Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned kvě 05, 2024 10:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Praskání kůže na patách
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 7:42 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Vševěd píše:
chichi no počkat. tak vy jste nejdřív upravila stravu, zbavila jste se kvasinek, ale na patách byla pořád mykóza. no a potom jste to pomazala mastičkou a zmizelo to?
to je poněkud v rozporu s tvrzením, že bez úpravy stravy to nejde...

Neřekla jsem, že jsem se zbavila kvasinek. Neřekla jsem, že jsem se zcela zbavila popsaného problému, ale že došlo k výraznému zlepšení. Po použití mastičky došlo k okem pozorovatelným změnám. Mastička zde, dle mého názoru, fungovala v kombinaci s úpravou stravy a očistami a lokálně je podpořila.

Poměrně často zde na fóru přispíváte. Dovolím si tedy předpokládat, že z něho máte také dost načteno - např. informaci o tom, že žádné samotné používání mastiček problém nevyřeší, ale může pouze dočasně pomoci. Je třeba odstranit hlavní příčinu - očistit a odkyselit celý organismus a dodat potřebné látky. Jen velký optimista bude čekat, že po léta huntované tělo bude v pořádku po pár měsících aplikace drobných výše popsaných ozdravných postupů. Mé tělo evidentně takový optimista není, bohužel. Avšak zdá se, že Vy ano.

Tedy ještě jednou pro Vás opakuji: mast určitě pomohla urychlit hojící proces, ale sama o sobě nebude řešením.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praskání kůže na patách
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 7:58 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Xeelee píše:
No tak konopí je dobrý na hojení ran a zanícený rány a změna stravy se neprojeví hned. Společně to mohlo fungovat. Otázkou je jak moc.

Na začátku byly hluboké trhliny (místy až do krvava), velmi suchá, zanícená a bolestivá kůže, lokální otoky. Nyní jsou trhliny zacelené, ale ještě přetrvávají "jizvy" (optické rýhy po trhlinách), kůže není zapálená, je vláčnější, nebolestivá.
Samozřejmě zde bude i vliv dalších faktorů - letní obuv, slunce, detoxikační koupele atd. Zlepšení stavu kůže na patách odhaduji na cca 85 %.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praskání kůže na patách
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 6:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28281
Bydliště: Poděbrady
Amy píše:
Na začátku byly hluboké trhliny (místy až do krvava), velmi suchá, zanícená a bolestivá kůže, lokální otoky. Nyní jsou trhliny zacelené, ale ještě přetrvávají "jizvy" (optické rýhy po trhlinách), kůže není zapálená, je vláčnější, nebolestivá.
Samozřejmě zde bude i vliv dalších faktorů - letní obuv, slunce, detoxikační koupele atd. Zlepšení stavu kůže na patách odhaduji na cca 85 %.

Ve všem máte celkem pravdu a pokud jde o další možnosti, můžete vyzkoušet obyčejný vitamín E v gelových pouzdrech. Prostě pouzdro propíchnete, ale pozor je dost tuhé, nejlépe je naříznout ho opatrně ostrým nožem, nebo propíchnout silným špendlíkem a vymačkat ten olejíček přímo na postižené místo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praskání kůže na patách
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
Jarda píše:
Ve všem máte celkem pravdu a pokud jde o další možnosti, můžete vyzkoušet obyčejný vitamín E v gelových pouzdrech. Prostě pouzdro propíchnete, ale pozor je dost tuhé, nejlépe je naříznout ho opatrně ostrým nožem, nebo propíchnout silným špendlíkem a vymačkat ten olejíček přímo na postižené místo.

Nedávno jsem se na fóru dočetla, že jste někomu stejný postup radil při problémech s nehty. Řekla jsem si, že by to mohlo fungovat podobně i na kůži na patách ... a Éčko aplikovala. Stav se lepší. Jsem ráda, že jste mi úvahu nyní i potvrdil. Děkuji.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz