Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 4:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Taky trochu legrace
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2009 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Je to sice velice vážné téma, ale trocha legrace nikoho nezabije. Doporučuji si doma vyrobit vlastní vakcínu podle tohoto návodu, možná bude mnohem bezpečnější i účinnější, než ta oficiálně doporučovaná.

http://www.youtube.com/watch?v=eX_GvhEFGsA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 12:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Co si tedy myslíte o prasečí chřipce? Vlády lžou o počtu mrtvých, nebo ti lidé umírají na něco jiného, nebo jak to je??
Máme se bát chodit do divadel a kin?
Díky
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 3:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Co si tedy myslíte o prasečí chřipce? Vlády lžou o počtu mrtvých, nebo ti lidé umírají na něco jiného, nebo jak to je??
Máme se bát chodit do divadel a kin?
Díky
Jana

Já si nyní již myslím, že to je naprosto špičkový kšeft s lidskou blbostí. Netuším sice kdo a zda vůbec někdo říká pravdu, ale nesrovnalostí je tolik, že to je opravdu celé dost divné. Je sice pravdou, že sdělovací prostředky, které samozřejmě také někdo vlastní, předhazují lidem minimálně jednu mrtvolu denně, ale zamyslete se nad tím, zda na ten převeliký povyk není těch mrtvol nějak málo. Navíc ty mrtvoly jsou vždy nějak výrazně oslabení jedinci a je otázkou, zda vůbec umírají na tu chřipku, ale s těmi se srovnávat snad nemusíte. Můj názor je, že se jedná o něco úplně jiného, než o vlastní chřipku a pokud tedy do sebe budete ládovat pouhý vitamín C v dostatečné dávce, tak vám v podstatě nic nehrozí. Při větších obavách, pokud se to ve vašem okolí nějak více rozšíří, vysaďte vitamín C, nasaďte na nezbytně nutnou dobu MMS a jinak se s tím nezabývejte. Co mám zkušenosti, tak MMS i rozjetou chřipku pořídí zlikvidovat nejdéle za 12 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 1:23 am 
Offline

Registrován: pon úno 15, 2010 9:51 pm
Příspěvky: 58
Také nejsem zastánce očkování, dceři jsem očkování odkládala (TBC a hexavakcínu), co to šlo, a MMR nechci dát vůbec. Jen je smůla, že ji můžou diskriminovat ze státních školek, škol v přírodě, lyžařských kurzů a podobně \":?\"

Nepadlo tady několik odkazů, které mi připadají velmi dobré - kdo uvažuje o odmítnutí očkování pro sebe nebo své děti, dost informací je tady http://www.rozalio.cz a tady http://www.ockovanie.org/

a tady je mnoho informací o právech "pacientů" tedy občanů \":)\" http://www.ferovanemocnice.cz/

A nakonec petice pro veskrze rozumnou věc, navíc zakotvenou v mezinárodním právu...svoboda především.
http://petice.webnode.cz/

Jardo, omlouvám se, jestli jsou ty linky nevhod, četla jsem pravidla fóra a trochu mi to zamotalo hlavu, ale myslím, že tohle by mělo být ok a užitečné pro všechny, nejde o žádnou reklamu že...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sarka píše:
Také nejsem zastánce očkování, dceři jsem očkování odkládala (TBC a hexavakcínu), co to šlo, a MMR nechci dát vůbec. Jen je smůla, že ji můžou diskriminovat ze státních školek, škol v přírodě, lyžařských kurzů a podobně \":?\"

Nepadlo tady několik odkazů, které mi připadají velmi dobré - kdo uvažuje o odmítnutí očkování pro sebe nebo své děti, dost informací je tady http://www.rozalio.cz a tady http://www.ockovanie.org/

a tady je mnoho informací o právech "pacientů" tedy občanů \":)\" http://www.ferovanemocnice.cz/

A nakonec petice pro veskrze rozumnou věc, navíc zakotvenou v mezinárodním právu...svoboda především.
http://petice.webnode.cz/

Jardo, omlouvám se, jestli jsou ty linky nevhod, četla jsem pravidla fóra a trochu mi to zamotalo hlavu, ale myslím, že tohle by mělo být ok a užitečné pro všechny, nejde o žádnou reklamu že...

Ano, toto jsou linky na informace a je to naprosto v pořádku. Zákaz vkládání linků se týká komerčních linků zaměřených na profit jedince, který je sem vkládá. Je to vlastně vykrádání piplavé práce zřizovatele stránek a jedná se prakticky o kukaččí mládě v hnízdě. Tyto praktiky je třeba jednoznačně likvidovat a pijavice co nejrychleji odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 1:12 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Ano, toto jsou linky na informace a je to naprosto v pořádku. Zákaz vkládání linků se týká komerčních linků zaměřených na profit jedince, který je sem vkládá. Je to vlastně vykrádání piplavé práce zřizovatele stránek a jedná se prakticky o kukaččí mládě v hnízdě. Tyto praktiky je třeba jednoznačně likvidovat a pijavice co nejrychleji odstranit.

Alebo eliminovat ich informacny potencial, cim z nich spravit lacnu nicnehoviacu zmes slov, ako ste to spravili s reklamnym prispevkom vo vlakne MMS. \":wink:\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Alebo eliminovat ich informacny potencial, cim z nich spravit lacnu nicnehoviacu zmes slov, ako ste to spravili s reklamnym prispevkom vo vlakne MMS. \":wink:\"

Ano i takto to lze řešit a pijavici odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 4:32 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Tak jsem se nechala přemluvit na očkování proti tetanu a nechala si to píchnout ve středu. Ale pro jistotu jsem brala před tím mms v menších dávkách co jsem zvládla a i po vpichu. Ale dnes mne to odrovnalo. Večer jsem si dala 5kapek mms a v 6ráno jsem zvracela, velké bolesti žaludku. Ted už sice nezvracím a žaludek bolí o něco méně, ale zase mi pořád stoupá teplota, nyní 38,3st. A bolí mne úplně celé tělo, svaly. A od té středy mne bolí půlka ruky, kde byl vpich a v noci mne to nenechá spát. Bolí to i na dotek. Tak si akorát nadávám, že jsem se nechala k tomu přemluvit. Ale na jiných diskuzích, kde se odsuzují veškerá očkování, bylo tohle výjimkou. Tak jsem to riskla. A taky všude píší, že vedlejší účinky nejsou žádné. To jsem teda zase výjimka. Doufám, že to nebude trvat dlouho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Tak jsem se nechala přemluvit na očkování proti tetanu a nechala si to píchnout ve středu. Ale pro jistotu jsem brala před tím mms v menších dávkách co jsem zvládla a i po vpichu. Ale dnes mne to odrovnalo. Večer jsem si dala 5kapek mms a v 6ráno jsem zvracela, velké bolesti žaludku. Ted už sice nezvracím a žaludek bolí o něco méně, ale zase mi pořád stoupá teplota, nyní 38,3st. A bolí mne úplně celé tělo, svaly. A od té středy mne bolí půlka ruky, kde byl vpich a v noci mne to nenechá spát. Bolí to i na dotek. Tak si akorát nadávám, že jsem se nechala k tomu přemluvit. Ale na jiných diskuzích, kde se odsuzují veškerá očkování, bylo tohle výjimkou. Tak jsem to riskla. A taky všude píší, že vedlejší účinky nejsou žádné. To jsem teda zase výjimka. Doufám, že to nebude trvat dlouho

Tak nějak nechápu vaše počínání, ale u tetanu bych asi zastával názor očkovat, protože smrt na tuto nákazu opravdu není záviděníhodná. Naprosto netuším, co s tím udělá MMS, ale pokud očkování zlikviduje a nebudete chráněná, tak je sice riziko nákazy malé, ale prostě existuje. Nyní se to v organizmu pere a nedá se odhadnout výsledek, nicméně být chráněný proti tetanu je něco jiného, než očkování proti chřipce, to je opravdu do nebe volající lumpárna a zdroj zisku, ale u tetanu jde o opravdu vhodný a celkem bezpečný způsob ochrany před nákazou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 1:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Ne, sám s tím zkušenosti nemám, většinou řeším jiné problémy, než zrovna očkování. Tyto věci si lékaři drží celkem pod pokličkou a rozhodně nestojí o propagaci něčeho, co by jim bralo chleba. Já v tom ale nevidím žádný problém, můžete si vzít před povinným očkováním párkrát MMS v nějaké rozumné dávce a po příchodu domů ještě několik dávek v rozmezí ideálně 1 hodiny, nepředpokládám, že existuje nějaký neřád, který by to ustál a byl se v takto připraveném organizmu schopný zahnízdit. Chlordioxid pak vyprchá z tkání do 12 hodin od poslední aplikace a máte pokoj, jako by očkování nikdy neproběhlo.

Moje počínání vyplinulo z vašeho textu. Tak jsem si vzala ráno 4k mms a večer v den očkování 5k mms. Pak už ne. Teplota vyšplhala v noci na 38,9st. Tak jsem jedla zázvor a dnes jsem bez teploty, ale strašně se potím. Myslíte, že tam z toho očkování něco zbylo? Nebo bych měla jít na přeočkování?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 4:05 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Pane Jardo!Chci se právě zeptat na tetan!Nejsem očkovaný už od roku 1995 a popravdě očkováním jakéhokoliv druhu nevěřím. Domnívám se správně pokud bych dostal tetanus tak se ho zlikvidovat buď očistama anebo MMS?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Moje počínání vyplinulo z vašeho textu. Tak jsem si vzala ráno 4k mms a večer v den očkování 5k mms. Pak už ne. Teplota vyšplhala v noci na 38,9st. Tak jsem jedla zázvor a dnes jsem bez teploty, ale strašně se potím. Myslíte, že tam z toho očkování něco zbylo? Nebo bych měla jít na přeočkování?

No, jenže moje texty se netýkají tetanu, ale očkování proti prasečí, nebo jakékoliv jiné chřipce, což je opravdu blbost uměle vytvářená. Zda se očkování ujmulo, či ne, se spolehlivě odhadnout bohužel nedá a je otázkou, zda se pohybujete v prostředí, kde se taková nákaza dá pořídit, což je nejčastěji u koní a při hrabání v hlíně. Riziko je patrně sice malé, ale existuje a není radno ho podcenit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 9:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
zuzis píše:
Teplota vyšplhala v noci na 38,9st. Tak jsem jedla zázvor a dnes jsem bez teploty, ale strašně se potím. Myslíte, že tam z toho očkování něco zbylo? Nebo bych měla jít na přeočkování?

Reakcie na očkovanie proti tetanu bývajú rôzne a niekedy veľmi búrlivé. Vysoká teplota nebýva výnimkou. Dá sa povedať. že bolo úspešné vzhľadom k tej reakcii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 9:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Pane Jardo!Chci se právě zeptat na tetan!Nejsem očkovaný už od roku 1995 a popravdě očkováním jakéhokoliv druhu nevěřím. Domnívám se správně pokud bych dostal tetanus tak se ho zlikvidovat buď očistama anebo MMS?

Nedovedu úspěšnost takového léčení spolehlivě odhadnout a konkrétně v tomto případě bych asi očkování zastával. Je ovšem pravdou, že silný imunitní systém by to s tou uvedenou podporou asi zvládnout měl, ale garanci vám na to nikdo nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned črc 18, 2010 10:10 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
No, jenže moje texty se netýkají tetanu, ale očkování proti prasečí, nebo jakékoliv jiné chřipce, což je opravdu blbost uměle vytvářená. Zda se očkování ujmulo, či ne, se spolehlivě odhadnout bohužel nedá a je otázkou, zda se pohybujete v prostředí, kde se taková nákaza dá pořídit, což je nejčastěji u koní a při hrabání v hlíně. Riziko je patrně sice malé, ale existuje a není radno ho podcenit.

No budu se hlídat. Mám totiž velkou zahradu a zeleninu a ovoce užívám v tomto období jen odtamtud. Takže se hrabu v hlíně dost často. No snad tam z toho očkování něco zbylo. A pokud vím, tak na očkování se má chodit za 10 až 15 let. Tak to zkusím za těch 10let, jestli mi ji někdo dá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz