Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 10:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon úno 24, 2020 4:49 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jak nejlépe užívat kyselinu alfalipoovou na odkovení? Po jídle? A předpokládám je lepší dvakrát denně než jednou. Jako sorbent by stačila křemelina? Bije se takovéto odkovení třeba s braním terpentýnu apod.? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 24, 2020 6:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Jak nejlépe užívat kyselinu alfalipoovou na odkovení? Po jídle? A předpokládám je lepší dvakrát denně než jednou. Jako sorbent by stačila křemelina? Bije se takovéto odkovení třeba s braním terpentýnu apod.? Děkuji.

Kyselinu alfalipoovou si může dovolit pouze člověk který nemá v ústech amalgám tedy jde pro většinu populace o nepoužitelnou látku protože silně vyvazuje rtuť a je schopna naopak stav člověku citelně zhoršit. Pokud amalgámy nemáte lze brát až 1 g denně s tím že je potřeba si hlídat hladinu cukru kterou dovede citelně snížit. Podle mě lépe nalačno, ale asi to nebude limitují faktor. Křemelina některým lidem dost silně dráždí střevní stěny tedy musíte vyzkoušet, mě moc nesedí. Na aplikaci terpentýnu to předpokládám vadit nebude, ale detox z obou procedur najednou bude určitě o hodně silnější tedy je otázkou jak ustojíte případný herx.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 12:17 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jarda píše:
Kyselinu alfalipoovou si může dovolit pouze člověk který nemá v ústech amalgám tedy jde pro většinu populace o nepoužitelnou látku protože silně vyvazuje rtuť a je schopna naopak stav člověku citelně zhoršit. Pokud amalgámy nemáte lze brát až 1 g denně s tím že je potřeba si hlídat hladinu cukru kterou dovede citelně snížit. Podle mě lépe nalačno, ale asi to nebude limitují faktor. Křemelina některým lidem dost silně dráždí střevní stěny tedy musíte vyzkoušet, mě moc nesedí. Na aplikaci terpentýnu to předpokládám vadit nebude, ale detox z obou procedur najednou bude určitě o hodně silnější tedy je otázkou jak ustojíte případný herx.

Děkuji. No já už minimálně jednou alfalipoovou bral a to mám v puse jednu menší amalgánovou plombu. A nevšiml jsem si, že by mi pak bylo hůře. Je třeba možné že jsem to dobře snášel nebo že by rtuť už byla dostatečně odplavená? Už mám tu plombu asi 15let. Jak by se měl odkovit člověk co má hodně amalgánu? Konkrétně moje přítelkyně má hodně plomb a má (stejně jak já a nevíme z čeho) zvýšené olovo. Rtuť překvapivě oba máme relativně nízko. Bylo to měřeno přístrojem na biorezonančním principu, takže na 100% výsledkům nevěřím, ale zas to dělal člověk co má dost zkušeností kterému věřím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 05, 2020 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Děkuji. No já už minimálně jednou alfalipoovou bral a to mám v puse jednu menší amalgánovou plombu. A nevšiml jsem si, že by mi pak bylo hůře. Je třeba možné že jsem to dobře snášel nebo že by rtuť už byla dostatečně odplavená? Už mám tu plombu asi 15let. Jak by se měl odkovit člověk co má hodně amalgánu? Konkrétně moje přítelkyně má hodně plomb a má (stejně jak já a nevíme z čeho) zvýšené olovo. Rtuť překvapivě oba máme relativně nízko. Bylo to měřeno přístrojem na biorezonančním principu, takže na 100% výsledkům nevěřím, ale zas to dělal člověk co má dost zkušeností kterému věřím.

Tak je možné že jste stíhal detox pokud toho není v těle zrovna moc. Pokud je v těle hodně bordelu řekl bych že je lepší pomalý postup buď sanogel, enterosgel, nebo chlorela případně jiné pomalu působící lapače bordelu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2020 9:37 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
chcem sa opytat kde by sa dal kupit bentonit?
Vacsinou my naslo bud pre vinarov alebo kozmeticky (nie na vnutorne pouzitie)
Mal by to byt calcium bentonit?
Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2020 6:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
chcem sa opytat kde by sa dal kupit bentonit?
Vacsinou my naslo bud pre vinarov alebo kozmeticky (nie na vnutorne pouzitie)
Mal by to byt calcium bentonit?
Vdaka

Bentonit je prostě hlína tedy je s otazníkem zda ji při dnešních nesmyslných hygienických předpisech je někdo schopen deklarovat jako potravní doplněk. Budete asi muset slevit a pokud chcete hlínu používat prostě je potřeba se smířit s tím že jde o hlínu a těžko ji někdo bude definovat jako potravinu. Co bych doporučil je přírodní natrizace tedy bentonit původem z USA který není dodatečně upravován chemicky pouze je vyčištěn vyplavením tedy mechanicky. Pokud vím tak ho dodávají někteří vinaři a s tímto druhem bentonitu by neměl být z hlediska konzumace problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2020 10:00 am 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Kedze my z vlasovky zistili zvyseny hlinik a olovo tak riesim okrem candidy aj toto.
Olovo mam urcite z celozivotneho spajkovania plosnych spojov. Zvysenu ortut my nezistitli, ale mam amalgany. Takze cutlerov protokol ani koriander by som neriskoval zatial.(ALA my odporucili z vlasovky 1 tabletu denne). Uhlie zatial nie lebo pohlti aj chelatory(chlorelu ,ALA..?)

Uz mam ale tych doplnov vela musim urobit nejaky system, poradte.
Z vlasovky tam mam system rano obed vecer.
Fungicidy na candidu staci raz za den alebo utocit na tie kvasinky radsej castejsie pocas dna?Kokosovy olej,kefir, kysane zeli, oreganovy olej, cesnak....-no naraz by som to asi nevzal.

No a chelacia - zatial by som chcel 3x do dna chlorelu zatial s medvedim cesnakom. Sanogel ,Bentonit treba tiez, ci chlorela urobi to iste? Po jedle alebo pred jedlom?
Asi by bolo idealne to brat s fungicidmy 3x denne medzi jedlami urobit si taky denny ceremonial. Lebo nemozem na to mysliet v priebehu celeho dna, co brat kazdu hodinu \":lol:\" diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2020 2:47 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
vladdo píše:
Kedze my z vlasovky zistili zvyseny hlinik a olovo tak riesim okrem candidy aj toto.
Olovo mam urcite z celozivotneho spajkovania plosnych spojov. Zvysenu ortut my nezistitli, ale mam amalgany. Takze cutlerov protokol ani koriander by som neriskoval zatial.(ALA my odporucili z vlasovky 1 tabletu denne). Uhlie zatial nie lebo pohlti aj chelatory(chlorelu ,ALA..?)

Uz mam ale tych doplnov vela musim urobit nejaky system, poradte.
Z vlasovky tam mam system rano obed vecer.
Fungicidy na candidu staci raz za den alebo utocit na tie kvasinky radsej castejsie pocas dna?Kokosovy olej,kefir, kysane zeli, oreganovy olej, cesnak....-no naraz by som to asi nevzal.

No a chelacia - zatial by som chcel 3x do dna chlorelu zatial s medvedim cesnakom. Sanogel ,Bentonit treba tiez, ci chlorela urobi to iste? Po jedle alebo pred jedlom?
Asi by bolo idealne to brat s fungicidmy 3x denne medzi jedlami urobit si taky denny ceremonial. Lebo nemozem na to mysliet v priebehu celeho dna, co brat kazdu hodinu \":lol:\" diky

Pozoruhodné výsledky při vyvázání olova a ostatních těžkých kovů spojených s výskytem rakoviny byly dosaženy kyselinou edetovou ještě v dobách používání olovnatého oktanového benzínu a přínos EDTA byl zaznamenán i u intoxikace hliníkem, i když tam se na jeho odstranění podílela i suplementace křemíkem a hořčíkem. Kyselina ethylendiamintetraoctová (známý antioxidační konzervant) však nemůže chelátovat rtuť.

"Švýcarská studie publikovaná v roce 1980 Dr. Blumer W., Reich T. hlásila o 90% méně úmrtí na rakovinu a o 86% méně kardiovaskulárních příhod během 18letého období sledování u pacientů, kteří podstoupili sérii 20 preventivních chelatačních ošetření."

Ninety Percent Reduction in Cancer Mortality after Chelation Therapy With EDTA
https://oradix.com/ninety-percent-reduction-in-cancer-mortality-after-chelation-therapy-with-edta-the-famous-swiss-study/
Chelation Therapy
https://issels.com/treatment-summary/chelation/
Efficacy of chelation therapy to remove aluminium intoxication
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26404567/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pát lis 20, 2020 9:18 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2020 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
Kedze my z vlasovky zistili zvyseny hlinik a olovo tak riesim okrem candidy aj toto.
Olovo mam urcite z celozivotneho spajkovania plosnych spojov. Zvysenu ortut my nezistitli, ale mam amalgany. Takze cutlerov protokol ani koriander by som neriskoval zatial.(ALA my odporucili z vlasovky 1 tabletu denne). Uhlie zatial nie lebo pohlti aj chelatory(chlorelu ,ALA..?)

Uz mam ale tych doplnov vela musim urobit nejaky system, poradte.
Z vlasovky tam mam system rano obed vecer.
Fungicidy na candidu staci raz za den alebo utocit na tie kvasinky radsej castejsie pocas dna?Kokosovy olej,kefir, kysane zeli, oreganovy olej, cesnak....-no naraz by som to asi nevzal.

No a chelacia - zatial by som chcel 3x do dna chlorelu zatial s medvedim cesnakom. Sanogel ,Bentonit treba tiez, ci chlorela urobi to iste? Po jedle alebo pred jedlom?
Asi by bolo idealne to brat s fungicidmy 3x denne medzi jedlami urobit si taky denny ceremonial. Lebo nemozem na to mysliet v priebehu celeho dna, co brat kazdu hodinu \":lol:\" diky

Přípravky na kvasinky nebrat stále to samé, ale střídat různé verze jinak si na to dovedou zvyknout. Chelátory brát raději nalačno pokud to ovšem snesete někomu je po nich dost zle. Jinak dobře vám radí člen Alopat to by asi mohla být dobrá cesta k odstranění vašeho problému.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 9:48 am 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Přípravky na kvasinky nebrat stále to samé, ale střídat různé verze jinak si na to dovedou zvyknout. Chelátory brát raději nalačno pokud to ovšem snesete někomu je po nich dost zle. Jinak dobře vám radí člen Alopat to by asi mohla být dobrá cesta k odstranění vašeho problému.

Dakujem.EDTA som zvazoval uz,ale najskor som chcel prirodnou cestou ist.
Fungicidne pripravky menit v ramci dni tj.jeden den jeden typ druhy den druhy?alebo v ramci jedneho dna?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
Dakujem.EDTA som zvazoval uz,ale najskor som chcel prirodnou cestou ist.
Fungicidne pripravky menit v ramci dni tj.jeden den jeden typ druhy den druhy?alebo v ramci jedneho dna?

Klidně i tak nebo po několika dnech, ale určitě nebrat jeden přípravek déle než týden v kuse a různě je kombinovat což zase zásadně změní možnosti breberek si na ně vtvořit toleranci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 1:33 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jak se efektivně zbavit olova? Jak psal člen alopat tak EDTA? Mám ji koupenou v prášku, jak nejlépe užívat? Co ještě dalšího bych mohl přidat? Stačila by na to jen ta EDTA?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 3:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Jak se efektivně zbavit olova? Jak psal člen alopat tak EDTA? Mám ji koupenou v prášku, jak nejlépe užívat? Co ještě dalšího bych mohl přidat? Stačila by na to jen ta EDTA?
Děkuji.

Tak je to silný chelační prostředek a dost lidí si ji pochvaluje i když detoxikační reakce mohou být dost silné a značně nepříjemné tedy určitě nezačínat s nějakou velkou dávkou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 4:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jarda píše:
Tak je to silný chelační prostředek a dost lidí si ji pochvaluje i když detoxikační reakce mohou být dost silné a značně nepříjemné tedy určitě nezačínat s nějakou velkou dávkou.

Děkuji a kolik zhruba by mohla být optimální dávka kam vystoupat? Můžu užívat i bez současného užití nějakého sorbentu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2020 5:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Děkuji a kolik zhruba by mohla být optimální dávka kam vystoupat? Můžu užívat i bez současného užití nějakého sorbentu?

Na to nedovedu odpovědět, osobní zkušenosti s ní nemám, tedy mrkněte na přiložené linky tam je informací celkem dost.
https://www.glowm.com/resources/glowm/c ... /e003.html
https://www.pediatriconcall.com/drugs/edta/530
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4069605/
https://riordanclinic.org/wp-content/up ... 02-p81.pdf


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz