Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 774 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 52  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2020 12:19 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
pefi píše:
Kdyby jsi něco málo věděl o digitálním zpracování fotek a dynamickém rozsahu a vlastnostech lidského oka, tak by tě možná napadlo ověřit si, jestli neplácáš snadno vyvratitelný nesmysl. Vem si nějaký fotoeditor, a pohrej si s jasem a kontrastem možná ti dojde, že opět papouškuješ něčí lži.

To, co uvidíš samozřejmě nijak nedokazuje, že to je nebo není fake, ale dokazuje to, že není pravda to, co jsi napsal - celá plocha polokoule není osvícena stejnou intenzitou a po úpravě jasu a kontrastu se ze snímku vynoří další kusek slabě jinak slabě nasvícené část zeměkoule. Tedy vynoří se přesně to, co by člověk, který o focení něco ví, čekal v případě, že na snímku je koule nasvícená "bodovým" zdrojem světla.

PEFI, nie je ti trápne čo stváraš ??? ........ Ty čo si napísal má akože dokázať čo ? Pravosť "fotky" Zeme z Mesiaca ? ..... TOMU SÁM AJ VERÍŠ ??? .... Tvoj text nedokazuje NIČ. Na fotke jasne vidno, že je plne osvetlená celá pologuľa. Ak by nejakých 5% okrajov pologule bolo o trošku tmavších a rovnakej intenzity by bolo osvetlených hoci len 95% pologule, znamenalo by to, že na 95% povrchu pologule je V TEN ISTÝ MOMENT POLUDNIE. Lenže TAKÚ SKÚSENOSŤ NA ZEMI NEMÁME. Ty sa chytáš úplne bezvýznamných detailov, ak porovnávaš 100% vs 95%. V TOMTO PRÍPADE O TIE DETAILY NEJDE. SÚ TO FAKE "FOTKY"........
Mimochodom, prečo nevidieť ANI JEDNU HVIEZDU pri pohľade na Zem z Mesiaca, a to ani keď zvýšim jas a kontrast naplno? Aký "virtuálny dôvod" popíšeš ? \":D\"
Fotky Zeme z Mesiaca NEEXISTUJÚ. Z dvoch dôvodov.
1. Na Mesiaci nikdy nikto nepristál, pretože Mesiac je nehmotný
2. Naša Zem nie je guľatá

Zaoblenie vodnej hladiny nebolo NIKDY dokázané (naopak, bolo už MNOHO krát vyvrátené), pohyb Zeme nebol NIKDY dokázaný (naopak, bol MNOHO krát vyvrátený), a ohromná vzdialenosť Slnka a hviezd od Zeme nebola tak isto NIKDY REÁLNE dokázaná. Posraté teoretické výpočty podporujúce Zemeguľu si môžete strčiť, absolútne nič nedokazujú, nevyplývajú z reálnych vedeckých pokusov, ale z hier s číslami. NAŠA SKÚSENOSŤ NEDOKAZUJE ZEMEGUĽU. VŚETKY DEJE (striedanie dňa a noci, ročné obdobia, prúdenie vzduchu, lety lietadlom, atď) DÁVAJÚ OVEĽA VäČŠÍ ZMYSEL ZNÁZORNENÉ NA PLOCHEJ ZEMI.
Avšak vás, chalani, brzdí MECHANICKÁ A EMOCIONÁLNA VIERA V NEPRAVDU, KTORÚ POKLADÁTE ZA PRAVDU. A silu ďalej "bojovať" vám dáva sila vášho "kyvadla" menom "ZEMEGUĽA", pretože to energetické kyvadlo je napájané určitým druhom obrovskej energie, nakoľko 99% ľudí je presvedčených, že žijeme na Zemeguli. Bohužiaľ, ale čo čakať, veď vždy sa tvrdilo, že naozaj inteligentných ľudí (nezamieňať s "encyklopedickými typmi") je výrazná menšina.
Môžete mať (napríklad ty a Alopat) plno vedomostí, ale čo z toho, keď niektoré (napríklad tie o Zemi a vesmíre) čerpáte z nepravdivých zdrojov ? ČO JE GARANCIOU ICH PRAVDIVOSTI ??? Vaša skúsenosť NIE. Ostáva vám jedine mechanická a emocionálna viera v ich pravdivosť.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2020 9:08 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2012 8:10 am
Příspěvky: 25
Zem je gulata. Stal som na brehu kazdeho oceanu okrem severneho. Obzor nie je rovny, ale zaobleny. Videl som to velakrat aj z lietadla.

A ako by NICK vysvetlil, ze uz v 16. storoci vyplavali lode portugalskeho moreplavca Magalhaesa zo Spanielska okolo Ohnovej zeme vplavali do Ticheho oceanu a vratila sa , sice uz len jedna, z opacnej strany spat do Spanielska? Ze by plavali dookola?

Cele toto vlakno mi pripada tak, ze sa niekto nudi a robi si z ostatnych srandu. Teda aj zo mna. Asi som naletel. Nevadi. Aj v case koronavirusu sa musime zasmiat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 27, 2020 5:55 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Xrazovy_nick píše:
Xion, ty fetuješ ??? .... Koniec plochej Zeme nenafotíš, koniec sa nachádza na vonkajšom okraji Antarktídy, ktorá lemuje okrúhlu plochú Zem. Podľa všetkého sa kupola nachádza hneď za tým okrajom, POKIAĽ za Antarktídou nie sú ešte ďalšie nám neznáme svety. Xion, argumentuješ príliš jednoducho, strácam sa v tom. Oháňaš sa tu presnosťou google earth, a pritom to plochozemci vyvracajú v X videách, aj tento slovenský "plochozemec".... Plochá Zem - lety a GoogleEarth..... https://www.youtube.com/watch?v=pNoHULyS748

Lenže s tebou debatovať je zbytočné, pretože síce každý z vás oponentov si tu ide "to svoje guľatozemé", ale tvoje príspevky sú zo všetkých najhlúpejšie. Nehnevaj sa na mňa za to.

Mozno tvoja "inteligencia" nestaci na to, aby si pochopil, co sa ti snazim povedat. Zjavne...
ked je cela mapa nafotena s realnymi fotkami s urcitej vysky, to znamena, ze tam niekto vyletel do tej vysky.
Teda, nic by mu nebranilo fotit to na kraji. Urcite by tam chcel doletiet. Lenze, cuduj sa svete, nikto na kraj antarktidy nedoletel. Preco?

Preco si plochozemci nespravia vlastny dokaz, nezlozia sa na lietadlo a nedoletia tam?
To je jednoduche...

lebo oni potrebuju teoreticky mudrovat, a sediet na zadku, su to taki krcmovi sraci, "mudrujuci ludia za telkou".
Totiz, to by vyvratilo ich iluziu, preto sa nikdy na lietadlo nezlozia. Ziaden okraj antakridy nieje, dopadlo by to presne tak, ako je to fotene z druzice/lietadla na google maps.... bol by to kontinent, ohraniceny z kazdej strany oceanom.

Ten typek, na tom videu, co si dal, ani nechape, ze plocha gule sa neda naprojektovat 1 ku 1 na 2d mapu. Ocividne sa musi nejak skreslit/pretransformovat. Mozu vzniknut rozne 2d mapy z tej iste plochy gule, podla toho, akym sposobom sa spravi transormacia. Preto mu nevychadzaju tie lety, lebo v skutocnosti na projekcii plochy gule, nevznikne najkratsie spojenie 2 bodov priamka. Co je logicke, kedze tie lietadla neletia najkratsim bodom po priamke, ved na povrchu gule sa neda letiet po priamke, lebo je GULATA. Uz chapes? Kazde spojenie 2 bodov na 3d objekte - povrchu gule, bude nejaka cast kruznice zo zaobleneho vyrezu, chapes? Neda sa tam cestovat po priamke, jedine ze by si sa "preboril" vnutrom gule, teda liedadlo by muselo letiet zemou, keby chcelo letiet po priamke (myslim dlhsi let. kratsi vramci atmosfery sa da letiet aj po priamke, napr 1 alebo 2km, ale nikdy nebude "vodorovna" s nejakou 2d mapou, pretoze na guli ziadna 2d vzorka povrchu neexistuje, je to proste 3d objekt - povrch gule. Inymi slovami, ak chces letiet po priamke na povrchu gule, mozes to robit len vramci atmosfery a vzdy sa ti bude menit vyska... po urcitych kilometroch bud narazis do zeme, alebo vyletis s atmosfery)
Ale po povrchu nie. Cize, ako chces zakreslit povrch gule, na ktorom je kazde spojenie bodov zaoblene, na 2d stvorcovu mapu? Ved to nejde, musi sa to transformovat.
Inak typek ma krasne zablokovane like/dislike, a komenty... to je pre mna vzdy ukazka toho, ze clovek ked prezentuje nazor, a zablokuje diskusiu, tak nema zaujem o to, pochopit pravdu, lebo nevie celit kritike a argumentom oponentov. V podstate si bedaka sam pre seba, ako vsetci fanatici, mumle si popod nos svoje hluposti, a slepo ignoruje okolie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 8:45 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
miroj píše:
Zem je gulata. Stal som na brehu kazdeho oceanu okrem severneho. Obzor nie je rovny, ale zaobleny. Videl som to velakrat aj z lietadla.

A ako by NICK vysvetlil, ze uz v 16. storoci vyplavali lode portugalskeho moreplavca Magalhaesa zo Spanielska okolo Ohnovej zeme vplavali do Ticheho oceanu a vratila sa , sice uz len jedna, z opacnej strany spat do Spanielska? Ze by plavali dookola?

Cele toto vlakno mi pripada tak, ze sa niekto nudi a robi si z ostatnych srandu. Teda aj zo mna. Asi som naletel. Nevadi. Aj v case koronavirusu sa musime zasmiat.

Miroj, zošalel si ? Keby si videl ty z pobrežia oceánu zaoblenie obzoru, koľko by podľa teba mala "Zemeguľa" priemer ? 200km ? \":D\" \":D\" \":D\"
Z lietadla tiež môžeš vidieť hovno, nie zaoblenie Zeme. Výška 10km (let lietadla) je ekvivalent výšky 8 CENTIMETROV nad guľou s priemerom 100 metrov. A ty si videl z lietadla zaoblenie....Videl si HOVNO, nie zaoblenie. Okná dopravných lietadiel (na rozdiel od kokpitu - pokiaľ z neho nekameruješ GoPro kamerou s rybím okom) sú dimenzované opticky tak, aby človek mal čo najväčší výhľad. Ešte raz - Z VÝŠKY 10 KILOMETROV JE NEMOŽNÉ VIDIEŤ REÁLNE ZAOBLENIE ZEME, AJ KEBY ZEM BOLA ZEMEGUĽOU.

K tým moreplavcom.... Žeby hodinová a minútová ručička ručičkových hodín chodila stále dookola a dookola ? Tak ako tí moreplavci.... ? ... Žeby plochá Zem bola okrúhla ? Žeby ručičkové hodiny (keby ciferník bol do čísla 24 a nie do čísla 12) ukazovali kedy nad akou oblasťou plochej Zeme je poludnie ? Nemáš šajnu aká je realita, Miroj, tak sa nestrápňuj.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 9:06 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Xion píše:
A kde majú doletieť ? Tam, kde sa doletieť dá LEN VO VIRTUÁLNEJ "REALITE", ktorou médiá kŕmia mozog vás "guľatozemcov" ?...


A ty si myslíš, že Stvoriteľ len tak nechá kupolu prístupnú, aby si ju nejaký pes či opilec prišiel ošťať, alebo sprejer posprejovať ? ? Ty si sa zbláznil ? Vytvoril celý tento svet so všetkým, všetky fyzikálne zákony na Zemi (mimo gravitácie, lebo na nás pôsobí vztlaková sila), všetky ohromné veci, a myslíš, že koniec sveta nechá prístupný na "omak" ? Spýtam sa ťa ja, Xion.... Keby si bol Stvoriteľ a stvoril plochú Zem chránenú kupolou, čiže by si mal schopnosť stvoriť čokoľvek....nevytvoril by si v okolí (niekoľko kilometrov) kupoly nejakú "silu", ktorá by znemožnila sa ku koncu sveta dostať ? ... Lebo narovinu, keby si Stvoriteľ takto "nepoistil" to aby sa ľudia nedostali až ku kupole, tak by bol nedokonalý. Už len zo psychologického hľadiska by to Stvoriteľ nedopustil. Ako by sa cítil človek, keby sa doslova dotýkal konca sveta ??? MIZERNE, NIE ŠŤASTNE. Ty tupelo.

Xion píše:
Inak typek ma krasne zablokovane like/dislike, a komenty... to je pre mna vzdy ukazka toho, ze clovek ked prezentuje nazor, a zablokuje diskusiu, tak nema zaujem o to, pochopit pravdu, lebo nevie celit kritike a argumentom oponentov. V podstate si bedaka sam pre seba, ako vsetci fanatici, mumle si popod nos svoje hluposti, a slepo ignoruje okolie.

Bože, si ty ale hlupák, Xion...... Načo má aktivovať možnosť like-ov, dislike-ov a sprístupniť diskusiu, keď mu tam prídu také tupelá ako si ty vyvracať jeho dôkazy vašimi NEDôKAZMI, o ktorých si TAK ÚBOHO myslíte, že sú to dôkazy ?
TY HOVNE, odmysli si fake lety na Mesiac a Mars, odmysli si dôkaz zaoblenia vodnej hladiny (PRETOŽE ZAOBLENIE VODNEJ HLADINY NEBOLO NIKDY DOKÁZANÉ), konečne uznaj jav zvaný PERSPEKTÍVA a nauč sa ako funguje (všetko sa zbieha "do jedného bodu" čím je to ďalej od očí - vodná hladina vzdialenosťou "stúpa do výšky", nebol vzdialenosťou "klesá")................A SI STRATENÝ, NEMÁŠ NIČ ČÍM BY SI ARGUMENTOVAL. Argumentuješ len tým, že "vedci povedali, vedci "dokázali", vedci hento"........ NIČ Z TOHO SI TY NEMôŽEŠ OVERIŤ. S tebou je to totálne MÁRNE, myslíš si aký si inteligentný, ale opak je pravdou.

Taký Alopat a Pefi asi už pochopili aká je realita. Všetky ich "dôkazy" som vyvrátil, pretože to nie sú žiadne dôkazy.
Ak niečo majú, nech prídu a napíšu tu....
PEFI, ALOPAT, DAJTE DAJTE DôKAZY ŽE ZEM JE GUĽATÁ A VESMÍR NAD GUĽATOU ZEMOU NEKONEČNÝ...........JA ČAKÁM.......... Ale prosím, rukolapné dôkazy, PAVEDA NA MATEMATICKOM ZÁKLADE OBCHÁDZAJÚCA SKÚSENOSTI MA NEZAUJÍMA

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne čtv říj 01, 2020 11:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 9:35 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
už som to sem dával, ale ešte raz....
[b:16imd469]Deň a noc v jeden moment pozorovateľné z toho istého miesta.[/b:16imd469]

https://www.youtube.com/watch?v=xdBR3tDXyVw


Rozum do hrsti.... Keby toto video bolo natočené nie na plochej Zemi, ale na ZEMEGULI, znamenalo by to, že človek ktorý to kameroval sa nachádzal presne na rozmedzí osvetlenej a neosvetlenej POLOGULE. A keďže tak blizučko úplnej tmy je svetlo, tak KEBY sme žili na Zemeguli, potom by v jeden moment bolo POLUDNIE na celej pologuli (alebo na 99 percentách pologule), a na celej druhej pologuli by bola polnoc. A aby sa z polnoci stalo poludnie, stačilo by PÁR MÁLO MINÚT, možno 10 minút. Je tak veľa možností ako sa presvedčiť že Zem je plochá.... Ale ľudia sú také ovce, že sa ani nezačnú presviedčať, a už len z princípu by niektorí boli schopní doslova odstreliť "plochozemcov", pretože ich považujú za totálne retardovaných. Ale opak je pravdou - plochozemci sú MÚDREJŠÍ než guľatozmeci. Aspoň ohľadom Zeme a vesmíru \</div

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 10:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
[quote="Xrazovy_nick":7h92jcd0]už som to sem dával, ale ešte raz....
[b:7h92jcd0]Deň a noc v jeden moment pozorovateľné z toho istého miesta.[/b:7h92jcd0]

https://www.youtube.com/watch?v=xdBR3tDXyVw


Rozum do hrsti.... Keby toto video bolo natočené nie na plochej Zemi, ale na ZEMEGULI, znamenalo by to, že človek ktorý to kameroval sa nachádzal presne na rozmedzí osvetlenej a neosvetlenej POLOGULE. A keďže tak blizučko úplnej tmy je svetlo, tak KEBY sme žili na Zemeguli, potom by v jeden moment bolo POLUDNIE na celej pologuli (alebo na 99 percentách pologule), a na celej druhej pologuli by bola polnoc. A aby sa z polnoci stalo poludnie, stačilo by PÁR MÁLO MINÚT, možno 10 minút. Je tak veľa možností ako sa presvedčiť že Zem je plochá.... Ale ľudia sú také ovce, že sa ani nezačnú presviedčať, a už len z princípu by niektorí boli schopní doslova odstreliť "plochozemcov", pretože ich považujú za totálne retardovaných. Ale opak je pravdou - plochozemci sú MÚDREJŠÍ než guľatozmeci. Aspoň ohľadom Zeme a vesmíru \</div

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 10:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
[quote="Xrazovy_nick":1yol198c]už som to sem dával, ale ešte raz....
[b:1yol198c]Deň a noc v jeden moment pozorovateľné z toho istého miesta.[/b:1yol198c]

https://www.youtube.com/watch?v=xdBR3tDXyVw


Rozum do hrsti.... Keby toto video bolo natočené nie na plochej Zemi, ale na ZEMEGULI, znamenalo by to, že človek ktorý to kameroval sa nachádzal presne na rozmedzí osvetlenej a neosvetlenej POLOGULE. A keďže tak blizučko úplnej tmy je svetlo, tak KEBY sme žili na Zemeguli, potom by v jeden moment bolo POLUDNIE na celej pologuli (alebo na 99 percentách pologule), a na celej druhej pologuli by bola polnoc. A aby sa z polnoci stalo poludnie, stačilo by PÁR MÁLO MINÚT, možno 10 minút. Je tak veľa možností ako sa presvedčiť že Zem je plochá.... Ale ľudia sú také ovce, že sa ani nezačnú presviedčať, a už len z princípu by niektorí boli schopní doslova odstreliť "plochozemcov", pretože ich považujú za totálne retardovaných. Ale opak je pravdou - plochozemci sú MÚDREJŠÍ než guľatozmeci. Aspoň ohľadom Zeme a vesmíru \</div

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2020 11:04 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
o argumenty nejde ale vybavil jsem si vtipnou scenu ze serialu cerveny trpaslik... to podstatne pro nas zni asi takto, cituji:
"ty si magooor, ty si magooor..." \":D\"

Keď už niet čím argumentovať, tak ma nazývaš magorom, a nič k veci nedoplníš. Pretože nemáš čo, tvoje "dôkazy" ohľadom Zemegule nemajú reálny základ, stoja len "na viere v autority".

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2020 10:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Xrazovy_nick píše:
Keď už niet čím argumentovať, tak ma nazývaš magorom, a nič k veci nedoplníš. Pretože nemáš čo, tvoje "dôkazy" ohľadom Zemegule nemajú reálny základ, stoja len "na viere v autority".

to mam o kousek lepsi nez ty. tvoje dukazy stoji na videach z youtube a nekolika webech...
resit jak to je nema cenu, ale jak ma fungovat v realu ta zasterka? kdo vsechno vi jaka je pravda? prece musi byt mraky lidi co vytvareji videa, retusuji fotky. jak je to s piloty letadel? kdo vsechno vlastne vi a uvedomuje si realitu a maskuje ji pred "ostatnimi"? jsou to statisice lidi? miliony? musi to byt vsichni vedci kteri jsou schopni si to vypocitat a zmerit. vsichni vlivni politici? jak takovouhle monstrozni kampan udrzuji v chodu? vsichni co to vedi jsou bez rozdilu zajedno a drzi spolu?

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 03, 2020 4:31 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
to mam o kousek lepsi nez ty. tvoje dukazy stoji na videach z youtube a nekolika webech...
resit jak to je nema cenu, ale jak ma fungovat v realu ta zasterka? kdo vsechno vi jaka je pravda? prece musi byt mraky lidi co vytvareji videa, retusuji fotky. jak je to s piloty letadel? kdo vsechno vlastne vi a uvedomuje si realitu a maskuje ji pred "ostatnimi"? jsou to statisice lidi? miliony? musi to byt vsichni vedci kteri jsou schopni si to vypocitat a zmerit. vsichni vlivni politici? jak takovouhle monstrozni kampan udrzuji v chodu? vsichni co to vedi jsou bez rozdilu zajedno a drzi spolu?

Vie to niekoľko málo miliónov ľudí na svete (VIE, nie pripúšťa), čisto typ - 2 milióny ľudí z civilizovaného sveta. Samozrejme na názor nejakého domorodého afričana či domorodého ázijca sa nikto pýtať nebude, to mi je jasné. Preto píšem o ľuďoch z civilizovanej spoločnosti.
A teraz k tým možno dvom miliónom (to je samozrejme odhad) - Podstatná, možno drvivá väčšina z nich to pre nikým netaja. To ale neznamená, že tá drvivá väčšina chodi po ulici, alebo trávi denne hodiny času na nete, aby iným ľuďom "otvárala" oči. Niekto to vie, ale HANBÍ sa o tom hovoriť či písať, lebo nechce byť zosmiešňovaný. Niekto to vie, a tým to hasne. Niekto to vie a otvára iným oči (napríklad ja, ale nerobím to už "celoplošne" ako prvých pár dní, keď som pochopil, že v tom mám 100% istotu. Proste na to nemám nervy. \":-)\" ......

Drvivá väčšina vedcov si nič nevypočítava, pretože to by museli robiť REÁLNE POKUSY "OD PIKY", a nie stavať na fake "základoch, ktoré už sú objavené", ku ktorým patrí napríklad Zemeguľa. Sú tak zmagorení systémom (drvivá väčšina z nich), že im ani nenapadne, žeby Zem naozaj mohla byť plochá, a nie guľatá. Tí vedci ktorí to vedia, si to nechajú buď pre seba (nechcú byť zosmiešnení vo vedeckých kruhoch alebo mať z toho nejaký grantový postih, alebo byť pri najbližšej príležitosti vyhodení z práce, ak sú zamestnancami), alebo o tom informujú verejnosť cez text, videá. Samozrejme do telky (určite nejaké výnimky sú) sa to nedostane.
Samozrejme sú tu aj špióni, ktorí sa infiltrujú k plochozemcom (ako keď hodíš ampulku jedu do vodnej nádrže) s tým, že akože patria medzi nich, získajú tam popularitu, určitú autoritu v kruhu plochozemcov, a keď také postavenie dosiahnu, urobia druhý krok - spochybnia plochosť Zeme v nejakom vopred dohodnutom ideálne TV spote (lebo čo je v telke, tomu treba veriť viac, než tomu čo je na internete, že ? \":D\" \":D\" \":D\"), a tak ostanú spochybnení niektorí "kvázi plochozemci" (a môžu ich byť desaťtisíce, možno aj stotisíc, možno viac), ktorí sa v tejto problematike nedostali do hĺbky, A TAK Z TOHTO DôVODU sú schopní od "plochej Zeme" upustiť. Pretože nemali nikdy 100% istotu.
Chápeš, votrieť do fungujúcej spoločnosti nejakého "agenta", ktorý sa pokúsi naštrbiť jej chod, urobiť v nej neplechu, spochybniť jej zmysel, alebo spochybniť hlavný predmet jej výskumu.
Ak sa ti to čo píšem zdá "sci-fi", tak si vybav v hlave KGB, FBI, CIA, atď..... to čo sa deje vo filmoch, to sa deje reálne v realite. Až teda na "Ramba", ktorí sa uhne 300 guľkám, a za ten čas zabije 100 ľudí.

Čo sa pilotov týka, z nich drvivá väčšina vôbec nemusí mať šajnu, že lietajú nad plochou Zemou. Z výšky 10km aj tak nemajú šancu vidieť zaoblenie Zeme, aj keby Zem bola guľatá (ani z výšky 30km by to nebolo možné, aj keby Zem bola guľatá). Navigačný systém majú vytvorený pre mapu plochej Zeme (daj si do googlu "pilots earth map"), aspoň teda väčšinou, ak teda nepoužívajú tento SKUTOČNÝ plochý model prekonvertovaný do nejakého "3D Zemeguľa" navigačného programu (pre matematikov a programátorov je jednoduché niečo také zostrojiť)...

Čo sa politikov a im podobných (nepracujúcich pre "vesmírne organizácie", Antarktídu, atď) týka, bežní radoví politici o tom nemajú ANI ŠAJNU, a nevidím dôvod, aby ani náš priemér Covidovič či bývalý premiér Fico, či Kiska, Čapotová, Zeman...nevidím dôvod, aby oni o tomto vedeli. Oni NIČ neriadia "z vlastného pera", sú len poskokmi "vyšších" za Atlantikom, a oni absolútne nemajú dôvod byť zasväcovaní tými "vyššími" do reality ohľadom tvaru Zeme, pretože úlohy ktoré dostávajú, nemajú žiadnu spojitosť ani náväznosť na tvar našej Zeme ani na prieskum vzdušného priestoru vo veľkých výškach.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2020 12:49 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
122041263_799861960778587_6133675615967446313_o.jpg
122041263_799861960778587_6133675615967446313_o.jpg [ 136.25 KiB | Zobrazeno 6231 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2020 7:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Příloha:
placata_3.jpg
placata_3.jpg [ 93.4 KiB | Zobrazeno 6065 krát ]

Příloha:
placata_1.jpg
placata_1.jpg [ 44.47 KiB | Zobrazeno 6065 krát ]

Příloha:
placata_2.jpg
placata_2.jpg [ 43.37 KiB | Zobrazeno 6065 krát ]


Nič z toho nemôžete napadnúť, pretože niet ako. Zem je plochá, malé hviezdy krúžia nad plochou Zemou, Slnko a Mesiac sú blízko a sú maličké...... Už stačilo odmietať túto skutočnosť.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2020 7:11 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ako sa dá v domácich podmienkach s NIE PROFI technikou zakomponovať seba "akože lietajúceho" do CGI fesmírnej lode......

https://www.facebook.com/groups/1912360 ... 543912780/

OTVORTE OČI, ĽUDKOVIA \":D\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2020 7:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Xrazovy_nick píše:
Ako sa dá v domácich podmienkach s NIE PROFI technikou zakomponovať seba "akože lietajúceho" do CGI fesmírnej lode......

https://www.facebook.com/groups/1912360 ... 543912780/

OTVORTE OČI, ĽUDKOVIA \":D\"

jestli ti tohle prijde stejne jako zabery z iss hodne to vysvetluje...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 774 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 52  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz