Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 11:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
ja teoriu kvantovej fyziky neuznavam.... a nemam potrebu dalej o niecom niekoho presviedcat... kazdy veri tomu comu chce...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 12:25 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
rawjozi píše:
ja teoriu kvantovej fyziky neuznavam.... a nemam potrebu dalej o niecom niekoho presviedcat... kazdy veri tomu comu chce...

V tom pripade popirate i sva vlastni tvrzeni. \":-)\"

A ja jsem se tak tesil, ze mi konecne nekdo prinese alespon takovy malinky fungujici orgonit. \":-(\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
:]] zajimava diskuze.ja taky temto udelatkum neverim, avsak zaroven netvrdim, ze podobne veci nejsou mozne - viz. napriklad energie v pyramidach, nicola tesla, ed leedskalnin apod. avsak vychytavky o kterych je v tomto vlakne rec je dle me jen drahy laciny sperk.
ps. inzenyr zde pise o tom, ze nejlepsi je zalezt do faradayovy klece, s tim musim nesouhlasit. Tusim ze NASA delala takoveto pokusy na skupine x desitek lidi a nasledovalo totalni zmateni pojmu o case, tim padem telo nebylo schopne poznat kdy a jit spat atd. podrobnosti si nepamatuju, ale da se to dohledat.
pps. inzenyre nechodil jsi take na forum czf?

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 4:33 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
6ma píše:
:]] zajimava diskuze.ja taky temto udelatkum neverim, avsak zaroven netvrdim, ze podobne veci nejsou mozne - viz. napriklad energie v pyramidach, nicola tesla, ed leedskalnin apod. avsak vychytavky o kterych je v tomto vlakne rec je dle me jen drahy laciny sperk.
ps. inzenyr zde pise o tom, ze nejlepsi je zalezt do faradayovy klece, s tim musim nesouhlasit. Tusim ze NASA delala takoveto pokusy na skupine x desitek lidi a nasledovalo totalni zmateni pojmu o case, tim padem telo nebylo schopne poznat kdy a jit spat atd. podrobnosti si nepamatuju, ale da se to dohledat.
pps. inzenyre nechodil jsi take na forum czf?

To vis ze chodil, porad mi byl ten Tvuj alias nejak povedomy. O tech pokusech ve Faradayove kleci a zmateni pojmu o case si zkusim dohledat. Zatim jsem to cetl pouze o dlouhodobem pobytu v totalni temnote.

Neco jineho je energie v pyramidach (ty na to byly skutecne stavene) a neco jineho je orgonit vznikly nalitim smesi epoxydu, kovovych pilin a krystalu to formicky na peceni susenek, s vyrobni cenou asi 40,- Kc.
Samozrejme, ze piliny v orgontu nejakou energii pohlti a premeni ji na teplo, ale rozhodne neochrani pred elektromagnetickym polem.
Co ti budu vykladat o ruseni, ze? \":-)\"

Proto jsem take daval odkaz na teorie kvantove fyziky, ktere se pokousi nejak tuto energii definovat.
Je to docela zajimave cteni a vysvetluje to treba mozne fungovani orgonitu ( muzete si dosadit cokoliv jineho) pres psychiku cloveka.
Proto jsem to nabidl rawjozi k nastudovani, aby zjistil proc to v urcitych pripadech fungovat muze a v urcitych nemuze.

On si z toho udelal nabozenstvi a proste tomu veri, takze mu to treba po psychacke strance pomaha.
Ja osobne bych si za tu cenu misto orgonitu dal alespon pekny polodrahokam.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 10:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
vesmirne zakony pan inzinier, nie nabozenstvo.... nabozenstva su pre mna sekty, cize vyplach mozgu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2013 11:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Zdravim,
Vy v tom mate pekny chaos. Pokud chcete pochopit, jak to pripadne muze fungovat, tak si nastudujte neco z teorie kvantove fyziky:

http://www.ulozto.cz/x1oxaES/vedomi-bra ... t-svet-pdf

Pak nebudete tvrdit, ze to nase fyzika zakazuje.

Muzete fungujici orgonit prinest a ja Vam na pristrojich zmerim jak vyrusuje elektromagneticke pole.

Pokud by to byla pravda, tak si asi s orgonitem v kapse z mobilniho telefonu nezavolate. \":-)\"

Inzenyr

No, orgonit to je opravdu těžko k hodnocení, ale co mobil a grounding, to si klidně zavoláte a tělo by to zase tolik dostávat nemuselo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 11:12 pm 
Offline

Registrován: sob led 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 4
rawjozi píše:
niektore nemusia fungovat, neviem preco ale udajne tie co si clovek vyrobi sam funguju na 100 percent mozno aj na 200 \":)\"

Mno, než jsem si je koupila, tak jsem četla zkušenosti a ohlasy, a tam lidé jásali, jak to cítili už v balíku na poště, a cestou domů, a při rozbalování to s nimi div nemávalo...no, přišlo mi to přehnaný, ale rozhodně takhle reagovali na koupený z téhož zdroje, tož tak. No, vyléčilo mě to dosti z naivních představ. Původně jsem měla v plánu si je po tom vyzkoušení udělat sama, ale protože to absolutně ani neťuklo, tak co už....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 6:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
http://orgo-net.blogspot.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 12:24 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
rawjozi píše:
vesmirne zakony pan inzinier, nie nabozenstvo.... nabozenstva su pre mna sekty, cize vyplach mozgu....

Joži (hoci to do tejto témy nepatrí), keď sa tu opieraš o vesmírne zákony, tak zabudni na "raw food" (s k tomu v zložení ovocie, zelenina, oriešky...)...
Ale aby som príliš nevybočil z témy .... Tiež orgonitom nejak neverím...
Jeden som si vyrobil, a vyskúšal ho...... Nefungoval......... Ale keď píšu ľudia na fórach, ako im orgonity fungujú, a ako vychvaľujú určitých konkrétnych ľudí (nebude to "zaplatená reklama") ako im vyrobili funkčný orgonit, tak na tom asi bude dosť pravdy, hoci mne sa ho nepodarilo kvalitný vyrobiť....
Skôr by som "veril" kryštáľu, šungitovej drti, zlatu, striebru...........
Lebo - zoberte si taký obchod s ezoterickými potrebami, kde sa predávajú aj orgonity....... Tam v poličkách ich majú desiatky.... + rôzne iné harmonizačné zariadenia......... Mi nikto nehovorte, že keď je dobrého AŹ PRÍÍÍÍÍÍÍLIŠ, tak to neškodí........... Predavačka stojí pri pokladni (v ezoterickom obchode), a meter od nej 50 orgonitov rôznych veľkostí........ Ako to na ňu pôsobí ? ...zaujímalo by ma....... To by ju práca v takom obchode nemala ani unaviť.... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 7:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
NOWOCAYN_2 píše:
Joži (hoci to do tejto témy nepatrí), keď sa tu opieraš o vesmírne zákony, tak zabudni na "raw food" (s k tomu v zložení ovocie, zelenina, oriešky...)...
Ale aby som príliš nevybočil z témy .... Tiež orgonitom nejak neverím...
Jeden som si vyrobil, a vyskúšal ho...... Nefungoval......... Ale keď píšu ľudia na fórach, ako im orgonity fungujú, a ako vychvaľujú určitých konkrétnych ľudí (nebude to "zaplatená reklama") ako im vyrobili funkčný orgonit, tak na tom asi bude dosť pravdy, hoci mne sa ho nepodarilo kvalitný vyrobiť....
Skôr by som "veril" kryštáľu, šungitovej drti, zlatu, striebru...........
Lebo - zoberte si taký obchod s ezoterickými potrebami, kde sa predávajú aj orgonity....... Tam v poličkách ich majú desiatky.... + rôzne iné harmonizačné zariadenia......... Mi nikto nehovorte, že keď je dobrého AŹ PRÍÍÍÍÍÍÍLIŠ, tak to neškodí........... Predavačka stojí pri pokladni (v ezoterickom obchode), a meter od nej 50 orgonitov rôznych veľkostí........ Ako to na ňu pôsobí ? ...zaujímalo by ma....... To by ju práca v takom obchode nemala ani unaviť.... \":D\"

moja skusenost s ezoshopmi je negativna, je to tiez dost o biznise bohuzial.
ano u orgonitu robi velmi sluzbu krystal, ten je fakt funkcny.
ziva strava je takisto vhodna pre cloveka, klobuk dole pred breatharianmi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 10:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
inzenyr píše:
To neni energie orgonitu, ale elektromagnetickeho pole vysilacu, mobilnich telefonu a pod.. Pokud vezmu zelezne, hlinikove nebo medene hrebiky a napicham je do kusu polystyrenu, tak dosahnu uplne stejny efekt za podstatne mene penez. Jedna se o soustredeni elektromagnetickeho pole treba z vysilacu v miste vodiveho materialu. Stejne tak funguje cokoliv kovoveho, pokud je to v elektromagnetickem poli, k tomu nepotrebuji platit horentni sumy za orgonit, jedine, ze je to hezke jako okrasny predmet \":-)\"

Tyto pokus uz delal treba Prokop Divis s hromosvodem. Nikola Tesla sel dal a energii z prosterdi nejenom prijimal, ale i pomoci sveho transformatoru energii do prostredi vysilal. \":-)\"

Inzenyr

Upraveno: Jeste bych doplnil, ze se jedna o sekundarni zaric, ktery se vybudi aktivnimi zarici v prostredi. Kolem sekundarnich zaricu se silocary elektromagnetickeho pole zhusti, takze treba merice EMC indikuji zvysenou hustotu elektomagnetickeho pole. Stejne tak ale doma vyzaruje velke mnozstvi elektrickych zarizeni a pristroju a urcite podstatne vic nez ten orgonit. Protoze se jedna o aktivni zdroje ruseni.

Je pravda, že orgonit zruší patogenní zóny a že odstíní elektrosmog?
Ne. Orgonit nezruší geopole jehož zdroj je v podloží, ani nezruší vysílání vysílače, mobilem se dále běžně dovoláme i s orgonitem u mobilu. Orgonit ale neutralizuje rozdílné vlnové délky, jejichž efekt působil disharmonicky na živé tkáně a narušoval a destabilizoval biochemické procesy na buněčné úrovni. Orgonit tedy neutralizuje patogenitu a elektrosmog.

Znamená to, že vedle orgonitu senzibil naměří stejné "zóny"?
Pokud se senzibil rozhodne hledat a detekovat zóny ve smyslu geopole vyvěrajícího z podloží, tak toto pole samozřejmě bude detekovat a ve stejných místech a tvarech výskytu. Stejně tak výskyt spodní vody atd. A stejně tak přístroje naměří stejnou intenzitu mobilního nebo wifi mikrovlnného signálu. Orgonit je nestíní ani neruší. Orgonit však neutralizuje jejich disharmonicky a škodlivě působící charakter vlnění. Pokud chce senzibil sledovat vliv orgonitu, musí se naladit například na detekování škodlivých či disharmonicky působících polí. Teprve nyní přestane mít na stejných místech reakce, protože v daném místě v blízkosti orgonitu již takovéto špatné působení není. Orgonit toto působení zneutralizoval v rámci své velikosti a dosahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon čer 10, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
rawjozi píše:
ja teoriu kvantovej fyziky neuznavam.... a nemam potrebu dalej o niecom niekoho presviedcat... kazdy veri tomu comu chce...

To je překvapivé tvrzení! Kvantová mechanika se vyvíjela myšlenkově tisíce let ... a čistě technicky, tak jak ji známe, intensivně minimálně 150 let. Spolu s teorií relativity (se kterou se ovšem plně neslučuje) tvoří dva nejpoužívanější modely světa, které se plně na každém kroku doplňují a potvrzují. Vždyť byste bez toho nepostavil ani počítač, na kterém sem píšete!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 5:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
http://www.orgo.cz/

http://orgo-net.blogspot.sk/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 5:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
martina72 píše:
rawjozi píše:
ja teoriu kvantovej fyziky neuznavam.... a nemam potrebu dalej o niecom niekoho presviedcat... kazdy veri tomu comu chce...

To je překvapivé tvrzení! Kvantová mechanika se vyvíjela myšlenkově tisíce let ... a čistě technicky, tak jak ji známe, intensivně minimálně 150 let. Spolu s teorií relativity (se kterou se ovšem plně neslučuje) tvoří dva nejpoužívanější modely světa, které se plně na každém kroku doplňují a potvrzují. Vždyť byste bez toho nepostavil ani počítač, na kterém sem píšete!

http://www.youtube.com/watch?v=MKtcMQkudhA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 9:13 am 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Já tu mám něco pro inženýra a to vlastní zkušenost s Faradayovou klecí. Když uzavřu svůj mobil do plechové krabičky, tak je nedostupný. Škvírka mezi víkem a vlastní krabičkou je maximálně desetina milimetru, což je podstatně méně, než používaná vlnová délka. A přesto se mi (navzdory všem teoretickým předpokladům) asi tak jednou měsíčně stane, že mi z té krabičky mobil zazvoní či v ní přijme SMSku. Všechny případy mají společné jedno, krabička je zrovna v batůžku a tedy je v mé auře. A tak (ač nerad) připouštím, že v blízkosti biologických objektů se mohou někdy odehrávat některé procesy i jinak, než ve vakuu.

Co se týče orgonitů, místo teoretických vývodů zkuste slepý pokus u kineziologa. Dostal jsem nedávno darem na míru udělaný osobní orgonit ve formě přívěšku. Kinezioložka mi vytestovala, že neškodí, ale není pro mne není žádným zvláštním přínosem. Jediné místo, kde mne mírně posiloval bylo na brzlíku. Ale protože vím, jak jsou jednotliví lidé odlišní, nelze z toho udělat nějaké obecné závěry.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 86 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz