Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Jaký je váš názor na jejich působení v bytě? Zaregistrovala jsem zajímavý jev- měla jsem teď možnost otestovat 5 kousků pyramidek HHG, co jsem si objednala jako dárky příbuzným k vánocům. Seděla jsem takhle u počítače a rozložila si je okolo sebe, jeden pod křeslo a na jednom jsem měla ještě ruku. Po chvíli začaly nepříjemné pocity tlaku a slabé bolesti hlavy a padla na mě příšerná únava a ospalost. Že bych nezvládala ten příliv pozitivní energie?
Když jsou v bytě na pár metrů ode mně, tak nic necítím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Jaký je váš názor na jejich působení v bytě? Zaregistrovala jsem zajímavý jev- měla jsem teď možnost otestovat 5 kousků pyramidek HHG, co jsem si objednala jako dárky příbuzným k vánocům. Seděla jsem takhle u počítače a rozložila si je okolo sebe, jeden pod křeslo a na jednom jsem měla ještě ruku. Po chvíli začaly nepříjemné pocity tlaku a slabé bolesti hlavy a padla na mě příšerná únava a ospalost. Že bych nezvládala ten příliv pozitivní energie?
Když jsou v bytě na pár metrů ode mně, tak nic necítím.

Tak různá bioenergetická pole určitě fungují, ale konkrétně k orgonitům se moc vyjadřovat nemohu, sice vím, že existují, ale nastudované je nemám a ani žádný nevlastním, čili bych vypouštěl pouhé spekulace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 4:50 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Ja mám jeden orgonit v izbe. Úplne blízko seba orgonit nemám ale ak som ho mal prvý krát cez noc tak nič ale na druhú noc som nemohol zaspať a a ak som zaspal často som sa budil a ráno som sa cítil vyspatý aj keď som skoro vôbec nespal. Zatiaľ orgonit nemám ani týždeň, akurát toto som spozoroval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 7:27 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 21, 2011 4:15 pm
Příspěvky: 24
Já mám orgonity doma asi dva týdny. První týden jsem měla stejné zkušenosti, jaké jsou popsány v předchozím příspěvku - měnší potřeba spánku, více energie, připadám si jakoby "víc živá" po několik měsíců trvající stálé únavě, projasnilo se mi myšlení... Zpátky bych neměnila. Teď, po čtrnácti dnech, jsem si už zvykla natolik, že jsem schopná spát i deset hodin v kuse, pokud se potřebuju dospat, a v noci se nebudím. Pořád mám ale víc energie a spánek má pro mě vyšší kvalitu.
Ještě dodám, že sama energii orgonitů necítím přímo, ani na začátku jsem ji necítila, ale když jsem je přivezla na víkend k rodičům, moje matka cítila energii okamžitě a chtěla, abych jí jich v domě nechala co nejvíc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 7:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zuzka K. píše:
Já mám orgonity doma asi dva týdny. První týden jsem měla stejné zkušenosti, jaké jsou popsány v předchozím příspěvku - měnší potřeba spánku, více energie, připadám si jakoby "víc živá" po několik měsíců trvající stálé únavě, projasnilo se mi myšlení... Zpátky bych neměnila. Teď, po čtrnácti dnech, jsem si už zvykla natolik, že jsem schopná spát i deset hodin v kuse, pokud se potřebuju dospat, a v noci se nebudím. Pořád mám ale víc energie a spánek má pro mě vyšší kvalitu.
Ještě dodám, že sama energii orgonitů necítím přímo, ani na začátku jsem ji necítila, ale když jsem je přivezla na víkend k rodičům, moje matka cítila energii okamžitě a chtěla, abych jí jich v domě nechala co nejvíc.

Zajímavá zkušenost, a jenom dokazuje velkou sílu těchto předmětů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 9:46 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
... a kto chce, môže si vyrobiť lacnú variantu ORGONITU z CUKRU (cukor, voda, ocot, kovové pyliny - hliníkové, železné, medené... kryštáľ - je to lacné, vyšší hrniec a teplomer meriaci aj 160stupňov celzia, sklenená nádoba s viečkom,... lepidlo na utesnenie viečka, prípadne ak chcete, tak aj potravinárske farbivo)

Odkaz : http://orgo-net.blogspot.sk/p/jak-si-vy ... gonit.html (niekde v strede stránky je spomínaná výroba orgonitu z cukru)

\":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 11:11 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
surikata píše:
Jaký je váš názor na jejich působení v bytě? Zaregistrovala jsem zajímavý jev- měla jsem teď možnost otestovat 5 kousků pyramidek HHG, co jsem si objednala jako dárky příbuzným k vánocům. Seděla jsem takhle u počítače a rozložila si je okolo sebe, jeden pod křeslo a na jednom jsem měla ještě ruku. Po chvíli začaly nepříjemné pocity tlaku a slabé bolesti hlavy a padla na mě příšerná únava a ospalost. Že bych nezvládala ten příliv pozitivní energie?
Když jsou v bytě na pár metrů ode mně, tak nic necítím.

Nechci Vam kazit radost, tak se k tomu radeji vyjadrovat nebudu, ale za ty penize co za ne zaplatite bych si radeji koupil skutecne mineraly.
Jinak si myslim, ze je to vyborny kseft, jak na odpadu a trochu pryskyrice vydelat slusne penize. \":-)\"
Akorat ja nemam zaludek na to, takto podvadet lidi.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 8:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
inzenyr píše:
Nechci Vam kazit radost, tak se k tomu radeji vyjadrovat nebudu, ale za ty penize co za ne zaplatite bych si radeji koupil skutecne mineraly.
Jinak si myslim, ze je to vyborny kseft, jak na odpadu a trochu pryskyrice vydelat slusne penize. \":-)\"
Akorat ja nemam zaludek na to, takto podvadet lidi.
Inzenyr

Neveris ani na cloudbuster a prace Wilhelma Reicha? Cetl jsi o nem neco?

Co se tyka tech pryskyricovych orgonitu, tak mi to moc neodpovida Reichovym pokusum s orgonem. Ale co jsem cetl od Reicha pusobi docela presvedcive. A verohodnost zvysily jeste americke urady, ktere naridily vsechny Reichovy knihy spalit. Ale nikdy jsem se nedostal k tomu vyrobit treba cloudbuster, takze overene nic nemam.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 1:17 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
pv33 píše:
Neveris ani na cloudbuster a prace Wilhelma Reicha? Cetl jsi o nem neco?

Co se tyka tech pryskyricovych orgonitu, tak mi to moc neodpovida Reichovym pokusum s orgonem. Ale co jsem cetl od Reicha pusobi docela presvedcive. A verohodnost zvysily jeste americke urady, ktere naridily vsechny Reichovy knihy spalit. Ale nikdy jsem se nedostal k tomu vyrobit treba cloudbuster, takze overene nic nemam.

Verim pouze tomu, co si sam overim, ze funguje. Tohohle orgonitu ma zena plny pokoj, takze ten urcite nefunguje tak, jak je popsano, jedine co jsem zjistil, tak hromada kovovych pilin, ktere orgonit obsahuje, ve svem okoli tlumi elektromagneticke zareni, ale nijak vyrazne. Cloudbustery jsem nijak neoveroval, takze se k tomu nemohu vyjadrit. Pokud je nekdo schopen opakovane predvezt, ze to funguje, rad se na to podivam. \":-)\"

Vyzkousenou mam treba magnetoterapii, ta prokazatelne funguje. Vyzkouseny mam prostor pyramidy, ten take funguje. Vyzkousene mam svetlo laseru, infra zareni a slunecni svetlo, to take funguje. Vyzkousenu mam Faradayovu klec, ta take prokazatelne funguje. Vyzkousene mam nektere veci od Tesly, ty take funguji. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 1:20 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
inzenyr píše:
Nechci Vam kazit radost, tak se k tomu radeji vyjadrovat nebudu, ale za ty penize co za ne zaplatite bych si radeji koupil skutecne mineraly.
Jinak si myslim, ze je to vyborny kseft, jak na odpadu a trochu pryskyrice vydelat slusne penize. \":-)\"
Akorat ja nemam zaludek na to, takto podvadet lidi.

Inzenyr

Inženýr, si si istý ? ... Plno stránok čo predáva Orgonity, majú aj fórum, kde sa píše ako si ho môžu tí, čo na to majú "gule", alebo čas, sami vyrobiť... Dokonca aj z cukru namiesto pryskyřice... ako som už písal... a to stojí fakt PÁR KORÚN, z ktorých distribútori a výrobcovia orgonitov pre verejnosť nemajú NIČ, keďže si to človek sám vyrobí bez toho, aby od nich niečo kupoval....
Musí to fungovať... \":wink:\"
Ja sa do toho pustím tento týždeň čo bude, a vyrobím pár orgonitov z cukru miesto pryskyřice...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 1:40 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
NOWOCAYN_2 píše:
Inženýr, si si istý ? ... Plno stránok čo predáva Orgonity, majú aj fórum, kde sa píše ako si ho môžu tí, čo na to majú "gule", alebo čas, sami vyrobiť... Dokonca aj z cukru namiesto pryskyřice... ako som už písal... a to stojí fakt PÁR KORÚN, z ktorých distribútori a výrobcovia orgonitov pre verejnosť nemajú NIČ, keďže si to človek sám vyrobí bez toho, aby od nich niečo kupoval....
Musí to fungovať... \":wink:\"
Ja sa do toho pustím tento týždeň čo bude, a vyrobím pár orgonitov z cukru miesto pryskyřice...

Prosim, never mi, over si to sam, jedine tak se presvedcis, jestli to funguje nebo nefunguje.
Vyjadruji se pouze k vecem, ktere jsem si sam overil. Uz kdysi ve vyvoji jsem na stene meli napsane heslo: "Myslet znamena h...o vedet. Vedet znamena merit."

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 2:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
inzenyr píše:

Prosim, never mi, over si to sam, jedine tak se presvedcis, jestli to funguje nebo nefunguje.
Vyjadruji se pouze k vecem, ktere jsem si sam overil. Uz kdysi ve vyvoji jsem na stene meli napsane heslo: "Myslet znamena h...o vedet. Vedet znamena merit."

Inzenyr

Tak si daj do googlu "testing orgonite".... orgonite test, orgonite experiment.... a uvidíš, že sa jeho energie dajú merať. Čauko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 2:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Hliníkové piliny? Víš o tom, že hliník je toxickej?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 3:35 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
NOWOCAYN_2 píše:
Tak si daj do googlu "testing orgonite".... orgonite test, orgonite experiment.... a uvidíš, že sa jeho energie dajú merať. Čauko.

To neni energie orgonitu, ale elektromagnetickeho pole vysilacu, mobilnich telefonu a pod.. Pokud vezmu zelezne, hlinikove nebo medene hrebiky a napicham je do kusu polystyrenu, tak dosahnu uplne stejny efekt za podstatne mene penez. Jedna se o soustredeni elektromagnetickeho pole treba z vysilacu v miste vodiveho materialu. Stejne tak funguje cokoliv kovoveho, pokud je to v elektromagnetickem poli, k tomu nepotrebuji platit horentni sumy za orgonit, jedine, ze je to hezke jako okrasny predmet \":-)\"

Tyto pokus uz delal treba Prokop Divis s hromosvodem. Nikola Tesla sel dal a energii z prosterdi nejenom prijimal, ale i pomoci sveho transformatoru energii do prostredi vysilal. \":-)\"

Inzenyr

Upraveno: Jeste bych doplnil, ze se jedna o sekundarni zaric, ktery se vybudi aktivnimi zarici v prostredi. Kolem sekundarnich zaricu se silocary elektromagnetickeho pole zhusti, takze treba merice EMC indikuji zvysenou hustotu elektomagnetickeho pole. Stejne tak ale doma vyzaruje velke mnozstvi elektrickych zarizeni a pristroju a urcite podstatne vic nez ten orgonit. Protoze se jedna o aktivni zdroje ruseni.


Naposledy upravil inzenyr dne ned zář 30, 2012 9:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 7:17 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Xeelee píše:
Hliníkové piliny? Víš o tom, že hliník je toxickej?

... \":D\" \":D\" \":D\" ... idem ho jesť, alebo cmúľať ??? ...
edit : Lebo je rozdiel vdychovať miničiastočky hliníka (keby to bol prach), a je rozdiel použiť piliny, ktoré sa do tela nedostanú... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz