Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2022 12:07 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Veľmi zaujímavý článok v angličtine (v slovenčine a češtine je toho strašne málo) : https://medium.com/@bryanjfleming/why-s ... 901b672d00

Google preklad článku :
Čo je zadržiavanie spermií?
Zadržiavanie semena jednoducho neejakuluje dlhší čas, aby ste mohli fungovať na svoj najvyšší potenciál ako muž (zvyčajne 90 až 180 dní).

Prečo mi zadržiavanie spermií pomáha pracovať na svojom najvyššom potenciáli?
Dovoľte mi poskytnúť základné informácie o skutočnej hodnote vašich spermií.

Vaše spermie sú vaším vnútorným udržateľným zdrojom energie. Je to vaša životná sila. V skutočnosti je to vaša „svetelná sila“. Ak dáte spermie pod mikroskop, uvidíte svetlo okolo hlavičiek spermií. To svetlo je najvyššie vedomie.

Vytvorenie spermií si vyžaduje veľa energie. Na výrobu vašich spermií sa používa veľa krvi a vo vašom sperme je tiež veľa bielych krviniek, ktoré sprevádzajú spermie na ich ceste. Takže keď muž ejakuluje, v skutočnosti stráca značné množstvo krvi. Červená krv použitá na tvorbu spermií a biela krv používaná na sprevádzanie a ochranu spermií.

Keď stratíte krv, stratíte energiu, a keď denne stratíte krv v dôsledku príliš veľkej ejakulácie, vaše energetické hladiny trpia. Je ťažšie vstať ráno z postele, je ťažšie sa sústrediť, jasnosť sa zdá nemožná, je ľahšie sa nahnevať alebo prehnať stres, pretože vaše telo už pracuje a snaží sa nahradiť stratenú energiu. A predtým, ako vytvorí viac spermií, musí najprv vybudovať viac červených krviniek!

Ženy majú menštruáciu každých 30 dní a prirodzene sa u nich uvoľňuje krv 3 až 5 dní.

Ak vy ako muž strácate viac krvi ako vaša žena ejakuláciou, jej vnútorné receptory to zachytia a ona vás začne nevedome nerešpektovať alebo sa s vami nebude cítiť úplne bezpečne alebo sa k vám nebude cítiť úplne bezpečne, pretože vycíti, že nie ste. na vašej maximálnej úrovni sily.

Potom sa bude správať zvláštnym spôsobom, ktorý si ani neuvedomuje, a vy môžete na jej zvláštne správanie reagovať vedome alebo nevedome. Vaša reakcia je to, čo jej potvrdzuje, že niečo naozaj nie je v poriadku.

Pretože pracujete s nízkou energiou, nízkym testosterónom a nízkymi hladinami v krvi, budete príliš emocionálni, čo spôsobí, že vaša žena sa s vami bude hádať (nahlas alebo v duchu) a odoberie vám svoju lásku.

Ak chcete, aby bola vaša žena submisívna, láskavá, spolupracujúca, milujúca a šťastná, potom nemôžete stratiť viac krvi, ako prirodzene stráca počas menštruácie.

To znamená, že by ste nemali ejakulovať viac ako 3 až 5-krát za mesiac, pričom medzi jednotlivými ejakuláciami by nemalo byť menej ako 10 až 6 dní.

Ženy sú najnadržanejšie, keď ovulujú (uvoľňujú vajíčko z vaječníkov), dáva to zmysel?


Ak chcete byť pre ženy (alebo svoju manželku) neodolateľnejší, držte svoje semeno minimálne 21 dní. Prirodzene budete vyžarovať energiu, ktorú ženy nevedome naberú a upozorníte ich na to, že máte veľkú šancu oplodniť ich len preto, že máte plnú nádrž.
Vaša energia hovorí prvá a hovorí veľa! Mnohí muži sabotujú svoje šance stretnúť sa so ženami a byť ženami vyhľadávaní a úspešne si ženy vyberajú, pretože sa snažia získať ženy, ktoré majú malú hodnotu.
Vaša hodnota ako muža začína potenciálnym životom, ktorý ste schopní dať. Ak máte prázdne gule, nečakajte žiadne výzvy!


Vaše spermie tiež obsahujú tekutinu z mozgu, chrbtice a mnohých ďalších orgánov. Celé vaše telo je zapojené do procesu tvorby tekutiny, ktorá dáva život. Spermie obsahujú genetické informácie, ako aj informácie uložené vo vašej chrbtici, ktoré sú založené na vašich predchádzajúcich životných skúsenostiach.

Inými slovami, vaše spermie obsahujú vašu osobnosť, idiosynkrázie, vzorce myslenia a akékoľvek životné traumy, ktoré ste zažili.

Keď je žena vystavená čo i len kvapke vášho semena, absorbuje sa cez steny jej vagíny, dostane sa do krvi a nakoniec sa uloží do mozgu. Zdedí vaše osobnostné črty, správanie a začne myslieť ako vy.

Vedecký termín, ktorý to najlepšie vystihuje, je „mikrochimerizmus“.

To je ďalší dôvod, prečo ženy obviňujú mužov zo všetkého, či už si to uvedomujú alebo nie. Ženy sú navrhnuté tak, aby boli odrazom svojho muža; stať sa navždy jeho živou duchovnou súčasťou.

Rôzne kultúry a dokonca aj niektoré veľmi bohaté rodiny sú prísne, pokiaľ ide o ich pokrvné línie, práve z tohto dôvodu.

Aj z tohto dôvodu majú slobodné matky plné ruky práce. Nový muž musí presne pochopiť, čo robí a ako má viesť, pretože nielenže má do činenia so slobodnou matkou a deťmi, ale na duchovnej úrovni má do činenia aj s ockom bábätka, ktorý výrazne ovplyvní jej správanie ešte dlho po ich rozchode.

Na počiatku Boh povedal: „Buď svetlo“. a bolo svetlo.
Keď sa spermia dostane do kontaktu s vajíčkom, čím sa spustí oplodnenie, z vajíčka vyžaruje záblesk svetla. Vedci to teraz nazývajú „zinková iskra“, ale staroveké civilizácie o tom vedeli už tisíce rokov.

Pretože vaša krv, tekutiny a pohlavné bunky obsahujú kovy ako železo, horčík a zinok, vytvárajú pri mikroskopickom strete iskry svetla.

Spermia je JEDINÁ bunka v živočíšnej ríši, ktorá sa môže pohybovať nezávisle. Na mikroskopickej úrovni ste lepší ako vaječná bunka ženy, ktorá musí byť vedená z vaječníkov do vajcovodov a do maternice.

Vaše spermie sú spojené s hviezdami.

Aplikovanie týchto poznatkov.
V závislosti od toho, koľko potenciálnej energie chcete odomknúť, môžete svoje semeno držať 21 dní, 100 dní alebo 180 dní.

Ak sa rozhodnete pre 100-dňové uchovanie, myslite na to, že každý deň urobíte 1% pokrok. Každých 10 dní získate späť ďalších 10% seba, svojej dôstojnosti, duše a božskej mužnosti. Stanete sa prehľadnejšími, ostrejšími, rozhodnejšími a ak budete v predaji, predáte a zarobíte oveľa viac.

Zadržiavanie spermií vám pomôže rýchlo preniesť vaše najvnútornejšie túžby do reality!

Pochopte hodnotu svojho semena a zanieťte ho chrániť svojím životom. Je to vaša najcennejšia časť. Nevzdávajte to tak ľahko. Stále môžete mať sex bez ejakulácie. Ak stretnete novú ženu, počkajte s ejakuláciou do 4. sexu.

Môžete získať extrémne potešenie len zo zamerania sa na potešenie svojej ženy.

200 miliónov až 500 miliónov plavcov! Ženy si odo mňa musia zaslúžiť takúto zvláštnu pozornosť.



(pozn. Xrazovy_nick) : Mám vo zvyku ejakulovať tak raz mesačne +-, ale od 1. augusta som sa rozhodol, že si dám ročný "ejakulačno-orgazmový celibát". Mám už skúsenosť s 5 mesačnou verziou, teraz dám 12, a uvidím aké zmeny nastanú. Ešte nikdy sa mi počas styku nestalo, že by som ejakuloval (lebo som nikdy nechcel, radšej som si to nechal na orálik, a spravil som dobre, lebo vždy som šiel "bez kondómu", a so ženou, ktorá nebrala HAK). Samozrejme sa nebudem vyhýbať spoločnosti = budem sa dostatočne vyskytovať "vonku" (nie v baroch a na diskotékach). Keď sa dostanem k erotike (iba ak pôjde o budovanie vzťahu, inak nemám záujem), budem si užívať hlavne blízkosť, teplo, a všetky vône a chute partnerky. Samozrejme dôjde aj na styk, no nebude to priorita, a nedôjde k ejakulácii ani k orgazmu. Ale tak to bolo vždy, keď som mal v minulosti partnerku (alebo niečo jej podobné), moja chuť ejakulovať/orgazmovať bola ešte menšia, než keď som bol bez ženy. Pre niekoho som "cvoknutý", ale z pohľadu prírody, energií a duchovne založených ľudí (bez ohľadu na náboženstvá) je to (v týchto veciach) presne naopak. To, že prítomnosť nahej ženy s ktorou plánujem vzťah (alebo celkovo nahej ženy) u mňa znižuje potrebu orgazmovať/ejakulovať len ukazuje, že mám v sebe menej "zvieraťa", a nie som takto pudovo "naprogramovaný" na rozmnožovanie sa, a to dokonca aj počas erotiky/sexu v období, keď obom vôbec nejde o to, aby došlo k tehotenstvu. Čo je zvrátené? Sexovať spôsobom takým, ktorý sa používa na rozmnožovanie, a to aj v 99,9% prípadoch MIMO záujmu o rozmnožovanie sa konkrétnym "číslom" sexu? Alebo je zvrátené mimo obdobia túžby po oplodnení (založení rodiny) sexovať INAK, tak, ako sa sexovať má VTEDY, keď nejde o založenie rodiny? Odpovedzte si sami...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 8:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Veľmi zaujímavý článok v angličtine (v slovenčine a češtine je toho strašne málo) : https://medium.com/@bryanjfleming/why-s ... 901b672d00

Google preklad článku :
Čo je zadržiavanie spermií?
Zadržiavanie semena jednoducho neejakuluje dlhší čas, aby ste mohli fungovať na svoj najvyšší potenciál ako muž (zvyčajne 90 až 180 dní).

Prečo mi zadržiavanie spermií pomáha pracovať na svojom najvyššom potenciáli?
Dovoľte mi poskytnúť základné informácie o skutočnej hodnote vašich spermií.

Vaše spermie sú vaším vnútorným udržateľným zdrojom energie. Je to vaša životná sila. V skutočnosti je to vaša „svetelná sila“. Ak dáte spermie pod mikroskop, uvidíte svetlo okolo hlavičiek spermií. To svetlo je najvyššie vedomie.

Vytvorenie spermií si vyžaduje veľa energie. Na výrobu vašich spermií sa používa veľa krvi a vo vašom sperme je tiež veľa bielych krviniek, ktoré sprevádzajú spermie na ich ceste. Takže keď muž ejakuluje, v skutočnosti stráca značné množstvo krvi. Červená krv použitá na tvorbu spermií a biela krv používaná na sprevádzanie a ochranu spermií.

Keď stratíte krv, stratíte energiu, a keď denne stratíte krv v dôsledku príliš veľkej ejakulácie, vaše energetické hladiny trpia. Je ťažšie vstať ráno z postele, je ťažšie sa sústrediť, jasnosť sa zdá nemožná, je ľahšie sa nahnevať alebo prehnať stres, pretože vaše telo už pracuje a snaží sa nahradiť stratenú energiu. A predtým, ako vytvorí viac spermií, musí najprv vybudovať viac červených krviniek!

Ženy majú menštruáciu každých 30 dní a prirodzene sa u nich uvoľňuje krv 3 až 5 dní.

Ak vy ako muž strácate viac krvi ako vaša žena ejakuláciou, jej vnútorné receptory to zachytia a ona vás začne nevedome nerešpektovať alebo sa s vami nebude cítiť úplne bezpečne alebo sa k vám nebude cítiť úplne bezpečne, pretože vycíti, že nie ste. na vašej maximálnej úrovni sily.

Potom sa bude správať zvláštnym spôsobom, ktorý si ani neuvedomuje, a vy môžete na jej zvláštne správanie reagovať vedome alebo nevedome. Vaša reakcia je to, čo jej potvrdzuje, že niečo naozaj nie je v poriadku.

Pretože pracujete s nízkou energiou, nízkym testosterónom a nízkymi hladinami v krvi, budete príliš emocionálni, čo spôsobí, že vaša žena sa s vami bude hádať (nahlas alebo v duchu) a odoberie vám svoju lásku.

Ak chcete, aby bola vaša žena submisívna, láskavá, spolupracujúca, milujúca a šťastná, potom nemôžete stratiť viac krvi, ako prirodzene stráca počas menštruácie.

To znamená, že by ste nemali ejakulovať viac ako 3 až 5-krát za mesiac, pričom medzi jednotlivými ejakuláciami by nemalo byť menej ako 10 až 6 dní.

Ženy sú najnadržanejšie, keď ovulujú (uvoľňujú vajíčko z vaječníkov), dáva to zmysel?


Ak chcete byť pre ženy (alebo svoju manželku) neodolateľnejší, držte svoje semeno minimálne 21 dní. Prirodzene budete vyžarovať energiu, ktorú ženy nevedome naberú a upozorníte ich na to, že máte veľkú šancu oplodniť ich len preto, že máte plnú nádrž.
Vaša energia hovorí prvá a hovorí veľa! Mnohí muži sabotujú svoje šance stretnúť sa so ženami a byť ženami vyhľadávaní a úspešne si ženy vyberajú, pretože sa snažia získať ženy, ktoré majú malú hodnotu.
Vaša hodnota ako muža začína potenciálnym životom, ktorý ste schopní dať. Ak máte prázdne gule, nečakajte žiadne výzvy!


Vaše spermie tiež obsahujú tekutinu z mozgu, chrbtice a mnohých ďalších orgánov. Celé vaše telo je zapojené do procesu tvorby tekutiny, ktorá dáva život. Spermie obsahujú genetické informácie, ako aj informácie uložené vo vašej chrbtici, ktoré sú založené na vašich predchádzajúcich životných skúsenostiach.

Inými slovami, vaše spermie obsahujú vašu osobnosť, idiosynkrázie, vzorce myslenia a akékoľvek životné traumy, ktoré ste zažili.

Keď je žena vystavená čo i len kvapke vášho semena, absorbuje sa cez steny jej vagíny, dostane sa do krvi a nakoniec sa uloží do mozgu. Zdedí vaše osobnostné črty, správanie a začne myslieť ako vy.

Vedecký termín, ktorý to najlepšie vystihuje, je „mikrochimerizmus“.

To je ďalší dôvod, prečo ženy obviňujú mužov zo všetkého, či už si to uvedomujú alebo nie. Ženy sú navrhnuté tak, aby boli odrazom svojho muža; stať sa navždy jeho živou duchovnou súčasťou.

Rôzne kultúry a dokonca aj niektoré veľmi bohaté rodiny sú prísne, pokiaľ ide o ich pokrvné línie, práve z tohto dôvodu.

Aj z tohto dôvodu majú slobodné matky plné ruky práce. Nový muž musí presne pochopiť, čo robí a ako má viesť, pretože nielenže má do činenia so slobodnou matkou a deťmi, ale na duchovnej úrovni má do činenia aj s ockom bábätka, ktorý výrazne ovplyvní jej správanie ešte dlho po ich rozchode.

Na počiatku Boh povedal: „Buď svetlo“. a bolo svetlo.
Keď sa spermia dostane do kontaktu s vajíčkom, čím sa spustí oplodnenie, z vajíčka vyžaruje záblesk svetla. Vedci to teraz nazývajú „zinková iskra“, ale staroveké civilizácie o tom vedeli už tisíce rokov.

Pretože vaša krv, tekutiny a pohlavné bunky obsahujú kovy ako železo, horčík a zinok, vytvárajú pri mikroskopickom strete iskry svetla.

Spermia je JEDINÁ bunka v živočíšnej ríši, ktorá sa môže pohybovať nezávisle. Na mikroskopickej úrovni ste lepší ako vaječná bunka ženy, ktorá musí byť vedená z vaječníkov do vajcovodov a do maternice.

Vaše spermie sú spojené s hviezdami.

Aplikovanie týchto poznatkov.
V závislosti od toho, koľko potenciálnej energie chcete odomknúť, môžete svoje semeno držať 21 dní, 100 dní alebo 180 dní.

Ak sa rozhodnete pre 100-dňové uchovanie, myslite na to, že každý deň urobíte 1% pokrok. Každých 10 dní získate späť ďalších 10% seba, svojej dôstojnosti, duše a božskej mužnosti. Stanete sa prehľadnejšími, ostrejšími, rozhodnejšími a ak budete v predaji, predáte a zarobíte oveľa viac.

Zadržiavanie spermií vám pomôže rýchlo preniesť vaše najvnútornejšie túžby do reality!

Pochopte hodnotu svojho semena a zanieťte ho chrániť svojím životom. Je to vaša najcennejšia časť. Nevzdávajte to tak ľahko. Stále môžete mať sex bez ejakulácie. Ak stretnete novú ženu, počkajte s ejakuláciou do 4. sexu.

Môžete získať extrémne potešenie len zo zamerania sa na potešenie svojej ženy.

200 miliónov až 500 miliónov plavcov! Ženy si odo mňa musia zaslúžiť takúto zvláštnu pozornosť.



(pozn. Xrazovy_nick) : Mám vo zvyku ejakulovať tak raz mesačne +-, ale od 1. augusta som sa rozhodol, že si dám ročný "ejakulačno-orgazmový celibát". Mám už skúsenosť s 5 mesačnou verziou, teraz dám 12, a uvidím aké zmeny nastanú. Ešte nikdy sa mi počas styku nestalo, že by som ejakuloval (lebo som nikdy nechcel, radšej som si to nechal na orálik, a spravil som dobre, lebo vždy som šiel "bez kondómu", a so ženou, ktorá nebrala HAK). Samozrejme sa nebudem vyhýbať spoločnosti = budem sa dostatočne vyskytovať "vonku" (nie v baroch a na diskotékach). Keď sa dostanem k erotike (iba ak pôjde o budovanie vzťahu, inak nemám záujem), budem si užívať hlavne blízkosť, teplo, a všetky vône a chute partnerky. Samozrejme dôjde aj na styk, no nebude to priorita, a nedôjde k ejakulácii ani k orgazmu. Ale tak to bolo vždy, keď som mal v minulosti partnerku (alebo niečo jej podobné), moja chuť ejakulovať/orgazmovať bola ešte menšia, než keď som bol bez ženy. Pre niekoho som "cvoknutý", ale z pohľadu prírody, energií a duchovne založených ľudí (bez ohľadu na náboženstvá) je to (v týchto veciach) presne naopak. To, že prítomnosť nahej ženy s ktorou plánujem vzťah (alebo celkovo nahej ženy) u mňa znižuje potrebu orgazmovať/ejakulovať len ukazuje, že mám v sebe menej "zvieraťa", a nie som takto pudovo "naprogramovaný" na rozmnožovanie sa, a to dokonca aj počas erotiky/sexu v období, keď obom vôbec nejde o to, aby došlo k tehotenstvu. Čo je zvrátené? Sexovať spôsobom takým, ktorý sa používa na rozmnožovanie, a to aj v 99,9% prípadoch MIMO záujmu o rozmnožovanie sa konkrétnym "číslom" sexu? Alebo je zvrátené mimo obdobia túžby po oplodnení (založení rodiny) sexovať INAK, tak, ako sa sexovať má VTEDY, keď nejde o založenie rodiny? Odpovedzte si sami...

Techniky omezené ejakulace zmiňuje mnoho učení východu a určitě nešlo jenom o rozmar ale o vědomou techniku s vyšším cílem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 9:28 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Športovcom sa pred zápasom zakazuje sex. Prečo asi?? Pretože muž je evolučne naprogramovaný, aby vyhľadával ženy a plodil deti. Ženy sú evolučne naprogramované, aby robili "drahoty" t.j. aby nešli do postele s každým a aby si veľmi dobre rozmysleli, s kým budú mať deti. Pretože žena s miminom alebo tehotná, je najviac zraniteľná t.j. potrebuje podporu okolia, ideálne partnera.

Čo z horeuvedeného vyplýva? že muža, ktorý nemá dlho sex (nemasturbuje), organizmus núti, aby niečo so sebou urobil - aby sa snažil, bol proaktívny, produktívny, posúval sa dopredu.. Inými slovami, taký muž je dravejší, priebojnejší, prudkejší, agresívnejší. V športe sú tieto vlastnosti vyslovene žiadúce - hokeista jednoducho dáva góly t.j. nevedome signalizuje ženám, že za niečo stojí. A teda zvyšuje pravdepodobnosť, že o neho nejaká bude mať záujem. A teda zvyšuje pravdepodobnosť, že bude mať sex (jeho gény budú pokračovať ďalej)..

V momente, keď muž dosiahne vyvrcholenie, telo ho odmení dopamínom (ako keď psovi dáte pamlsok, lebo si na povel sadol) a všetky nervové okruhy, ktoré viedli k sexu sa posilnia - hokejista sa preto bude viac snažiť, aby dával góly. Je teda viac produktívny. Na rovnakom princípe funguje kokaín, alkohol resp. všetky zlozvyky.

Má to však aj svoje obmedzenia a nevýhody. Muž, ktorý je od prírody nervák a cholerik, bude ešte viac nervózny a agresívny a ak nemá naplnenú potrebu vyvrcholenia, môže ho to ovládať (dobrý sluha, ale zlý pán). Preto si myslím, že každý muž má hranicu niekde inde (pozor na to!!)..

--------------
Priložený článok je skôr rozprávka pre malé deti ako seriózny zdroj informácií, ale hlavná message je empiricky overená pravda (ako píše Jarda)..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 10:26 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Neti, trochu ťa poopravím...

"Evolučne" neexistuje, pokiaľ máš na mysli medzidruhovú evolúciu a "dedičnosť" pudov ľudí po zvieratách. Všetci sme stvorení stvoriteľom tohto "hmotného sveta", a ním nie je nikto iný než "temný princ", Satan, Demiurg (nazvi si ho ako chceš, proste tyran).
Ten sa rozhodol stvoriť racionálnych (nepíšem, že bezchybných) mužov, a IRACIONÁLNE ženy, ktoré na jednej strane chcú dominanta, ale na druhej strane otecka čo im vo všetkom vyhovie, osobného šoféra, atď, a hlavne "dominanta", ktorý sa stane subíkom pri každom vyvrcholení - lebo odovzdá svoju energiu žene.
Muž ktorý neejakuluje a neorgazmuje, nemusí byť produktívny, proaktívny, posúvať sa dopredu....... Akurát nelipne na mamone. Práveže keď muž silno obmedzí (až opustí) ejakulovanie/orgazmovanie, a vo výsledku sa chytí do pasce typu "Musím sa stať bohatým, workoholikom, mať okolo seba luxus", tak sa chytil do druhej pasce nášho stvoriteľa Satana.
Najhlavnejšou a pre Satana najdôležitejšou pascou pre človeka, je rozmnožovanie sa. Keby nebolo rozmnožovania, žijeme v extáze "tam hore", bez tiel, ako jednota. Bez strachov, bez potreby uživiť sa (a všetko čo to obnáša), bez boja medzi sebou (konkurencia), bez nedorozumení, atď...
Druhou pascou Satana je navnadiť ľudí na to, aby čo najčastejšie zažívali orgazmy/ejakulácie (škodí to HLAVNE mužom, ale nie len im), a strácali tak skutočnú intuíciu, skutočný "zdravý rozum", duchovnosť, a v neposlednom rade aj určitú "jasnosť" a aby sa im "zhoršovala" aura.
Pred rokom som bol na pár stretnutiach zrelých mužov a žien (prakticky všetko 50+), kde sme preberali veci ohľadom toho čo sa dnes vo svete deje, ako sa tomu brániť, atď. Avšak po asi 5 stretnutiach ma to prešlo, pochopil som, že to ............NEMÁ ZMYSEL......... akurát ma to len dávalo "dole" (reálnymi ľuďmi z jednej miestnosti sčítavaná nespokojnosť so svetom, s klamstvami vo svete, atď). Po prvom stretnutí s nimi (bolo nás tam asi 30) ma zastavila jedna 60-tnička, že mi musí povedať, akú mám silnú žiaru okolo hlavy, že je vzácne niečo také vidieť. Keď som zistil, že táto pani sa fakt vyzná a vidí nejaké veci (zistil som to od iných), tak som tomu uveril. Asi to bude dôsledok toho, že som jeden zo zlomku percenta mužov, ktorí ejakulujú v priemere 12x ročne (a teraz to obmedzím ešte viac, ako som už spomenul) už dobrých 15 rokov. Jednoznačne mám ďaleko od ovládania svojich emócií, ďaleko od spokojnosti so životom.... no ako je vidieť, tieto skutočnosti nie sú prekážkou voči tomu, aby som mal krásnu auru (aspoň teda v okolí hlavy, neviem ako to je so zbytkom tela, popravde sa tými vecami vôbec nezaoberám, lebo si ich neviem overiť). Dosť šokujúce, že? Akoby duša nemala nič spoločné so psychologickou gramotnosťou/negramotnosťou. Pretože mám podľa všetkého krásnu dušu, no život fatálne nenaplnený, a emócie zďaleka nie plne ovládané samým sebou. Nikdy by som nepovedal, že taká kombinácia môže v jednom človeku existovať.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 2:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, úspech nie sú len peniaze (mamon)! V tom je krása ľudského sveta. Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec.

Inak venujem sa typológii a konkrétne pre tvoj typ osobnosti ti toto filozofovanie vôbec neprospieva. Ty si "DOER" (neviem to preložiť z angl., ale dajú ti do ruky sekeru a vyrúbeš cez les chodník). Preto sa cítiš na hovno, lebo sedenie pred počítačom je ako chcieť od ryby, aby šplhala po stromoch. Hoď ju do vody a bude happy. Ty si musíš nájsť nejakú holku, ktorá je chytrá a ktorá bude využívať (nie zneužívať) tvoje silné stránky - že si DOER. Btw. túto vlastnosť je vidno pri tvojom cvičení - proste to robíš každý deň, napĺňa ťa to (mám pocit), dáva ti to energiu. "DOER" potrebuje činnosť (ACTION)!! Nemusí sa jednať o žiadne revolúcie - krok za krokom..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 2:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
LEN JEDNA Z TÝCHTO DVOCH VECÍ MôŽE BYŤ PRAVDIVÁ (a jedna na 100% aj je, len ešte neviem ktorá).

1. Ženy sú svine od prírody, ktoré mužov dovádzajú do šialenstva, a sú také z dôvodu, že ich takto stvoril stvoriteľ našich tiel a celého tohto "hmotného" sveta (mimo dušu, ale duša v tele ženy už nie je bezpohlavná, je viazaná na telo, rovnako ako v prípade muža), Satan.

2. Ženy nie sú svine od prírody, sú také len vrámci "odpovede" na neprirodzené mužské počínanie - častú ejakuláciu, s jej neblahými dôsledkami na muža ako celok. Všetko sa zmení (ženy nebudú svine), keď muži v počte stámiliónov prestanú často ejakulovať.

Žena miluje muža pre to, AKÝ JE K NEJ, ČO JEJ DÁVA (pozornosť, hmotné veci, energiu).
Muž miluje ženu pre to, ŽE ˇžena) EXISTUJE.

Žena keď má 18 rokov a vyzerá priemerne (alebo lepšie), má otvorené dvere do sveta takmer "nekonečných možností", prakticky bez akejkoľvek námahy (ak by znížila svoje nároky na vek partnera a nejaké vizuálne viac-menej detaily, a tak sa nechala zbaliť nejakým priemerne vyzerajúcim, ale prachatým a zabezpečeným tridsiatnikom)
Muž keď má 18 rokov, jeho hodnota pre ženu do vzťahu je VEĽMI MALÁ, no jeho hodnota pre nejakého gaya v strednom (alebo v ešte pokročilejšom) veku je takmer ASTRONOMICKÁ. Pre 18 ročného priemerne alebo dobre vyzerajúceho HETERO muža (ktorý by sa nechal aspoň pof....) by "vraždilo" viac mužov, než žien. Niekde bude chyba.....myslím, že v ženskej hypergamii a pýche.

Podľa štúdií (nie len mainstreamových) majú ženy v priemere za rok *2x viac sexuálnych partnerov, než muži sexuálnych partneriek (môžete si to aplikovať aj na desaťročie). Ako je to možné? No tak, že tie hypergamné svine sa kľudne podelia o toho istého muža s ďalšími............ V praxi to teda vyzerá tak, že malý zlomok "alfa" mužov má (bez vynaložených financií) kopu sexuálnych partneriek za rok (dajme tomu aj 30).... TOTÁLNE TRAGICKÉ NA TOM JE, že o ten malý zlomok mužov ("Ktorí za to stoja!" - povedala "Katka"...) sa ženi DELIA MEDZI SEBOU..... Rozumejte tomu takto : "Radšej budem trtkať s promiskuitným alfasamcom, pre ktorého budem len "číslo", než s bežným mužom, ktorý mi bude pravdepodobne verný aspoň rok..." ......

*V skutočnosti budú mať ženy viac, než 2x viac sexuálnych partnerov ročne. Dôvod? Ženy si množstvo partnerov v rôznych anketách UBERAJÚ (ako aj váhu), muži PRIDÁVAJÚ (ako aj veľkosť penisu), pretože ženy sa za svoju promiskuitu viac-menej hanbia (kultúrny dopad), muži sa počtom sexuálnych partneriek skôr chvália ("si samec!")...

Ženy chcú muža lepšieho (bohatší, krajší, múdrejší) než sú ony, z dôvodu hypergamie. A považujú to dokonca za svoje PRÁVO. O.k., je to síce prejav obrovskej PÝCHY (to je tá najhoršia vlastnosť u žien), ale dá sa to "prekusnúť", vzhľadom na to, že je tu ešte jedna VIAC NEPOCHOPITEĽNÁ vec týkajúca sa žien.......a to........
ŽENA CHCE, ABY SA Z NEJ MUŽ "NEPOKAKAL", ABY Z NEJ NEBOL "NA MäKKO", ABY SA O ŇÚ "PRÍLIŠ NESNAŽIL", ALE ZÁROVEŇ CHCE, ABY TEN ISTÝ MUŽ SA ZAUJÍMAL LEN O ŇU, SPLODIL S ŇOU DIEŤA/DETI A BOL JEJ VERNÝ. .... TÁ ISTÁ ŽENA CHCE MUŽA DOMINANTNÉHO (to neznamená nutne že drsného, ale často aj to), ALE ZÁROVEŇ ABY JEJ SLÚŽIL (osobný vodič, pozorný vrámci darčekov a podobne, platič dovoleniek, večerí...)... ABY BOL V POSTELI "CHLAP", ALE ABY BOL DOBRE MANIPULOVATEĽNÝ MIMO POSTEĽ.
ŽENA CHCE BYŤ V POSTELI SUBMISÍVNA (menej či viac, záleží od temperamentu ženy), ALE ZÁROVEŇ CHCE MUŽOVI ZOBRAŤ ENERGIU (spraviť ho silno zraniteľným, submisívnym, aspoň na konci sexu) TÝM, ŽE OD MUŽA "CELKOM JASNE" OČAKÁVA EJAKULÁCIU (je už jedno kde, nie každá to má rada do pusy či do análiku), BERIE TO AKO JEHO DAŇ ZA SEX S ŇOU.
ŽENA SI MYSLÍ, ŽE KEĎ BUDE SVOJE TELO ZDIEĽAT S KONKRÉTNYM MUŽOM, TAK MUŽ MôŽE BYŤ RÁD, ŽE MÁ TU MOŽNOSŤ, A MÁ SI TO (rôznymi spôsobmi) VÁŽIŤ.... ALE TÁ ISTÁ ŽENA ZÁROVEŇ TRVÁ NA TOM, ABY JEJ MUŽ SPôSOBIL ORGAZMY. ORGAZMY TAKÉHO TYPU (ženské), KTORÉ MUŽ NEZAŽIJE "ANI VO SNE"........ PÝCHA "LEVEL MILIÓN"........ "Sex so mnou budeš mať LEN keď si to ZASLÚŽIŠ, ale BEDA TI, keď mi nespôsobíš celotelové multiorgazmy, ktoré sú 100x intenzívnejšie než tvoje "kýchnutie" penisom...."...


Ľudkovia, ja sa snažím ľúbiť ženy............ALE TO NEJDE, sú to SVINE. Ony sú dobré len k deťom (malým všeobecne, alebo svojim aj dospelým) a iným ženám, ale k mužom (mimo svojho otca a brata) vedia byť TAKÉ SVINE, že až.......... Ak muži znásilňujú ženy, TAK TO LEN PRETO (samozrejme to nezľahčujem), pretože ženy si PRÍLIŠ nahodnocujú svoje telá............ Choďte "niekde" s tým trápnym ospravedlnením žien typu "Žena si muža veľmi vyberá, lebo evolučne si dáva pozor na to, aby neotehotnela s nevhodným mužom..........."..... SÚ TO KONDÓMY, SÚ TU ANTIKONCEPCIE (už celé storočia až tisícročia - na bylinnej báze), Sú TU "TABLETKY PO", JE TU STYK BEZ EJAKULÁCIE, ALEBO PRERUŠOVANÁ SÚLOŽ (s výstrekom inde), KDE NIČ NEHROZÍ, LEBO "Z KVAPKY LÁSKY" MôžE žENA OTEHOTNIEŤ LEN VTEDY, KEĎ MUŽ MAXIMÁNE PÁR DESIATOK MINÚT PRED TÝM Už EJAKULOVAL (a nevymočil sa po tom).......

ŽENY SÚ ZVIERATÁ CELKOVO, MUŽI LEN PUDOVO..........Prečo? Pretože ženu stačí emočne "rozvibrovať", a ...UŽ JE TVOJA, úplne "bez mozgu" ti skočí na penis........ Rozosmievaj ju, dojmi ju (pozitívne), atď.......... MôŽEŠ BYŤ SVINIAR, KTORÝ LEN OVLÁDA FINTIČKY........ALE DOSTANEŠ JU............. Je mi z takých žien ZLE.... NELOGICKÉ TVORY, AKO PLAZ (druh zvieraťa) - TAKTO UVAŽUJÚ......Logika je doménou ČLOVEKA, emócie sú VIAC ZVIERACIE. Kto je väčšíe zviera, žena alebo muž? ŽENA!!!!!!!
Nič proti emóciám, ALE MUSÍ TAM BYŤ PRÍTOMNÁ AJ LOGIKA A ROZUM........... Nie len "intelekt" a ťaženie z podpory satanisticého maisntreamu, ktorý tvrdí, že "chudáčky ženy, tak ťažko sa im žije v tomto "mužskom" svete..........."...........
No neskutočne ťažko............ že každá priemerne vyzerajúca zdravá žena môže mať na každý prst napriemerne vyzerajúceho muža, A TO MôŽE BYŤ CHUDOBNÁ AKO KOSTOLNÁ MYŠ. Videli ste už priemerne vyzerajúceho muža, ktorý môže mať na každý prst nadpriemerne vyzerajúcu ženu, a nie je zároveň milionár? NIE, NEVIDELI.
Priemerne vyzerajúca (ale nie tučná) nahá 20-tka roztiahne nohy, a muži sa idú zblázniť............ Urobí to priemerne vyzerajúci 20 ročný muž, a gayi sa idú zblázniť..... MOŽNO AJ ŽENY, ale tie SCHYZOFRENICKÉ STVORENIA to majú veľmi často krát problém priznať aj samé pred sebou......... A keď už majú tie chute a chcú to dať do praxe, tak si vymyslia množstvo prekážok typu "Musí si ma zaslúžiť, takže musí byť taký, onaký a ešte taký....aby som mu "dala"...."........

KURVA, OTVORTE OČI.........SEXUALITA MEDZI ĽUĎMI SLÚŽI NA PLODENIE LEN OKRAJOVO, V 99,9% PRÍPADOCH IDE O ROZKOŠ, KOMUNIKÁCIU TIEL A DUŠI PROSTREDNÍCTVOM SEXU.........TAK PRESTAŇTE "OSPRAVEDLŇOVAŤ" ŽENY, ŽE SI TAK POCTIVO VYBERAJÚ "TOHO DO POSTELE", LEBO "EVOLÚCIA".........

ŽENY SVINE SÚ, ale nemôžu za to (s najväčšou pravdepodobnosťou)...Môže za to ten, kto ich tak stvoril........... Ten bastard, ktorého uctievajú elity. Jeho meno je SATAN. Ten samozrejme stvoril aj mužov, ale stvoril ich tak, aby boli nekompatibilní so ženami (a naopak).

Neti, videl si fotku môjho tela, že? ...Predstav si...Písal som si s jednou 30 ročnou ženou........Super sme si rozumeli........ Chcela foto, tak som jej poslal aj tú fotku môjho tela, ktorú si videl........Vieš čo napísala? "Mne sa taký typ postavy nepáči......".............. Nechcem aby to vyznelo tak, že keď moje telo nie je svojim výzorom presne "po chuti" žene, tak sa urazím, alebo ju považujem za "blbku" či podobne....TO URČITE NIE...... Ale chápeš to??? Tak mne by bolo jedno, či je štíhlunká alebo bacuľka (ak nie je tučibomba), pokiaľ sa aspoň trochu stará o svoje zdravie......... A ona (ako žena s úplne priemernou postavou) má potrebu napísať mi, že "Mne sa taký typ postavy nepáči...." ........... Neti (viem, že to budeš čítať), vieš si predstaviť ako by si si písal so ženou, super by ste si rozumeli, poslala by ti fotku, mala by OBJEKTÍVNE pekné telo (akurát by si si trochu inak predstavoval "ideálny typ ženského tela"), a TY BY SI Z TOHO ZAČAL ROBIŤ PROBLÉM v zmysle, že by si jej napísal "Mne sa taký typ postavy nepáči...."? Bol by si schopný takej arogancie? A to aj napriek tomu, že by si si s ňou rozumel a mal reálny záujem ju spoznať? Pretože ona toto všetko reálne chcela...... A aj napriek tomu jej to proste "nedalo", napísala, že sa jej typ mojej postavy nepáči, a .......asi čakala, že jej napíšem "Super, správaš sa racionálne, plánujeme síce zoznámiť sa za tým najzmysluplnejším účelom, ale v prípade že moje objektívne pekné telo nie je presne tvoj typ, je veľmi rozumné mi to napísať, pretože je to informácia, ktorá nám jednoznačne pomôže k tomu, aby naše reálne zoznámenie sa sa naozaj uskutočnilo...."...
BLBKY SÚ TO, IRACIONÁLNE, NELOGICKÉ............... Potom sa mi niekto diví, že už nemám záujem o ženu, ale len o jej telo???????????? TELO ZDRAVEJ MLADEJ ŽENY JE MŇAMKA..............ALE TO JEJ "VNÚTRO" PLNÉ NELOGICKÉHO UVAźOVANIA A EMOČNEJ HÚSENKOVEJ DRÁHY, TO JE PEKLO!!!!!!!!!!!!!A O TO JA ZÁUJEM NEMÁM!!!!!!!!! A keďže nemám záujem ani sa zhovaďovať (ani keby som bol pracháč) a platiť za pekné telo v posteli, tak kto vie ešte ako dlho budem bez erotiky........... Bez ohľadu na to, že som racionálny, do značnej miery aj spirituálny, inteligentný, zdravo žijúci, dobre vyzerajúci, a dokonca verný typ............. Kto tento svet takto zariadil??? SATAN - JEHO TVORCA.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne ned zář 04, 2022 3:07 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 3:03 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Nick, úspech nie sú len peniaze (mamon)! V tom je krása ľudského sveta. Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec.

Inak venujem sa typológii a konkrétne pre tvoj typ osobnosti ti toto filozofovanie vôbec neprospieva. Ty si "DOER" (neviem to preložiť z angl., ale dajú ti do ruky sekeru a vyrúbeš cez les chodník). Preto sa cítiš na hovno, lebo sedenie pred počítačom je ako chcieť od ryby, aby šplhala po stromoch. Hoď ju do vody a bude happy. Ty si musíš nájsť nejakú holku, ktorá je chytrá a ktorá bude využívať (nie zneužívať) tvoje silné stránky - že si DOER. Btw. túto vlastnosť je vidno pri tvojom cvičení - proste to robíš každý deň, napĺňa ťa to (mám pocit), dáva ti to energiu. "DOER" potrebuje činnosť (ACTION)!! Nemusí sa jednať o žiadne revolúcie - krok za krokom..

Áno, cvičenie ma napĺňa, lebo tým niečo budujem a udržiavam (a ctím si to tým spôsobom).
Píšeš : "Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec." ... Vidíš, a prečo mne u ženy stačí len to, aby mala fajn povahu a starala sa o svoje zdravie (aspoň trochu)? Vyžadujem ja od nej, aby bola úspešná v pracovnom živote? NIE. Prečo tie p*če chcú vždy VIAC, a aby muži vyhoveli ich nárokom, tak musia DRIEŤ a oddychovať len keď už idú spať? A vtedy chce žena trtkať, muž je unavený (lebo DRIE), a ona sa diví, že "Ale veď ja mám chuť, ty prečo nie???"...NO preto, ty tupá hus, pretože tebe stačí zvlhnúť, a jemu musí celý čas stáť... Ty sa nemusíš nijak obmedzovať v "zadržiavaní", ON MUSÍ (typ stresu)..... Ty zažiješ (ak sa ti dostatočne povenuje) aspoň dva multiorgazmy, on (ak je hlúpy a nechá sa pripraviť o energiu) JEDEN POSRATÝ MIKROORGAZMUS.............

Diví sa ešte niekto, že v niektorých kultúrach majú ženy počas sexu "zakázané" zažiť orgazmus (a podľa toho sa muži zariadia vo svojej sexuálnej "nečinnosti" voči žene)??? PRETOŽE KEĎ TO ŽENA SPOZNÁ, TAK SA Z NEJ STANE NENÁSYTNÁ NYMFA, a zničí muža (ak nie fyzicky, tak psychicky či duševne).

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2022 5:05 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
DOŠLO MI TO! .........

Viete prečo ženy robia také "drahoty" keď ide o sex (a teraz nemám na mysli styk, ale kľudne len orálik typu "muž líže ženu") v zmysle takom, že svoje telo šialene preceňujú (akoby to bol zlatý poklad)? Pretože majú GENERAČNÉ SKÚSENOSTI (ktoré si asi predávajú), ŽE JE ČASTÉ, ŽE MUŽOVI IDE LEN O SEX (alebo nežnosti ako také), ALE NIE O VZŤAH.
Otázne je ............PREČO JE TO TAK???????? PREČO ODMIETATE MOŽNOSŤ, ŽE JE TO TAK Z DôVODU, ŽE ŽENY SÚ VCELKU NEZAUJÍMAVÉ (nie pravidlom, ale vo väčšine prípadov), A PRETO Z NICH MUŽI MôŽU MAŤ LEN SEX (zaujímajú sa len o ich telo, nie o ne ako o osoby)???

AKO ŽENY NA SEBE PRACUJÚ??????? MUŽ MÁ NA SEBE PRACOVAŤ VRÁMCI KARIÉRI, MILENECTVA (aby bol výkonný), ATĎ................A ŽENY?????????? ROZTIAHNUŤ NOHY, NAVARIŤ (AJ PRE SEBA - či keby ste nevarili aj partnerovi, tak by ste si jedlo každý deň objednávali?), PRIVIESŤ NA SVET DIEŤA (HLAVNE PRE SEBA, lebo keby partner dieťa nechcel, tak 99% z vás mu zamávate na rozlúčku a nájdete si iného)???

UŽ TO ZAČÍNATE CHÁPAŤ??????????? ŽENY SÚ LUCIFER.......................LUCi+FER......... LUCIFER JE V SKUTOČNOSTI PLANÉTA VENUŠA, INÝ NÁZOV PRE ŇU. Venuša je ženský aspekt......... Ženy sú zostrojené ako VAMP pre mužov, ako pasca na mužov, aby ich oberali o energiu ("Nechceš sa urobiť? Potom si chorý na hlavu, nájdem si iného, pri tebe sa cítim ako neschopná, nechceš mi dať svoju energiu!!!"), a aby s nimi plodili ďalších otrokov tu na Zem. Otrokov pre Satana.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2022 5:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, vyslovene mi vadí, že píšeš, že ženy sú svine, blbky ap.
Možno niektoré áno - teda určite niektoré áno, ale rozhodne(!) nie všetky.
Ale v mnohých veciach máš pravdu - aj keď to píšeš trochu zašifrovane:
-- Je pravda, že progresívny liberalizmus vďaka 1) démonizácii náboženstva a 2) snahe rozložiť posvätnosť rodiny (aby ženy išli dobrovoľne pracovať a kvôli LGBTI) dnes alfasamci sa proste NEženia a teda "zostávajú stále na trhu". To nie je len môj názor ale názor vysokoškolských profesorov v USA, že v minulosti sa alfasamci ženili ako prví a ženy boli donútené vyberať z toho, čo zostalo. Takto si našli partnerky betasamci a zvyšné ženy si museli vyberať z toho, čo zostalo - až napokon zostali slobodné dievky. Dnes je situácia diametrálne iná (aj vďaka antikoncepcii)..

-- Mnohí muži jednoducho rezignovali. 1) nechcú byť už rukojemníkom vo vzťahu (ak sa ti nepáči, tak sa žena s tebou rozvedie a celý tvoj majetok zostane jej alebo jej platíš výpalné) a 2) dnes sa karta otočila - muži sú sebestační, dokážu sa o seba starať, variť, upratať a uvedomujú si fenomén hypergamie. Jednoducho už nechcú vzťah s mierne obéznou predavačkou v hypermarkete, keď on sa o seba stará, športuje, zarába hafo peňazí, vie variť, upratať.

Teraz je problém ten, že mnohé ženy sa chcú vydávať, chcú vážne vzťahy, ale jednoducho nie sú kvalitní muži (píše o tom prof. Zimbardo). Alfasamci majú dostatok sexuálnych partneriek - nebudú sa obmedzovať na jednu, že.. A zvyšok tak trochu rezignoval..

Čo z toho vyplýva?? že radikálny feminizmus a neomarxistické progresívne ideológie (gender ap) paradoxne najviac ubližujú ženám!

-----------------
To ale nie je preboha vina žien! Áno je to trochu komplexnejšie - mnohé ženy podporovali radikálny feminizmus, lebo im prinášal benefity. To ale neznamená, že ženy sú blbky alebo svine. Toto min. mne nepíš, lebo s týmto nechcem mať nič spoločné!

Áno, zdá sa, že si nasratý zo situácie a možno aj zúfalý - ale nevybíjaj si energiu na ženách. Si muž preboha! A muži ženy chránia. (takto to aspoň vnímam ja..)

Inak spomínam si jedenu scénu z môjho obľúbeného filmu Northman - šaman dá niečo vypiť kráľovi a jeho synovi, obaja tam štekajú a zavíjajú ako vlci (zrejme nejaký rituál, v ktorom sa zo syna mal stať muž) a kráľ hovorí synovi: nikdy sa nesnaž pochopiť ženu \":D\".

Áno, ženy sú iracionálne t.j rozhodujú sa na základe emócií a pocitov (nie všetky samozrejme - Margaret Thatcher ap), ale to nemáš šancu zmeniť. Tak to proste je! A prečo to takto je?? PRetože pri výchove mimina musíš používať city a nie rozum - inak by si ho vyhodil von oknom, že (plače to, prdí, kaká a furt to niečo chce)..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2022 5:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Vieš čo napísala? "Mne sa taký typ postavy nepáči......"

Možno ti len závidela a chcela ťa dať psychicky dolu.. A ako vidím, aj sa jej to podarilo. Alebo sa jej to naozaj objektívne nepáči, who knows.. Bojovník kráča po svojej ceste, nech to stojí, čo to stojí - pretože vie, že jeho cesta má zmysel. Vždy sa nájde niekto, kto sa bude snažiť sabotovať tvoj úspech - zapamätaj si. A mohol som to urobiť aj ja. Mohol som napísať, že mne sa to nepáči. Lenže ja (už som to spomínal) viem oceniť drinu - lebo mnohé mini-úspechy som si tvrdo odmakal. A pretože iba chudák ostatným slepo závidí. Proste ju nerieš - preskoč ju a choď ďalej.. Garantujem ti, že väčšine žien sa vyšportované telo páči. Pretože im to signalizuje drinu - že si schopný zvoliť si nejaký cieľ a nekompromisne kráčať k jeho dosiahnutiu.

Psychológ Viktor Gulenko - Typ osobnosti "DOER" potrebuje partnerku, ktorá..
https://youtu.be/WQbEZP2-Dpc?t=579

Btw. o mne hovorí pred tým - ja potrebujem partnerku, ktorá ma emóciami vybičuje k produktivite (inak zo zúfalstva robím nechtami drážky do steny). A fakt, nenávidel som to, neznášal, ale bol som najviac produktívny \":D\"

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 15, 2022 11:07 pm 
Offline

Registrován: pon lis 22, 2021 9:55 pm
Příspěvky: 9
Píšeš : "Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec." ... Vidíš, a prečo mne u ženy stačí len to, aby mala fajn povahu a starala sa o svoje zdravie (aspoň trochu)? Vyžadujem ja od nej, aby bola úspešná v pracovnom živote? NIE

Neti má pravdu. Úspešní /tým sa nemyslí bohatí/ muži sú príťažliví preto, lebo muž, ktorý sa venuje niečomu čo ho baví a darí sa mu v tom, JE SO SEBOU SPOKOJNÝ, v tom zdravom zmysle slova a to je na ňom príťažlivé.
Žena nemusí byť úspešná v pracovnom živote, tá ma iné poslanie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 16, 2022 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
očkovaná píše:
Píšeš : "Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec." ... Vidíš, a prečo mne u ženy stačí len to, aby mala fajn povahu a starala sa o svoje zdravie (aspoň trochu)? Vyžadujem ja od nej, aby bola úspešná v pracovnom živote? NIE

Neti má pravdu. Úspešní /tým sa nemyslí bohatí/ muži sú príťažliví preto, lebo muž, ktorý sa venuje niečomu čo ho baví a darí sa mu v tom, JE SO SEBOU SPOKOJNÝ, v tom zdravom zmysle slova a to je na ňom príťažlivé.
Žena nemusí byť úspešná v pracovnom živote, tá ma iné poslanie.

S tím nelze než souhlasit životní poslání ženy rozhodně není v politice, vojenských nebo manažérských funkcích a ty pro které podobné činnosti představují stupně úspěšnosti se ani nedají moc za ženy považovat. Normální žena má zcela jiné starosti než jak se vyrovnat nebo ještě lépe překonat muže protože vyrovnávat se mu nemusí a překoná ho kdy si vzpomene tak je to celé nastavené přírodou a nedá se s tím mnoho udělat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2022 10:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Xrazovy_nick píše:
DOŠLO MI TO! .........

Viete prečo ženy robia také "drahoty" keď ide o sex (a teraz nemám na mysli styk, ale kľudne len orálik typu "muž líže ženu") v zmysle takom, že svoje telo šialene preceňujú (akoby to bol zlatý poklad)? Pretože majú GENERAČNÉ SKÚSENOSTI (ktoré si asi predávajú), ŽE JE ČASTÉ, ŽE MUŽOVI IDE LEN O SEX (alebo nežnosti ako také), ALE NIE O VZŤAH.
Otázne je ............PREČO JE TO TAK???????? PREČO ODMIETATE MOŽNOSŤ, ŽE JE TO TAK Z DôVODU, ŽE ŽENY SÚ VCELKU NEZAUJÍMAVÉ (nie pravidlom, ale vo väčšine prípadov), A PRETO Z NICH MUŽI MôŽU MAŤ LEN SEX (zaujímajú sa len o ich telo, nie o ne ako o osoby)???

AKO ŽENY NA SEBE PRACUJÚ??????? MUŽ MÁ NA SEBE PRACOVAŤ VRÁMCI KARIÉRI, MILENECTVA (aby bol výkonný), ATĎ................A ŽENY?????????? ROZTIAHNUŤ NOHY, NAVARIŤ (AJ PRE SEBA - či keby ste nevarili aj partnerovi, tak by ste si jedlo každý deň objednávali?), PRIVIESŤ NA SVET DIEŤA (HLAVNE PRE SEBA, lebo keby partner dieťa nechcel, tak 99% z vás mu zamávate na rozlúčku a nájdete si iného)???

UŽ TO ZAČÍNATE CHÁPAŤ??????????? ŽENY SÚ LUCIFER.......................LUCi+FER......... LUCIFER JE V SKUTOČNOSTI PLANÉTA VENUŠA, INÝ NÁZOV PRE ŇU. Venuša je ženský aspekt......... Ženy sú zostrojené ako VAMP pre mužov, ako pasca na mužov, aby ich oberali o energiu ("Nechceš sa urobiť? Potom si chorý na hlavu, nájdem si iného, pri tebe sa cítim ako neschopná, nechceš mi dať svoju energiu!!!"), a aby s nimi plodili ďalších otrokov tu na Zem. Otrokov pre Satana.

chlape co to beres za matros? to musi byt poradnej lomcovak na hlavu... \":shock:\"

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2022 8:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
očkovaná píše:
Píšeš : "Môžeš byť úspešný výrobca medu a založiť na tom svoju živnosť. Garantujem ti, že ženy to bude priťahovať. Môžeš byť spisovateľ, maliar, vedec." ... Vidíš, a prečo mne u ženy stačí len to, aby mala fajn povahu a starala sa o svoje zdravie (aspoň trochu)? Vyžadujem ja od nej, aby bola úspešná v pracovnom živote? NIE

Neti má pravdu. Úspešní /tým sa nemyslí bohatí/ muži sú príťažliví preto, lebo muž, ktorý sa venuje niečomu čo ho baví a darí sa mu v tom, JE SO SEBOU SPOKOJNÝ, v tom zdravom zmysle slova a to je na ňom príťažlivé.
Žena nemusí byť úspešná v pracovnom živote, tá ma iné poslanie.

Aké má poslanie? Hlavne tieto dve veci : Priviesť na svet dieťa (potrava pre Satana/Demiurga, ako sme my všetci, ktorí nie sme osvietení), a počas sexu "dojiť" muža = pripravovať ho o semeno. Navyše ženy sú emocionálne vo väčšine prípadov veľmi nestále...chaotické. Začínam mať dojem, že žena je či už aktívne, tak (väčšinou) pasívne bytosťou, ktorá umožňuje Satanovi/Demiurgovi ľahšie plniť svoje temné plány. Nie len tak "pre nič za nič" sú to väčšinou ženy, ktoré volia v politike tých, ktorí narobia najviac škody..... Pretože sa nechajú ĽAHKO ZMAPINULOVAŤ......Muži sa nechajú ľahko zmanipulovať ženou (cez city a sex), ženy sa nechajú veľmi ľahko zmanipulovať "na sladké reči", hlavne na "sladké reči" politikov, ktorí APELUJÚ NA "SLUŠNOSŤ", ale tá slušnosť je len trblietavým obalom, ktorý obaľuje lajno.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2022 8:18 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ash píše:
chlape co to beres za matros? to musi byt poradnej lomcovak na hlavu...

Ty si do toho matrixu tak zažratý, že...... ani neviem, ako mám na to reagovať... Nezabudni si ho ak nie dnes, tak zajtra vyh*niť.... Prípadne sa nechaj "odzbrojiť" svojou partnerkou, ktorá ti každým "odberom semena" (či už do dierky, alebo do kondómu) jasne ukazuje, KTO JE TU PÁNOM (& paňou), a to aj v prípade, že ju pri sexe plieskaš po zadku, ťaháš za vlasy a jemne priškrcuješ. Keď sa pri tom všetom vystriekaš, PREHRAL SI. Ak len raz za čas, o.k., nebuďme príliš tvrdý. Ale ak často, tak ako píšem - si v zajatí. Prečo myslíš, že ženy chcú DOMINANTA (aspoň v posteli)? ABY VYVÁŽILI ICH DOMINANCIU, ktorá vyviera z ich mnohonásobne väčších možností, minimálne v mladom a strednom veku. V starobe už tie tromfy NEMAJÚ.
Porovnaj takú peknú 18 ročnú slečnu, a pekného 18 ročného chalana..... Akú hodnotu pre opačné pohlavie má pekná 18 ročná slečna? OBROVSKÚ, keby chcela, môže ísť hneď žiť do nejakej megavily ku milionárovi pokročilému 30-tnikovi, alebo 40-tnikovi, a vôbec nemusí ten muž vyzerať zle....... Akú hodnotu má pre opačné pohlavie 18 ročný pekný chalan?.......VEĽMI, VEĽMI MALÚ........ a do vily bývať ho pozve jedine MUŽ.......takže taký 18 ročný pekný chalan musí byť GAY, aby "vyhral" v určitých záležitostiach.
Ak si si doteraz nevšimol čo píšem, tak už asi aj ty vieš prečo........... Alebo možno stále nevieš, a to je potom obrovská tragédia......PRE TEBA. :)

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz