Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 1:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 5:58 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
WATCH: Astronaut Spacewalk Earth Views from NASA FEED (Earth from Space)
https://www.youtube.com/watch?v=mg7FweYjasE
Citace:
Researchers have found that this “conspiracy mentality” correlates with particular personality traits, including low levels of trust and an increased need for closure, along with feelings of powerlessness, low self-esteem, paranoid thinking, and a need to feel unique. [] Even more troubling, conspiracy thinking is correlated with a tendency toward violent thoughts and fantasies, and to some degree with real violence. [P]eople who believed one conspiracy theory were more likely to believe another, even if it was logically impossible for both to be true.

The Mind of a Conspiracy Theorist:
https://www.psychologytoday.com/us/arti ... y-theorist

Chlapče, mňa nezaujímajú nejaké filozofické či iné teoretické kydy, ktoré tu cituješ...........

1. Žijeme na Zemi, kde sa rovná hladina vodstva dá jednoducho zmerať, a spravilo to aj dostatok čechov a slovákov.
2. Žijeme na Zemi, ktorej pohyb (okolo svojej osi, špirálovitý okolo Slnka) je absolútne NEPOSTREHNUTEĽNÝ, viď napríklad totálne bezvetrie, kedy sa nepohne ani list, vodná hladina malých jazier, a dokonca "majstri rovnováhy" môžu na našej jednoznačne nehybnej plochej Zemi na seba staviať rôznymi hranami kamene, ktoré nespadnú.
3. Mesiac a Slnko sú z nášho pohľadu zjavne (takmer) rovnako veľké, a nie, nie je to vecou "optickej náhody", ktorá sa prihodila aj keď sa údajne obe tieto nebeské telesá nachádzajú v totálne rozdielnej vzdialenosti od "Zemegule", ale je to takto zostrojené Stvoriteľom, a obeh Mesiaca a Slnka je totálne uspokojivo znázornený v rôznych animáciách, ktoré vysvetľujú ako v tej a tej časti plochej Zemi vzniká deň, noc, ako sa menia ročné obdobia, atď.
4., 5. 100., 130............ a vlastne.........."Marek, spamätaj sa" (to som oslovil seba)......... stojí MNE za to venovať nevedomému Netimu svoj čas ? Myslím, že tomuto topicu som venoval času AŽ-AŽ. Tí nedostatočne inteligentní ale zároveň dostatočne zaslepení skrátka pravdu asi nikdy nepochopia...

Howhg.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 9:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Chlapče, mňa nezaujímajú nejaké filozofické či iné teoretické kydy, ktoré tu cituješ...........Howhg.

Grandiózny narcizmus v priamom prenose.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Grandiózny narcizmus v priamom prenose.

Fakt ? To na viac si sa nezmohol ? Kde v tom vidíš narcizmus ?
Ešte budeš musieť veľa zdravého rozumu nabrať aby si pochopil, že každodenná skúsenosť, logické myslenie a "zdravý sedliacky rozum" víťazí nad akokoľvek zložito napísanou a dopočítanou TEÓRIOU, KTORÁ JE NEDOKÁZATEĽNÁ.
Koľko času si venoval študovaniu plochej Zeme ? Deň ? Ja nejaké tri roky. Naposledy pred dvoma týždňami som sa tomu venoval (už nemám za potreby takmer denne, pretože si viac vážim čas, načo sa presviedčať po troch rokoch stále o tom istom - že Zem je naozaj plochá).
Úplne každá naša denná skúsenosť je založená na plochej NEPOHYBLIVEJ Zemi.
Posluhovači Satana ("vedci" a v dnenšej dobe aj "mediálne hviezdy") si museli pracne vymyslieť rôzne NEDOKÁZATEĽNÉ teórie a výpočty, ktoré majú vysvetliť ako je možné, že :

1. Že sa Zem hýbe obroskou rýchlosťou rôznymi smermi, ale my ten pohyb NECÍTIME
2. Že sa Zem hýbe obrovskou rýchlosťou rôznymi smermi, ale ten pohyb NEMÁ žiaden vplyv na vzduch ani prízemný, ani ten vo výškach letu rôznych lietadiel
3. Že pohyb hviezd "v nekonečnom, stále sa rozpínajúcom vesmíre" (ako sa môže nekonečno rozpínať ???) sa odohráva VŽDY V TÝCH ISTÝCH SÚHVEZDIACH, odkedy boli súhvezdia prvý krát kresbou zaznamenané
4., 10., 100....................a mohol by som pokračovať, pokračovať a pokračovať....

NEINTELIGENCIA = vidieť a cítiť všetky javy, ktoré jasne dokazujú že naša Zem je plochá a nehybná, NO ODMIETAŤ TENTO FAKT, pretože vedci a autority tvrdia niečo iné, a majú na to "dôkazy".
ZNAK OVCE = byť mechanicky presvedčený o niečom, o čom je presvedčených 99% ľudí, pretože "taká drvivá väčšina sa nemôže mýliť".

A TERAZ SI PREDSTAV, ŽE TÝCH ISTÝCH 99% ĽUDÍ KEBY NEBOLO OJ*BANÝCH SATANSKOU VEDOU, TVRDILI BY PRAVÝ OPAK - ČIŽE BY TVRDILI, ŽE ZEM JE PLOCHÁ A NEHYBNÁ. MECHANICKÁ/EMOCIONÁLNA DôVERČIVOSŤ ROBÍ Z ĽÚDÍ OVCE. A keďže len menšina ľudí je inteligentných, a ešte menšie číslo je dostatočne inteligentných (na tom sa zhodneme asi všetci), tak (a tu sa všetci nezhodneme, čo ? \":D\") ako môžeš čakať, že tá podstatná/drvivá (záleží od toho, o akej problematike sa bavíme) bude vedieť PRAVDU ?

POTREBA VIERY ČLOVEKA BOLA ZNEUŽÍTA............. Satanskou vedou boli vymyslené (nie dokázané) bludy, ktoré NEPRIAMO úplne popierajú Stvoriteľa. Stvoriteľ by musel byť padnutý na hlavu (ak nejakú hlavu má), ak by stvoril svet pomocou Veľkého Tresku, život na planétach by nebol cielený, ale NÁHODNÝ, rastliny a živočíchy by boli "dielom náhody" vyvierajúcej z nepredvídateľných teplotných a chemických reakcií v súčinnosti s neskutočne dlho trvajúcim časom, atď....... KTO TOMU BLUDU S "VEĽKÝM TRESKOM" MôŽE VERIŤ, AK NIE LEN ČLOVEK BEZ DOSTATKU ZDRAVÉHO ROZUMU ???
A ako bola zneužitá potreba človeka v niečo/niekoho VERIŤ ? Jednoducho - tými psychologickými klamstvami bol popretý Boh (a to podvedome aj pre veriacich - uveď ich do hypnózy, väčšina veriacich si nie je istá tým, že Boh existuje, pretože veria Veľkému Tresku). Tým že bol popretý Boh, tak potreba viery bola PREMIESTNENÁ z Boha Stvoriteľa na "VEDU" a na "AUTORITY". Ovce sa proste chytili....

Ja som k tým ovciam patril. Bol som rovnako "ochočený" ako ty. Lenže mám niečo, čo ty nemáš - mám v sebe tú najhlbšiu túžbu PO PRAVDE. A vtedy ma nezaujímajú žiadne autority.... Ani "vedecké", ani náboženské, ani politické.
A ak by malo byť dôkazom "Zemegule" to, že o "Zemeguli" hovorí napríklad aj Staněk" (chodiaca encyklopédia), tak k tomu mám tieto dva body ...

1. Staněk buď o plochej Zemi vie, ale nepúšťa to do éteru, PRETOŽE si je vedomý ľudskej psychológie, a vie že aj keby sa na hlavu postavil, väčšina ľudí ktorí sú jeho fanúšikovia, by ho ako "plochozemca" prestala brať vážne, a jeho ego by utrpelo silnú ranu, alebo...

2. Považuje plochú Zem za BLUD (čo značí, že si to v tom prípade ani dostatočne nenaštudoval), a tým len dokazuje, že jeho vedomosti sú výsledkom čítania KONKRÉTNYCH kníh a špičkovej pamäte, nie výsledkom "zdravého rozumu"........ Alebo inak : Obdaruj ma takou pamäťou akú má Staněk, daj mi prečítať 1000-5000 kníh ktoré sa týkajú ľudstva, sveta, politiky, medicíny, a stačí, že ani v jednej z tých kníh nebude spomenutá plochá Zem ako SKUTOČNOSŤ, tak budem vedieť rozprávať od rána do večera s prestávkami na pitie a jedlo, rozprávať na vysokej úrovni, bude to pôsobiť tak že viem VŠETKO, ale keďže to "všetko" viem len z URČITÝCH kníh kde všetko popísané NEBOLO, tak pre mňa bude plochá Zem len FANTÁZIOU, niečím, čo neexistuje, niečim, čo bolo dávno vyvrátené "vedou", tak ako sa písalo v tých knihách......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 10:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
To na viac si sa nezmohol ?

S teroristami sa zásadne nevyjednáva a s fanatikmi sa nediskutuje. Nechceš byť ovca bez kritického myslenia, ale pri tom si ovca - bez kritického myslenia, len si vymenil kulisy (veríš každej stupidite, ktorú ti niekto podsunie).

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2021 7:44 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="neti":16qwvkmo]S teroristami sa zásadne nevyjednáva a s fanatikmi sa nediskutuje. Nechceš byť ovca bez kritického myslenia, ale pri tom si ovca - bez kritického myslenia, len si vymenil kulisy (veríš každej stupidite, ktorú ti niekto podsunie).[/quote:16qwvkmo]
[b:16qwvkmo]Fanatik si ty, fanatik do vedy založenej na mnohých klamstvách.[/b:16qwvkmo]
Akurát ťa hreje pri srdci, že patríš do výraznej väčšiny - ale nezabúdaj, inteligentná je vždy výrazná MENŠINA. Ty na to ale stále zabúdaš.... \":D\"

Dnes vyšlo [b:16qwvkmo]video v češtine o tom, že Zem sa netočí[/b:16qwvkmo]. Prvá časť. Nech sa páči.


_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2021 10:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Prečo mi v každej odpovedi priložíš video, o ktoré nemám záujem?! Ale to v češtine som si pozrel a tu je moja odpoveď:
https://youtu.be/Fkk9DI-8el4?t=26

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2021 10:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Destroying Flat Earth Without Using Science - Part 2: The Stars
https://www.youtube.com/watch?v=su-fmoZUkF8
Citace:
If you can't manage that, you are allergic to thinking and there is no point in talking to you

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2021 11:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
neti píše:
Destroying Flat Earth Without Using Science - Part 2: The Stars
https://www.youtube.com/watch?v=su-fmoZUkF8
Citace:
If you can't manage that, you are allergic to thinking and there is no point in talking to you

vyborna a pochopitelna videa.. palec nahoru za sdileni \":)\"

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2021 3:31 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
vyborna a pochopitelna videa.. palec nahoru za sdileni \":)\"

Akurát, že je to totálny blud. Uveriť tomu môže len človek, ktorý si poriadne nenaštudoval ako to funguje na plochej Zemi, aj čo sa hviezd týka, čo sa perspektívy týka, atď.
Čiže palec dole. \":lol:\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2021 3:40 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
vyborna a pochopitelna videa.. palec nahoru za sdileni \":)\"

No vidíš, a výborné a pochopiteľné sú pre niektoré ovce aj argumenty "vedcov" a politikov o obrovskej hrozbe menom covid, o nutnosti vakcinácie proti covid, o nutnosti lockdownov, atď......
Stále si nepochopil jednu dôležitú vec - svet je oj*bávaný tak dobre vďaka veľmi, veľmi inteligentným ľuďom, ktorí majú zároveň zlé srdce. Patria tam špičkoví psychológovia, matematici, fyzici...... No a samozrejme, štedro ich finančne ohodnocujú zlodeji, ktorí zbohatli mimo iného aj z dôvodu vykorisťovania zamestnancov ( = ty mi vyrobíš mesačne 4000Eur, a ja ti dám na výplatu 50Eur, milý černoško/číňanko/ind...)

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2021 4:16 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Niekedy ma mrzi, ze je Nick zjavne retardovany...

Clovek, co nie je schopny zit realny zivot, nadvazovat vztahy a samostatne fungovat, pretoze na to nema socialne, inteligencne ani osobnostne predpoklady ide inym nadavat do neinteligentnych oviec.

Chlapce, pripominas mi nasich spoluobcanov v osadach - nic nevedia, nic nedokazu, nic nemaju, ale kricia najviac zo vsetkych a preto maju pocit, ze maju pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2021 4:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
    zvedavy píše:
    na to nema socialne, inteligencne ani osobnostne predpoklady ide inym nadavat do neinteligentnych oviec.

    Tomu sa v psychológii nadáva projekcia (premietanie vlastných vytesnených = neakceptovaných charakterových vlastností) alebo ľudovo "zlodej kričí chyťte zlodeja". Nechám, prečo sa Nick neustále "reinkarnuje" s novým avatarom, pričom mu evidentne (v jeho jednoduchosti) nedochádza, že každý vie, že je to on (= unikátny rukopis, štýl premýšľania a pejoratívne vyjadrenie k ostatným). A prečo v každom jeho profile na konci užívania hystericky oznámi celému svetu, že už nebude prispievať - koho to vôbec zaujíma?

    _________________
    Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


    Nahoru
     Profil  
     
    PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2021 2:51 pm 
    Offline

    Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
    Příspěvky: 777
    zvedavy, neti : pýcha z vás čiší, a je to dosť tragické, pretože viete o svete málo na to, aby táto vaša osobnostná črta mala "aké-také" ospravedlnenie. Rozdiel medzi mnou a vami je v tom, že sa považujete za inteligentných z dôvodu vašich mainstreamových vedomostí (škola, mainstreamové dokumentárne filmy, viac-menej mainstreamové knihy). Ste ako môj dedko (ktorý je tiež pyšný)... Myslí si aký je múdry, pretože je inžinier, mal pod sebou 100 zamestnancov, a každé ráno lúšti krížovky, "aby mal dobrú pamäť až do smrti". Avšak to že je ateista, to je nezlučiteľné s dostatočnou inteligenciou a už vôbec nie s múdrosťou. Ako u neho, tak u kohokoľvek iného. Za múdreho sa nepovažujem ani ja, ale zdravý rozum rozhodne mám, už len z dôvodu 100% istoty (NEMÝLIŤ SI S VIEROU) v existenciu Stvoriteľa (o ktorom však detaily neviem), Satana (o ktorom tiež detaily neviem) a plochej Zeme.

    Samotná 100% istota v existenciu Stvoriteľa a Satana však nestačí k tomu, aby mal človek zdravý rozum. Aby človek, ktorý je o tom na 100% presvedčený mohol byť považovaný za človeka so zdravým rozumom (tými, ktorí zdravý rozum majú tiež), musí si byť vedomý toho, že Satan reálne zasahuje do diania na našej Zemi. Bez toho by totiž existencia Satana nemala zmysel, pretože Stvoriteľ dáva život, no život končí aj bez Satana (ak vôbec Satan zasahuje do smrti - skôr len do ohavného činu, ktorý predčasnú smrť spôsobí)

    Ľudia s absenciou zdravého rozumu (napríklad vy dvaja) nepripustia existenciu Stvoriteľa a Satana, ani keď by im človek uviedol pádne a výsostne LOGICKÉ argumenty, ktoré potvrdzujú ich existenciu.

    Ľudia s absenciou zdravého rozumu (napríklad vy dvaja) nepripustia realitu STVORENIA (absencia medzidruhovej evolúcie), ani keď by im človek uviedol pádne a výsostne LOGICKÉ argumenty, ktoré túto realitu potvrdzujú.

    Ľudia s absenciou zdravého rozumu (napríklad vy dvaja) na základe svojho ateizmu a viery v "materialistické náboženstvo" veľmi často falošnej vedy, NEMÔŽU vnímať realitu takú, aká je.
    Preto je vyslovene trápne (zvedavy, neti), keď sa naparujete, snažíte sa ma ponižovať, ale karty sú v mojich rukách, nie vo vašich.
    Áno, zďaleka nie som dokonalý. To máme spoločné všetci traja. Lenže zároveň sme tak rozdielni....
    Vy môžte zarábať viac ako ja, môžte mať partnerku alebo už aj rodinu...... NECH SA PÁČI. Ale ja sa pýtam, chalani..... je to niečo, čo vám hrá do karát vrámci inteligencie ? Je to niečo, v čom ste inteligenčne "nado mnou" ? Pretože tieto veci.....robia prakticky VŠETKY zvieratá (ak chcete, berme do úvahy len cicavce)....Aj zvieratá majú rodinu, spoločnestvo, "zarábajú" (to ale aj ja, lenže na polovičný úväzok a tak mi to zatiaľ vyhovuje) tým, že si zabezpečia potravu (pasením sa, zberom plodov, lovom, mrchožrútstvom)...
    Fakt si myslíte, že som inteligenčne pod opicou, psom, mačkou, medveďom ? ... Lebo takto nezmyslene to z vašich nezmyselných písmen vyznieva.
    U vás viac fungujú živočíšne pudy, preto chcete X krát týždenne striekať, mať potomka (to chce každé zviera, čiže si to prosím pekne nespájajme so zrelosťou, dobre ? \</div

    _________________
    Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
    Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
    NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


    Nahoru
     Profil  
     
    PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2021 10:13 pm 
    Offline

    Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
    Příspěvky: 89
    Xrazovy_nick píše:
    Pretože o tom nehovorí VÁŠ "PÁN BOŽKO" menom VEDA.

    Bez vedy, ktora stvorila pocitace a internet by si ani nemohol sirit tie svoje blaboly, ty hlava. Mozno by si ani nezil a skosila by ta nejaka choroba, ktorej si predisiel ockovanim. Vsetky tie tvoje stravovacie zvyky, videa o konspiraciach, indukcne lehatka a uzemnovanie a vsetko, comu sa venujes, vyzaduje vedu - bez vedy by si si ani neodstavil ovocie a nemal si co obliect.
    Ale ked chces, smelo, najdi si jaskynu a zi tam nahy len z prirodnych zdrojov. Su ludia, co tak funguju aj v dnesnej dobe: Zdravo, stastne a bez vedy. Ale to tu ty neurobis a vies preco? Lebo si pokrytecky srab. Mas plnu hubu mudrych kecov o tom, aka je spolocnost zla a materialisticka a ako nami elity manipuluju a ako je to neprirodzene a ake su uzasne prirodne kmene, ale ty rad spinkas v teplej postielke a kupkas sa v teplej vodicke a tukas si na pocitaci. NECHUTNE POKRYTECTVO a nic ine.

    A vysvetlis mi, preco akukolvek debatu stocis na striekanie? Nikto tu nehovori o sexe ani orgazme a ty kazdu jednu debatu stocis tymto smerom. Nemas nejaku poruchu? Mas problemy s vlastnou sexualitou? Tema je Plocha Zem a ty tu okamzite vytahujes, kedy striekas. Dakujem za tuto informaciu, ale zaobidem sa bez nej. A na tvoje problemy su odbornici, nehanbi sa ich oslovit, na to su.

    A ked uz sa pytas, ano, povazujem ta za menej inteligentneho ako je moj pes. Aj ten dokaze normalne fungovat v skupine inych ludi ci zvierat, ma svoje emocie a potreby, ktore vie vyjadrit. To ty nevies, vies len kricat a urazat kazdeho, kto ma iny nazor.


    Nahoru
     Profil  
     
    PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2021 3:49 pm 
    Offline

    Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
    Příspěvky: 777
    zvedavy píše:
    ......(blablabla...blablabla...).....Mas plnu hubu mudrych kecov o tom, aka je spolocnost zla a materialisticka a ako nami elity manipuluju a ako je to neprirodzene a ake su uzasne prirodne kmene, ale ty rad spinkas v teplej postielke a kupkas sa v teplej vodicke a tukas si na pocitaci. NECHUTNE POKRYTECTVO a nic ine.

    Vieš, ty sa inteligenciu považuješ titul, schopnosť naučiť sa rýchlo nejaký text a veriť vládam, farmaceutickému priemyslu, a podobnej pakáži.
    Lenže si úplne MIMO.
    Znova ťa "rozbijem", pretože som inteligentnejší ako ty.
    Tvoje nerozumné reči ktoré som práve citoval vyjadrujú toto : Nie si SCHOPNÝ (z dôvodu nízkej inteligencie) prijať fakt, že ľudia sú DOBRÍ aj ZLÍ, a keďže veda je výtvorom ĽUDÍ, tak môže slúžiť ako na veci DOBRÉ, tak na veci ZLÉ, a to rafinovane - vydávať za dobré veci tie, ktoré sú ZLÉ, a naopak (proste rôzne kombinácie). Ľudia ako hovoria pravdu, tak aj klamú, lenže ty si to nespájaš z dôvodu tvojej hlúposti s globálnou politikou.
    Fakt sa môžem z tvojej hlúposti SMIAŤ A PLAKAŤ ZÁROVEŇ. Prečo ? Tak si si vedomý, že v mnoho domácnostiach panujú rozbroje, niekde aj bitky, týranie. Si si vedomý, že šéf môže byť SVIŇA, ktorá robí zle svojim zamestnancom (aspoň niektorým z nich). Si si vedomý, že vo vláde krajiny môže (súčasnosť, minulosť) byť na čele SVINIAR ktorý klame a snaží sa manipulovať ľuďmi (niektorými aj reálne manipuluje, svojimi voličmi a sympatizantmi), politické strany ktoré klamú, hlasujú za svinstvá, atď.... Ale z nejakého prapodivného dôvodu (alebo čoby prapodivného ..... dôvodom je nedostatok zdravého rozumu) NEPRIPÚŠŤAŠ, žeby také klamstvá a podvody boli možné aj na tých najvyšších úrovniach (Biden, Gates, Clintonová, Putin, NASA, ESA, SpaceX, WHO....atď, atp)....... Dokonca si sa z dôvodu svojho nedostatku zdravého rozumu ani nedovtípil, že svetovými elitami sa môžu stať len ľudia, ktorí sú totálne skazení - pretože LEN TAKÝMTO ĽUĎOM to dovolia tí, čo ich "vytvorili". Veľmi dobre vieš, že existuje reálny majiteľ nejakej obrovskej firmy/značky (Tesco, Lidl, NAY, Adidas, Merck, atď...),............Ale ODMIETAŠ existenciu najbohatších skupín/rodín, ktoré pomocou mainstream médií a rôznych inštitúcií ovládajú svet. Odmietaš to preto, pretože máš nedostatok zdravého rozumu. Možno fatálny nedostatok. Samozrejme že tomu z dôvodu nedostatku zdravého rozumu neporozumieš, ale niekto od teba rozumnejší kto bude čítať tento môj príspevok snáď áno.

    Mimochodom, tu máš štúdiu ktorá hovorí, že neočkované deti sú choré (na rôzne choroby) oveľa menej často než deti očkované. Ty mamrd, ktorý si myslí že mainstream slúži na to, aby medzi ľudí roznášal pravdu. \":-)\"
    https://journals.sagepub.com/doi/full/1 ... 2120925344

    _________________
    Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
    Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
    NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


    Nahoru
     Profil  
     
    Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
    Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 777 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Další

    Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


    Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
    Nemůžete odpovídat v tomto fóru
    Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
    Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
    Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

    Hledat:
    Přejít na:  
    Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
    Český překlad – phpBB.cz