Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon dub 29, 2024 10:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte zář 24, 2013 9:42 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Noel píše:
kůň není na rozdíl od člověka všežravec

človek je skôr "pažravec"

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 25, 2013 10:25 pm 
Offline

Registrován: stř črc 31, 2013 12:15 am
Příspěvky: 4
Takže výsledkem mých obtíží jsou dvě cysty na levém a pravém vaječníku. V pravém podžebří mě píchá stále, ale bolest už je o dost menší. Dnes jsem začala dietu Budwig, ob den chci klistýr, víc zatim není v mých silách. Cysty jsou nehomogenní, mám zvýšené onkomarkery. Doporučena laparoskopie nebo laparotochomie, termín cca za 3 týdny, primáři se nezdá obsah cysty a útvar v nich, proto odběr pro histologické vyšetření. Do té doby se cyst určitě nezbavim, tělo se nestihne vyčistit, nechci zákrok podstoupit, ale v tuhle chvíli si nejsem jistá, co je vůbec správně. Ta hrozba rakoviny, doma malé dítě. Nevim, jak termín oddalovat, už tak jsem ho oddalovala kv. menstr. cyklu, který chci aby proběhl, já tohle s doktory neumim. Operace může být zbytečná, ale třeba ne - ta vysoká hodnota onkomarkru. Může to podle mě signalizovat i zánět v těle. Ale na těchto stránkách jsem chvilku, čtu tady články o uzdravení, ale já tu pozitivní zkušenost s alternativou ještě nemám a teď nějak nemám odvahu ji prvně zkoušet právě při možné rakovině.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 26, 2013 8:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:28 am
Příspěvky: 40
Dobrý den,

k původnímu dotazu odpovím, že většina Vašich problémů souvisí se zanešením/překyselením těla.
Překyselení není nic jiného, než usazování nečistot, které tělo není schopno hned zpracovat a pokud se něco nezmění, nastávají vážné problémy.

Na očistu těla a boj s překyselením je mnoho názorů a cest. Většina je velmi pomalá a dlouhodobá. (ono i zanešení trvalo nějakou dobu...)
Ideální je spojit více způsobů:
- vyhýbat se stresu (klidně meditovat a zhluboka dýchat)
- zdravě jíst, vyhýbat se masu, sýrům a kyselým potravinám
- doporučuji věnovat velkou pozornost pitnému režimu, sycené nápoje nejsou zdravé, ideální je voda a pokud možno ionizovaná, více na téma ionizace naleznete zde:

_________________
S pozdravem a přáním krásného dne,
Ing. Petr Hamtil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 26, 2013 9:27 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
mrazlu píše:
Takže výsledkem mých obtíží jsou dvě cysty na levém a pravém vaječníku. V pravém podžebří mě píchá stále, ale bolest už je o dost menší. Dnes jsem začala dietu Budwig, ob den chci klistýr, víc zatim není v mých silách. Cysty jsou nehomogenní, mám zvýšené onkomarkery. Doporučena laparoskopie nebo laparotochomie, termín cca za 3 týdny, primáři se nezdá obsah cysty a útvar v nich, proto odběr pro histologické vyšetření. Do té doby se cyst určitě nezbavim, tělo se nestihne vyčistit, nechci zákrok podstoupit, ale v tuhle chvíli si nejsem jistá, co je vůbec správně. Ta hrozba rakoviny, doma malé dítě. Nevim, jak termín oddalovat, už tak jsem ho oddalovala kv. menstr. cyklu, který chci aby proběhl, já tohle s doktory neumim. Operace může být zbytečná, ale třeba ne - ta vysoká hodnota onkomarkru. Může to podle mě signalizovat i zánět v těle. Ale na těchto stránkách jsem chvilku, čtu tady články o uzdravení, ale já tu pozitivní zkušenost s alternativou ještě nemám a teď nějak nemám odvahu ji prvně zkoušet právě při možné rakovině.

Já bych nasadila zásaditý potraviny, jak tady lidi píšou a autosugesci.
Vsugerovala bych si, že tam ty cysty nemám a ony zmizí , ale musí se to dělat přesně podle návodu .Řada lidí se vyléčí i ze závažných nemocí takovým způsobem.

Já jsem kdysi měla taky cysty na vaječníku a samy praskly a vstřebaly se.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
[quote="mrazlu":2ba1hx85]Takže výsledkem mých obtíží jsou dvě cysty na levém a pravém vaječníku. V pravém podžebří mě píchá stále, ale bolest už je o dost menší. Dnes jsem začala dietu Budwig, ob den chci klistýr, víc zatim není v mých silách. Cysty jsou nehomogenní, mám zvýšené onkomarkery. Doporučena laparoskopie nebo laparotochomie, termín cca za 3 týdny, primáři se nezdá obsah cysty a útvar v nich, proto odběr pro histologické vyšetření. Do té doby se cyst určitě nezbavim, tělo se nestihne vyčistit, nechci zákrok podstoupit, ale v tuhle chvíli si nejsem jistá, co je vůbec správně. Ta hrozba rakoviny, doma malé dítě. Nevim, jak termín oddalovat, už tak jsem ho oddalovala kv. menstr. cyklu, který chci aby proběhl, já tohle s doktory neumim. Operace může být zbytečná, ale třeba ne - ta vysoká hodnota onkomarkru. Může to podle mě signalizovat i zánět v těle. Ale na těchto stránkách jsem chvilku, čtu tady články o uzdravení, ale já tu pozitivní zkušenost s alternativou ještě nemám a teď nějak nemám odvahu ji prvně zkoušet právě při možné rakovině.[/quote:2ba1hx85]
Já vás moc nechápu, jak vám mohou lidé na dotazy odpovídat, když je stále přepisujete, to jsem ještě neviděl. Prostě původní příspěvek nechte tak jak je a dejte další, já se k tomu dostanu třeba za měsíc, nebo i déle a musím to číst několikrát, abych vůbec pochopil co se zde dělo. Na předchozí dotazy nebudu reagovat, nevím co přesně v nich bylo, ale pokud jsem správně pochopil, tak chcete vzít za ruku a dostrkat do cíle. To vás zklamu, zadarmo není v životě nic, ani vědomosti, ty se běžně získávají studiem a holt tomu ten čas budete muset v zájmu svého zdraví věnovat. Jinak k tomuto příspěvku bych viděl, že pro sebe toho moc udělat nechcete a divíte se že nemáte požadované výsledky. Těch změn jde udělat obrovské množství a moc to nezáleží na čase a zda je operace rozumná, nebo ne, to evidentně víte sama, na to nepotřebujete moudrou radu. Odvaha na změny není potřeba a život, nebo smrt si volíme mnohokrát denně, třeba při přecházení silnice a nevidím zde žádný rozdíl proti uvedenému problému. Rakovina je navíc poměrně férová a dává člověku velice solidní čas na provedení změn, na rozdíl od stavu kdy vás třeba přejede Tatra s pískem, to už většinou je definitivní. Osobně bych do toho nešťoural ani náhodou a řešil detoxikaci, jen tak pro zajímavost si projděte toto video

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 11:08 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
martina72 píše:
Většina malých dětí maso přirozeně odmítá. Je zajímavé, že se někteří dospělí (se zákonitě životem zahnojenou myslí) domnívají, že je nezbytné.
Maso je k životu naprosto nepotřebné, jde jen o otázku chutí a zálib, temperamentu. Nic proti němu nemějme. Ale dětem ho, proboha, nenuťme.

Děti odmítaj skoro všechno, nejradši maj bonbóny, zmrzlinu, sladký limonády, atd...
A spíš nechtěj některý maso, takovej řízek s hanolkama je oblíbený jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz