Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2018 8:11 pm 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Ještě jsem se chtěla zeptat - koupila jsem si teď tablety sody od vitaru kvůli udržování správného ph v ústech, protože to má na zuby taky velký vliv. Jenomže nevím proč, mě z toho ty zuby docela bolí. Na některých zubech mám odhalené krčky, ale nebývají citlivé na teplé ani studené, prakticky na nic, ale ta soda ... mě bolí prostě. Netušíte jak je to možné? Jinak nepolykám to, jen rozkoušu, chvíli cumlám a pak vyplivnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2018 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
Ještě jsem se chtěla zeptat - koupila jsem si teď tablety sody od vitaru kvůli udržování správného ph v ústech, protože to má na zuby taky velký vliv. Jenomže nevím proč, mě z toho ty zuby docela bolí. Na některých zubech mám odhalené krčky, ale nebývají citlivé na teplé ani studené, prakticky na nic, ale ta soda ... mě bolí prostě. Netušíte jak je to možné? Jinak nepolykám to, jen rozkoušu, chvíli cumlám a pak vyplivnu.

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale je pravdou že někomu to zlobí i když zpravidla ne stále, většinou si na tu sodu zuby nějak zvyknou. Je klidně možné že jde pouze o reakci na tu velkou změnu kyselosti, přeci jen je to extra rozdíl. Každopádně ladit takto kyselost v ústech není zrovna ideální řešení za špatnou kyselost mohou nesprávné bakterie a ty by mělo jít v každém případě upravit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 8:51 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale je pravdou že někomu to zlobí i když zpravidla ne stále, většinou si na tu sodu zuby nějak zvyknou. Je klidně možné že jde pouze o reakci na tu velkou změnu kyselosti, přeci jen je to extra rozdíl. Každopádně ladit takto kyselost v ústech není zrovna ideální řešení za špatnou kyselost mohou nesprávné bakterie a ty by mělo jít v každém případě upravit.

Děkuji za odpověď, Jardo.
Opravdu - zdá se mi, že po pár dnech se ta bolest zmírnila. Myslíte nesprávné bakterie v dutině ústní nebo celkově v těle? Pokud v ústech, tak to by mohla pořešit právě ta tinktura z propolisu, ne? Já ty tablety chci brát jen jako doplněk k tomu pokusu, pro jistotu. Určitě nechci, aby se to vyvrtané místo oslabilo a mně potom odumřel zub, zvlášť když je to jednička.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 8:52 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Když už jsem tady nakousla to téma xylitolu - nevíte někdo, zda-li se dá sehnat i v tabletkách a kde?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 9:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
Děkuji za odpověď, Jardo.
Opravdu - zdá se mi, že po pár dnech se ta bolest zmírnila. Myslíte nesprávné bakterie v dutině ústní nebo celkově v těle? Pokud v ústech, tak to by mohla pořešit právě ta tinktura z propolisu, ne? Já ty tablety chci brát jen jako doplněk k tomu pokusu, pro jistotu. Určitě nechci, aby se to vyvrtané místo oslabilo a mně potom odumřel zub, zvlášť když je to jednička.

Tak hodně to závisí i na bakteriích ve střevě které produkují butyrát, což je velice protizánětlivé látka a tím se udrží i správné prostředí v celém těle. Pochopitelně problém můžete řešit pouze lokálně, ovšem to nikdy nevyřešíte protože jak přestanete prostředí se zase zhorší. Lokálně lze aplikovat mnoho různých prostředků, vlastně skoro cokoliv co likviduje bakterie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 9:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
Když už jsem tady nakousla to téma xylitolu - nevíte někdo, zda-li se dá sehnat i v tabletkách a kde?

To netuším zda někdo dělá, já jsem dělal a dodával xylitolové bonbóny, což byl vlastně pouze xylitol s příchutí a asi by nebylo zase tak složité tabletky z čistého xylitolu pouze s kluzivem udělat. Zcela bez kluziva to nejde protože se pak tablety lepí na razník v lisu. Dává se tam stearan hořčíku v nepatrném množství a je zcela neškodný, tedy v tom bych problém neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2018 7:36 pm 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
To netuším zda někdo dělá, já jsem dělal a dodával xylitolové bonbóny, což byl vlastně pouze xylitol s příchutí a asi by nebylo zase tak složité tabletky z čistého xylitolu pouze s kluzivem udělat. Zcela bez kluziva to nejde protože se pak tablety lepí na razník v lisu. Dává se tam stearan hořčíku v nepatrném množství a je zcela neškodný, tedy v tom bych problém neviděl.

V tom případě by bylo fajn, když by se ozvalo více zájemců, aby se Vám to vyplatilo.

Tak se kdyžtak také někdo ozvětě, kdo byste měli zájem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2018 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
V tom případě by bylo fajn, když by se ozvalo více zájemců, aby se Vám to vyplatilo.

Tak se kdyžtak také někdo ozvětě, kdo byste měli zájem!

Klidně mě zavolejte a nějak to doladíme co by se pro to dalo udělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2018 9:44 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdravím obisidan dakujem za odpoveď, škoda že nevieš konkrétne čo ti pomohlo, ja som si včera zoškraboval tu sklovinu hnedu alebo povlak či čo to bolo.. ale stále to proste vidno aj ked tie najhoršie "flaky" su preč, neviem čo dalej, sóda pomáha len velmi málo a na záhyby sa nedostane, Takže nemá niekto ešte nejaký tip,trik ako sa toho zbavit, nemusí byt hned ale postupne, na zadnej strane je ten povlak tiež a ten sa mi čistí ešte horšie, je dost možne že je to aj z kávy ale vypadá to ako keby som nikdy nevidel zubnu kefku a pastu.. a pritom sa starám o zuby dosť..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2018 9:59 am 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Menma, on má každý zuby jiné a je potřeba se s tím smířit. Mi moje zubařka (paní ze staré školy) sdělila, že přirozená barva zubů je nažloutlá a to drhnutí, broušení a bělení zuby v podstatě ničí. Tak ať doma moc neblbneme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2018 10:48 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Zubní infekce otravují tělo podobně jako jiné staré i nové toxické zátěže a stejně jako parazité a jejich viry a bakterie v kožíšku vyčerpávají vitamíny a minerály důležité pro obranyschopnost a správný chod štítné žlázy a příštítných tělísek. Krevní tlak se Vám tak může zvedat nepřímo skrze hormonální soustavu, čemuž říkáme chronický stres doprovázený zánětem anebo morbidně přímo skrze požírání aminokyselin šmejdy, až po anémii chronických chorob. Podávání blokátorů vápníkového kanálu podobně jako veškeré oficiální "léčby" obchází podstatu problému, což armádě doktorů sloužící nadnárodnímu farmaceutickému průmyslu náramně vyhovuje.

Parkinsons Causes Understood
https://www.youtube.com/watch?v=AsR320Sd0K0
Why Do I Have Anemia? Symptoms, Treatments and Causes
https://www.youtube.com/watch?v=coDnj47Unh4

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne ned zář 16, 2018 12:05 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2018 11:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
Zdravím obisidan dakujem za odpoveď, škoda že nevieš konkrétne čo ti pomohlo, ja som si včera zoškraboval tu sklovinu hnedu alebo povlak či čo to bolo.. ale stále to proste vidno aj ked tie najhoršie "flaky" su preč, neviem čo dalej, sóda pomáha len velmi málo a na záhyby sa nedostane, Takže nemá niekto ešte nejaký tip,trik ako sa toho zbavit, nemusí byt hned ale postupne, na zadnej strane je ten povlak tiež a ten sa mi čistí ešte horšie, je dost možne že je to aj z kávy ale vypadá to ako keby som nikdy nevidel zubnu kefku a pastu.. a pritom sa starám o zuby dosť..

Podle mě by jste na to měl jít jinak, zuby a jejich problémy dost souvisí se stavem střeva, tedy odstraníte problém ve střevě a zmizí plaky na zubech a nemusíte si je vůbec čistit to je medicínský blud. Jinak ústa bych pravidelně vyplachoval šalvějí s hřebíčkem a skořicí to lokálně také dost pomáhá tak vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2020 8:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 23, 2017 3:23 pm
Příspěvky: 3
Jak vím tak to působí i na špatný dech (https://dsmile.cz/spatny-dech-vznika-v-ustech/) . Snažím se ted změnit svůj jidelní lístek aby byl co nejvíce vhodný pro zdraví v ústech a i žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Regenerace zubů
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2020 12:59 pm 
Offline

Registrován: stř dub 25, 2012 11:50 am
Příspěvky: 35
Haluzak píše:
Zdravím, pokusím se stručně napsat dotaz, jelikož jsem stále trochu v šoku z toho co jsem právě zjistil. Nad zubem 1 nahoře, jsem měl cystu... lékařsky potvrzenou, měl sem jít na chirurgickou extirpaci. Jelikož to nebylo akutní nikam jsem nešel.. Ovšem po několika letech léčby celé ústní dutiny, tu cystu jaksi nemůžu nahmatat, už tam prostě není, byl cítit tlak při doteku, a postižený zub, smrděl. Přitom jsem bojoval i s velmi atypickým "akné" při kterém jsem skrze obrovské boláky na každém cm2 tváře, vylučoval nechutné bizarnosti.

Když jsem si dneska prohlížel stránky nějakého ruského zubaře, který tam nafotil vytržené zuby s cystou u kořene, říkám si to mi je nějaké povědomé.. Pak mi to docvaklo, ale stále se mi tomu nechce věřit.. Je možné abych tu cestu vyloučil skrze ty boláky ? Protože já z těch boláků vymáčkával kousky přesně toho co jsem viděl na těch fotkách. :O bylo mi divné co to je, jakoby cáry kůže, a věděl jsem že to jde odněkud z obličeje. No já si nemůžu pomoct, ale já tu cystu asi ksichtem celou vyloučil, podotýkám že zrovna nedávno se mi drasticky zlepšil celkový zdravotní stav. Je toho ale na mě už trochu moc, protože do čeho jsem se dále pustil na vlastní pěst. Bylo zaplombování zubů. Nevím jestli můžu, ale myslím si že to stojí za zveřejnění, natočil jsem o tom celé video, s mikroskopem doprovázené mými poznatky. Tady je odkaz :https://youtu.be/ganSMIT2sJI

Rád bych znal někoho názor hlavně na tu cystu, nikde totiž nic podobného nemohu najít, a dle přijímacího protokolu ze špitálu, alternativní řešení neexistuje. Tak bych rád znal názor někoho.. kohokoli.. No každopádně v poslední době, začínám pociťovat radost ze svého stavu, už je to měsíc co se cítím zdravě, tohle je prvně od mých 13ti let. Nechci to zakřiknout, ale asi jsem konečně ve svých necelých 30ti letech vyřešil problémy. Všechno v mém těle funguje, cítím se dobře, dokonce i po ránu, to si neumíte představit co je to za úlevu, nebylo za posledních 10 let dne kdy bych nepátral a nesnažil se uzdravit. Klíčovým v tom celém byl prvek bór.

Ahojte,
to video od člena "Haluzak" je asi toto:

https://www.youtube.com/watch?v=ganSMIT2sJI&feature=youtu.be

Objavil som ho vo vlákne "Cisty v tele"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz