Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned říj 08, 2017 10:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
George43 píše:
Promiňte, nechci se hádat. Mám však na věc trochu odlišný názor.
Já jsem nepsal, že kouzlo muže spočívá jen v jeho kvalitě vlasů. Ale v jeho celkovém vzhledu. Charisma není pochopitelně jen o vzhledu, nicméně ten je jeho významnou a nepominutelnou součástí. Kdo si myslí, že zevnějšek, tedy nejen fyzické dispozice, ale i např. způsob oblékání, je druhořadý, setrvává bohužel v omylu.

Pokud jde o monogamii, je věc jasná. Člověk je tvor polygamní, což uznává i stávající oficiální medicína. (Na toto téma jsou mimochodem zajímavé články a přednášky prof. P. Weisse. Vystupoval svého času i v rozhlasu). To je ostatně jeden z hlavních důvodů vysoké rozvodovosti v současnosti. Dalším je poměrně flagrantní úpadek morálky. V tom s Vámi souhlasím.

Úspěšnost muže je dnes poměřována především jeho schopností vydělat peníze. V tomto bych s Vámi také souhlasil. Je ovšem zajímavé, že mnohé ženy těchto úspěšných mužů (vesměs bohatých podnikatelů) mají tendenci vyhledávat ty Vámi zmíněné mladé a hezké blbce za účelem páchání jistých intimních aktivit. A není to až tak řídký úkaz. Sám, když jsem byl mladší a docela hezký (a snad ne úplně blbý) chlapec, jsem to při různých příležitostech (opakovaně) zažil. Nikdy jsem ovšem na podobnou nabídku nereflektoval.

No nedá mě to zareagovat ještě jednou. Skoro ve všem souhlas a jenom na doplnění z mého úhlu pohledu a ze zkušeností z mého života. Žena si jak správně píšete vybere toho ideálního samce, tedy schopného bohatého podnikatele, tedy jde o anologii vedoucího jelena v říji, nicméně i tam okolo krouží mladí jeleni a dost často si v pohodě vrznou když to pán domu neuhlídá. Navíc bohatý a schopný podnikatel zpravidla miluje svoji firmu mnohem více než svoji manželku a pak logicky žena hledá vzrůšo někde jinde, což ovšem nijak nepopírá že se hrdě a ráda vrací do hnízda a pečuje o svého vyvoleného. Tyto ženy zpravidla velice dobře umějí rozlišovat co je hra s krásnou hračkou a co je pro ně životně důležité a čeho se rozhodně vzdávat nechtějí. Pokud pán domu zjistí že žena takovou hračku má a není ochoten ji tu zábavu tolerovat většinou bez emocí hračku odloží a seká zase chvilku latinu než špatné emoce z pána domu vybublají. Nakonec dobře ví že s přístupem k nabušené kreditce si může kdykoliv opatřit jinou podobnou hračku a zase si chvilku pohrát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 11, 2017 6:54 pm 
Offline

Registrován: pon úno 22, 2016 6:01 pm
Příspěvky: 1
Urinoterapii provozuji již mnoho let,ale na vlasy mi také moc nepomohla. Po 50tce jsem si všiml,že už také začínám být pěkný ,,koutař,,. Asi před 4 roky jsem začal téměř denně konzumovat 1 čerstvé vejce s česnekem a již po 1 měsíci jsem si všiml změny-vlasy zpevnily a zhrubly. Po půl roce začaly růst jemné vlasy-či spíš chloupky,které stále sílí a postupují k čelní vlasové hranici. Takže pro mě dobrý. Jen mírné negativum-zesílil růst chlupů po celém těle \":lol:\" A jinak-čistit,čistit,čistit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 11, 2017 8:24 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
LOLO : ja uz takmer nemam co cistit... V mojom pripade je nemozne ze by som plesatel zo znecistenia organizmu ci z jeho podvyzivy... Clenovia fora vedia co vsetko robim pre svoje zdravie... Domonca poslednych 10 rokov ejkalulujem tak 12x rocne... Aj toto mam teda "vychytane", zinku mam v tele habadej...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 11, 2017 8:45 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
LOLO píše:
Urinoterapii provozuji již mnoho let,ale na vlasy mi také moc nepomohla. Po 50tce jsem si všiml,že už také začínám být pěkný ,,koutař,,. Asi před 4 roky jsem začal téměř denně konzumovat 1 čerstvé vejce s česnekem a již po 1 měsíci jsem si všiml změny-vlasy zpevnily a zhrubly. Po půl roce začaly růst jemné vlasy-či spíš chloupky,které stále sílí a postupují k čelní vlasové hranici. Takže pro mě dobrý. Jen mírné negativum-zesílil růst chlupů po celém těle \":lol:\" A jinak-čistit,čistit,čistit.

Zajímavá rada. Zkusíme. Vlasy mi přestaly růst, zarazily se na cca 45 cm délky ... a řídnou ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 14, 2017 11:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
LOLO píše:
Urinoterapii provozuji již mnoho let,ale na vlasy mi také moc nepomohla. Po 50tce jsem si všiml,že už také začínám být pěkný ,,koutař,,. Asi před 4 roky jsem začal téměř denně konzumovat 1 čerstvé vejce s česnekem a již po 1 měsíci jsem si všiml změny-vlasy zpevnily a zhrubly. Po půl roce začaly růst jemné vlasy-či spíš chloupky,které stále sílí a postupují k čelní vlasové hranici. Takže pro mě dobrý. Jen mírné negativum-zesílil růst chlupů po celém těle \":lol:\" A jinak-čistit,čistit,čistit.

Tak zvýšení přísunu kvalitních bílkovin a síry v organické podobě ve formě vajíček ničemu uškodit nemůže a česnek má v sobě tolik prospěšných látek že netřeba komentovat. Dá se tím ovlivnit i hormonální rovnováha, nízký příjem proteinů, vitamínů a minerálů je hlavní nemocí moderní doby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 22, 2017 4:41 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Muž, který má zvýšené DHT si pitím vlastní uriny velmi ubližuje a logicky si urychluje poškození prostaty a vlasů. Muži se zvýšenou hladinou DHT musejí využít tzv. dárcovskou urinoterapii, kdy dárkyní je zdravá žena.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 12:26 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Modrovous : zdrava MLADA zena, ktora neuziva HAK. Ale ta 18tka "padla", zrusil som to ja... Bola mi osobnostne dost nesympaticka.... A tu nejde o jedno stretko, ale o kamaratatvo a stretnutia raz tyzdenne (nepisem nic o sexe), pricom aj castejsie (kebyze je nam spolu fajn)...
Musim si pockat na vztah, ozvali sa mi dve 16 rocne (nepoznaju sa vzajomne), realne sme telefonovali, s jednou som sa stretol, ale zrusil som aj tieto moznosti... Mam dojem, ze na darcovsku urinoterapiu potrebujem k zene aj nieco citit... Ved uz len to pitie mocu zeny je tak intimna vec, ze sa mi vyslovene ziada byt so zenou, ktora by mi davala svoj moc pravidelne, v partnerskom vztahu. A to so 16tkou a 18tkou neprichadza do uvahy, lebo mam 30r.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 6:25 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
JednorazovyNICK píše:
Modrovous : zdrava MLADA zena, ktora neuziva HAK. Ale ta 18tka "padla", zrusil som to ja... Bola mi osobnostne dost nesympaticka.... A tu nejde o jedno stretko, ale o kamaratatvo a stretnutia raz tyzdenne (nepisem nic o sexe), pricom aj castejsie (kebyze je nam spolu fajn)...
Musim si pockat na vztah, ozvali sa mi dve 16 rocne (nepoznaju sa vzajomne), realne sme telefonovali, s jednou som sa stretol, ale zrusil som aj tieto moznosti... Mam dojem, ze na darcovsku urinoterapiu potrebujem k zene aj nieco citit... Ved uz len to pitie mocu zeny je tak intimna vec, ze sa mi vyslovene ziada byt so zenou, ktora by mi davala svoj moc pravidelne, v partnerskom vztahu. A to so 16tkou a 18tkou neprichadza do uvahy, lebo mam 30r.

Připadá mi trochu zvláštní, navázat vztah jen kvůli možnému dárcovství. Je to malá motivace pro vztah.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 8:48 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
JednorazovyNICK píše:
Modrovous : zdrava MLADA zena, ktora neuziva HAK. Ale ta 18tka "padla", zrusil som to ja... Bola mi osobnostne dost nesympaticka.... A tu nejde o jedno stretko, ale o kamaratatvo a stretnutia raz tyzdenne (nepisem nic o sexe), pricom aj castejsie (kebyze je nam spolu fajn)...
Musim si pockat na vztah, ozvali sa mi dve 16 rocne (nepoznaju sa vzajomne), realne sme telefonovali, s jednou som sa stretol, ale zrusil som aj tieto moznosti... Mam dojem, ze na darcovsku urinoterapiu potrebujem k zene aj nieco citit... Ved uz len to pitie mocu zeny je tak intimna vec, ze sa mi vyslovene ziada byt so zenou, ktora by mi davala svoj moc pravidelne, v partnerskom vztahu. A to so 16tkou a 18tkou neprichadza do uvahy, lebo mam 30r.

Kamaráde, pokud ženám nijak neubližuješ, smýšlej si o nich jak chceš a dělej jim jakékoliv návrhy.

Tvé uvažování je ale natolik vzdálené "obvyklostem", charakteristikám zdravých a plně funkčních vztahů, vztahů žen a mužů, běžnostem, které se osvědčily a osvědčují, že nějak nelze býti s tebou na jedné lodi, dokonce jest těžko tyto věci čísti či poslouchati. Držím Ti palce .... a neškoď, hlídej se.

Znovu zopakuji to, co jsem Ti již mnohkrát psal:

Obyčejné přátelství s dívkou či ženou Tvého srdce, zamilování se, posléze zralá láska, prolnutí se do morku kostí, do všech fysických i astrálních detailů, každodenní milování se po desítky let, sdílení všeho po 24 hodin denně .... a výchova společných dětí, je to nejlepší na světě, co Tě může potkat ... a nic se tomu nevyrovná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 24, 2017 8:36 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Modrovous : nepochopil si moj text... Chcem partnersky vztah (aj ked od neho neocakavam stastie, introvert najde stastie len v sebe - ak na sebe zapracuje). "Darcovska urinoterapia" by bola len akoby ceresnickou na torte. Avsak nutna. \":-)\"

ctihodnymuz : Ty pises o totalnej zavislosti jedneho na druhom... Ziadna zavislost na nejakej osobe neplodi nic dobre... Tak ako nadych a vyduch ma vraj byt na 80% intenzity, tak ako sa nemame prejedat, sportovat do umoru sil, spat 12 hodin denne, tak by sa urcite nemalo z dlhodobejsieho (a uz vobec nie dlhodobeho) hladiska sexovat kazdy den, a uz vobec nie byt s partnerom "späty" (ak nie fyzicky, tak v myslienkach) 24 hodin denne... Taketo silne naviazanie na partnera plodi len strach a ziarlivost... Ked vsetko vsadis na jednu kartu ako teoreticky tak prakticky, tak z toho vznikne "laska a kriz na chrbte v jednom"... Cize nepodarena laska, pretoze skutocna laska nepozna strach, ocakavania, obavy, utrpenie.
Netreba sa naviazat az prilis... Ano, treba ist do co najvacsej hlbky, ale len pre pritomny okamih... Treba sa vediet kedykolvek odviazar, a hlavne najdolezitejsie - VYVAROVAT SA ZAVISLOSTI ako citovej, tak fyzickej a sexualnej. Na konkretnej osobe. Lebo ked ta osoba raz odide (rozchod, umrtie...), tak ten co ostane, ten sa zmarni...a mozno do par mesiacov od zialu zomrie tiez...alebo spacha samovrazdu... To je CHORE, nie romanticke. Zas ale nieco ine moze byt, ked su 90 rocny starcek, 87 rocna starenka, starcek zomrie, starenka nema deti, tak sa proste nastavi na smrt (privola si ju nejak - ale nezabije sa), lebo v takom veku uz ju to tu samu nebavi, a ani uz nechce spoznat noveho "starceka"...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 24, 2017 9:31 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
JednorazovyNICK píše:
Ty pises o totalnej zavislosti jedneho na druhom... Ziadna zavislost na nejakej osobe neplodi nic dobre... Tak ako nadych a vyduch ma vraj byt na 80% intenzity, tak ako sa nemame prejedat, sportovat do umoru sil, spat 12 hodin denne, tak by sa urcite nemalo z dlhodobejsieho (a uz vobec nie dlhodobeho) hladiska sexovat kazdy den, a uz vobec nie byt s partnerom "späty" (ak nie fyzicky, tak v myslienkach) 24 hodin denne... Taketo silne naviazanie na partnera plodi len strach a ziarlivost... Ked vsetko vsadis na jednu kartu ako teoreticky tak prakticky, tak z toho vznikne "laska a kriz na chrbte v jednom"... Cize nepodarena laska, pretoze skutocna laska nepozna strach, ocakavania, obavy, utrpenie.
Netreba sa naviazat az prilis... Ano, treba ist do co najvacsej hlbky, ale len pre pritomny okamih... Treba sa vediet kedykolvek odviazar, a hlavne najdolezitejsie - VYVAROVAT SA ZAVISLOSTI ako citovej, tak fyzickej a sexualnej. Na konkretnej osobe. Lebo ked ta osoba raz odide (rozchod, umrtie...), tak ten co ostane, ten sa zmarni...a mozno do par mesiacov od zialu zomrie tiez...alebo spacha samovrazdu... To je CHORE, nie romanticke. Zas ale nieco ine moze byt, ked su 90 rocny starcek, 87 rocna starenka, starcek zomrie, starenka nema deti, tak sa proste nastavi na smrt (privola si ju nejak - ale nezabije sa), lebo v takom veku uz ju to tu samu nebavi, a ani uz nechce spoznat noveho "starceka"...

A takto presne pisu ludia, co nikdy ziaden vztah nezazili a nedokazu puto dvoch ludi pochopit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 24, 2017 10:46 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
zvedavy : blablabla... Hrdo sa bi do hrude za to, ze si zil, alebo ze zijes v zavislosti na niekom = ze tvoje stastie zavisi od niekoho konkretneho, pricom ten niekto nie si ty.
Take reci ako ty ma aj kazda 18tka ktora bola vo vztahu... Pozri si potom tu 18tku ked ma 40, 50. Zatrpknuta jak ropucha... Preco asi...vytriezvela...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 25, 2017 8:38 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
JednorazovyNICK píše:
zvedavy : blablabla... Hrdo sa bi do hrude za to, ze si zil, alebo ze zijes v zavislosti na niekom = ze tvoje stastie zavisi od niekoho konkretneho, pricom ten niekto nie si ty.
Take reci ako ty ma aj kazda 18tka ktora bola vo vztahu... Pozri si potom tu 18tku ked ma 40, 50. Zatrpknuta jak ropucha... Preco asi...vytriezvela...

Hrdo sa bijem do hrude, ze nie som sebecky asocialny jedinec, ale dokazem sa prisposobit inemu cloveku a spolu s nim nieco vytvarat. Moje stastie zavisi na mne v inych oblastiach: dobre studium, praca, moje zdravie, rozvoj osobnosti. V citovej oblasti moje stastie sa spaja s inym clovekom. Ty sa ohanas stale prirodnymi narodmi - tam neexistuje jednotlivec. Je pre nich neprirodzene nemat partnerku (partnerky) a potomkov, lebo ako kazdy zivocisny druh, aj clovek ma mat potomkov.

A k vytriezvenym zenam: Moja mama bude mat 60 rokov, ma manzela a tri deti a dve vnucata a je spokojna, stastna a nemenila by to za tvoj pristup - ze si nepochopeny, osamely, depresivny a negativny, ale aspon nie si na nikom zavisly. Wow, to je sposob zivota, hlavne, ze si osem hodin vyvaras koze a kosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 28, 2017 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Muž, který má zvýšené DHT si pitím vlastní uriny velmi ubližuje a logicky si urychluje poškození prostaty a vlasů. Muži se zvýšenou hladinou DHT musejí využít tzv. dárcovskou urinoterapii, kdy dárkyní je zdravá žena.

Tak jistě, nicméně i tak bude hodně záležet na množství. Pokud půjde o malou dávku ranní uriny neviděl bych v tom zase tak nepřekonatelný problém. Každopádně vysoké dávky, nebo plné reverzování by problém určitě představovalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 28, 2017 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Jarda píše:
Tak jistě, nicméně i tak bude hodně záležet na množství. Pokud půjde o malou dávku ranní uriny neviděl bych v tom zase tak nepřekonatelný problém. Každopádně vysoké dávky, nebo plné reverzování by problém určitě představovalo.

Tak sa spýtam, pán Jarda... Taký 1dcl rannej uriny (vypité na jeden či tri glgy)... Mohol by to byť taký "kompromis" ? Alebo radšej rovno si dať denne 1dcl starej uriny, ktorá by bola pripravená z rannej ? ... To by bolo liečivejšie... Urinu už nepijem niekoľko týždňov (kvôli DHT), ale tak zas 1dcl denne...by možno prišlo vhod...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz