Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: sob lis 12, 2016 9:44 pm 
Offline

Registrován: pon srp 08, 2016 1:50 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Tak o všestranně pozitivních vlastnostech této rostliny je toho na netu napsáno dost a dost. Jak vidno tak problému snadného samoléčení přes tuto bylinu se ujalo vedení lidstva, myšleno státní mafie a nazvalo ji drogou kterou rozhodně není. Všimněte si jak ji nejde nikde legalizovat přes obrovský tlak veřejnosti, protože ještě větší tlak jde od farmaceutů a státních orgánů protože nikdo z nich nechce mít zdravé a spokojené obyvatelstvo. Takové lidi pak totiž nejde moc ovládat, což by teoreticky mohlo legalizování této kytky značně komplikovat. Jinak, zda jste tím vyléčila roztroušenku to netuším, ale proč ne, možné to určitě je. Jakákoliv nemoc je vlastně selhávání organizmu z hlediska psychiky, hormonů, methylace, respektive jde o souhrn těchto procesů. Pokud vám naskočila po jejím užití třeba psychika do relativně použitelného stavu, začne se automaticky rovnat vše ostatní a je celkem jedno o jakou nemoc zrovna jde. Navíc obrovskou výhodou je zde to že není třeba ji užívat nepřetržitě, lze ji kdykoliv vysadit a nasadit a v naprosté většině případů se dostaví stejný efekt znovu.

Pane Jardo,

děkuji Vám za odpověď. Teď výtažek neužívám a cítím se pořád dobře. Mám ho schovaný, kdyby se mi to vrátilo. Odpovídám až teď, abych zde mohla informovat, že táta je vyléčený \":)\" také jsem známé doporučila pro její mamku, která má vysoký tlak, cukrovku a další problémy. hned po týdnu testy ukázaly, že vysoký tlak klesl a i hodnoty cukru v krvi lepší. U nich taky spokojenost. Chtěla bych také moc poděkovat za Vaše stránky. S pozdravem Pavlína


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 3:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Paulina píše:
Pane Jardo,

děkuji Vám za odpověď. Teď výtažek neužívám a cítím se pořád dobře. Mám ho schovaný, kdyby se mi to vrátilo. Odpovídám až teď, abych zde mohla informovat, že táta je vyléčený \":)\" také jsem známé doporučila pro její mamku, která má vysoký tlak, cukrovku a další problémy. hned po týdnu testy ukázaly, že vysoký tlak klesl a i hodnoty cukru v krvi lepší. U nich taky spokojenost. Chtěla bych také moc poděkovat za Vaše stránky. S pozdravem Pavlína

To jsou velice pozitivní informace a inspirace pro mnoho dalších lidí, kteří řeší nějaké zdravotní problémy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz