Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 4:23 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
bludicka píše:
Samotné chelátory výrazne prekysľujú telo, to je problém aj u ketogénnej diéty, ľudia s ťažkými kovmi majú problém s nadobličkami a hladinou krvného cukru - takisto nevhodná ketogénna diéta, pečeň vylučovací orgán, ktorý je pri chelácii totálne zaťažený nebudem ešte ďalej zaťažovať tukovou stravou, takisto obličky zvýšeným príjmom bielkovín, človeku je dostatočne špatne aj zo samotnej chelačnej terapie a nie aby ešte experimentoval s extrémnymi výživovými postupmi a tým si ešte viac uškodil.

Ale no, bludička..... Ani ty si nepojedla múdrosť sveta, ani ja.....
Ketogénna diéta NEPREKYSĽUJE..... Ak by tak bolo, všetky kočovné, alebo iné národy nepestujúce obilniny a strukoviny, a nejedávajúce ovocie a zeleninu (nájdite mi v Kanade celoročnú možnosť konzumovať v lesoch ovocie...) by boli prekyslené s pokazenými zubami.......ALE NIE JE TO TAK...
Rovnako hladina krvného cukru JE V NORME, zlatá moja. Keď som sa predávkoval kofeínom pri kávových klystíroch (proste som si nevšimol, že odstupy majú byť aspoň 4 hodiny a nie 10 minút ako som dával ja...), tak keď prišli asi pred dvoma týždnami "zdravotní bratia sanitári" ku mne domov, zmerali mi aj cukor v krvi........ a predstav si, mal som ho V DRUHEJ POLOVICI normy - v tej "vyššej" polovici......... A to mám denne takých 15 (päťtnásť, aby si si nemyslela, že je to preklep) gramov sacharidov už niekoľko mesiacov, tuším 5 mesiacov. Takže teórie si všetci tí, čo veríte týmto hlúpostiam čo napísala bludička, niekam strčte, alebo radšej nie - radšej si ich vyhoďte z hlavy.
Na vysokotukovej strave (ale nie v ketóze, to až posledných 5 mesiaocv) som už 2,5 roka. ANI JEDEN ZUBNÝ KAMEŇ (nie kaz) NAVYŠE MI OD TEJ DOBY NEPRIBUDOL...... A to nie som "osvietený" a šťastný človek (priznávam).......takže emócie by ma mali ešte prekysľovať, lebo často mám aj negatívne....žiaľ. A keby mali prekysľovať aj varené vajíčka a mäso, tuky, tak........BY SA TO PREJAVILO URČITE ASPOŇ ZUBNÝM KAZOM za toto obdobie, nakoľko prekysľovanie primárne oslabuje vápnik v organizme.......... Ale ako vravím, NIČ........... TAkže si teórie o prekysľovaní živočíšnej stravy..........vygumujte z hláv, milí čitatelia môjho príspevku. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 4:38 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Spomenul som si na jeden príbeh z knihy "METABOLICKÁ VÝŽIVA" či tak nejak sa volala....................... Písal tam autor o jednom mužovi, ktorého žena sa priotrávila syntetickými farbami, ktoré nechala cez noc otvorené v zavretej spálni kde spala.............. Šla do nemocnice, jej stav sa zhoršoval.... Vyskúšali jej dávať jesť čokoľvek zdravé či "zdravé", kde patrili aj ovocné a zeleninové šťavy, a nič nepomáhalo......... Až potom niečo pomohlo.............. Mäso a vývar z neho............. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 8:49 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
NOWOCAYN_2 píše:
Spomenul som si na jeden príbeh z knihy "METABOLICKÁ VÝŽIVA" či tak nejak sa volala....................... Písal tam autor o jednom mužovi, ktorého žena sa priotrávila syntetickými farbami, ktoré nechala cez noc otvorené v zavretej spálni kde spala.............. Šla do nemocnice, jej stav sa zhoršoval.... Vyskúšali jej dávať jesť čokoľvek zdravé či "zdravé", kde patrili aj ovocné a zeleninové šťavy, a nič nepomáhalo......... Až potom niečo pomohlo.............. Mäso a vývar z neho............. \":wink:\"

boooze dokedy ta to este bude bavit...uz mam dojem, ze tvoje presadzovanie jedneho vyzivoveho smeru nabera psychopatologickych rozmerov...niekde si spominal, ze z nizkotucnej diety ti chudnu lica a ze vyzeras ako kostra...neviem, mne sa zda, ze za tvojim fanatickych presadzovanim tukov je len jednoduchy strach z toho, ze proste ty nemas inu moznost na vyber...lenze nie kazdy je taky metabolicky typ ako ty...niekomu moze sadnut vitarianstvo, ci vegetarianstvo a je pri nom spokojny do konca zivota...
apropo, ked si uz ten tantrik, tak urcite vies, ze tantra ma svoj povod v joge, cize v indii a jogini maju vo svojim pravidlach jame/nijame jednu dolezite prikazanie...ahimsu, ci nenasilie....cize nezabijanie, aj zvierat a samozrejme s tym suvisiaca podpora vegetarianstva... \":wink:\"
ale toto je diskusia o chelacii a podobne prispevky o vyzivovych smeroch tu nepatria...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 8:51 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="jiddu":2zyxhzs9]boooze dokedy ta to este bude bavit...uz mam dojem, ze tvoje presadzovanie jedneho vyzivoveho smeru nabera psychopatologickych rozmerov...niekde si spominal, ze z nizkotucnej diety ti chudnu lica a ze vyzeras ako kostra...neviem, mne sa zda, ze za tvojim fanatickych presadzovanim tukov je len jednoduchy strach z toho, ze proste ty nemas inu moznost na vyber...lenze nie kazdy je taky metabolicky typ ako ty...niekomu moze sadnut vitarianstvo, ci vegetarianstvo a je pri nom spokojny do konca zivota...
apropo, ked si uz ten tantrik, tak urcite vies, ze tantra ma svoj povod v joge, cize v indii a jogini maju vo svojim pravidlach jame/nijame jednu dolezite prikazanie...ahimsu, ci nenasilie....cize nezabijanie, aj zvierat a samozrejme s tym suvisiaca podpora vegetarianstva... \":wink:\"
ale toto je diskusia o chelacii a podobne prispevky o vyzivovych smeroch tu nepatria...[/quote:2zyxhzs9]
Nikdy som nepisal, ze na nizkotucnej strave chudnem....To len vredy, keby som k nej mal aj malo sacharidov. S tvojim nazorom ze niekomu vyhovuje vitarianstvo a vegetarianstvo a PLNOHODNOTNE ich to bude vyzivovat, NESUHLASIM. Je to len ich PRIANIE.... A akoze nesuvisi strava s chelaciou ????.... Taky blud napisat....mas riadnu medzeru.... Cauko.
Mimochodpm, cvicim aj jogu.....ale nie som OVCA ako asi ty, ze teraz ked jogini nejedia máso, tak ho ja, aj napriek jeho nenahraditelnym vyzivovym a energetickym hodnotam nebudem jest...... Oni nech si ho nejedia.... Nemysli si, ze su mi 100%nym vzorom jogini....To urcite nie. Ale spät k chelacii.....
A mimochodom, nie je tantra ako joga.....\</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 7:58 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
[quote="NOWOCAYN_2":3y3cmekj] Nikdy som nepisal, ze na nizkotucnej strave chudnem....To len vredy, keby som k nej mal aj malo sacharidov. S tvojim nazorom ze niekomu vyhovuje vitarianstvo a vegetarianstvo a PLNOHODNOTNE ich to bude vyzivovat, NESUHLASIM. Je to len ich PRIANIE.... A akoze nesuvisi strava s chelaciou ????.... Taky blud napisat....mas riadnu medzeru.... Cauko.
Mimochodpm, cvicim aj jogu.....ale nie som OVCA ako asi ty, ze teraz ked jogini nejedia máso, tak ho ja, aj napriek jeho nenahraditelnym vyzivovym a energetickym hodnotam nebudem jest...... Oni nech si ho nejedia.... Nemysli si, ze su mi 100%nym vzorom jogini....To urcite nie. Ale spät k chelacii.....
A mimochodom, nie je tantra ako joga.....\</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:50 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
NOWOCAYN_2 píše:
nesuhlasit mozes \":lol:\" jeden priklad za vsetky...Andre Lysebeth, ktory napisal trilogiu o joge a ked si tantrik, tak urcite mas aj jeho knihu o tantre, bol zaryty vegetarian a dozil sa v dobrom zdravi 84 rokov...myslim si, ze z toho vyplyva, ze celkom PLNOHODNOTNE bol vyzivovany aj bez masa...a takych ludi je ci uz na zapade alebo v indii na mraky...na rozdiel od eskimakov, masajov atd, ktorych je len po hrstkach...
samozrejme, ze strava suvisi s chelaciou...len mi pride smiesne, ze ty sa stavas k tomu ako nejaky oslahany vlk, odbornik, ked si sam chelaciu vobec neskusil...navyse pokial viem, tak bludicka robi chelaciu 4 roky, cize je PRAKTIK a nie teoretik ako ty...
urcite mas toho o chelacii vela prestudovaneho a urcite vies, ze telo lepsie detoxikuje, ked je v zasaditom stave...dalej s tym aj nepriamo suvisi to, ze horsie detoxikuje, ked je v tele prilis vela testosteronu (vid autisti su vacsinou len chlapci)...a asi vies aj to, ze prave masitou, tucnou stravou podporujes prave ten testosteron...a tiez sa prihliada aby si sa vyhybal jedlam s vysokym obsahom siry...
si asi jediny clovek, ktoreho poznam, ktory tvrdi, ze maso, vajicka a mlieko neprekysluje...mozno by som nad tou tvojou novou teoriou aj premyslat, keby si bol nejaky daky genius, ale ked vidim ake medzery mas v zakladnych veciach, tak sa mozem nad tym len pousmiat \":D\"

Ty považuješ vek 84 rokov u človeka, ktorý venuje jóge, detoxikáciám, tantre a čo ja viem ešte čomu, za DOSTATOČNE VYSOKÝ VEK ? Sorry, ja ani náhodou.... \":wink:\" Moja babka má 83, celé roky konzumuje kopu liekov, a po každej nevhodnej kombinácii (mäso + zemiaky, mäso + ryža) si dá k tomu ešte zaváraný kompót, a premieša tak totálne nevhodné kombinácie...Navyše je celý život nešťastná a celý život trpela tyranského muža, a chladných rodičov, ktorí ju odvrhli v ranej dospelosti.
Zlatý môj, mäso, vajíčka, PREKYSĽUJÚ LEN V PRÍPADE, že sa konzumujú S CHLEBOM, CESTOVINAMI, ZEMIAKMI, RYŽOU, OBILNINAMI......... Vravím ti, konzumujem DENNE TRI ŽIVOČÍŠNE JEDLÁ už 2,5 roka. MLIEKO PREKYSĽUJE, ale len pasterizované. Kozí syr NEPREKYSĽUJE. Ak neveríš, začni ho jesť, každý deň jednu porciu, a o mesiac uvidíš, ako sa ti zlepšia zuby.
NEPRIBUDOL MI JEDEN ZUBNÝ KAMEŇ, JEDEN ZUBNÝ KAZ, odkedy som na živočíšnej strave s vysokým obsahom tukov....... Dokonca moje PREDTÝM citlivé zubné kŕčky sú MI-NU-LOS-ŤOU........... Tak si daj dole ružové okuliare, a pochop, že mäso, vajíčka a kozie mlieko/kozí syr (ak sú nepasterizované) proste NEPREKYSĽUJÚ, ale prekysľujú len ZLÉ KOMBINÁCIE POTRAVÍN.......
Už je čas, aby si odhodil VIERU. Začni uvažovať. To čo ti píšem píšem 100% úprimne, môžem to odprisahať. Keby spomínané veci prekysľovali, stav zubov sa mi ZHORŠÍ........... Lenže mne sa nezhoršil, a mám dojem, že sa mi dokonca ZLEPŠIL.

Vy čo ste presvedčení, že živočíšne potraviny PREKYSĽUJÚ ORGANIZMUS ste proste VEĎLA, MÝLITE SA......
Vaše posr*até prianie, aby to tak bolo, lebo NECHCETE, ABY ŽIVOČÍŠNA STRAVA BOLA NAJHODNOTNEJŠIA PRE ČLOVEKA, lebo odmietate jesť mäso, zabíjať zvieratá, to je už VEDĽAJŠIE, a prírodné zákony toto vaše prianie NEZAUJÍMA. Je to proste FAKT, OVERENÝ FAKT.
Nebuďte posluhovači vašich PRIANÍ............ Buďte radšej posluhovači ZÁKONOV PRÍRODY, aby ste sa od nich neodkláňali............
A odkláňa sa od nich každý, kto nekonzumuje mäso. A vegán či vitarián už DUPĽOM.
Pozrite, keby obilniny, strukoviny, vega strava, vita strava zabezpečovali ZDRAVIE, POHODU, a ešte raz ZDRAVIE, SILNÉ KOSTI A ZUBY, tak by som ICH JEDOL............. Lenže tomu tak PROSTE NIE JE. Je to FAKT, najzdravšie kmene sú tie, ktoré konzumujú NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN A NAJVIAC TUKU. A bodka. Niet o čom.....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 12:25 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
NOWOCAYN_2 píše:
Ty považuješ vek 84 rokov u človeka, ktorý venuje jóge, detoxikáciám, tantre a čo ja viem ešte čomu, za DOSTATOČNE VYSOKÝ VEK ? Sorry, ja ani náhodou.... \":wink:\" Moja babka má 83, celé roky konzumuje kopu liekov, a po každej nevhodnej kombinácii (mäso + zemiaky, mäso + ryža) si dá k tomu ešte zaváraný kompót, a premieša tak totálne nevhodné kombinácie...Navyše je celý život nešťastná a celý život trpela tyranského muža, a chladných rodičov, ktorí ju odvrhli v ranej dospelosti.
Zlatý môj, mäso, vajíčka, PREKYSĽUJÚ LEN V PRÍPADE, že sa konzumujú S CHLEBOM, CESTOVINAMI, ZEMIAKMI, RYŽOU, OBILNINAMI......... Vravím ti, konzumujem DENNE TRI ŽIVOČÍŠNE JEDLÁ už 2,5 roka. MLIEKO PREKYSĽUJE, ale len pasterizované. Kozí syr NEPREKYSĽUJE. Ak neveríš, začni ho jesť, každý deň jednu porciu, a o mesiac uvidíš, ako sa ti zlepšia zuby.
NEPRIBUDOL MI JEDEN ZUBNÝ KAMEŇ, JEDEN ZUBNÝ KAZ, odkedy som na živočíšnej strave s vysokým obsahom tukov....... Dokonca moje PREDTÝM citlivé zubné kŕčky sú MI-NU-LOS-ŤOU........... Tak si daj dole ružové okuliare, a pochop, že mäso, vajíčka a kozie mlieko/kozí syr (ak sú nepasterizované) proste NEPREKYSĽUJÚ, ale prekysľujú len ZLÉ KOMBINÁCIE POTRAVÍN.......
Už je čas, aby si odhodil VIERU. Začni uvažovať. To čo ti píšem píšem 100% úprimne, môžem to odprisahať. Keby spomínané veci prekysľovali, stav zubov sa mi ZHORŠÍ........... Lenže mne sa nezhoršil, a mám dojem, že sa mi dokonca ZLEPŠIL.

Vy čo ste presvedčení, že živočíšne potraviny PREKYSĽUJÚ ORGANIZMUS ste proste VEĎLA, MÝLITE SA......
Vaše posr*até prianie, aby to tak bolo, lebo NECHCETE, ABY ŽIVOČÍŠNA STRAVA BOLA NAJHODNOTNEJŠIA PRE ČLOVEKA, lebo odmietate jesť mäso, zabíjať zvieratá, to je už VEDĽAJŠIE, a prírodné zákony toto vaše prianie NEZAUJÍMA. Je to proste FAKT, OVERENÝ FAKT.
Nebuďte posluhovači vašich PRIANÍ............ Buďte radšej posluhovači ZÁKONOV PRÍRODY, aby ste sa od nich neodkláňali............
A odkláňa sa od nich každý, kto nekonzumuje mäso. A vegán či vitarián už DUPĽOM.
Pozrite, keby obilniny, strukoviny, vega strava, vita strava zabezpečovali ZDRAVIE, POHODU, a ešte raz ZDRAVIE, SILNÉ KOSTI A ZUBY, tak by som ICH JEDOL............. Lenže tomu tak PROSTE NIE JE. Je to FAKT, najzdravšie kmene sú tie, ktoré konzumujú NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN A NAJVIAC TUKU. A bodka. Niet o čom.....

84 rokov ti je malo??? \":)\" no neviem, ja moc neverim na zazracnych muzov, ktorym nerobi problem sa dozit 200 rokov...
ak tvoja babka ma 83 rokov pri takej strave, tak je to dokaz toho, ze strava hra casto az druhotnu ulohu pri dlhovekosti a zdravi... a z toho vyplyva, ze tvoja presadzovana dieta nie je vobec spasonostna a jedina spravna na svete \":wink:\"
inak si si asi vsimol, ze si tu jediny clen, ktoty tvrdi, ze zivocisne potraviny neprekysluju...sranda na tom je, ze mozno vyse polovica fora frci na protikvasinkovej, nizkosacharidovej diete (teda zivocisnych potravinach, vratane mna) a zatial som nikoho nepocul sa vyjadrit, ze mu na tejto strave nerobi problem sa dostat do zasaditych hodnot...zivocisne potraviny su yang/muzske/marsovske potraviny a teda aj zakonite pomahaju tvorit testosteron a prekyslovat...
to ze sa ti z tej stravy nekazia zuby, tak to je preto, lebo asi nejes cukor...
ale bavme sa radsej o chelacii...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 11:25 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
jiddu píše:
84 rokov ti je malo??? \":)\" no neviem, ja moc neverim na zazracnych muzov, ktorym nerobi problem sa dozit 200 rokov...
ak tvoja babka ma 83 rokov pri takej strave, tak je to dokaz toho, ze strava hra casto az druhotnu ulohu pri dlhovekosti a zdravi... a z toho vyplyva, ze tvoja presadzovana dieta nie je vobec spasonostna a jedina spravna na svete \":wink:\"
inak si si asi vsimol, ze si tu jediny clen, ktoty tvrdi, ze zivocisne potraviny neprekysluju...sranda na tom je, ze mozno vyse polovica fora frci na protikvasinkovej, nizkosacharidovej diete (teda zivocisnych potravinach, vratane mna) a zatial som nikoho nepocul sa vyjadrit, ze mu na tejto strave nerobi problem sa dostat do zasaditych hodnot...zivocisne potraviny su yang/muzske/marsovske potraviny a teda aj zakonite pomahaju tvorit testosteron a prekyslovat...
to ze sa ti z tej stravy nekazia zuby, tak to je preto, lebo asi nejes cukor...
ale bavme sa radsej o chelacii...

Nehnevaj sa, ale si vôl až to bolí............ \":)\"
Takže keď je podľa teba mäso čisto YANG, MUŽSKÉ MARSOVSKÉ, a pomáha tvoriť TESTOSTERÓN A PREKYSĽOVAŤ, tak potom NIELENŽE všetky dravce sú prekyslené, ale DOKONCA SAMICE DRAVCOV SÚ JANGOVÉ, MARSOVSKÉ A MAJÚ PREBYTOK TESTOSTERÓNU... \":D\" \":D\" \":D\"
Napíšem ti ešte raz, ty zaslepenec................... MäSO A ŽIVOČÍŠNE POTRAVINY NEPREKYSĽUJÚ.............. KEBY TOMU TAK BOLO, TAK ZA TÝCH 2,5 ROKA ČO ICH KONZUMUJEM DENNE 2-3 JEDLÁ (určitú dobu som jedol jedno jedlo strukovinu - ale už som od toho upustil), súčasne rovno 3 živočíšne jedlá so živočíšnymi tukmi, TAK BY SOM MAL ZNÁMKY PREKYSLENIA.........Ale - NEMÁM ICH. Prekyslenie odoberá z tela hlavne VÁPNIK........... PREČO MÁM ALE ZUBY V SUPER STAVE ???? Prečo, keď som si za posledný rok narazil jeden krát prst na nohe, druhý krát palec (až mi zmodral), prečo sa mi NEZLOMILI ani NENAŠTIEPILI ???
Je ABSOLÚTNE JEDNO, či tu aj 99% fóra tvrdí, že mäso prekysľuje............ MYSLÍŠ, ŽE ODKIAĽ MAJÚ TEN ÚDAJ ???? Z výskumov, ktoré boli PRVOPLÁNOVO PROTI MäSU, a silou mocou chceli výskumníci docieliť, aby mäso bolo ZAZNÁVANÉ........... A to, že jedlo, kde sú ŠKROBY A MäSO (áno, v tomto poradí, drvivá väčšina ľudí má viac prílohy, ako mäsa) spolu PREKYSĽUJÚ.............Ale NIE MäSO A TUKY. Pochop to už, ty ortodoxný veriaci.
JA NA ROZDIEL OD TEBA NEVERÍM, JA VIEM (čo sa týka tejto problematiky).
A že 84 rokov je veľa ??? HA-HA-HA.......
A že moja 83 ročná babka konzumujúca balast dokazuje, že strava je druhotná ? O.K., NEHÁDAM SA, STRAVA KĽUDNE MôŽE BYŤ DRUHOTNÁ. Ale - čo je prvotné ??? MOJA BABKA ODJAKŽIVA ANI NEVETRÁ, resp. vetrá na môj podnet, aj v lete sedí v kuchyni, kde ani okno neotvorí... (nemá čistý vzduch keď je v dome), ODJAKŽIVA MÁ TRAUMU Z TOHO, AKO S DEDOM STAVALI SAMI DVAJA (!!!) TROJPOSCHODOVÝ DOM (prízemie a dve poschodia)........Je večne NAŠTVANÁ, OHOVÁRA, JE JEDOVATÁ......
Povedz mi teda, prečo už žije 83 rokov............. ?? ........
A potom, "čo" je to 84 rokov ??? Toto uvádzať ako dôkaz niečoho "veľkolepého" ??? .... To je skôr jasný dôkaz, že tantrik, jogín, a ja neviem čo ešte "v jednom" Andre Lysebeth proste ROBIL NEJAKÚ CHYBU..... To je príliš nízky vek. Dožije sa ho možno každý 30-ty muž (možno každý 20-ty, 25-ty, NEVIEM)......a pritom sa o svoje zdravie tak, ako Andre Lysebeth stará možno 1 z tisíc starých, a povedal by som, že možno 1 z 50 000 starých mužov........
Takže ťa poprosím, tým jeho vekom sa neoháňaj. Keby si napísal aspoň 98 rokov, o.k., poklona. Ale 84 ??? ... to nie je nič extra na to, koľko kníh popísal, a koľko vecí robil.......... Keď sa moja babka BEZ JEDINEJ DETOXIKÁCIE, so zlou stravou, BEZ SEXUÁLNEHO ŠTAŠTIA (bez tantry, s mizerným milencom dedom), BEZ KÚPEĽOV (odjakživa len sprcha), bez čohokoľvek okrem nejakého pohybu na záhradke DOŽILA 83 ROKOV,a ešte stále ŽIJE, tak.........?? A mimochodom, ROKY ROKÚUUUUCE NECHODÍ DO PRÍRODY, je na dôchodku už dlhé roky, a pozná len dom, záhradku, obchod, poštu, trh (kde sem-tam nakupuje)..... čo je tých 84 rokov Andre Lysebetha ?? Koľko vecí porobil,a dožil sa o 1 rok viac...a moja babka ho možno predčí........s tonou liekov, ktoré berie (áno, nedá sa porovnať babkina demencia s asi jasnou mysľou Lysebetha, TO UZNÁVAM)...........ale fakt, ten vek 84 rokov........... spomenutie toho si si mohol odpustiť.... Veď aj alkoholici sa dožívajú niekedy 80-tky....
Mimochodom, na čo zomrel Lysebeth ? Podľa mňa odpoveď nevieš, a je všeobecne NEZNÁMA......... je to tajomstvo,že ? ....Lebo keby sme sa dozvedeli na čo zomrel, mohli by sme aspoň zistiť, "čo" zle "živil".......vo svojom tele. Vek 84 je MÁLO na takú "kapacitu", ako bol Lysebeth. Kto si myslí opak, klame sám seba.

Mimochodom, tvoja veta : "..84 rokov ti je malo??? \":)\" no neviem, ja moc neverim na zazracnych muzov, ktorym nerobi problem sa dozit 200 rokov..."
To sa akože o čo pokúšaš ??? ............. robíš zo seba oslíka, že podľa teba po 84-ke nasleduje vek 200 rokov (ktorý nikto nikde nespmínal), a taký vek 90, 100, 110, 120 rokov......ani nespomínaš, a hneď sa odvolávaš na "virtuálny zázračný vek 200 rokov", o akom nepadla známka asi nikde inde, než v nejakej povesti ??? ........... Nehnevaj sa (ak chceš), ale ja som s tebou už dohovoril. Jasne vidno, že už taktizuješ........ a to je pre mňa dôkaz toho, že si nie si istý tým, čo píšeš. NEVADÍ. Možno ti to pomôže v tom, aby si prestal VERIŤ, že mäso prekysľuje organizmus. Mäso akurát potrebuje VIAC KYSLÉ PROSTREDIE ŽALÚDKA. To ale NEZNAMENÁ, ŽE SA PREKYSĽUJE ORGANIZMUS. Lenže tie sv*ne (sám som si dal hviezdičku na "i"), ktoré chcú SILOU MOCOU zapezpečiť aby ľudia nekonzumovali mäso (Z MORÁLNYCH DôVODOV, hoci oni ich chcú "preobliecť" do dôvodov zdravotných...), si tie výskumy proste takto POUPRAVILI, už som spomenul ako.
A ešte raz, trdlo (určite mi to oslovenie prepáčiš, ale som sám sebou a tak to cítim, tak to teda píšem) - POZRI NA PRÍRODNÉ NÁRODY KONZUMUJÚCE ČO NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN........... Majú NAJLEPŠIE ZUBY, KOSTI A KONDÍCIU spomedzi ostatných prírodných kmeňov...............TO JE PODĽATEBA NÁSLEDOK PREKYSĽOVANIA ???
Pýtam sa ešte raz : JE TO PODĽA TEBA NÁSLEDOK PREKYSĽOVANIA ??? ........
A pýtam sa ešte raz : DOKEDY CHCEŠ BYŤ OVCA, KTORÁ BUDE VERIť BLUDOM, KTORÉ VYVRACAJÚ TAKÉ DôKAZY ??? Alebo si napr. myslíš, že si vymýšľam keď tvrdím, že sa mi trochu ZLEPŠILI ZUBY, a že (tým pádom) mi nepribudol ani jeden zubný kameň, a ZOCELILI SA MI ZUBNÉ KŔČKY ???.... Ak si myslíš že si vymýšľam, kľudne to napíš.............. Ale nakoľko viesľm že píšem pravdu, tak JA VIEM, či mäso a vajíčka prekysľujú, alebo nie. VIDÍM TO NA SEBE, ŹE NEPREKYSĽUJÚ. A tak isto je to vidno na národoch, ktoré ich konzumujú vo veľkom množstve (mäso, vajíčka, atď - živočíšne potraviny), a tak isto NA ĽUĎOCH, ktorí sa stravujú ako ja (osobne nepoznám - zatiaľ...hoci ma už niektorí kamoši začínajú v tomto nasledovať...pomaličky).
Inak, chúďatá kmene žijúce v lesoch, kde nerastie ovocie (alebo len MINIMUM), žiadna zelenina, a je tam len mäsoa mäso a mäso..... musia byť prekyslení.....ach jaj..............je ten Boh ale krutý.............tak debilne to vymyslel, lebo lesy sú na väčšine územia sveta (čo sa týka prírodných pásiem), a je tam určite prívetivejšie ako na Sahare či na severnom póle, ale.....ĽUDIA TAM BUDÚ PREKYSLENÍ A BASTA...........
Alebo skôr ty budeš ovečka.
Dúfam, že tento môj príspevok ti otvorí oči, a popremýšľaš o tom mäse.
Ja som si už s tebou dopísal (na tému mäso), a v tomto príspevku budem písať už len o chelácii, viď môj nasledujúci príspevok...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 11:54 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
A TERAZ K TÉME.

Mám za sebou kopu očíst hrubého čreva (urinové klystíry, shankapraksalany...), očisty pečene (kávové klystíry, Olejovo-šťavová očista pečene, dva mesiace brania ostropestreca), očisty obličiek a močového mechúrra (jedľový olej, čaje...), očisty krve slnečnicovým olejom (trepanie jazykom v ústnej dutine), derivačné kúpele (možno už aj 150-200....), 5 tibeťanov, niekoľko kúr aplikovaný "elixír mladosti", 3X očista kĺbov bobkovým listom, každý týždeň výplach žalúdka, 3X trojčátko (kúry) + udržovačka každý týždeň, Néti (takmer denne), posilňovanie tela v posilňovni (s rozumom), dýchacie cvičenia (posledné týždne a mesiace).....

Chcem sa spýtať - čo skôr, chelácia, alebo očista od parazitov (chemická) ? Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 12:34 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Co furt máš s tím překyselením ? Na to věří jen část lidí a to hlavně vitariáni a podobně.
A u toho věku je to jasně daný geneticky. Tedy životním stylem si můžeš dědičnej věk hodně zkrátit, ale jen málo prodloužit.
A vegetarián může mít plnohodnotnou výživu, vitarián už ne. Ale záleží jak dlouho to dělá, oni s tím začínaj většinou po desítkách let normálního jídla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 10:15 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
NOWOCAYN_2 píše:
Nehnevaj sa, ale si vôl až to bolí............ \":)\"
Takže keď je podľa teba mäso čisto YANG, MUŽSKÉ MARSOVSKÉ, a pomáha tvoriť TESTOSTERÓN A PREKYSĽOVAŤ, tak potom NIELENŽE všetky dravce sú prekyslené, ale DOKONCA SAMICE DRAVCOV SÚ JANGOVÉ, MARSOVSKÉ A MAJÚ PREBYTOK TESTOSTERÓNU... \":D\" \":D\" \":D\"
Napíšem ti ešte raz, ty zaslepenec................... MäSO A ŽIVOČÍŠNE POTRAVINY NEPREKYSĽUJÚ.............. KEBY TOMU TAK BOLO, TAK ZA TÝCH 2,5 ROKA ČO ICH KONZUMUJEM DENNE 2-3 JEDLÁ (určitú dobu som jedol jedno jedlo strukovinu - ale už som od toho upustil), súčasne rovno 3 živočíšne jedlá so živočíšnymi tukmi, TAK BY SOM MAL ZNÁMKY PREKYSLENIA.........Ale - NEMÁM ICH. Prekyslenie odoberá z tela hlavne VÁPNIK........... PREČO MÁM ALE ZUBY V SUPER STAVE ???? Prečo, keď som si za posledný rok narazil jeden krát prst na nohe, druhý krát palec (až mi zmodral), prečo sa mi NEZLOMILI ani NENAŠTIEPILI ???
Je ABSOLÚTNE JEDNO, či tu aj 99% fóra tvrdí, že mäso prekysľuje............ MYSLÍŠ, ŽE ODKIAĽ MAJÚ TEN ÚDAJ ???? Z výskumov, ktoré boli PRVOPLÁNOVO PROTI MäSU, a silou mocou chceli výskumníci docieliť, aby mäso bolo ZAZNÁVANÉ........... A to, že jedlo, kde sú ŠKROBY A MäSO (áno, v tomto poradí, drvivá väčšina ľudí má viac prílohy, ako mäsa) spolu PREKYSĽUJÚ.............Ale NIE MäSO A TUKY. Pochop to už, ty ortodoxný veriaci.
JA NA ROZDIEL OD TEBA NEVERÍM, JA VIEM (čo sa týka tejto problematiky).
A že 84 rokov je veľa ??? HA-HA-HA.......
A že moja 83 ročná babka konzumujúca balast dokazuje, že strava je druhotná ? O.K., NEHÁDAM SA, STRAVA KĽUDNE MôŽE BYŤ DRUHOTNÁ. Ale - čo je prvotné ??? MOJA BABKA ODJAKŽIVA ANI NEVETRÁ, resp. vetrá na môj podnet, aj v lete sedí v kuchyni, kde ani okno neotvorí... (nemá čistý vzduch keď je v dome), ODJAKŽIVA MÁ TRAUMU Z TOHO, AKO S DEDOM STAVALI SAMI DVAJA (!!!) TROJPOSCHODOVÝ DOM (prízemie a dve poschodia)........Je večne NAŠTVANÁ, OHOVÁRA, JE JEDOVATÁ......
Povedz mi teda, prečo už žije 83 rokov............. ?? ........
A potom, "čo" je to 84 rokov ??? Toto uvádzať ako dôkaz niečoho "veľkolepého" ??? .... To je skôr jasný dôkaz, že tantrik, jogín, a ja neviem čo ešte "v jednom" Andre Lysebeth proste ROBIL NEJAKÚ CHYBU..... To je príliš nízky vek. Dožije sa ho možno každý 30-ty muž (možno každý 20-ty, 25-ty, NEVIEM)......a pritom sa o svoje zdravie tak, ako Andre Lysebeth stará možno 1 z tisíc starých, a povedal by som, že možno 1 z 50 000 starých mužov........
Takže ťa poprosím, tým jeho vekom sa neoháňaj. Keby si napísal aspoň 98 rokov, o.k., poklona. Ale 84 ??? ... to nie je nič extra na to, koľko kníh popísal, a koľko vecí robil.......... Keď sa moja babka BEZ JEDINEJ DETOXIKÁCIE, so zlou stravou, BEZ SEXUÁLNEHO ŠTAŠTIA (bez tantry, s mizerným milencom dedom), BEZ KÚPEĽOV (odjakživa len sprcha), bez čohokoľvek okrem nejakého pohybu na záhradke DOŽILA 83 ROKOV,a ešte stále ŽIJE, tak.........?? A mimochodom, ROKY ROKÚUUUUCE NECHODÍ DO PRÍRODY, je na dôchodku už dlhé roky, a pozná len dom, záhradku, obchod, poštu, trh (kde sem-tam nakupuje)..... čo je tých 84 rokov Andre Lysebetha ?? Koľko vecí porobil,a dožil sa o 1 rok viac...a moja babka ho možno predčí........s tonou liekov, ktoré berie (áno, nedá sa porovnať babkina demencia s asi jasnou mysľou Lysebetha, TO UZNÁVAM)...........ale fakt, ten vek 84 rokov........... spomenutie toho si si mohol odpustiť.... Veď aj alkoholici sa dožívajú niekedy 80-tky....
Mimochodom, na čo zomrel Lysebeth ? Podľa mňa odpoveď nevieš, a je všeobecne NEZNÁMA......... je to tajomstvo,že ? ....Lebo keby sme sa dozvedeli na čo zomrel, mohli by sme aspoň zistiť, "čo" zle "živil".......vo svojom tele. Vek 84 je MÁLO na takú "kapacitu", ako bol Lysebeth. Kto si myslí opak, klame sám seba.

Mimochodom, tvoja veta : "..84 rokov ti je malo??? \":)\" no neviem, ja moc neverim na zazracnych muzov, ktorym nerobi problem sa dozit 200 rokov..."
To sa akože o čo pokúšaš ??? ............. robíš zo seba oslíka, že podľa teba po 84-ke nasleduje vek 200 rokov (ktorý nikto nikde nespmínal), a taký vek 90, 100, 110, 120 rokov......ani nespomínaš, a hneď sa odvolávaš na "virtuálny zázračný vek 200 rokov", o akom nepadla známka asi nikde inde, než v nejakej povesti ??? ........... Nehnevaj sa (ak chceš), ale ja som s tebou už dohovoril. Jasne vidno, že už taktizuješ........ a to je pre mňa dôkaz toho, že si nie si istý tým, čo píšeš. NEVADÍ. Možno ti to pomôže v tom, aby si prestal VERIŤ, že mäso prekysľuje organizmus. Mäso akurát potrebuje VIAC KYSLÉ PROSTREDIE ŽALÚDKA. To ale NEZNAMENÁ, ŽE SA PREKYSĽUJE ORGANIZMUS. Lenže tie sv*ne (sám som si dal hviezdičku na "i"), ktoré chcú SILOU MOCOU zapezpečiť aby ľudia nekonzumovali mäso (Z MORÁLNYCH DôVODOV, hoci oni ich chcú "preobliecť" do dôvodov zdravotných...), si tie výskumy proste takto POUPRAVILI, už som spomenul ako.
A ešte raz, trdlo (určite mi to oslovenie prepáčiš, ale som sám sebou a tak to cítim, tak to teda píšem) - POZRI NA PRÍRODNÉ NÁRODY KONZUMUJÚCE ČO NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN........... Majú NAJLEPŠIE ZUBY, KOSTI A KONDÍCIU spomedzi ostatných prírodných kmeňov...............TO JE PODĽATEBA NÁSLEDOK PREKYSĽOVANIA ???
Pýtam sa ešte raz : JE TO PODĽA TEBA NÁSLEDOK PREKYSĽOVANIA ??? ........
A pýtam sa ešte raz : DOKEDY CHCEŠ BYŤ OVCA, KTORÁ BUDE VERIť BLUDOM, KTORÉ VYVRACAJÚ TAKÉ DôKAZY ??? Alebo si napr. myslíš, že si vymýšľam keď tvrdím, že sa mi trochu ZLEPŠILI ZUBY, a že (tým pádom) mi nepribudol ani jeden zubný kameň, a ZOCELILI SA MI ZUBNÉ KŔČKY ???.... Ak si myslíš že si vymýšľam, kľudne to napíš.............. Ale nakoľko viesľm že píšem pravdu, tak JA VIEM, či mäso a vajíčka prekysľujú, alebo nie. VIDÍM TO NA SEBE, ŹE NEPREKYSĽUJÚ. A tak isto je to vidno na národoch, ktoré ich konzumujú vo veľkom množstve (mäso, vajíčka, atď - živočíšne potraviny), a tak isto NA ĽUĎOCH, ktorí sa stravujú ako ja (osobne nepoznám - zatiaľ...hoci ma už niektorí kamoši začínajú v tomto nasledovať...pomaličky).
Inak, chúďatá kmene žijúce v lesoch, kde nerastie ovocie (alebo len MINIMUM), žiadna zelenina, a je tam len mäsoa mäso a mäso..... musia byť prekyslení.....ach jaj..............je ten Boh ale krutý.............tak debilne to vymyslel, lebo lesy sú na väčšine územia sveta (čo sa týka prírodných pásiem), a je tam určite prívetivejšie ako na Sahare či na severnom póle, ale.....ĽUDIA TAM BUDÚ PREKYSLENÍ A BASTA...........
Alebo skôr ty budeš ovečka.
Dúfam, že tento môj príspevok ti otvorí oči, a popremýšľaš o tom mäse.
Ja som si už s tebou dopísal (na tému mäso), a v tomto príspevku budem písať už len o chelácii, viď môj nasledujúci príspevok...

1. ty vsade frcis na teoriach, na viere, na domnienkach...preto sa s tebou neda bavit \":?\" teoria o kyslosti, ci zasaditosti nie je ani medzi alternativnymi liecitelmi celkom platna. niektori ju beru ako alfu a omegu a niektori zas tvrdia, ze kyslost a zasaditost sa precenuje...napriklad tu pred nedavnom bola diskusia, ze jeden robotnik pil alkohol a kavu, fajcil, jedol slaninu a podobne a ked ocikal krik, tak ten krik od tej kyslosti vyhynul...ale on bol vo svojom veku stale zdravy ako repa a zuby sa mu od belosti len ligotali...takze podla tvojej teorie by mal mat hnile zuby, pripadne ziadne by uz nemal mat \":)\"
apropo ja mam doma ph meter, jardo ma doma a niekolko dalsich uzivatelov ho ma tiez...a vsetci po zivocisnych potravinach nameraju kysle pH...a hla ty si jedina vynimka, aj ked o ziadnom merani si zatial nepovedal ziadne slovo \":lol:\"
2. neviem ako to je u zivocichov, ale skus si len tak precitat u ludi akymi potravinami podporujes testosteron...jednoznacne ti vyjdu zivocisne potraviny...a ked si uz ten tantrik, tak mozes si najst v knihe od mantaka chiu, ze pri masitej strave tantrikovi hrubnu zmysly a ze sa zacina podobat v pudoch na zivocicha (to je aj jeden z dovodov preco vacsina joginov neje maso)
3. to co pises o svojej babke je dobre znami fakt v psychologii...clovek ktory dokaze ventilovat svoje emocie (aj negativne) smerom von, tak ten nema take sklony zdravotne ochoriet...naopak, clovek ktory svoje emocie dusi, pripadne ich potlaca do nevedomia, tak jeho zdravie na tento postoj moze velmi doplatit
4. ano, neviem naco zomrel lysebeth, to priznavam...lenze ty ani ja neviem s akou genetickou vybavou sa ten clovek narodil (niekto to moze nazvat karmou)...mozno keby sa tak o seba nestaral, tak sa dozije o 20 rokov menej. pochop uz konecne, ze clovek ktory sa o seba stara len zvysuje sancu na svoju dlhovekost, ale rozhodne si ju nezabezpecuje...otazka dlhovekosti ma velmi vela premennych a strava a ocisty vobec nemusia hrat tu najdolezitejsiu ulohu...

a k tej chelacii...mozes robit ocist kolko len chces, aj protiparazitnych kur, ale ak v tvojom tele budu stale tazke kovy (cize oslabena imunita a detoxikacna schopnost tela), tak sotva vyriesis natrvalo v sebe parazity, ci candidu, ci ine zdravotne problemy...cize prvorada je chelacia, ale kedze ta casto trva aj niekolko rokov, tak popri tom clovek moze (a aj by mal) robit dalsie ocisty....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 11:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
jiddu píše:
1. ty vsade frcIs na teoriach, na viere, na domnienkach...preto sa s tebou neda bavit \":?\" teoria o kyslosti, ci zasaditosti nie je ani medzi alternativnymi liecitelmi celkom platna. niektori ju beru ako alfu a omegu a niektori zas tvrdia, ze kyslost a zasaditost sa precenuje...napriklad tu pred nedavnom bola diskusia, ze jeden robotnik pil alkohol a kavu, fajcil, jedol slaninu a podobne a ked ocikal krik, tak ten krik od tej kyslosti vyhynul...ale on bol vo svojom veku stale zdravy ako repa a zuby sa mu od belosti len ligotali...takze podla tvojej teorie by mal mat hnile zuby, pripadne ziadne by uz nemal mat \":)\"
apropo ja mam doma ph meter, jardo ma doma a niekolko dalsich uzivatelov ho ma tiez...a vsetci po zivocisnych potravinach nameraju kysle pH...a hla ty si jedina vynimka, aj ked o ziadnom merani si zatial nepovedal ziadne slovo \":lol:\"
2. neviem ako to je u zivocichov, ale skus si len tak precitat u ludi akymi potravinami podporujes testosteron...jednoznacne ti vyjdu zivocisne potraviny...a ked si uz ten tantrik, tak mozes si najst v knihe od mantaka chiu, ze pri masitej strave tantrikovi hrubnu zmysly a ze sa zacina podobat v pudoch na zivocicha (to je aj jeden z dovodov preco vacsina joginov neje maso)
3. to co pises o svojej babke je dobre znami fakt v psychologii...clovek ktory dokaze ventilovat svoje emocie (aj negativne) smerom von, tak ten nema take sklony zdravotne ochoriet...naopak, clovek ktory svoje emocie dusi, pripadne ich potlaca do nevedomia, tak jeho zdravie na tento postoj moze velmi doplatit
4. ano, neviem naco zomrel lysebeth, to priznavam...lenze ty ani ja neviem s akou genetickou vybavou sa ten clovek narodil (niekto to moze nazvat karmou)...mozno keby sa tak o seba nestaral, tak sa dozije o 20 rokov menej. pochop uz konecne, ze clovek ktory sa o seba stara len zvysuje sancu na svoju dlhovekost, ale rozhodne si ju nezabezpecuje...otazka dlhovekosti ma velmi vela premennych a strava a ocisty vobec nemusia hrat tu najdolezitejsiu ulohu...

a k tej chelacii...mozes robit ocist kolko len chces, aj protiparazitnych kur, ale ak v tvojom tele budu stale tazke kovy (cize oslabena imunita a detoxikacna schopnost tela), tak sotva vyriesis natrvalo v sebe parazity, ci candidu, ci ine zdravotne problemy...cize prvorada je chelacia, ale kedze ta casto trva aj niekolko rokov, tak popri tom clovek moze (a aj by mal) robit dalsie ocisty....

1. nejak som nepochopil, nevadí
2. duchovná cesta bez mäsa je ľahšia,ale MENEJ ÚPLNÁ.... Lebo mäso ukazuje SKUTOČNÚ TVÁR KONKRÉTNEHO ČLOVEKA, a nekonzumovanie mäsa ju "tlmí", a to je určitý sebaklam. K tomu sa vyjadroval jeden tolték (nespomeniem si aký, je ich veľa), opísal to tak, ako ja.
3. Prosím ťa, toto nedávaj za argument. Babka zo seba dávala von emócie až po dedkovej smrti, dovtedy "držala ústa"... A ja zo seba dávam emócie stále von, ale keď som bol vegán, nepomohlo to, tráviace problémy (a s tým zanášanie organizmu) prišli tak či tak, a to som nejedol pečivo, ani sladkosti UŽ VTEDY.
4. Aha, takže o.k., a poďme všetko hádzať na genetickú výbavu.... Nie nie, "genetickú výbavu" (hoci je to FAKT) neberme do úvahy, to potom každý kto umiera skôr, sa na ňu môže vyhovoriť, alebo keď to nestihne, tak sa na ňu vyhovoria jeho "fanúšikovia"...Ale rozumiem ako to myslíš, a čiastočne s tým súhlasím.

K tej chelácii.... NIEKOĽKO ROKOV ??? \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" .....
o.k., takže začnem najprv cheláciou. Díky za odpoveď, maj sa, preštudujem si celú tému.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 28, 2013 8:55 am 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
http://relax.lidovky.cz/jedy-v-tele-cec ... -zdravi_mc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Myslim, ze chlorella by v tomto (a urcite nie len v tomto) pripade, ako najdrahsia surovina z trojice (koriander, medvedi cesnak, chlorella) bola nahraditelna kavovymi a urinovymi klystirmi..... Co myslite vy, ludia ?... Ved kavovy klystir vytahuje aj tazke kovy, napomaha tomu urinovy klystir (dostat z hrubeho creva setrnou formou vsetko prec - z celeho)... Asi zamerne sa tam nespominaju klystiry, lebo vacsina ludi sa ich "boji".... Ale nepaci sa mi, ze v tom clanku nie su spomenute.... Pise sa tam totiz, ze chlorella v tom pripade sluzi na absorpciu pouvolnovanych (vdaka medvediemu vesnaku a koriandru) tazkych kovov v hrubom creve.... Ale to rovnako, alebo este lepsie zvladnu kavove klystiry v kombinacii s urinovymi (a mozno este nejakymi)......

Určitě by se tento postup jako alternativa používat dal, kafe toho vytahá z těla opravdu dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Martt píše:
Zdravím,

tak zrovna pročítám toto vlákno a napadlo mě, jestli nemůže těžké kovy z těla odstraňovat také Godzilla. Zrovna jsem si jí vyrobil pro 1. stupěň parazitální očisty (spolu s CDS a MMS2) a také funguje na principu 2 elektrod a stejnosměrného proudu akorát místo ponoření nohou do vody se přikládají celulózové houby namočené v roztoku různých solí na různá místa na těle kromě hlavy a ne přes srdce.
Provoz Godzilly je také o dost levnější než detoxikační vanička a ani její výroba moc nestojí. Možná by se to někomu mohlo hodit.

Přeji všem pěkný den.

Godzila asi také vytahá z tkání mnoho svinstva, čili bych řekl, že ano.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz