Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jirik.TK píše:
Já tu mám něco pro inženýra a to vlastní zkušenost s Faradayovou klecí. Když uzavřu svůj mobil do plechové krabičky, tak je nedostupný. Škvírka mezi víkem a vlastní krabičkou je maximálně desetina milimetru, což je podstatně méně, než používaná vlnová délka. A přesto se mi (navzdory všem teoretickým předpokladům) asi tak jednou měsíčně stane, že mi z té krabičky mobil zazvoní či v ní přijme SMSku. Všechny případy mají společné jedno, krabička je zrovna v batůžku a tedy je v mé auře. A tak (ač nerad) připouštím, že v blízkosti biologických objektů se mohou někdy odehrávat některé procesy i jinak, než ve vakuu.

Co se týče orgonitů, místo teoretických vývodů zkuste slepý pokus u kineziologa. Dostal jsem nedávno darem na míru udělaný osobní orgonit ve formě přívěšku. Kinezioložka mi vytestovala, že neškodí, ale není pro mne není žádným zvláštním přínosem. Jediné místo, kde mne mírně posiloval bylo na brzlíku. Ale protože vím, jak jsou jednotliví lidé odlišní, nelze z toho udělat nějaké obecné závěry.

Ono je mnoho věcí které fungují i když logicky fungovat prostě nemohou, nebo nemají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Orgonity
PříspěvekNapsal: pon úno 23, 2015 10:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Zdravím, omlouvám se že otevírám staré téma. V blízké době s přáteli plánujeme vyrobit cukrový orgonit. Pochopitelně podnikneme gifting krajiny a svých domovů, nejbližších míst které navštěvujeme atd.
Napadlo mě, obdarovat každé auto svých blízkých.
Nikomu to nezabere tolik mista u rezervy \":-)\" a určitě to nebude na Škodu.
Až budeme plně zásobeni, ozvu se na obdarovaní dalších lidí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz