Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stálé nachlazení, rýma
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MichalH píše:
Dobrý den, už nějakou dobu mám problém s tím, že mám neustále pocit jako bych měl rýmu nebo byl nachlazený. Mám ucpaný nos nebo mi z něj teče. Přes léto jsem měl klid (kromě obvyklé alergie) a myslím že se to spusilo teď někdy na podzim jak začala být zima a asi jsem se nějak nachladil. Tu intenzivní rýmu jsem měl jenom asi týden ale od té doby jako by se to úplně nevyléčilo. Je mi taky docela často zima. Právě teď sedím na posteli, je mi zima na nohy přestože je tu asi 22 stupňů, mám ucpaný nos a pocit tlaku někde vzadu za nosem.
Napadlo mě dát nějaké větší dávky vit. C a jakmile se stav zlepší tak se začít otužovat.
Děkuji za rady

Zpravidla tento problém souvisí se zaneseným střevem a zimomřivost se špatnou funkcí štítné žlázy a nadledvinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 11:36 am 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Jarda píše:
Pokud má stolici mazlavou, tak jste právě diagnostikovala zdroj potíží, jak jej odstraníte, tak bude zase fungovat, jako švýcary a kadit samovyklouzávací stolici. Mimo klystýru, který moje dcera bez ohledu na vlastní názor a případné protesty absolvovala vždy, když si rozhodila trávení, můžete aplikovat větší dávky čerstvého domácího kefíru. Ten problém způsobují pomnožené kvasinky, převážně civilizační kámoška kandida a kefírky ji snadno odrovnají.

Muzu se zeptat jak udelam domaci kefir ? Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 12:16 pm 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Klara2606 píše:
Děkuji na objednání určitě zavolám. Dnes jsem si koupila v DM tablety na odkyselení, ale bohužel až doma jsem si přečetla složení. Obsahují vápník, hořčík, zinek a sodík. Já bych vzhledem k tomu, že beru hořčík od vás na pískání v uších vápník neměla brát, že ně? Psal jste mi, že to může být z vápenatých usazenin..Klára

Dobry den prosim pekne kde sezenu a co to je to koloidni stribro?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 1:07 pm 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Jarda píše:
Již jsem to zde psal, většinou stačí potírat mandle lugolovým roztokem, ale je to procedura pro silné jedince. Takto nás na vojně léčil útvarový zvěrolékař major Dzurík a mohu říci, že to fungovalo skvěle, sice při té aplikaci skoro každý vystrčil oči jako šnek a zdálo se mu o všech čertech, ovšem za pár hodin bylo hej. Zřejmě by také fungovalo slabším roztokem lugolu kloktat.

Kde sezenu lugolovy roztok dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 3:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Roryna píše:
Kde sezenu lugolovy roztok dekuji

Kúpiš u Jardu. Namiešajú ho ale aj v lepšej lekárni. Niekedy chcú recept. Ak budú chcieť recept, skočíš k veterinárovi a povieš, že to chceš pre domáce zvieratko \":D\" .
Roryna píše:
Muzu se zeptat jak udelam domaci kefir ? Dekuji

Napred si zoženieš kefírovú hubu - kefírku. Možno bude mať niekto tu z fóra. Ja momentálne nemám voľné, práve som niekomu sľúbila.
Roryna píše:
Dobry den prosim pekne kde sezenu a co to je to koloidni stribro?

Zoženieš u Jardu alebo cez internet. Koloidné striebro ničí parazitoidnú klientelu v našich telách.

Prečo sa pýtaš na veci, ktoré sa tu na fóre rozoberali už mnohokrát? Napred čítaj a rob si poznámky, ak niečo nenájdeš, čo by som sa čudovala, potom sa pýtaj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 2:35 pm 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Sybilla píše:
Roryna píše:
Kde sezenu lugolovy roztok dekuji

Kúpiš u Jardu. Namiešajú ho ale aj v lepšej lekárni. Niekedy chcú recept. Ak budú chcieť recept, skočíš k veterinárovi a povieš, že to chceš pre domáce zvieratko \":D\" .
Roryna píše:
Muzu se zeptat jak udelam domaci kefir ? Dekuji

Napred si zoženieš kefírovú hubu - kefírku. Možno bude mať niekto tu z fóra. Ja momentálne nemám voľné, práve som niekomu sľúbila.
Roryna píše:
Dobry den prosim pekne kde sezenu a co to je to koloidni stribro?

Zoženieš u Jardu alebo cez internet. Koloidné striebro ničí parazitoidnú klientelu v našich telách.

Prečo sa pýtaš na veci, ktoré sa tu na fóre rozoberali už mnohokrát? Napred čítaj a rob si poznámky, ak niečo nenájdeš, čo by som sa čudovala, potom sa pýtaj.

Omlouvam jsem tu nova a nevim jak to tady vubec chodi a ctu ale porad jsem z toho vseho zmatena a nevim co driv \":cry:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 2:39 pm 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Roryna píše:
Omlouvam jsem tu nova a nevim jak to tady vubec chodi a ctu ale porad jsem z toho vseho zmatena a nevim co driv \":cry:\"

A jak mam napsat Jardovi? A jak mam napsat nekomu o kefirovou houbu? Tady takhle jak pisu ted nebo kde mam psat ja vubec nevim \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 1:03 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
[quote:1m7y8ox5] A jak mam napsat Jardovi? A jak mam napsat nekomu o kefirovou houbu? Tady takhle jak pisu ted nebo kde mam psat ja vubec nevim \":(\"[/quote:1m7y8ox5]
kefírku zkus poptat tady


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1m7y8ox5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: sob lis 22, 2014 12:23 am 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
[quote="beati_paoli":3taq6n2j]kefírku zkus poptat tady


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3taq6n2j


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 5:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Roryna píše:
A jak mam napsat Jardovi? A jak mam napsat nekomu o kefirovou houbu? Tady takhle jak pisu ted nebo kde mam psat ja vubec nevim \":(\"

Můžete psát i volat, vše je uvedeno zde http://www.zdravi-az.cz/konzultace.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 10:48 am 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Roryna:
houbu já Vám mohu zaslat...napište mi přes soukromou zprávu adresu....nebo jestli jste z okolí Mladé Boleslavi, tak se můžeme i potkat

nebo poptejte v tomto vlákně fóra,jestli je někdo z okolí


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
29rpvq47


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2015 5:46 pm 
Offline

Registrován: stř bře 11, 2015 10:56 am
Příspěvky: 6
Čaj s medem, potit se v posteli, a hlavně odpočinek \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Kdyby nekdo potreboval Kefirovou houbu v okoli Cesky Brod, Kourim, Kostelec n.C.lesy, tak piste SZ me.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned lis 25, 2018 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned lis 25, 2018 1:48 pm
Příspěvky: 2
Mohu se zeptat,jestli mi pomohou nějaké bylinky či tinktury na nachlazení a zároveň i na imunitu? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned lis 25, 2018 3:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
rominek89 píše:
Mohu se zeptat,jestli mi pomohou nějaké bylinky či tinktury na nachlazení a zároveň i na imunitu? Děkuji

Těch je docela hodně to není problém hodit do vyhledavače, ale takový ideální příklad je třeba echinacea. Jinak ostatní dovedou buď jedno nebo druhé a musí se většinou kombinovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz