Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 10:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2011 9:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
RaDu píše:
Pane Jardo: jaký máte názor na očkování proti rakovině děložního čípku.Názory jsou různé... Každý rok se nakazí u nás 1100 žen a více než 400 jich na toto onemocnění zemře.

Nakolik je konkrétně toto očkování nesmyslné popisuje velmi pěkně knížka, která teď nedávno vyšla, jmenuje se Doba jedová, lehce si ji na netu najdete, stojí za koupi a přečtení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Pane Jardo: jaký máte názor na očkování proti rakovině děložního čípku.Názory jsou různé... Každý rok se nakazí u nás 1100 žen a více než 400 jich na toto onemocnění zemře.

Rakovinou se člověk nakazit nemůže a ty ženy nezemřou na rakovinu, ale na vlastní neinformovanost, člen Jindra to píše správně a žádné očkování na tom nic nezmění, to je pouze kolotoč peněz a zisky z lidské blbosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 7:10 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Rakovinou se člověk nakazit nemůže a ty ženy nezemřou na rakovinu, ale na vlastní neinformovanost, člen Jindra to píše správně a žádné očkování na tom nic nezmění, to je pouze kolotoč peněz a zisky z lidské blbosti.

...přesně nejde o nakažení rakovinou,ale onu rakovinu dle lékařů vyvolává virová infekce lidskými papilomaviry.Pokud rakovina není nic
víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání jak se tu někde uvádí pak jsou to vyhozené peníze za očkování.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
...přesně nejde o nakažení rakovinou,ale onu rakovinu dle lékařů vyvolává virová infekce lidskými papilomaviry.Pokud rakovina není nic
víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání jak se tu někde uvádí pak jsou to vyhozené peníze za očkování.

Ano, rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání a jsou to vyhozené peníze za očkování, které navíc nikdy není bez rizika a to dokonce i smrtelného, ale o tom se toho zde již psalo dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 2:51 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování u malých miminek. S očkováním nesouhlasim a určitě nechci nechat dítě očkovat na cokoliv nepovinného. Chci se, ale zeptat jak to provést s povinným očkováním. Jedná se tedy o hexavakcinu, ráda bych se domluvila s doktorem aspon o odsunutím do jednoho roku života dítětěte. Četla jsem a jestli to chápu dobře, tak s každým přibývajícím kilem tělo zvládne toxiny lépe. Nebo co by jste radil. MMS jako u dospěého je asi blbost, že, existuje tedy něco jiného, co by se dalo aplikovat před očkováním, aby zabránilo negativním důsledkům u miminka? díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jindra píše:
RaDu píše:
Pane Jardo: jaký máte názor na očkování proti rakovině děložního čípku.Názory jsou různé... Každý rok se nakazí u nás 1100 žen a více než 400 jich na toto onemocnění zemře.

Nakolik je konkrétně toto očkování nesmyslné popisuje velmi pěkně knížka, která teď nedávno vyšla, jmenuje se Doba jedová, lehce si ji na netu najdete, stojí za koupi a přečtení.

http://www.celostnimedicina.cz/nebezpec ... rvarix.htm

Nebezpečné očkování proti rakovině děložního čípku - vakcíny Gardasil/Silgard a Cervarix
18.01.2012
Fakta:
1. Vakcína prošla pouze třemi a půl lety experimentování (Gardasil/Silgard).

2. V době, kdy Evropská komise i americká FDA schválily licenci vakcíny Gardasil/Silgard, nebyly ještě výsledky těchto klinických zkoušek známé a přesto dostala firma Merck zelenou k aplikaci těchto vakcín ženám v Evropě i Americe.
3. Všechny klinické studie zkoumaly pouze vznik předrakovinných lézí. Vznik nádorů a jejich klesající počet nikdy nikdo nestudoval, natož aby ho prokázal.
4. Nebyly prováděny specifické studie na těhotných ženách. Judicial Watch: „Ze 77 žen, které byly očkovány v průběhu těhotenství, 33 hlásí kolaterální efekty jako spontánní potrat nebo anomálie plodu. Další reakce, které jsou neustále nově nahlašovány, zahrnují Bellovu paralýzu, syndrom Guillaina- Barra a křeče.“ (zdroj WorldNetDaily.com ze 6.10.2007)

5. Vakcína není schopna poskytnout ochranu ženám, které již byly papilomavirem infikovány.

6. Účinek vakcíny se výrazně snižuje po 4. roce od očkování a 6 let od očkování je nulový.

7. V příbalových letácích všech těchto vakcín se uvádí, že očkování nechrání před všemi typy rakoviny děložního čípku ani nechrání všechny očkované. Nenahrazuje obvyklá preventivní vyšetření děložního čípku na rakovinu.
Mylný pocit ochrany může vést k vynechávání preventivních prohlídek a tím paradoxně i k navýšení počtu případů s rakovinou děložního čípku.

8. Francie zakázala reklamu na vakcínu proti rakovině děložního čípku z důvodu, že její účinnost nelze prokázat: “Gardasil, One Less Victim of Cervical Cancer?” France says ‘NO’ as they ban Gardasil ads.

9. Vláda Indie zakázala pokračování klinických testů s Gardasilem v jejich zemi poté, co 4 dívky zemřely a 120 mělo vážné následky.
Od roku 2006, kdy se začalo s očkováním Gardasilem/Silgardem v USA, bylo do roku 2010 nahlášeno 18000 vedlejších účinků a 72 smrtí: India Halts Use of Gardasil Vaccine After Four Deaths

10. Doktorka Diane Harper, která se podílela na testovací fázi II a III vakcíny Gardasil/Silgard, a bývalá mluvčí a konzultantka firmy Merck, prohlásila, že by mladé dívky a jejich rodiče měli obdržet o mnoho podrobnější varování o rizicích tohoto očkování. Je velmi neobvyklé, aby vědec, který se podílel na testech a napomohl tak ke schválení vakcíny, tuto vakcínu veřejně kritizoval.

"Rodiče by měli vědět, že je zde malé, ale přesto reálné riziko úmrtí," varuje Dr Diane Harper: Gardasil Researcher Speaks Out.
V ČR byla shoda napříč politickým spektrem v tom, že by toto očkování mělo být hrazeno státem.

Čtou vůbec politici nějaké informace o tématech, o kterých rozhodují? Nezáleží jim na tom, zda zde zbytečně zemřou či ochrnou mladé dívky?

A kam se poděla kontrolní funkce SÚKL (Státního úřadu pro kontrolu léčiv)? Jak to, že SÚKL není oprávněn sdělovat bližší informace o případech nežádoucích účinků léčivých přípravků, které byly v ČR nahlášeny a že nás v tomto odkazuje na držitele registrace!? Není to snad střet zájmů? Bude nás opravdu držitel registrace vakcíny objektivně informovat?

K čemu tedy platíme molocha, jako je SÚKL, z našich daní? Ve svých prohlášeních se vždy odkazuje na informace a rozhodnutí z evropských struktur (EMEA) nebo americké FDA - ale to si na internetu můžeme přečíst sami - na to opravdu nepotřebujeme tak rozsáhlý úřad.

Pro farmaceutické společnosti je zlatým dolem, když se jim podaří prolobovat hrazení očkování ze státního rozpočtu. Dalším krokem pak bývá, že lobují pro povinné zavedení takto hrazeného očkování (nejlépe ve školách). Rodiče pak zdraví svých dětí mohou chránit jen velmi omezeně.


Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/nebezpec ... z1saWdlo3s


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 3:55 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Nikola píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování u malých miminek. S očkováním nesouhlasim a určitě nechci nechat dítě očkovat na cokoliv nepovinného. Chci se, ale zeptat jak to provést s povinným očkováním. Jedná se tedy o hexavakcinu, ráda bych se domluvila s doktorem aspon o odsunutím do jednoho roku života dítětěte. Četla jsem a jestli to chápu dobře, tak s každým přibývajícím kilem tělo zvládne toxiny lépe. Nebo co by jste radil. MMS jako u dospěého je asi blbost, že, existuje tedy něco jiného, co by se dalo aplikovat před očkováním, aby zabránilo negativním důsledkům u miminka? díky


Na otázku vám neodpovím, ale uvedu krátce příběh mojí známé. Její sestře se narodilo uplně zdavé miminko, v určitém věku jej naočkovali hexavakcínou, dítě dotalo horečky, křeče a od té doby mají doma těžkého autistu. Jelikož autismus je diagnostikován od určitého věku, nebylo toto potvrzeno bezprostředně, dítě má nyní už asi 6 let. Medicína odmítá nařknutí, že hexavakcíny způsobují autismus - přitom je na to několik studií, že to pravda je. Můj syn po očkování proti spalničkám dostal také horečky, fibrilní křece 3x po sobě, neudělali mu ani cetečko mozku. Naštěstí nemá žádné následky, ale lékařka ho už nikdy nepřeočkovávala na spalničky, že reakce na toto očkování bývá brutálnější než průběh samotné této nemoci. Dobré zkušenosti nemám ani s očováním u psů,ale to už je jiná kapitola ...

Mimochodem, nedávno mi přišel tento meil:
http://www.avevia.cz/projekt_view.php?id=92


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování způsobuje autismus
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 4:01 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Nedávno jsem se autismem trochu zabývala:

http://www.lecitel-janvas.cz/cz/p/vakci ... -autismus/
http://www.dobromysl.cz/scripts/detail.php?id=1844
http://www.rodina.cz/clanek6372.htm
http://blisty.cz/art/14580.html
http://www.postizenedeti.cz/content/vys ... ove-poruch POZOR důležité !!!!! (diskuze)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 4:08 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Nikola píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování u malých miminek. S očkováním nesouhlasim a určitě nechci nechat dítě očkovat na cokoliv nepovinného. Chci se, ale zeptat jak to provést s povinným očkováním. Jedná se tedy o hexavakcinu, ráda bych se domluvila s doktorem aspon o odsunutím do jednoho roku života dítětěte. Četla jsem a jestli to chápu dobře, tak s každým přibývajícím kilem tělo zvládne toxiny lépe. Nebo co by jste radil. MMS jako u dospěého je asi blbost, že, existuje tedy něco jiného, co by se dalo aplikovat před očkováním, aby zabránilo negativním důsledkům u miminka? díky

Našla jsem, ale nevím, zda to tak skutečně funguje \":idea:\"

Existuje pry ale efektivni metoda, jak primet lekare, aby oficialne uznal, ze dite ockovane byt nemuze. A to je takova metoda:
"Pane doktore, kdyz tedy povinne musim nechat dite ockovat, preju si, abyste mi podepsal papir, na kterem stoji zhruba toto: Ja, dr. XY, timto prebiram na sebe veskera rizika spojena s ockovanim ditete ...., a v pripade jakychkoliv nezadoucich ucinku beru na sebe plnou zodpovednost a jsem zavazan v takovem pripade vyplatit financni odskodne...". Tohle pry funguje tak, ze doktor - protoze vi mnohe o tom, jak to nekdy spatne dopadne - na sebe odpovednost proste nevezme a diteti ockovani prestane vnucovat. Napise do papiru, ze to nedoporucuje, a je to.
Zdroj forum vitarin.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 4:28 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
ohľadne očkovania stránka zo Slovenska:
http://www.slobodavockovani.sk/o-nas/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování u malých miminek. S očkováním nesouhlasim a určitě nechci nechat dítě očkovat na cokoliv nepovinného. Chci se, ale zeptat jak to provést s povinným očkováním. Jedná se tedy o hexavakcinu, ráda bych se domluvila s doktorem aspon o odsunutím do jednoho roku života dítětěte. Četla jsem a jestli to chápu dobře, tak s každým přibývajícím kilem tělo zvládne toxiny lépe. Nebo co by jste radil. MMS jako u dospěého je asi blbost, že, existuje tedy něco jiného, co by se dalo aplikovat před očkováním, aby zabránilo negativním důsledkům u miminka? díky

Tak členka jani vám toho k dané problematice asi zdělila dost, čili musíte se nějak rozhodnout, nicméně dobrou imunitu vaše dítě z vakcinace určitě nezíská, tím se trápit opravdu nemusíte, jde pouze o skvělý farmaceutický kšeft, proto je to povinné a zodpovědnost si nikdo na triko opravdu nevezme, to je jisté.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 10:34 am 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den, mám malé miminko a řešim očkování, určitě nechci dávat žádné očkování navíc, nevyhnu se, ale asi hexavakcině, která je povinná, doktor říkal, že očkování bude ve třetím měsíci. Holčička se narodila veliká s mírami 4250 g a 54 cm, takže doufám, že vedlejší učinnky už by víc zvládla, myslíte že mám i přesto zkusit navrhnout doktorovi odložení třeba aspn na pul roku života dítěte? nebo je něco čim eliminuju vedlejší účinnky očkování u miminka, něco jako mms u dospěleho. Nebo si mám dát mms já a bude to ničit vedlejší učinky u miminka po očkování, když kojim? Také bych se chtěla zeptat, co si myslíte o podávání vitaminu K a vitaminu D miminkám, kanavit a vigantol, díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 12:38 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Nikola píše:
Dobrý den, mám malé miminko a řešim očkování, určitě nechci dávat žádné očkování navíc, nevyhnu se, ale asi hexavakcině, která je povinná, doktor říkal, že očkování bude ve třetím měsíci. Holčička se narodila veliká s mírami 4250 g a 54 cm, takže doufám, že vedlejší učinnky už by víc zvládla, myslíte že mám i přesto zkusit navrhnout doktorovi odložení třeba aspn na pul roku života dítěte? nebo je něco čim eliminuju vedlejší účinnky očkování u miminka, něco jako mms u dospěleho. Nebo si mám dát mms já a bude to ničit vedlejší učinky u miminka po očkování, když kojim? Také bych se chtěla zeptat, co si myslíte o podávání vitaminu K a vitaminu D miminkám, kanavit a vigantol, díky

Možno pomôžu aj tieto informácie: http://www.homeopat.mypage.cz/menu/prev ... y/ockovani


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den, mám malé miminko a řešim očkování, určitě nechci dávat žádné očkování navíc, nevyhnu se, ale asi hexavakcině, která je povinná, doktor říkal, že očkování bude ve třetím měsíci. Holčička se narodila veliká s mírami 4250 g a 54 cm, takže doufám, že vedlejší učinnky už by víc zvládla, myslíte že mám i přesto zkusit navrhnout doktorovi odložení třeba aspn na pul roku života dítěte? nebo je něco čim eliminuju vedlejší účinnky očkování u miminka, něco jako mms u dospěleho. Nebo si mám dát mms já a bude to ničit vedlejší učinky u miminka po očkování, když kojim? Také bych se chtěla zeptat, co si myslíte o podávání vitaminu K a vitaminu D miminkám, kanavit a vigantol, díky

Do miminek bych necpal nic přímo, vše dodávat jednoznačně kojením a pak je dost těžké dítě něčím předávkovat, příroda je opravdu velice moudrá. Ohledně očkování zde toho již bylo napsáno dost, včetně postupu s prohlášením lékaře a do toho lékař patrně nepůjde, každý z nich ví dobře jaké vedlejší účinky ty sajrajty mají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 11:30 am 
Offline

Registrován: stř čer 27, 2012 11:11 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

rád bych Vás touto cestou požádal o radu ohledně řešení situace s očkováním mé dcery, které je
nyní 6 týdnů a v nejbližší době ji tedy čeká povinná hexavakcína. Nemusím ani zdůrazňovat, že
nemá z pochopitelných důvodů žádný význam pokoušet se řešit situaci s lékařem, a proto se
obracím především na pana Jardu jakožto skutečného odborníka.
S přítelkyní a dcerou bydlíme v přírodě na vesnici, je tu klid, příjemné prostředí, čistý vzduch,
máme přístup k relativně zdravým potravinám (vlastní zelenina, brambory, vejce...) a v rámci
možností tedy chci pro dceru co nejlepší a nejzdravější vývoj, což ovšem s takovou prasárnou,
jako tříměsíčnímu kojenci píchnout tyto jedy, příliš nekoresponduje.
Dnes jsme zrovna byli na prohlídce po šestinedělí, kde nás lékařka chtěla zapsat na očkování hexavakcínou
již na věk dvou měsíců, zatím jsme to oddálili na měsíce tři. Dále nám bylo nabízeno nepovinné očkování
proti papilovirům, (vakcína Silgard). O této jsem lákařce řekl, že si ještě zjistíme spoustu informací,
ale předběžně jsem si téměř jistý, že nabídky nevyužijeme, načež mi bylo řečeno, že je to pochopitelně
na nás, ovšem budeme snad jediní, kteří se takto rozhodli (což jsou řeči, které mě skutečně neodradí od
"neovčího" chování..).
Proto se Vás ptám, jak byste být mnou tuto věc řešil Vy? Očkování je bohužel povinné, existují však
nějaké metody minimalizace škodlivosti a rizika pro kojence?


Předem děkuji za radu, přeji pěkný den.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 277 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz