Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 08, 2024 5:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výživa pro člověka a Zemi
PříspěvekNapsal: pát říj 22, 2010 8:47 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
jasné a tak sa mi to aj vracia že hovorím hlúposti atď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výživa pro člověka a Zemi
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2010 10:42 am 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Zo začiatku sa mi to zdalo že je to normálne rodina nič také nehovorili ale keď som začal s očistami tak hovorili, že z toho budem mať vážne problémy. Tiež vravia že ako to je možné že nepijem mlieko keď som to vždy robil. Darmo im vysvetľujem, že mlieko je bliely jed a ešte viac ale oni stále len svoje a svoje. Sú zaslepený tým čo dlhé roky robia a hlavne teraz je to najťažšie keď ideme na návštevu tak témy sú o mne že čo za hlúposti vymýšľam a uvádzajú jedného ich kamaráta čo nejedol mäso a dostal sa do zdravotných problémov. Chcú ma vystrašiť a celkom sa im to darí a to človeka privedie do pochybnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výživa pro člověka a Zemi
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28283
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Zo začiatku sa mi to zdalo že je to normálne rodina nič také nehovorili ale keď som začal s očistami tak hovorili, že z toho budem mať vážne problémy. Tiež vravia že ako to je možné že nepijem mlieko keď som to vždy robil. Darmo im vysvetľujem, že mlieko je bliely jed a ešte viac ale oni stále len svoje a svoje. Sú zaslepený tým čo dlhé roky robia a hlavne teraz je to najťažšie keď ideme na návštevu tak témy sú o mne že čo za hlúposti vymýšľam a uvádzajú jedného ich kamaráta čo nejedol mäso a dostal sa do zdravotných problémov. Chcú ma vystrašiť a celkom sa im to darí a to človeka privedie do pochybnosti.

Nenechte se zblbnout, zvyk je sice železná košile, ale i ta se dá překonat a vymanit se ze závislostí na obecně zažitých bludech. Vždy si musíte opakovat, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou a to si snadno ověříte v každé vysílané reklamní hovadině. Já je mnohdy s pobavením sleduji a vyvolávají ve mně soucit k těm, kteří jsou ochotni reklamu přijmout tak, jak je koncipovaná. Já mám na takové věci jednoduchý názor, reklamu na mrkev jsem zatím neviděl, čili ta se jeví dobrá a prodává se sama, čím více je reklama opakovaná, tím více jsem si jistý, že jde o neprodejný šmejd a je pouze otázkou jaké procento lidí uvažuje stejně. Osobně bych to s nimi vůbec neprobíral a vždy, pokud na toto zavedou řeč, tak bych se začal bavit třeba o jejich zdravotních problémech, což zase bude vyloženě bavit je. Ono pokud jeden mluví o voze a druhý o koze, tak čas krásně utíká, výborně si pokecáte a třeba je to časem přejde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz