Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon čer 18, 2018 7:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Proč přibývá procento gayů???
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 5:16 pm 

Ates píše:
Je nad slunce jasné, že procento gayů se v posledních letech zvyšuje raketovým tempem. Některé průzkumy odhadují procento gayů na 10%, některé dokonce na 20%, ale když se podívám okolo sebe, mám pocit, že procento je možná ještě i o něco vyšší. .

Někdy mám pocit, že dnes je každý druhý chlap řasnatec (utajený gay), ale čím to je, to opravdu nevím. Možná je něco pravdy na teorii, že blahobyt způsobuje úpadek lidstva. Už kdysi dávno se to potvrdilo na studii na myších (autor studie John B. Calhoun) , kdy se samci díky bahobytu začali chovat převážně homosexuálně: http://pravyprostor.cz/mysi-raj-a-upadek-spolecnosti/

Předmět příspěvku: Re: Proč přibývá procento gayů???
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 5:40 pm 
Administrátor
Administrátor

Modrovous píše:
Někdy mám pocit, že dnes je každý druhý chlap řasnatec (utajený gay), ale čím to je, to opravdu nevím. Možná je něco pravdy na teorii, že blahobyt způsobuje úpadek lidstva. Už kdysi dávno se to potvrdilo na studii na myších (autor studie John B. Calhoun) , kdy se samci díky bahobytu začali chovat převážně homosexuálně: http://pravyprostor.cz/mysi-raj-a-upadek-spolecnosti/

Ano tento pokus na myších jsem zde již mnohokrát zmiňoval a dokonce i s řešením které ten vědec díky těm pokusům nakonec našel a to je sociální interakce, která jak si jistě ve společnosti všimnete stále upadá. Až se vrátí z nějakého důvodu sociální interakce, dříve to bylo dáno třeba válkou, nebo hladomorem, případně odporem k nějakému režimu pak se lidé zase semknou a problém se vytratí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]