kdo se bojí pekla, ať ani neuvažuje o ráji... \":)\" A peklem si můžete být jistí.. jelikož v něm právě žijeme.. Sebevražda není zkratka.. Celé je to o tom, projít tím životním vašim scénářem.. jestliže čelíte života s odvahou a neuděláte krok zpět.. Přijde odměna v podobě poznání.. Kam přijdete, tam vidíte vše, vidíte i to co vůbec vidět nejde.. v práci si nikdo nevšiml toho co vlastně děláme!!!!! Jediný já.. a jediný já to jistím abychom měli čisté ruce! Tedy nedělám špinavou práci, a nemůžou mě ani vyrazit.. \":)\" je to na dlouhé povídání. Každopádně toto je prozatím virtuální důkaz a tzv. jedna paní povídala.. mno můj cíl nemá strop.. tzn.. je otázka času kdy mě už nepřehlédnete. Teď jen slyším ty dřisty o covidu... \":D\":D:D to je neskutečné, ale na něco jsem hrdý, prej máme nejvíc konspiračních teorii, takže jsme prakticky nejméně blbí.. takové masáže.. což je jedno s druhým... vidím prostě asi 98% všeho vidím i do hloubky, vím proč to kdo říká, vím co z toho má, vím jaký efekt to má mít. V práci všechny předbíhám.. radím nadřízené... na jednu stranu dávám najevo totální loajalitu a pracovní nasazení, ale na druhou dávám ještě jasněji najevo, že ať je ten pro koho dělám jak chce velký a mocný, tak že bude překvapen, že já totiž špinavou práci nedělám to prostě nehrozí.. Už teď ale porušuji zákon a to hrubě.. což je ale to nejmenší, nějakých 20m pokuty.. bakšiš.. drobné.. absolutně je mi to ukradené... horší ale je že jde o svobodu a hoooodně peněz někoho hooodně mocného.. který by lusknutím prstu mohl zařídit abych zmizel.. A vo tom to právě je díky tomu ten život získal šťávu, překonávám sám sebe s pc pracuji neskutečně rychlým způsobem všiml jsem si že lidi z těží zvládají mít otevřené jedno okno prohlížeče a pár karet v něm.. já těch oken můžu mít otevřených 5 po 15 kartách a všechno to mám pod kontrolou, do toho v pohotovosti a soustředění.. ke všemu mě to baví!!! Ostatní to ničí a já se zas nemůžu dočkat šichty. Peníze co vydělám.. Muhehe.. z těmi budu dělat pěkný brajgl, nejdřív reklamu místnímu pracáku a socce, jak posílají lidi na smrt... pak nějaké informační materiály.. No a mým prvním větším cílem, je udělat velký video dokument který zabere jedno obrovské nechutné a hrozné téma.. Tady nějaký neznámý pachatel.. .) vytvořil toto video co jsem já natočil.. https://youtu.be/saSUzIsHh7c


""Ide mi karta"........každým dňom toho chápem viac a viac..........Aby nie, keď som totálne nevšedný človek (v takmer každej oblasti života)......

Pokračujem v tom, čo sa mi "sype z hlavy"........

Ono to nie je o tom čo je kde napísané (Biblia, Darwinova evolučná teória, atď...). Ale o tom, čo dáva logiku. Ak je Boh stvoriteľ všetkého (A ZÁROVEŇ nie je súčasne aj Satanom), vedel by kedykoľvek zahubiť Satana. To, že Boh nedokáže zabiť Satana "z takého a takého dôvodu" (ak by neboli "JEDNO") je taká istá dezinformácia ako to, že Zem sa točí závratnými rýchlosťami, ale necítime to, lebo "toto a toto", alebo že šikmý lom svetla Slnka spoza mrakov nie je dôkazom, že Slnko je veľmi blízko (možno stovky km) od Zeme, rovnako ako Mesiac. Skúsim to vyjadriť v dvoch či troch vetách (aspoň zistím, či to dokážem) .... : Božia nemohúcnosť v zabití/zničení Satana je umelý klamlivý konštrukt náboženstva/náboženstiev, ktorý sa snaží ospravedlniť neukončenie/prebiehanie zverstiev páchaných na Zemi. Ak si ten umelý klamlivý konštrukt uvedomíme, a zároveň sme si vedomí toho že svet nevznikol z "Veľkého Tresku" ale bol stvorený už hotový (lebo všetky logické dôkazy tomu nasvedčujú - ak sa dostanú do rúk nezaslepenému človeku), potom neostávajú iné, než tieto dva varianty : 1. Boh a Satan je JEDNO, dve strany JEDNEJ mince ........... 2. Boh a Satan nie sú JEDNO, ale sú to spojenci."""""

ANO!!!! Nevěřím že tohle vidím, to je názorná ukázka toho o čem mluvím, těchto textů jsem napsal tisíce.. a právě s nimi končím, vidím že nástupci pokračují, a pokud vytrvají, tak odměna je nevyčíslitelná... !!!!!!
HLAVNĚ SE NENECHTE ODRADIT NIČÍM, OBZVLÁŠŤ NÉ BLBÝMI KECMI ZTRACENCŮ A ZBABĚLCŮ! JE TO VÁŠ ŽIVOT NIKDO VÁM DO NĚJ NEMÁ CO KECAT

*A i když se budete plést, není to konec světa, já mnohokrát sešel z cesty, ve skutečnosti, čím déle touhle cestou jdete, tím se zužuje, až najednou jdete na silonovém vlasci... a to chce absolutní rovnováhu, a pak začne foukat, pršet, zemětřesení.. ruch chaos.. a čím dál větší tlak vás shodit.. můžete spadnout, nabít si hubu, může to být hodně tvrdé.. buďte rádi pokud se znovu postavíte.. Nesmíte to ale dělat pro sebe, musí to mít vyšší záměr, pracujte pro dobro, a dobře se vám odmění.. Nemusíte řešit žádné nemoci, ono na ně sami přijdete jakmile ten mozek začne takto šlapat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 6:02 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Haluzak : Haluzák, ďakujem za peknú reakciu na môj príspevok (alebo možno na moju osobu? To nie je podstatné...) ....
Moja jedinečnosť (ktorú so mnou podľa všetkého zdieľaš) je v tom, že som NIKDY nebol "veriaci" v niečo. Odjakživa som všetko spochybňoval, nie však formou pesimizmu, ale formou realizmu.... Akonáhle som zistil že sa v niečom mýlim, okamžite som tú (tým pádom len teóriu) opustil. Keď nejaký môj "najväčší nepriateľ z fóra" napísal niečo čo dáva zmysel, nikdy som nemal problém uznať mu to. Inak som ako ty aj v tom, že som materiálne/finančne CHUDOBNÝ, väčšinu dospelého života (som o 2 roky starší ako ty) nepracujem, pretože moja duša sa TAK SILNO búri proti tomu aby som pracoval v obalsti ktorá ma nebaví (a ktorá nemá vyšší zmysel), že keby som bol nútený pracovať na plný úväzok a celé roky (prakticky len v oblasti ktorá by ma nenapĺňala - len toto mi ponúka trh práce), už tu dávno pradávno nie som, lebo by som sa v obrovskej depresii zasamovraždil (pravdepodobne zoskokom). Aspoň teda v minulosti....... Pretože niektoré veci sa zmenili, a ja napíšem čo konkrétne mám na mysli....
Stále som chudobný, a pre ženy z hľadiska "skúseností vo vážnych vzťahoch", majetkového a finančného zabezpečenia vyslovene NEZAUJÍMAVÝ (až tragický)....a moja v podstate pekná tvár a objektívne pekné (celé) telo túto skutočnosť nezachraňujú. Ani to, že v erotike vôbec neusilujem o orgazmus a milujem dlhú celotelovú predohru...... Totiž vzťahy medzi mužmi a ženami sú PROGRA, SOFTWÉROVÝ PROGRAM, kde na prvom mieste pre ženu sú veci, ktoré nespĺňam, a tie v ktorých excelujem, tie sú pre ne "menej dôležité veci, ktoré potešia, ale nie sú nutné, a bez tých dôležitejších sú prakticky nanič"...Ale nechcem o tom...
Nakoľko som si hlbšie uvedomil "problematiku reinkarnácie" (kde patrí aj to, že osvietený človek by mal byť z reinkarnácie oslobodený), tak som pochopil, že samovražda proste NIE JE riešením, pokiaľ netrpím neznesiteľnými fyzickými mukami (bolesť, nútená spánková deprivácia, nútený hladomor a podobne). Problém takých ľudí ako som ja alebo Ty je ten, že nám niečo veľmi, ale veľmi dôležité chýba.....Niečo, čo by z nás urobilo celistvé obdivuhodné a nesmierne charizmatické osoby. Tým niečim je nebojácnosť & absencia neinteligentného strachu.
Nesúhlasím s Tebou v tom, že podľa teba je "čo najlepšie rozvinutý rozum" receptom na ten najšťastneší život (aspoň tak som pochopil Tvojmu textu). Rozum je vždy len sluhom. A čím rozvinutejší zdravý rozum človek nosí vo svojej hlave, tým NUTNEJŠIE je, aby spolu s ním ruka v ruke mal ten človek vlastnosť, ktorou je NEBOJÁCNOSŤ.
Píšeš, že bezdomovcami sa stanú ľudia, ktorí sú vo svojej podstate obdivuhodní, pretože odmietli otročiť, odmietli sa prispôsobiť nevedomej väčšine, atď (časť z nich taká byť môže, všetci ale takí nie sú, no to vieš určite aj ty, len si to zovšeobecnil)......Lenže tým bezdomovcom práve chýba to, čo aj nám (akurát mali menej šťastie než máme my).... Chýba im NEBOJÁCNOSŤ, alebo prinajmenšom VEĽKÁ ODVAHA (to je krok - neviem či metrový alebo míľový - pred nebojácnosťou), ktorú keby mali, bolo by nemožné aby skončili na ulici, pretože NEBOJACNY ČLOVEK SA STÁVA OKÚZĽUJÚCIM BOŽKSKÝM "ČARODEJOM" (pretože vo svojom živote vyslovene "vyčarúva" "čarovné" situácie).
Nebojácnosťou môže disponovať ako človek s veľkými vedomosťami vyplývajúcimi zo zdravého rozumu (takže nie "z encyklopédií"), tak človek, ktorý je OVCOU = nemá zdravý rozum, akurát nie je ani v najmenšom ovládaný strachom z vecí, ktoré neohrozujú jeho život. Oba tieto typy ľudí sú veľmi zaujímavé, ale ak sa spojí nebojácnosť s realtívne/reálne veľkou "zdravorozumovou" múdrosťou, tak z človeka sa stáva niečo ako "stelesnený Boh" (ktorý ale nepotrebuje a ani NECHCE, aby ho ľudia vyznávali a podiaďovali sa mu). Samozrejme tým nemyslím, že by bolo nemožné, aby sa takými ľuďmi stali aj milióny ďalších (a taký "stelesnený Boh" by bol tomu len a len RÁD).
"Do špiku kostí" cítim, že prekypujem veľkými vedomosťami (tým nemyslím, že musia ísť do najväčších detailov) vyplývajúcimi zo zdravého rozumu, ale zároveň "do/zo špiku kostí cítim", že sa utrápim, ak to nevyvážim nebojácnosťou.
Všetky okolnosti v mojom živote mi až príliš okato naznačujú, že je to moja jediná cesta...... Nechcem tu spomínať aké iné cesty (boli len dve) som považoval za tie správne, akých túžob som sa nechcel (a nevedel) vzdať, ale akonáhle som pochopil, že moja jediná cesta je stať sa nebojácnym (a v tom stave začať žiť SKUTOČNÝ život), prijal som fakt (o ktorom som vždy vedel...), že na tom aby som sa stal nebojácnym (a ostal anonymným pre masy kľudne celý život) mi záleží 100-1000x viac, než na mojich dvoch ďalších túžbach (ktoré nemajú nič spoločné s duchovným rastom, ale na druhej strane nie sú ani čisto fyzického/materiálneho charakteru, to ani zďaleka...).

Záverom asi toľko : Jedinou odpoveďou je NEBOJÁCNOSŤ, a jediným naozaj zmysluplným konaním v pozemskom živote (pred dosiahnutím nebojácnosti) je AKTÍVNA CESTA za nebojácnosťou. Keď nastane v človeku stav nebojácnosti (nemusím ho zažiť a už viem o čom to je, pretože túto možnosť máme v DNA), tak začína vyslovene NEBO NA ZEMI....obrovská radosť, ktorá zastaví čas - nie fyzicky, ale pocitovo. Obrovská radosť z reálnosti/opravdovosti, z toho že je človek sám sebou ODPROSTENÝ od parazita menom STRACH, ktorý je konštruktom buď Satana, alebo BohoSatana.
Vzhľadom na to, že je možné sa neinteligentného strachu raz a navždy zbaviť, malo by to byť dôkazom toho, že Satan alebo BohoSatan ovládajúci svet nám nezobral všetky karty.......ale dáva nám možnosť bojovať (ignoráciou) so strachom zahniezdeným v našom rozume (lebo je to konštrukt mysle napadnutej Satanom/BohoSatanom) s tým, že ak sa do toho pustíme s neoblomným zámerom, tak víťazstvo je isté... Neovplyvníme tým chod na Zemi (ak, tak len tak máličko, že si to nikto nevšimne, ale každý balvan na púšti sa počíta...), ale chod nášho života tým ovplyvníme do tej najväčšej možnej miery.
Má to ale jednu chybičku krásy. Prakticky nikto v našom okolí, ani nikto "na telefóne" nás v dosiahnutí nebojácnosti nepodporuje, a o to ťahšie je ju dosiahnuť (snaží sa mi nahovori Satan/BohoSatan). Možno tak maximálne vetou "Áno, jasné že ti prajem, aby si sa stal nebojácnym...", a to je všetko....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 6:16 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
A čo sa týka partnerských vzťahov medzi mužmi a ženami (alebo medzi homosexuálmi, to je jedno), tak mám z toho zmiešané pocity...
Na jednej strane partnerský vzťah znamená viac-menej kompromisy (a každý kompromis je antiromantický), na druhej strane erotika bez budovania vzťahu je podľa mňa "slepá ulička" (ktorú som veľa krát zažil, a už nikdy neprosím...).
Môj "problém" je aj v tom, že som na tomto pozemskom svete nenašiel nič lepšie na nakŕmenie mojich piatich zmyslov, než je telo ženy. Ženský hlas partnerky ako taký a ženské vzdychy sú symfóniou pre moje uši. Pohľad do zamilovaných či ľúbiacich ženských očí je rajom pre moje oči. Teplo ženského tela je pre mňa najpríjemnejším teplom aké existuje. Vône a chute ženského tela (keď je zdravé) sú tými najkrajšími vôňami a chuťami, aké moje chuťové poháriky a čuchové receptory kedy mohli vnímať.... Môžem byť nasratý na to, že Satan/BohoSatan schválne stvoril sexualitu muža a ženy tak neharmonickú (ženu treba dlhšie "rozohrievať" a potom jej len závidieť tie celotelové dlhotrvajúce orgazmy, ktoré muž NIKDY nezažije), ale žiadne jedlo, žiadne pitie, žiadny les, lúka, západ či východ Slnka...nič ma "nenakŕmi" tak. ako erotika s partnerkou (ktorú nemám, ale čoskoro mať budem)....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2021 10:52 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
Xrazovy_nick píše:
Haluzak : Haluzák, ďakujem za peknú reakciu na môj príspevok (alebo možno na moju osobu? To nie je podstatné...) ....
Moja jedinečnosť (ktorú so mnou podľa všetkého zdieľaš) je v tom, že som NIKDY nebol "veriaci" v niečo. Odjakživa som všetko spochybňoval, nie však formou pesimizmu, ale formou realizmu.... Akonáhle som zistil že sa v niečom mýlim, okamžite som tú (tým pádom len teóriu) opustil. Keď nejaký môj "najväčší nepriateľ z fóra" napísal niečo čo dáva zmysel, nikdy som nemal problém uznať mu to. Inak som ako ty aj v tom, že som materiálne/finančne CHUDOBNÝ, väčšinu dospelého života (som o 2 roky starší ako ty) nepracujem, pretože moja duša sa TAK SILNO búri proti tomu aby som pracoval v obalsti ktorá ma nebaví (a ktorá nemá vyšší zmysel), že keby som bol nútený pracovať na plný úväzok a celé roky (prakticky len v oblasti ktorá by ma nenapĺňala - len toto mi ponúka trh práce), už tu dávno pradávno nie som, lebo by som sa v obrovskej depresii zasamovraždil (pravdepodobne zoskokom). Aspoň teda v minulosti....... Pretože niektoré veci sa zmenili, a ja napíšem čo konkrétne mám na mysli....
Stále som chudobný, a pre ženy z hľadiska "skúseností vo vážnych vzťahoch", majetkového a finančného zabezpečenia vyslovene NEZAUJÍMAVÝ (až tragický)....a moja v podstate pekná tvár a objektívne pekné (celé) telo túto skutočnosť nezachraňujú. Ani to, že v erotike vôbec neusilujem o orgazmus a milujem dlhú celotelovú predohru...... Totiž vzťahy medzi mužmi a ženami sú PROGRA, SOFTWÉROVÝ PROGRAM, kde na prvom mieste pre ženu sú veci, ktoré nespĺňam, a tie v ktorých excelujem, tie sú pre ne "menej dôležité veci, ktoré potešia, ale nie sú nutné, a bez tých dôležitejších sú prakticky nanič"...Ale nechcem o tom...
Nakoľko som si hlbšie uvedomil "problematiku reinkarnácie" (kde patrí aj to, že osvietený človek by mal byť z reinkarnácie oslobodený), tak som pochopil, že samovražda proste NIE JE riešením, pokiaľ netrpím neznesiteľnými fyzickými mukami (bolesť, nútená spánková deprivácia, nútený hladomor a podobne). Problém takých ľudí ako som ja alebo Ty je ten, že nám niečo veľmi, ale veľmi dôležité chýba.....Niečo, čo by z nás urobilo celistvé obdivuhodné a nesmierne charizmatické osoby. Tým niečim je nebojácnosť & absencia neinteligentného strachu.
Nesúhlasím s Tebou v tom, že podľa teba je "čo najlepšie rozvinutý rozum" receptom na ten najšťastneší život (aspoň tak som pochopil Tvojmu textu). Rozum je vždy len sluhom. A čím rozvinutejší zdravý rozum človek nosí vo svojej hlave, tým NUTNEJŠIE je, aby spolu s ním ruka v ruke mal ten človek vlastnosť, ktorou je NEBOJÁCNOSŤ.
Píšeš, že bezdomovcami sa stanú ľudia, ktorí sú vo svojej podstate obdivuhodní, pretože odmietli otročiť, odmietli sa prispôsobiť nevedomej väčšine, atď (časť z nich taká byť môže, všetci ale takí nie sú, no to vieš určite aj ty, len si to zovšeobecnil)......Lenže tým bezdomovcom práve chýba to, čo aj nám (akurát mali menej šťastie než máme my).... Chýba im NEBOJÁCNOSŤ, alebo prinajmenšom VEĽKÁ ODVAHA (to je krok - neviem či metrový alebo míľový - pred nebojácnosťou), ktorú keby mali, bolo by nemožné aby skončili na ulici, pretože NEBOJACNY ČLOVEK SA STÁVA OKÚZĽUJÚCIM BOŽKSKÝM "ČARODEJOM" (pretože vo svojom živote vyslovene "vyčarúva" "čarovné" situácie).
Nebojácnosťou môže disponovať ako človek s veľkými vedomosťami vyplývajúcimi zo zdravého rozumu (takže nie "z encyklopédií"), tak človek, ktorý je OVCOU = nemá zdravý rozum, akurát nie je ani v najmenšom ovládaný strachom z vecí, ktoré neohrozujú jeho život. Oba tieto typy ľudí sú veľmi zaujímavé, ale ak sa spojí nebojácnosť s realtívne/reálne veľkou "zdravorozumovou" múdrosťou, tak z človeka sa stáva niečo ako "stelesnený Boh" (ktorý ale nepotrebuje a ani NECHCE, aby ho ľudia vyznávali a podiaďovali sa mu). Samozrejme tým nemyslím, že by bolo nemožné, aby sa takými ľuďmi stali aj milióny ďalších (a taký "stelesnený Boh" by bol tomu len a len RÁD).
"Do špiku kostí" cítim, že prekypujem veľkými vedomosťami (tým nemyslím, že musia ísť do najväčších detailov) vyplývajúcimi zo zdravého rozumu, ale zároveň "do/zo špiku kostí cítim", že sa utrápim, ak to nevyvážim nebojácnosťou.
Všetky okolnosti v mojom živote mi až príliš okato naznačujú, že je to moja jediná cesta...... Nechcem tu spomínať aké iné cesty (boli len dve) som považoval za tie správne, akých túžob som sa nechcel (a nevedel) vzdať, ale akonáhle som pochopil, že moja jediná cesta je stať sa nebojácnym (a v tom stave začať žiť SKUTOČNÝ život), prijal som fakt (o ktorom som vždy vedel...), že na tom aby som sa stal nebojácnym (a ostal anonymným pre masy kľudne celý život) mi záleží 100-1000x viac, než na mojich dvoch ďalších túžbach (ktoré nemajú nič spoločné s duchovným rastom, ale na druhej strane nie sú ani čisto fyzického/materiálneho charakteru, to ani zďaleka...).

Záverom asi toľko : Jedinou odpoveďou je NEBOJÁCNOSŤ, a jediným naozaj zmysluplným konaním v pozemskom živote (pred dosiahnutím nebojácnosti) je AKTÍVNA CESTA za nebojácnosťou. Keď nastane v človeku stav nebojácnosti (nemusím ho zažiť a už viem o čom to je, pretože túto možnosť máme v DNA), tak začína vyslovene NEBO NA ZEMI....obrovská radosť, ktorá zastaví čas - nie fyzicky, ale pocitovo. Obrovská radosť z reálnosti/opravdovosti, z toho že je človek sám sebou ODPROSTENÝ od parazita menom STRACH, ktorý je konštruktom buď Satana, alebo BohoSatana.
Vzhľadom na to, že je možné sa neinteligentného strachu raz a navždy zbaviť, malo by to byť dôkazom toho, že Satan alebo BohoSatan ovládajúci svet nám nezobral všetky karty.......ale dáva nám možnosť bojovať (ignoráciou) so strachom zahniezdeným v našom rozume (lebo je to konštrukt mysle napadnutej Satanom/BohoSatanom) s tým, že ak sa do toho pustíme s neoblomným zámerom, tak víťazstvo je isté... Neovplyvníme tým chod na Zemi (ak, tak len tak máličko, že si to nikto nevšimne, ale každý balvan na púšti sa počíta...), ale chod nášho života tým ovplyvníme do tej najväčšej možnej miery.
Má to ale jednu chybičku krásy. Prakticky nikto v našom okolí, ani nikto "na telefóne" nás v dosiahnutí nebojácnosti nepodporuje, a o to ťahšie je ju dosiahnuť (snaží sa mi nahovori Satan/BohoSatan). Možno tak maximálne vetou "Áno, jasné že ti prajem, aby si sa stal nebojácnym...", a to je všetko....

Hele, Tvé myšlenkové pochody, jsi o 2 roky starší, ale duchovně o 5 mladší... To ale není žádná chyba, spíše to já jsem napřed. Naprosto tě chápu, už jsem ti chtěl 3x odpovědět.. Mám totožný názor.. až na tu spánkovou deprivaci.. Konečně mám někoho k diskuzi kdo mi dává celkem zabrat. Heh.. to je šílené.. připadám si jako bych argumentoval proti sobě samému, a fascinuje mě. Nebudeme řešit teď mě, já jsem se právě probral, a jsem naprosto bez problému, doslova jsem se vysvobodil, objevil jsem... práci... cože? O tom Bohovi, no to co jsi napsal, to právě prožívám.. Čeho se teda bojíš????! Proč nejsi nebojácný ? DĚLÁÁÁŠ CHYBU !! Proboha. Neber to osobně, ale řešíš svůj život, a zajímá tě život druhých? Co vlastně chceš? Co by sis přál, nebo čeho chceš dosáhnout? Jaký máš smysl života? A taky, jak vlastně žiješ, já nepracoval do svých 32 let, a doslova jsem umíral, a pokud takhle píšeš a komunikuješ.. tak jsi přímo rozený obchodník.. A pozor, nemusí na tom být nic špatného, nemusíš prodávat krámy, ale nabízet prospěšné dobré zboží. Navíc si psal že máš ksicht i tělo.. heh, v tom jsme odlišní, já nemám ani jedno.. teda už asi jo, protože o tomhle to vůůůbec není, člověk je sympatický, pokud má dobrou náladu, je zdravý a dobře se cítí, pokud si i věří.. Díky tobě jsem pochopil, proč nikdo nepomohl mě, protože tobě nejde pomoct, ty si pomůžeš sám... dřív nebo později se propřemýšlíš na svobodu, mysli především, v mém případě je další překážka fyzička, vážil jsem ještě před měsícem.. 47kg, při 175cm.. Nemám téměř žádný podkožní tuk a svalové hmoty kritický nedostatek, po měsíci bez lepku se doslova před očima měním. Přibral jsem kg svalové hmoty.. Cvičím, mám energii konečně, náladu jsem od vysazení lepku neměl špatnou.. Ty musíš najít tuhle pozitivitu! Musíš najít tu energii.. vlastně tobě se nedá pomoci, ty to musíš vidět.. a tady to vidíš.. Ale co vidím já na tobě, je ta mezera.. přehlížíš něco zásadního.. něco ti prostě vůbec nedochází.. Nechápu jak to funguje.. Ale nějak začínám pochybovat že to v mém případě bylo jen tím lepkem. Byl jsem jak pes celý život uvázaný na vodítku, agresivní, vzteklý podrážděný a nonstop unavený. Doslova ze dne na den, ta změna byla šílená!! 2 měsíce jsem byl téměř v mánii, nemohl jsem spát z přebytku energie, a tak tak jsem to nadšení kočíroval.. byl jsem jak malé děcko.. a jsem pořád.. Zrovna předevčírem, jdu po přechodě, a schválně si toho všimni jak děcka chodí po přechodě, i když auto nejede tak přeběhnou.. a ještě takovým hopsavým způsobem..No normálně jsem se srazili, protože jsme oba ve stejnou dobu, stejným způsobem a stejným směrem dohopsali na stejné místo.. \":D\" a víc si toho všímám, jsem prostě pořád hyperaktivní, pořád něco dělám, taky se ale tak i cítím, a co je už extrém.. že tak i vypadám!!! Mě je 32 cítím se a vypadám na 15. Jenže díky tomu lepku, a jednomu s druhým, jsem prostě téměř nejedl.. ani nepil, skoro 10 let, nechápu že žiju. Všechno to mělo důvod.. Lepek lepek lepe, ten zapráskaný zmetek! Nadruhou stranu, nebýt něj, tak nemám tušení co vlastně by semnou bylo, jelikož jsem rostl pro kriminál, a díky těm problémům jsem našel sám sebe, takže ničeho nelituji, a žiju hrou \":)\" 16 dnů jsem pracoval.. a snažili se ze mě udělat elektrošmejda po telefonu, přitom já jsem si z nich udělal totální prdel, nejdřív jsem jim hned ukázal, co ve mě je a po pár dnech v první práci, kterou jsem nikdy nedělal, jsem dostal od vedení pochvalu \":D\":D další týden ukončení poměru \":D\":D jelikož jsem jim jasně dal najevo, že to poslední co bych dělal je lákal lidi do problémů, ignorovali to, hráli psychologickou hru.. tak já taky.. Teď je celé callcentrum na nervy. A jeden dodavatel energií asi taky.. \":D\" Ještě jsem nevrátil vybavení, a už mám dneska další pohovor, a vím že mě vezmou \":)\" Protože podobně jako ty, i já dokážu napsat něco neodolatelného.. Navíc je to jednoduché, pravda a upřímnost, poctivost a skromnost, rázem jsi prostě dobrý v čemkoli co tě baví.. Ten rozdíl mezi námi a stádovými ovcemi je markantní. Lidé okolo jssou slepí, hluší, přízemní, vystrašení a slabí.. především psychicky.. Viděl jsem co ta práce s lidmi dělala, byli odvaření, a já pracoval od rána do večera.. Nemůžu si pomoct, ale všechno to začalo koronou, ta zamíchala kartama.. a mě se změnil svět, do té doby jsem trpěl, a teď začínají trpět všichni ti bezohlední okolo. Nikomu to nepřeji nelíbí se mi to, ale já začal žít coronou, nehodlám si koronou kazit život. Mým cílem je tady dokázat nechat postavit, velký sociální komplex pro bezdomovce, velmi jednoduché, jen několik baráků s místnostmi, teplem a nějakou kuchyň. Stavba by byla drahá, ale práce tam a udržování by už moc nestálo. Taky nastaly největší změny, když jsem pomohl tomu chudákovi.. Celé to prostě bylo šílené.. Už se to nedá slovy ani popsat, hlavně, tahle etapa definitivně končí, už prostě, nemám co psát, teď musím činit. K tomuhle taky dojdeš. Jen svou cestou, přes své problémy, ale štěstí je možné hledej ho a najdeš, ale ničemu se nebraň.. hledej hledej hledej a najdeš.. Já hledal na pervitinu, proto jsem našel asi dřív, tobě to nedoporučuji, já to začal užívat, v 17 ti a bylo to hodně těžké ukočírovat... ale dodnes jsem nezvýšil dávku, je to pro mě prostě lék. Měj se, a budu tady na to myslet a snažit se odpovědět bude-li to potřeba.. Hlavně nezoufej, na sebevraždu máš logicky stejný názor.. Ale pozor, těžká deprese je svinstvo.. Takže pokud se do ní dostaneš, poznáš to tak, že ti bude hrozně, a tma, bezvýchodná situace, sevře se ti žaludek, a ty neuvidíš žádné východisko, je to nesnesitelný stav, a v tu chvíli si musíš uvědomit, že tohle je chyba v hlavě, vše ti tak jen připadá, a musíš vydržet dokud to nepřejde, většinou do dalšího dne.. pokud ne, něco užij, ať už drogu, nebo klepku od psychiatra, jen né pravidelně, nikdy v životě nedopusť užívání léků. Zničí ti to duši, i tělo..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2021 12:00 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
edit : Zmazal som to. Neviem ako reagovať bez toho, aby som nehejtoval tento Demiurgov svet. \":-)\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz