Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Test s červeným vínem-nanovlákna?
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 10:32 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Jednoduchý test, který mě dost šokoval, údajně dokazuje přítomnost nanovláken získaných z chemtrailů(mají je všichni): Napijeme se červeného vína - nepolykáme, jen převalujeme pár minut v ústech a vykloktáme. Potom vyplivneme do čistého umyvadla. Uvidíte obarvené chuchvalce a vlákna. Mají konzistenci hlenovitou, jdou rozmáznout. Zajímal by mě váš názor.


Přílohy:
nanovlákna.JPG
nanovlákna.JPG [ 30.17 KiB | Zobrazeno 17429 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 02, 2012 2:17 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
Mě to spíš připomíná sliny s přemnoženou candidou, jejíž provázky/shluky jsou obarvené vínem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 3:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Ach jo. Na pozorování nanovláken by byl potřeba pořádnej mikroskop. Tohle je blbost na entou jako celý chemtrails. Nic z tý teorie není ověřitelný (nebo sem aspoň po důkladném pátrání nedokázal najít žádnej důvěryhodnej zdroj a s příznivci teorie to nebylo lepší) a její zastánci koukám vymejšlej takovýhle ptákoviny.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 3:51 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Xeelee píše:
Ach jo. Na pozorování nanovláken by byl potřeba pořádnej mikroskop. Tohle je blbost na entou jako celý chemtrails. Nic z tý teorie není ověřitelný (nebo sem aspoň po důkladném pátrání nedokázal najít žádnej důvěryhodnej zdroj a s příznivci teorie to nebylo lepší) a její zastánci koukám vymejšlej takovýhle ptákoviny.

No chemtrails bylo dokonce už i oficiálně uznáno a je bezpočet důkazů vědecky ověřitelných. Jestli tohle jsou nanovlákna nevím, pokud jsou, tak by to musely být shluky miliard nanovláken, aby dosáhly viditelnosti pouhým okem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 5:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Igi píše:
No chemtrails bylo dokonce už i oficiálně uznáno a je bezpočet důkazů vědecky ověřitelných.

To je hezký, ale kde se to oficiální uznání chemtrails a vědecky ověřitelný důkazy daj najít?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 5:26 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
Xeelee píše:
To je hezký, ale kde se to oficiální uznání chemtrails a vědecky ověřitelný důkazy daj najít?

Někde na idnes.cz nebo novinky.cz teď už nevím jsem četl, že se má na nějaké velké sportovní události práškováním letadly měnit počasí tak jak budou potřebovat. Potom různé dokumenty na youtube apod.. Hledat konkrétní odkazy se mi nechce, nemám zas tak velkou potřebu vám dokazovat, že mám pravdu \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Jednoduchý test, který mě dost šokoval, údajně dokazuje přítomnost nanovláken získaných z chemtrailů(mají je všichni): Napijeme se červeného vína - nepolykáme, jen převalujeme pár minut v ústech a vykloktáme. Potom vyplivneme do čistého umyvadla. Uvidíte obarvené chuchvalce a vlákna. Mají konzistenci hlenovitou, jdou rozmáznout. Zajímal by mě váš názor.

No nevím, já bych se klonil spíše ke stejnému názoru jako má člen Jenik2011, tedy kandida.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 8:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Igi píše:
Někde na idnes.cz nebo novinky.cz teď už nevím jsem četl, že se má na nějaké velké sportovní události práškováním letadly měnit počasí tak jak budou potřebovat. Potom různé dokumenty na youtube apod.. Hledat konkrétní odkazy se mi nechce, nemám zas tak velkou potřebu vám dokazovat, že mám pravdu \":lol:\"

To nemá nikdo \":-)\" Pár lidí napsalo, že sem důkazy daj a... ticho po pěšině. iDNES, Novinky a spol. sou všechno jen ne důvěryhodnej zdroj informací. Kdyby chtěli rozhánět mraky jako Ranibow Dash, tak to se dělá střelami s jodidem stříbrným. Naposled to dělali tuším Číňani během olympiády. S chemtrails to nemá nic společnýho.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 11:26 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Mam podobnou zkusenost s vinem, napadlo me ze se po poziti vina zvysi produkce hlenu, nasel jsem k tomu nahodou nejakou studii, kde to studovali:
http://www.bez-alergie.cz/lekari/ucinek ... rm_rules=1

Jestli je to tou kandidou, netusim...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
map001 píše:
Mam podobnou zkusenost s vinem, napadlo me ze se po poziti vina zvysi produkce hlenu, nasel jsem k tomu nahodou nejakou studii, kde to studovali:
http://www.bez-alergie.cz/lekari/ucinek ... rm_rules=1

Jestli je to tou kandidou, netusim...

Tak ono je potřeba si uvědomit co červené víno obsahuje a jak se chová v těle a ve střevě, čili zde bych opravdu viděl souvislost s tou kvasinkou. Je ovšem otázkou, zda ji u konkrétního jedince podporuje, nebo likviduje, v obou případech může docházet k zvýšenému vylučování hlenu, pokud se souběžně nečistí tlusté střevo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 09, 2013 6:46 pm 
Offline

Registrován: pát srp 09, 2013 6:17 pm
Příspěvky: 4
kdyby byla ChT pravda, tak by to dýchali i ti, co údajně stojí za vypouštěním. Tedy ta bankovní-průmyslová lobby. Protože všichni ví, že teplotu na Zemi ovlivňuje Slunce. Nikoliv člověk. To, že to někdo přičítá člověku je buď z důvodů byznysu, nebo prostě ochránci lžou pro dobrou věc(aby se šetřilo a užívaly se neškodlivé látky)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 12, 2013 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
kláda píše:
kdyby byla ChT pravda, tak by to dýchali i ti, co údajně stojí za vypouštěním. Tedy ta bankovní-průmyslová lobby. Protože všichni ví, že teplotu na Zemi ovlivňuje Slunce. Nikoliv člověk. To, že to někdo přičítá člověku je buď z důvodů byznysu, nebo prostě ochránci lžou pro dobrou věc(aby se šetřilo a užívaly se neškodlivé látky)

Člověk není i přes svou nezpochybnitelnou blbost a aroganci ovlivnit zásadně teplotu planety.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz