Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 12:49 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ocista organismu po zanechani koureni
PříspěvekNapsal: stř čer 02, 2010 5:29 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Muj kamarad prestal vloni v zari kourit.V lednu letosniho roku nahle bez zmeny stravy ci jejiho mnozstvi pribral behem 1 mesice 30kg, a to vse temer a jen v oblasti bricha.
Na to,ze je chlap jak hora a i se hybe,moc neji ,nehubne. Vsechno nasvedcuje tomu,ze se jeho telo "seklo".
Je schopen jist zdrave vramci bezne normy. Cim optimalne rozhybat organismus k cinnosti? Nejakou predstavu uz mam,co bych mu poradila,ale treba tu nalezneme jeste dalsi inspiraci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 02, 2010 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Muj kamarad prestal vloni v zari kourit.V lednu letosniho roku nahle bez zmeny stravy ci jejiho mnozstvi pribral behem 1 mesice 30kg, a to vse temer a jen v oblasti bricha.
Na to,ze je chlap jak hora a i se hybe,moc neji ,nehubne. Vsechno nasvedcuje tomu,ze se jeho telo "seklo".
Je schopen jist zdrave vramci bezne normy. Cim optimalne rozhybat organismus k cinnosti? Nejakou predstavu uz mam,co bych mu poradila,ale treba tu nalezneme jeste dalsi inspiraci.

Berte to tak, že kouření organizmus prakticky zbavuje některých kyselých odpadů a po jeho ukončení se začnou tyto odpady paradoxně hromadit v těle. Netvrdím, že kouření je zdravé, ale kuřák prakticky stále vychrchlává odpadní kyselé produkty, což se bez kouření neděje a ti lidé pak velice rychle a většinou i velice vážně onemocní, protože se normální cestou čistit nedovedou, na to si tělo bohužel odvyklo. Celý problém plyne z překyseleného střeva, které je propojeno s plícemi a pokud to kouřením nejde přes plíce, tak se odpad musí štosovat v těle. Nejvhodnější je pravidelná očista střeva a vhodná strava zajišťující pravidelnou a kvalitní defekaci, se současným sledováním stavu pH vlastního těla. Čisté střevo a správné pH vrátí váhu do původních hodnot z cca 18 let, přičemž pravděpodobnost zdravotních komplikací se sníží prakticky k nule.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 5:30 pm 
Offline

Registrován: sob lis 20, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, přítel přestal asi před 3 měsíci taky kouřit, poslední 2 týdny mu začaly úplně strašně padat
vlasy, taky se mu na celých zádech, krku a obličeji a ve vlasech dělají bolestivé vřídky. Může to mít
také spojitost s nekouřením? Díky Petra


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 6:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
petruna píše:
Dobrý den, přítel přestal asi před 3 měsíci taky kouřit, poslední 2 týdny mu začaly úplně strašně padat
vlasy, taky se mu na celých zádech, krku a obličeji a ve vlasech dělají bolestivé vřídky. Může to mít
také spojitost s nekouřením? Díky Petra

Teoreticky může, protože pokud kouří, tak chrchlá a ty kyselé sajrajty z plic prostě vychrchlá, což paradoxně kuřáky chrání proti rakovině plic. Je docela zajímavé, že na ni stoupla úmrtnost ve všech státech, kde se povedlo omezit kouření. Tím nechci tvrdit, že kouření je zdravé a já, že ho doporučuji, to určitě ne, ale pokud střevo neodvede toxiny z těla, tak jdou do jater a pak do plic a z toho je ten rak plic. Není tedy z kouření, ale ze zaneřáděného střeva, čili musí začít čistit výfuk, nebo bude v průseru. Všechno je o kyselinách a pokud je nevychrchlá, tak začínají škodit, čili čistit, čistit a zase čistit, navíc remineralizovat, pokud možno komplexně, hlavně křemík.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 8:24 am 
Offline

Registrován: sob čer 11, 2011 8:06 am
Příspěvky: 2
Dobrý den v jednom příspěvku píšete "protože pokud kouří, tak chrchlá a ty kyselé sajrajty z plic prostě vychrchlá, což paradoxně kuřáky chrání proti rakovině plic"

Já jsem kouřil 25 let (10 denně) a nyní už měsíc odolávám,ale nikdy jsem nekašlal,což bych teoreticky podle toho příspěvku mohl brát tak,že to je špatně? Mohu si to vysvětlit,tak že mé plíce ty kyselé sajrajty nedokázalo vyloučit vychrchláním? Ale jinač žádné zdravotní problémy nemám,snad jen že mě svědí hlava,ale to řeším úspěšně šamponém na lupy.Je tedy možnost,že i dlouholetý kuřák může mít plíce relativně v pohodě a nezanešené a tím nemusí chrchlat? Nějak mě ten příspěvek zmátl.Měl jsem totiž pocit že jsem přestal kouřit v době když nemám žádně zdravotní problémy tím jsem získal určitou výhodu.Předem děkuji za váš názor na možná zmatenou otázku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mrblackwell píše:
Dobrý den v jednom příspěvku píšete "protože pokud kouří, tak chrchlá a ty kyselé sajrajty z plic prostě vychrchlá, což paradoxně kuřáky chrání proti rakovině plic"

Já jsem kouřil 25 let (10 denně) a nyní už měsíc odolávám,ale nikdy jsem nekašlal,což bych teoreticky podle toho příspěvku mohl brát tak,že to je špatně? Mohu si to vysvětlit,tak že mé plíce ty kyselé sajrajty nedokázalo vyloučit vychrchláním? Ale jinač žádné zdravotní problémy nemám,snad jen že mě svědí hlava,ale to řeším úspěšně šamponém na lupy.Je tedy možnost,že i dlouholetý kuřák může mít plíce relativně v pohodě a nezanešené a tím nemusí chrchlat? Nějak mě ten příspěvek zmátl.Měl jsem totiž pocit že jsem přestal kouřit v době když nemám žádně zdravotní problémy tím jsem získal určitou výhodu.Předem děkuji za váš názor na možná zmatenou otázku.

Nechrchlat je asi opravdu špatně a chrchlání velice účinně chrání proti velkému množství sajrajtů, třeba i radioaktivních částic, které poletují vzduchem. Nevím zda jste kyseliny dokázal vyloučit jinak, ale lupy na hlavě budou projevem nějaké kvasinky, nebo plísně, čili to na perfektní stav určitě nevypadá. Plíce nemusíte mít v nepořádku, tady se spíše jedná o toxiny ze střeva. Přestat kouřit je výhoda určitě i když třeba jen finanční, ale pokud se naládujete betakarotenom, odkyselíte střevo a nemáte v sobě záření, není důvod k panice.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 5:59 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
Nechrchlat je asi opravdu špatně a chrchlání velice účinně chrání proti velkému množství sajrajtů, třeba i radioaktivních částic, které poletují vzduchem.

O tomto radioaktívno prachu, ktorý tu poletuje som čital už viacej článkov. Naši vedci dokonca robili pokusy na myšiach, kedy im do pľúc vložili radioaktívnu časticu. Každá myš pri vložení tejto radioaktívnej častice dostala rakovinu pľúc. Úspešnosť vyvolania rakoviny týmto spôsobom bola teda 100%.
Existuje spôsob, ako by to mohol normálny človek nefajčiar prežiť keď takúto radioaktívnu časticu vdýchne?
Jedna citácia z článku http://memnon.lws.sk/node/12?page=6
Citace:
Mnoho ľudí chce presne vedieť, čo vlastne myši - fajčiarky zachránilo pred smrtiacimi rádioaktívnymi časticami, a ešte viac sa pýta ako je možné, že dnes podľa reálnych čísel na rakovinu pľúc zomiera oveľa viac nefajčiarov ako fajčiarov. Asi najbližšie k pravde je profesor Sterling zo Simon Fraser University v Kanade, ktorý sa vo svojich výskumných správach prikláňa k úsudku, že fajčenie podnecuje v pľúcach tvorbu tenkej vrstvy hlienu, "ktorá utvára ochrannú vrstvu, brániace ľubovoľným rakovinotvorným časticiam vo vstupe do pľúcneho tkaniva. "Toto má zrejme najbližšie k pravde a navyše aj dokonalý vedecký zmysel. Rádioaktívne častice vdýchnuté fajčiarom ihneď chytí vrstvička hlienu, a potom sú vypudené z tela predtým, než môžu prestúpiť do pľúcneho tkaniva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
O tomto radioaktívno prachu, ktorý tu poletuje som čital už viacej článkov. Naši vedci dokonca robili pokusy na myšiach, kedy im do pľúc vložili radioaktívnu časticu. Každá myš pri vložení tejto radioaktívnej častice dostala rakovinu pľúc. Úspešnosť vyvolania rakoviny týmto spôsobom bola teda 100%.
Existuje spôsob, ako by to mohol normálny človek nefajčiar prežiť keď takúto radioaktívnu časticu vdýchne?
Jedna citácia z článku http://memnon.lws.sk/node/12?page=6
Citace:
Mnoho ľudí chce presne vedieť, čo vlastne myši - fajčiarky zachránilo pred smrtiacimi rádioaktívnymi časticami, a ešte viac sa pýta ako je možné, že dnes podľa reálnych čísel na rakovinu pľúc zomiera oveľa viac nefajčiarov ako fajčiarov. Asi najbližšie k pravde je profesor Sterling zo Simon Fraser University v Kanade, ktorý sa vo svojich výskumných správach prikláňa k úsudku, že fajčenie podnecuje v pľúcach tvorbu tenkej vrstvy hlienu, "ktorá utvára ochrannú vrstvu, brániace ľubovoľným rakovinotvorným časticiam vo vstupe do pľúcneho tkaniva. "Toto má zrejme najbližšie k pravde a navyše aj dokonalý vedecký zmysel. Rádioaktívne častice vdýchnuté fajčiarom ihneď chytí vrstvička hlienu, a potom sú vypudené z tela predtým, než môžu prestúpiť do pľúcneho tkaniva.

No vidíte, píše se to i jinde, tak nejsem sám, kdo tvrdí, že kouření je vlastně radoprotektivní činnost a to jsem zapřisáhlý nekuřák.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 9:18 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
A čo sa teda dá teoreticky robiť, keď človek tú radioaktívnu časticu vdýchne a dostane rakovinu pľúc? Myslím, že to už potom nebude o čistom tele a správnom pH....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 7:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
A čo sa teda dá teoreticky robiť, keď človek tú radioaktívnu časticu vdýchne a dostane rakovinu pľúc? Myslím, že to už potom nebude o čistom tele a správnom pH....

Tak chrchlání si můžete pravidelně vyvolávat i třeba inhalací koloidního stříbra, což problém také řeší a plíce velice dobře čistí, nebo inhalací jiných látek, třeba i MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 6:53 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Tak teraz mi to dáva zmysel, keď ste písal, že niekedy pred tým, ako si vypláchnete ústa MMS tak sa pri aktivácií toho trochu nadýchnete, keby náhodou niečo bolo v pľúcach. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 10:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Tak teraz mi to dáva zmysel, keď ste písal, že niekedy pred tým, ako si vypláchnete ústa MMS tak sa pri aktivácií toho trochu nadýchnete, keby náhodou niečo bolo v pľúcach. Ďakujem.

Vidíte, skládanka informací stále do sebe zapadá a je třeba sledovat každou maličkost, protože mnohdy právě zdánlivé banální hovadiny znamenají rozdíl mezi životem a smrtí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 6:27 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
tak z toho jsem jelen http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2010120007 \":D\" ještě začnu kouřit


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 8:15 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Když už jsem u tématu radioaktivity - je ještě něco jiného co může pomoci kromě vyrovnaného jódu a celkově očist organismu když člověk například musí podstupovat časté rentgeny?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2011 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
tak z toho jsem jelen http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2010120007 \":D\" ještě začnu kouřit

Tak není pochyb, že toho bordelu létá vzduchem opravdu mnoho a každý je tak potenciálně vystaven riziku, nicméně s tím se nyní asi nic nenadělá a je otázkou zda právě cigarety jsou to pravé na očištění od tohoto svinstva. Nicméně doutník to je něco jiného, tam už vidím přínos celkem jednoznačně a patrně by stačilo párkrát potáhnout a již celá věc bude fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz