Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Turpetine
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lu1234 píše:
Ma niekto skusenosti s turpentine,je to proti Candide a parazitom?
https://www.youtube.com/watch?v=Q2hQ9dRKpKA

Tak terpentýn je prostředek, který se dříve dosti používal pro různé zdravotní neduhy stejně jako petrolej a oboje fungovalo a funguje určitě stále dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turpetine
PříspěvekNapsal: pát srp 19, 2016 4:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
lu1234 píše:
Ma niekto skusenosti s turpentine,je to proti Candide a parazitom?
https://www.youtube.com/watch?v=Q2hQ9dRKpKA

Je docela dost zkusenosti na Curezone a dalsich alternativnich zahranicnich forech.

Ja budu pravdepodobne testovat brzo v kombinaci s Castor olejem tak uvidime.

Kazdopadne hlidat kvalitu kupovaneho Terpentynu - Nesmi to byt mineralni a musi to byt co nejkvalitnejsi Pine gum resin.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 18, 2017 2:06 pm 
Offline

Registrován: ned pro 28, 2014 1:45 pm
Příspěvky: 1
Bílý petrolej se dá už koupit i u nás pod názvem Todicamp \":)\" Je to čištěný bílý petrolej s výluhem s mladého zeleného ořešáku https://www.foxylife.cz/produkty/katego ... camp-1.htm
Další informace o petroleji http://www.lekarenskypetrolej.cz
Nejvíce informací seženete v knížce ruského léčitele G.P. Malachova Neobvyklé způsoby uzdravení a léčby nebo přikládám výtah z knihy
Příloha:
TODIKAMP - překlad článku.pdf [273.11 KiB]
1530 krát

Příloha:
TODIKAMP - překlad článku.pdf [273.11 KiB]
1530 krát

Příloha:
TODIKAMP - překlad článku.pdf [273.11 KiB]
1530 krát

Příloha:
TODIKAMP - překlad článku.pdf [273.11 KiB]
1530 krát


Přílohy:
Todicamp návod k použití + farmakologický účinek.pdf [56.42 KiB]
918 krát
článek.jpg
článek.jpg [ 148.36 KiB | Zobrazeno 21060 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 25, 2017 8:23 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ziadny zazrak to nebude, vid fotka toho pana... Takze plesatenie to neriesi, a ani krasu (koza, spomalene starnutie...)...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 1:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Ziadny zazrak to nebude, vid fotka toho pana... Takze plesatenie to neriesi, a ani krasu (koza, spomalene starnutie...)...

To asi nekomentuje nezaujatě, plešatění je většinou o hormonech a krása o mědi co to má společného s petrákem. Ten řeší hlavně malé šmejdy a tím zvedá celkově imunitu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 07, 2017 7:37 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
NOWOCAYN_2 píše:
topolovka píše:
Je to homeopatikum, procházím polská fora o léčbě petrolejem. Ten, kdo se pokouší v Polsku léčit petrolejem, používá většinou různě dočišťovaný petrolej na svícení.

A nie je petrolej sám o sebe "homeopatikum" ? Dávkovanie je pokiaľ viem v kvapkách...
Mimochodom, homeopatikum ako homeopatikum.......... Skutočné homeopatikum je vraj "cukrová gulička"........čiže placebo (vraj).... a keď nie,tak je to silne nariadená liečivá zložka. Potom čo b bol "petroleum D5" ???? .... Kvapka petroleja v deci vody by sa predávala v lekárni ??? Alebo kvapka petroleja v deci olivového oleja ?...Už to chcem vidieť... \":D\" \":D\" \":D\"
Čiže keď sa petroleum D5 predáva ako PETROLEJ, tak je to proste LEKÁRENSKÝ PETROLEJ s obsahom potroleja o takom množstve, ako ho má (dočisťovaný) petrolej na svietenie. Alebo ti to nedáva logiku ? ...

Díky za tip \":-)\"

Jinak petroleum D5 je směs ve které je 45% ethanolu. Viz složení zde: https://www.i-apteka.pl/product-pol-299 ... 100ml.html

Do normálního petroleje ke svícení se nic nepřidává, jen do leteckého petroleje pro zimní provoz se dávají věci proti zamrzání, případně do drahých speciálních petrolejů se cpou aditiva proti čazení. Mám docela chuť si celou věc vyzkoušet s normálním petrolejem, který se dá koupit v každé drogerii. Tak uvidíme, jak to půjde \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 07, 2017 9:13 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Tady jsem našla zajímavý článek: http://www.health-science-spirit.com/kero.htm
Alternativami k petroleji jsou technický benzin 100/140 (tj. destiluje se při teplotách 100-140 stupňů) a nebo varianta s terpentýnem, který má být ještě účinnější a který tajně používali američtí otroci několikrát do roka, aby přežili ve zdraví. Tak teď mám trochu dilema na téma co z toho použít. \":-)\"

Upraveno: nechci platit šílené peníze za ředěný petrolej a podobné blbiny nejasné kvality nebo přemrštěné ceny, takze jdu do terpentýnu \":-)\" https://www.olejenadrevo.cz/olejenadrev ... movy-0-9lt
Balzámový terpentýn je destilovaný vodní parou a neměl by být poznamenaný chemií, tak mi držte palce, dám potom vědět, jak jsem dopadla \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turpetine
PříspěvekNapsal: pát srp 11, 2017 10:33 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Tom Kořenek píše:
Je docela dost zkusenosti na Curezone a dalsich alternativnich zahranicnich forech.

Ja budu pravdepodobne testovat brzo v kombinaci s Castor olejem tak uvidime.

Kazdopadne hlidat kvalitu kupovaneho Terpentynu - Nesmi to byt mineralni a musi to byt co nejkvalitnejsi Pine gum resin.

Jak dopadlo testování?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 12, 2017 12:10 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Nejlevnější český petrolej, který jsem sehnala, je bez aditiv, ale má asi dost vysoký obsah aromatických uhlovodíků, které nejsou zrovna tím nejlepším, co může člověk požít :-/ Nebo si tím potřít kůži. Dostanou se do petroleje zcela přirozenou cestou při destilaci, takže nejde o aditiva.

Takže teď zkouším ten terpentýn.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Turpetine
PříspěvekNapsal: sob srp 26, 2017 10:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Je docela dost zkusenosti na Curezone a dalsich alternativnich zahranicnich forech.

Ja budu pravdepodobne testovat brzo v kombinaci s Castor olejem tak uvidime.

Kazdopadne hlidat kvalitu kupovaneho Terpentynu - Nesmi to byt mineralni a musi to byt co nejkvalitnejsi Pine gum resin.

Tak to určitě dejte vědět, zkušeností z praxe není nikdy dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 26, 2017 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Gamina píše:
Tady jsem našla zajímavý článek: http://www.health-science-spirit.com/kero.htm
Alternativami k petroleji jsou technický benzin 100/140 (tj. destiluje se při teplotách 100-140 stupňů) a nebo varianta s terpentýnem, který má být ještě účinnější a který tajně používali američtí otroci několikrát do roka, aby přežili ve zdraví. Tak teď mám trochu dilema na téma co z toho použít. \":-)\"

Upraveno: nechci platit šílené peníze za ředěný petrolej a podobné blbiny nejasné kvality nebo přemrštěné ceny, takze jdu do terpentýnu \":-)\" https://www.olejenadrevo.cz/olejenadrev ... movy-0-9lt
Balzámový terpentýn je destilovaný vodní parou a neměl by být poznamenaný chemií, tak mi držte palce, dám potom vědět, jak jsem dopadla \":-)\"

No nevím, na to bych si dával docela pozor, terpentýn se tuším dělá i chemicky tedy to podle mě nic vhodného nebude, tam bych opravdu používal pouze čistý přírodní produkt, což je extrakt z pryskyřic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 27, 2017 1:05 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Jarda píše:
No nevím, na to bych si dával docela pozor, terpentýn se tuším dělá i chemicky tedy to podle mě nic vhodného nebude, tam bych opravdu používal pouze čistý přírodní produkt, což je extrakt z pryskyřic.

Máte pravdu, proto jsem dávala odkaz na terpentýn vyrobený destilací z pryskyřice, ale asi to nebylo dost zdůrazněné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 27, 2017 2:12 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Terpentýn, přírodní ,s použitím lidstvu dostupných extrakčních procesů, jest běžným produktem stovky let, užívám ho hlavně při olejomalbě (a pomálu i ku úpravě nábytku). Ku ničemu jinému se nehodí, nedoporučuji.
Na foru o zdravé výživě či zdravém působu života to nemá co dělat (pokud nemalujete nebo nejste řemeslníci).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 29, 2017 1:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Gamina":1hcpw6ia]Nejlevnější český petrolej, který jsem sehnala, je bez aditiv, ale má asi dost vysoký obsah aromatických uhlovodíků, které nejsou zrovna tím nejlepším, co může člověk požít :-/ Nebo si tím potřít kůži. Dostanou se do petroleje zcela přirozenou cestou při destilaci, takže nejde o aditiva.
Takže teď zkouším ten terpentýn.[/quote:1hcpw6ia]
Vyhrabal jsem "par" odkazu na terpentyn. Nekde tam pisi i o petroleji. Petrolej jsem kdysi zkousel, jen jestli to jde. Mel jsem nejaky od nejake Ukrajinky, mel to byt lekarensky petrolej z Ukrajiny. Nekolikrat jsem si toho loknul. Bylo to hnusny, ale slo to prezit. Ale problem byl, ze to pak smrdelo po celym byte a manzelku to moc nenadchlo. Tak jsem radeji tyto pokusy ukoncil. \":D\"

Takze co jsem nasel k terpentynu:

[b:1hcpw6ia]Jonathan Chamberlain[/b:1hcpw6ia] nekde psal:
I was recently contacted by Thad Curtis of Tucson Arizon - who told me a story that made me look more seriously at Turpentine as a treatment for cancer. If anyone can add anything to this I'd be very interested. Mel tam odkaz na:
http://cancerfighter.wordpress.com/2010 ... nd-cancer/

A k tomu ještě [b:1hcpw6ia]par odkazu z earthclinic.com[/b:1hcpw6ia], vetsinou je třeba dojit az dolu ke konci stranky. Tady
https://www.earthclinic.com/remedies/tu ... osene.html
je popis na jake problemy a jak terpentyn pouzit a taky doporuceni, kde ho koupit.

A když se da na earthclinic hledani na turpentine, tak vyleze

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
client=firefox-b&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 29, 2017 8:54 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Pv33: Díky, to jsou dobré odkazy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz