Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 7:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
anon píše:
tak sirnou patlanici už máme v ledničce (bohužel místo ln.oleje pouze konopný).děti si pochutnaly a na rybí olej čekáma až dorazí.
mimo jiné mi dnes dr.sdělila výsledky z krve jen po telefonu (klas.krev obr. nějací parazati .alergie) a má vše neg.i když jak moc to bude přesné/nepřesné asi tuším.na něm. lab. zkusím vyhledat zde odkaz a pravděpodobně do budoucna využiji....zatím díky za nasměřování

Konopný olej zrovna ideální není, ale alespoň něco, nicméně zásadní změny se asi nedočkáte. Potřebujete něco, co má omega 3 kyseliny v přebytku a dobře vstřebatelné, což nyní nemáte, v uvedeném oleji je poměr zhruba vyvážený, čili nic moc se tím srovnat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2012 11:53 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Můžete někdo sem dát odkaz na německou laboratoř, kde se dělajá zjištění omega kyselin v těle?Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2012 8:21 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Sikora píše:
Můžete někdo sem dát odkaz na německou laboratoř, kde se dělajá zjištění omega kyselin v těle?Děkuji

Ve svých poznámkách mám toto: komunikovat v anglictine. Na teto adrese staci vyplnit udaje a oni Vam test zaslou. Fima: Omegametrix GmbH

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: stř srp 29, 2012 1:13 pm 
Offline

Registrován: pon srp 20, 2012 2:01 pm
Příspěvky: 6
Jarda píše:
Konopný olej zrovna ideální není, ale alespoň něco, nicméně zásadní změny se asi nedočkáte. Potřebujete něco, co má omega 3 kyseliny v přebytku a dobře vstřebatelné, což nyní nemáte, v uvedeném oleji je poměr zhruba vyvážený, čili nic moc se tím srovnat nedá.

oleje dokoupeny.lze asi těžko odhadnout. kdy by mohl být nějaký výsledek*
ještě mi není ale vůbec jasné.jak mám naložit s informací od MUDr..která mi volala.že ve stěru má hojně hemofila a streptokoka (mám si dojet pro ATB.které jsem rozhodnuta ji nepodat)....když by se teoreticky deficit omega3 doplnil.bude to stačit na tyto přemnožené bacily*poradí si její imunita* nebo se musí ještě cíleně něčím odstranit* (koloidní stříbro*) já z nouze dávám alespoň lichořeřišnici.ale stačí to*

momentálně je už týden bez rýmy. ale je cítit v dechu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:18 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 12:17 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. Trpím velmi často rýmou, i teď přes léto protože se neustále pohybuji v klimatizovaných prostorách a nelze se tomu vyhnout. Nosní kapky podle lékárnice nelze používat dlouhodobě, navíc už mi nos zevnitř i hodně dráždí. Kamarádka mi na rýmu doporučila hot drink Herbalmed, tak jsem ho vyzkoušela a zabírá mi dobře. Zajímalo by mě ale, zda jej mohu užívat dlouhodobě. Měl by být přírodní, čistě z bylin, takže by neměl být dlouhodobě návykový jako třeba horké nápoje od Coldrexu nebo Paralenu, ale ráda bych se ujistila u odborníka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 5:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
LuckaR píše:
Dobrý den. Trpím velmi často rýmou, i teď přes léto protože se neustále pohybuji v klimatizovaných prostorách a nelze se tomu vyhnout. Nosní kapky podle lékárnice nelze používat dlouhodobě, navíc už mi nos zevnitř i hodně dráždí. Kamarádka mi na rýmu doporučila hot drink Herbalmed, tak jsem ho vyzkoušela a zabírá mi dobře. Zajímalo by mě ale, zda jej mohu užívat dlouhodobě. Měl by být přírodní, čistě z bylin, takže by neměl být dlouhodobě návykový jako třeba horké nápoje od Coldrexu nebo Paralenu, ale ráda bych se ujistila u odborníka

http://www.zdravi-az.cz/doc/R04_dzala_neti.pdf

Místo různých tablet a hot drinků se radši zaměř na konzumaci vitamínů z čerstvého ovozelu.
Citace:
Mechanismus účinku: Horké nápoje samy o sobě pomáhají zbavit dýchací cesty zahlenění, rozšiřují cévy a celé tělo se tak prohřívá. Horké vodní páry pak přispívají také k prokrvení sliznic. Účinné látky rozpuštěné ve vodě navíc působí rychleji než tablety a snadněji se polykají. V neposlední řadě pomáhají hot drinky našemu tělu doplnit tekutiny, které při boji proti těmto onemocněním tolik potřebuje.
Zahlenění zdaleka nejefektivnějc ze všeho řeší Džala néti. Možná ti to bude ze začátku trošku nepříjemný, ale po chvíli ti tahle očista přijde pohodlná jako ranní čištění zubů. Co se rozšiřování cév, prokrvení sliznic a prohřívání organizmu týká... Máš rád chilli? Kapsaicin je naprosto zázračná látka se spoustou dalších úžasnejch pozitivních dopadů na organizmus. Česnek a zázvor určitě taky pomůžou. Pro tělo jsou horké pokrmy a nápoje šok, se kterým se musí vyrovnávat. Mnohem líp snáší prostě jen teplé věci a nejlépe o teplotě blízké lidskému tělu. Na doplňování tekutin je nejlepší obyčejná voda.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 8:28 am 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
LuckaR píše:
Dobrý den. Trpím velmi často rýmou, i teď přes léto protože se neustále pohybuji v klimatizovaných prostorách a nelze se tomu vyhnout. Nosní kapky podle lékárnice nelze používat dlouhodobě, navíc už mi nos zevnitř i hodně dráždí. Kamarádka mi na rýmu doporučila hot drink Herbalmed, tak jsem ho vyzkoušela a zabírá mi dobře. Zajímalo by mě ale, zda jej mohu užívat dlouhodobě. Měl by být přírodní, čistě z bylin, takže by neměl být dlouhodobě návykový jako třeba horké nápoje od Coldrexu nebo Paralenu, ale ráda bych se ujistila u odborníka

Určite "Džala néti", to je pecka! Odporúčam s vlastnou urinou, to budete kukať aký bordel pôjde z vás...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sikora":14ietxnk]Můžete někdo sem dát odkaz na německou laboratoř, kde se dělajá zjištění omega kyselin v těle?Děkuji[/quote:14ietxnk]
Probírá se to zde a přišel s tím člen Sroll

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
14ietxnk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
anon píše:
oleje dokoupeny.lze asi těžko odhadnout. kdy by mohl být nějaký výsledek*
ještě mi není ale vůbec jasné.jak mám naložit s informací od MUDr..která mi volala.že ve stěru má hojně hemofila a streptokoka (mám si dojet pro ATB.které jsem rozhodnuta ji nepodat)....když by se teoreticky deficit omega3 doplnil.bude to stačit na tyto přemnožené bacily*poradí si její imunita* nebo se musí ještě cíleně něčím odstranit* (koloidní stříbro*) já z nouze dávám alespoň lichořeřišnici.ale stačí to*

momentálně je už týden bez rýmy. ale je cítit v dechu.

Myslím, že se to dá vyřešit bez těch antibiotik.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
LuckaR píše:
Dobrý den. Trpím velmi často rýmou, i teď přes léto protože se neustále pohybuji v klimatizovaných prostorách a nelze se tomu vyhnout. Nosní kapky podle lékárnice nelze používat dlouhodobě, navíc už mi nos zevnitř i hodně dráždí. Kamarádka mi na rýmu doporučila hot drink Herbalmed, tak jsem ho vyzkoušela a zabírá mi dobře. Zajímalo by mě ale, zda jej mohu užívat dlouhodobě. Měl by být přírodní, čistě z bylin, takže by neměl být dlouhodobě návykový jako třeba horké nápoje od Coldrexu nebo Paralenu, ale ráda bych se ujistila u odborníka

Uvedený produkt neznám a nedovedu tedy na tuto část dotazu odpovědět, nicméně člen Xeelee vám radí dobře a nezapomínal bych na střeva, jakákoliv problematika nahoře má vždy svůj původ dole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 4:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Občas se objeví i rozumní lékaři, kteří se nebojí říct odlišný názor nahlas:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="surikata":2t2rvh12]Občas se objeví i rozumní lékaři, kteří se nebojí říct odlišný názor nahlas:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 11:48 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 9
fox píše:
Nevím sice zcela přesně co je či není angína, ale pokud se jedná o počáteční "bolení v krku" tak mimo panem Jardou doporučovaného potírání či kloktání Lugolovým roztokem (bezesporu nejúčinnější co znám) slavím úspěchy, hlavně u dětí, ale i dospělých, s opomíjeným přípravkem z lékárny - také na bázi působení jódu - sprejem JOX. Asi za stovku investice máte rychle po ruce kapesní sprej, který při včasné a časté aplikaci účinně tlumí infekci přímo na mandlích. Vedlejší účinek : rychlá úleva... \":idea:\"

Na bolení v krku používám něco podobného. Naložil jsem konopí do francovky, nebo do konzuního lihu a touto tinkturou si vykloktám. Nebo to narvu na mandle rozprašovačem, což mám raději. Lugolový roztok jsem ještě nezkoušel, ale už se těším.
Ještě jeden tip na uvolnění cest dýchacích: Nalijte podně francovky do plechového hrnečku, zapalte a po chvíli uduste ohen. Pak si hodte přes hlavu ručník a inhalujte. Zkoušel jsem zatím jen jednou a nebylo to špatné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: chronická nádcha
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon lis 26, 2012 12:43 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer,
Dostala som sa na vašu stránku, je tu mnoho užitočných informácií, ktoré som si prečítala. Je ich však toľko, že chorý človek predsa len je radšej keď dostane odpoved jenu šitú na mieru aby sa vedel zorientovať. Už skoro rok ma trápi neustála nádcha, soplenie, praskanie v ušiach, svrbenie v nose. Hlien je priesvitný a často kýcham, miniem toľko vreckoviek, že by som sa mohla zamestnať vo výrobni aby mi stačili. \":?\" Absolvovala som dlhší pobyt pri mori a ked ani to nepomohlo tak som si povedala dosť a išla som na ORL. Výter z hrdla negatívny - bez patologického nálezu, alergologia negatívna - pele, roztoče, prach, morské prasa, atd...nič sa nepotvrdilo. Ked som sa pýtala doktorky na ORL že čo teda so mnou, skoro na mna nakričala, že ,,sople má dnes každý,, čo z toho robím takú vedu, napísala mi kortikoidový spej do nosa a poslala na domov. Sprej putoval do koša lebo vnutorne citim, že to nie je riešenie začať maskovať priznaky. Podľa tu spomínaných rád som vynechala biele pečivo a chleba, nepijem mlieko, užívam vitamín C, kvapky citrovital (vyťažok z jadier grepu). Verím, že to chce aj trpezlivosť a čas kým príde zlepšenie len neviem či na to idem správne. Pred týždňom som sa liečila na angínu penicilínom (mám ju len raz ročne) a nádcha mi v tom čase výrazne ustala. Len čo som dobrala ATB do 12 hodín som mala nádchu a znova ten kolotoč. Chcela by som sa opýtať či by mi pomohlo koloidne striebro užívať vnutorne a kvapkať do nosa? Prečítala som si na Vašej stránke aj spojitosť ,,soplenia,, s črevom, pomohla by aj očista pitím slanej vody, ktoru uvadzate? môže to byť aj morská soľ? prípadne čo by ste odporučil, nejaký postup na zlepšenie stavu. Ďakujem Vám za Váš čas!
s úctou
smolinka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronická nádcha
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 8:38 am 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Rozhodně bych zařadila džala néti (očista nosu a dutin).
Možná by se dala použít i očista čelních dutin dle léčitele Pavla Šímy.

Čistit střeva (klystýry, šanka).

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz