Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EFT terapie
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2022 1:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Akrát že "vlastná skúsenosť" s EFT môže trvať celé mesiace

Lenivosť je smrteľný hriech.
Xrazovy_nick píše:
V minulosti som si skúsil EFT urobiť dokopy v čase niekoľko hodín.... A nič to nespravilo. Pretože ide ..

.. o blbosť.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EFT terapie
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2022 2:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Xrazovy_nick píše:
Akrát že "vlastná skúsenosť" s EFT môže trvať celé mesiace
Lenivosť je smrteľný hriech.
Xrazovy_nick píše:
V minulosti som si skúsil EFT urobiť dokopy v čase niekoľko hodín.... A nič to nespravilo. Pretože ide ..
.. o blbosť.

Znova "začínaš", Neti? :D
Nazvať lenivým toho, kto 15 rokov pravidelne cvičí, 17 rokov si pravidelne varí (dokopy asi len 40x od toho obdobia som jedol iné jedlo než sebou navarené), denne robí dychové cvičenia a študuje si veci ktoré ho zaujímajú, to je dosť smiešne.
Pozri aj na toto vlákno.... Vzniklo pred 7,5 rokmi.....a má len 5 strán, z toho kopu príspevkov sem dal jeho autor - Sakul a niekoľko ja a ty.
Keby bolo EFT také super aj v zmysle "spravím si to sám, ZADARMO", tak NEVERÍM, že by sa sem neprišli o svoje úspechy podeliť nejakí ľudia (bez toho, aby ponúkali svoje služby)...
93 TISÍC POZRETÍ má toto vlákno... Aj keby tých 93 tisíc pozretí tvorilo len tisíc ľudí (ale podľa mňa ich bude najmenej dvetisíc), bolo by veľmi, veľmi nepravdepodobné, že EFT (mimo terapií nejakého skutočného profesionála) skutočne FUNGUJE, ale ľudia sa sem neprišli pochváliť s tým, ako si sami pomohli, čo by naštartovali do praktizovania EFT aj iných.
Pozri si aj YOUTUBE, EFT videá zo Slovenka a Čiech... Mimo Katayami je ich žalostne málo, a čím bližšie k roku 2022, tým je ich menej (pretože "EFT BOOM" tu bol pred tuším vyše 10 rokmi)...
Porieš ty seba pomocou EFT, a potom mi vyvráť moje tvrdenie.

Spomínaš si na to, ako sa napríklad rôznym "superpotravinám" prisudzovali/prisudzujú super účinky na ľudské telo? Goji, chia, avokádo, acerola, atď....... TOTÁLNY BLUD, je to len marketing. Také isté výsledky majú slovenské plodiny zo záhrad.....
Urinoterapia má podľa kníh vyliečiť takmer úplne každú chorobu sveta...........TOTÁLNY BLUD.......... Pomôže, ale MNOHONÁSOBNE MENEJ INTENZÍVNE, než sa píše v knihách.....
Rovnako to bude aj s EFT. A rovnako je to aj s uzemňovaním (vidíš, nemám problém priznať). Uzemňovanie je super, ale nie až tak super, ako sa píše v knihách. Rovnako pôstovanie. Pomôže, ale X násobne menej, než píše "megapreháňač" Malachov.
Pretože človek je tvor SAMOOJEBÁVAČSKÝ........ Keď sa pre niečo nadchne, tak to nadhodnotí X násobne.........(hlavne, keď na tom môže zarobiť).

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EFT terapie
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2022 10:53 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Znova "začínaš", Neti?
To isté som sa chcel opýtať ja. Lebo vždy keď začneš svoj komentár slovom "akurát", viem, že si v bojovnej nálade :D.
Xrazovy_nick píše:
Nazvať lenivým toho, kto ..
Ale ja netvrdím, že si lenivý, ale že lenivosť je smrteľný hriech. That's all.
Xrazovy_nick píše:
Porieš ty seba pomocou EFT, a potom mi vyvráť moje tvrdenie.
Nemusím nikomu nič dokazovať. EFT som zo zvedavosti vyskúšal a IMHO je to nefunkčná stupidná metóda založená na novosti a placebe. Vlastná skúsenosť je neprenosná a má väčšiu hodnotu ako akákoľvek skupina na facebooku a 1000 vedeckých štúdií - preto som ti poradil, aby si to jednoducho vyskúšal a o nejaký čas môžeš vyhodnotiť výsledok.
Xrazovy_nick píše:
Keď sa pre niečo nadchne, tak to nadhodnotí X násobne
Konečne si to pochopil. Keď sa pre niečo nadchneŠ, tak to nadhodnotíS X násobne :). Tomu sa hovorí "získanie nadhľadu" t.j. nabudúce, keď sa pre niečo nadchneš, tak sa môžeš pýtať, či to nenadhodnocuješ X násobne napr. na sociálnych sieťach. Pretože primeranosť a trpezlivosť sú kardinálne cnosti.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EFT terapie
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2022 9:11 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
...Pretože primeranosť a trpezlivosť sú kardinálne cnosti.

Má to ale jeden obrovský problém.... Pre každého je "primeranosť" niečo iné...... A ak sa má "primeranosť" odvíjať z priemernosti (napríklad priemerné sledovanie televízie spriemerovaním jej sledovania spomedzi 1000 náhodných ľudí), tak "ďakujem pekne".....
Lebo čo je to napríklad "primerané cvičenie"? Chápem, ž "ani veľa, ani málo"........Ale ČO JE VEĽA A ČO JE MÁLO? Kde KONČÍ "málo" a kde ZAČÍNA "veľa"? .....Na to už má každý iný názor...... Preto slovo "primeranosť" neznášam. Je to totiž asi NAJMENEJ PRAKTICKÉ slovo na svete.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EFT terapie
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2022 9:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, je to presne tak ako píšeš :!: Primeranosť má každý človek inde. Preto ju človek spoznáva. Je to proces. Pridáš, následne zisťuješ, či ti to vyhovuje; ak nie, uberieš; ak áno, pridáš viac. Je to ako s plynom/brzdou na aute.

Nechcem, aby to bolo o tebe, ale keď už si to načal.. Nejakú skúsenosť s rôznymi metódami máš. Väčšinou si sa pre ne nadchol (princíp novosti), na začiatku možno výraznejšie pomohli (placebo), a tak si na internete presviedčal o ich funkčnosti ako nejaký kazateľ až mám chuť napísať, že si tie metódy ostatným násilne vnucoval. A nakoniec si sám zistil, že až tak úžasné neboli a že si ich účinnosť výrazne nadhodnotil (panacea), napr. keto stravovanie.

Výstupné dáta teda máš. Je už na tebe, ako ich vyhodnotíš. Môžeš si v duchu naplánovať, čo urobíš, keď narazíš na ďalšiu úžasnú vesmírnu liečebnú metódu. Alebo môžeš opakovať pattern. Držím palce :wink:..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz