Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 6:07 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 30, 2011 10:57 am
Příspěvky: 38
Zaujimave ze ja ma asi 8 amalganovych blomb a podla VA mam ortuti 0%.Niekedy davnejsie som bral chlorelu.Ak ma ta zbavila
ortuti tak na ten hlinik asi tolko nezabera.

_________________
"Človek si mylne myslí ,že nemôže zmeniť svoju povahu."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Oregon píše:
Zaujimave ze ja ma asi 8 amalganovych blomb a podla VA mam ortuti 0%.Niekedy davnejsie som bral chlorelu.Ak ma ta zbavila
ortuti tak na ten hlinik asi tolko nezabera.

Tak hliník se opravdu ochotně váže do tkání a dá to dost práce ho dostat ven.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 6:09 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
prosim, mate niekto skusenosti s naplastami detoxipan?

http://www.detoxipan.sk/kategoria/detox ... aqua-cool/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 7:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
ovekyska píše:
prosim, mate niekto skusenosti s naplastami detoxipan?

http://www.detoxipan.sk/kategoria/detox ... aqua-cool/

Vyskúšali sme ich pred časom s kolegom, natrafili sme vtedy na akciu. Ja som myslela, že nefungujú, pretože ráno boli takej farby ako je biela káva. Kolega ráno prišiel do práce a pyšne ukazoval svoj výsledok, boli úplne čierne. Tak sme sa presvedčili na vlastné oči, že moje skoro 5-ročné očisťovacie úsilie má výsledky a že náplaste fungujú. Na očistu nečisteného organizmu to ale bude poriadne drahý špás \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 8:58 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Sybilla píše:
Vyskúšali sme ich pred časom s kolegom, natrafili sme vtedy na akciu. Ja som myslela, že nefungujú, pretože ráno boli takej farby ako je biela káva. Kolega ráno prišiel do práce a pyšne ukazoval svoj výsledok, boli úplne čierne. Tak sme sa presvedčili na vlastné oči, že moje skoro 5-ročné očisťovacie úsilie má výsledky a že náplaste fungujú. Na očistu nečisteného organizmu to ale bude poriadne drahý špás \":D\" .

sybilla,dakujem za skvelu skusenost!
mna na to upozornila mama, bavili sme sa o detoxikacii, otec ma 83 rokov a strasne bolesti hlava-ucho - lekari masiari mu dokazili,co sa dalo, pani doktorka mu naordinovala liek - ja neviem na co-ktoreho davka bola pre cloveka s dvojnasobnou vahou - odvtedy ma tie problemy.vzhladom na vek sabojim uz cohokolvek,aj nejakych ocist,vcetne detoxikacii,aleak by mu nieco mohlo ulavit,urciteby to bolo super.ma zacinajuceho alzheimera. velmi velmi zabuda,inac si myslim,ze sa napriek veku drzi super.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
prosim, mate niekto skusenosti s naplastami detoxipan?

http://www.detoxipan.sk/kategoria/detox ... aqua-cool/

Bylinných chelátorů se v zahraničí prodává celkem dost a za mnohem menší peníze, čili vykzkoušejte prohledat zahraniční nabídky, jde většinou o kapky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:48 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Bylinných chelátorů se v zahraničí prodává celkem dost a za mnohem menší peníze, čili vykzkoušejte prohledat zahraniční nabídky, jde většinou o kapky.

dakujem za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 7:50 pm 
Offline

Registrován: pát pro 02, 2011 7:10 pm
Příspěvky: 1
Mám otázku pre Sybylu - to čierne na tých náplastiach aj niekto laboratórne skúmal či tam nejaké, hlavne ťažké kovy sú ? ono to môže sčernat napríklad aj od hliníku, alebo iných metabolických anomálií v tele
Momentálne idem skúsiť očistu citrónovo-cesnakovým výluhom, mojej svokre to poradili susedia že to našli na internete. 5 citrónov umyjeme a celé, aj s kôrou nasekáme na malé kocky, 30 očistených strúčikov cesnaku rozkrájame, celé to spolu zmiešame a rozmixujeme na kašu, vlejemo do litra studenej vody, privedieme do krátkeho varu, necháme trocha vychladnúť a scedíme do sklenenej fľašky, uložímu schladiť do chladničky. Užívame 0,03l denne (štanprdlík), najlepšie ráno, pred jedlom. 75 ročná svokra si to moc pochvaluje, tak to idem skúsiť aj na sebe.
Odvahu mi dodalo mnoho doporučení na internete a bez cesnakového zápachu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 03, 2011 10:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
peter1 píše:
Mám otázku pre Sybylu - to čierne na tých náplastiach aj niekto laboratórne skúmal či tam nejaké, hlavne ťažké kovy sú ? ono to môže sčernat napríklad aj od hliníku, alebo iných metabolických anomálií v tele
Momentálne idem skúsiť očistu citrónovo-cesnakovým výluhom, mojej svokre to poradili susedia že to našli na internete. 5 citrónov umyjeme a celé, aj s kôrou nasekáme na malé kocky, 30 očistených strúčikov cesnaku rozkrájame, celé to spolu zmiešame a rozmixujeme na kašu, vlejemo do litra studenej vody, privedieme do krátkeho varu, necháme trocha vychladnúť a scedíme do sklenenej fľašky, uložímu schladiť do chladničky. Užívame 0,03l denne (štanprdlík), najlepšie ráno, pred jedlom. 75 ročná svokra si to moc pochvaluje, tak to idem skúsiť aj na sebe.
Odvahu mi dodalo mnoho doporučení na internete a bez cesnakového zápachu.

Nedali sme tie náplaste skúmať, takže nevieme čo presne a či vôbec niečo z tela vytiahli.
Výluh o ktorom píšeš, je starý ľudový prostriedok ako prevencia proti chrípke a súčasne prostriedok proti dušnosti a tiež ako ľudový recept na stenokardiu (angínu pectoris). Odstraňuje vápnik a tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak. Po 3 týždňoch pitia pocítiť v tele príjemné omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky,ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú. Po 3 týždňoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať. Potom sa dostaví "prenikavý" úspech. Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci pobehovať. Vápnik sa rozpustil tam, kde nemal čo hľadať. Užíva sa aj ako prevencia proti rakovine štítnej žlazy. Tieto ľudové recepty zaberú vždy, ibaže ľudia sú netrpezliví a hľadajú radšej zázračné pilulky \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 05, 2011 11:12 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
peter1 píše:
Mám otázku ... to čierne na tých náplastiach aj niekto laboratórne skúmal či tam nejaké, hlavne ťažké kovy sú ? ono to môže sčernat napríklad aj od hliníku, alebo iných metabolických anomálií v tele ...

Pokud vím tak to černé není to co se vyloučilo z těla, podobně jako u detoxikační vaničky nohou. (více viz na forumupramene , hlavně příspěvky uživatele Craft)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 1:22 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den,

Už 4tým rokem mám fixní kovová rovnátka (nejspíš titan-nikl) zajímalo by me jestli se nektery z techto kovu udrzuje v tele a případně jaky způsob chelace zvolit?
Mám podezření že od té doby co mi byly nainstalovány tak mám kožní problémy a taky problém s vlasy. Za cca 3 měsíce mi je mají sundat tak to už přežiju ale přesto bych chtěl už
teď ty kovy z těla vyvázat nejvhodnější chelací. Mám zakoupený sanogel... ten by mi mohle zabrat? děkuji předem za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2011 9:04 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Mikard píše:
Dobrý den,

Už 4tým rokem mám fixní kovová rovnátka (nejspíš titan-nikl) zajímalo by me jestli se nektery z techto kovu udrzuje v tele a případně jaky způsob chelace zvolit?
Mám podezření že od té doby co mi byly nainstalovány tak mám kožní problémy a taky problém s vlasy. Za cca 3 měsíce mi je mají sundat tak to už přežiju ale přesto bych chtěl už
teď ty kovy z těla vyvázat nejvhodnější chelací. Mám zakoupený sanogel... ten by mi mohle zabrat? děkuji předem za odpověď

Těžké kovy celkem dobře řeší spirullina, chlorella, taurin ...
Mému synovi po nich zůstaly ohraničené nánosy na zubech, odvápění, paradentoza - nařídila jsem mu po sundání fix. rovnátek čistit zuby neředěným mms ( půl kapičky na kartáček, vyčistit krátce měkkým kartáčkem, vypláchnout pečlivě vodou ( nejlépe ozonovou, máme ozonátor) a přečistit neemovou pastou na zuby ( nimbovou ), nánosy se rozpustily po čištění zubů kašičkou ze sody bikarbony a oleje. Bohužel se kluk na to všechno po půl roce vykašlal, paradentoza se zase ohlásila...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 7:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Dobrý den,

Už 4tým rokem mám fixní kovová rovnátka (nejspíš titan-nikl) zajímalo by me jestli se nektery z techto kovu udrzuje v tele a případně jaky způsob chelace zvolit?
Mám podezření že od té doby co mi byly nainstalovány tak mám kožní problémy a taky problém s vlasy. Za cca 3 měsíce mi je mají sundat tak to už přežiju ale přesto bych chtěl už
teď ty kovy z těla vyvázat nejvhodnější chelací. Mám zakoupený sanogel... ten by mi mohle zabrat? děkuji předem za odpověď

Tak určitě to nejsou bezpečné materiály a je vhdné se jich zbavit, přičemž ten Sanogel plně vyhovuje, také chlorela, detoxikační vanička, taurin a mnoho dalších metod.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 5:01 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Děkuji za odpověd Jani i pane Jardo, tak jsem se dozvěděl od své zubní lékařky, že to neni slitina titanu a niklu ale že je to nerezová ocel, tak ta by nemela byt tak nebezpečná ne?
beru-li v potaz že veškeré šperky, kuchyńské nádobí a mnoho dalšího je také z této nerezové oceli. Ale raději už beru sanogel 1x polévkou lžici na ráno jak se probudim (pak nejim 2 hodiny) a jednu polévkovou lžíci večer před spaním (potom už žádné jídlo) snad to tak vyhovuje. Teď mám dilema jestli si to nechat sundat a nebo to jeste nejakej ten mesic prezit abych mel ty zuby uz dorovnany... (zeby me spasil sanogel na tu dobu co to jeste budu mit...) \":(\" teď babo raď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Děkuji za odpověd Jani i pane Jardo, tak jsem se dozvěděl od své zubní lékařky, že to neni slitina titanu a niklu ale že je to nerezová ocel, tak ta by nemela byt tak nebezpečná ne?
beru-li v potaz že veškeré šperky, kuchyńské nádobí a mnoho dalšího je také z této nerezové oceli. Ale raději už beru sanogel 1x polévkou lžici na ráno jak se probudim (pak nejim 2 hodiny) a jednu polévkovou lžíci večer před spaním (potom už žádné jídlo) snad to tak vyhovuje. Teď mám dilema jestli si to nechat sundat a nebo to jeste nejakej ten mesic prezit abych mel ty zuby uz dorovnany... (zeby me spasil sanogel na tu dobu co to jeste budu mit...) \":(\" teď babo raď

Ona nerez také není zrovna ideální pro zdraví, ale o tom se moc nemluví, nicméně nyní bych to již nesundával, to už vydržíte a pak se vypucujete, přičemž braní sanogelu zabrání usazování sajrajtů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz