Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 9:04 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Pán Jarda, kedy je vlastne dobré urobit si nadladvinkovú ocistu. Ak som sa správne docítala tak pri opakujúcich sa zápaloch a myslím si, ze pri celkovom vycerpaní organizmu. Kamarátku mi odviezli do nemocnice na neurológiu, úplne sa zrútila, zacalo to s nespavostou, nová práca rozvod...rozmyslala som ze snád by jej pomohli Mg a bécka a zrovnat nadladvinky. Nasadili jej antidepresivá tak neviem, za pár dní ju pustia domov. Co by ste poradili? Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Pán Jarda, kedy je vlastne dobré urobit si nadladvinkovú ocistu. Ak som sa správne docítala tak pri opakujúcich sa zápaloch a myslím si, ze pri celkovom vycerpaní organizmu. Kamarátku mi odviezli do nemocnice na neurológiu, úplne sa zrútila, zacalo to s nespavostou, nová práca rozvod...rozmyslala som ze snád by jej pomohli Mg a bécka a zrovnat nadladvinky. Nasadili jej antidepresivá tak neviem, za pár dní ju pustia domov. Co by ste poradili? Dakujem

Píšete to správně, ten postup je v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv říj 20, 2011 9:55 am 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Dobry den Jardo,

chtel bych se Vas zeptat na nasledujici otazky:

1. Je nutne udelat po 8 tydnech uzivani lekorice(2x denne) + B5 (1000mg) + B1(100mg) prestavku napr. 8 tydnu?
Pak bych rad kuru zopakoval. Tlak mi uzivani lekorice nijak nezvysuje.
2. V pripade, ze je vhodne udelat prestavku od lekorice, je mozne uzivat dlouhodobe napr. B5(250mg) + B1(50mg) ?
Mam pocit, ze se psychicky citim lepe kdyz tyto 2 vitaminy uzivam.

Musim rict, ze me tato kura uplne postavila na nohy. Byl jsem minuly rok v ukrutnem stresu (narocna prace, narozeni dvojcat a minimum spanku, onemocneni matky i manzelky). Dostavila se u me obrovska az chronicka unava a psychicky jsem se ocitl na dne.
Po provedeni hydrocolonu, ocisty jater, deparatizace, + horcik + kelp+ nadledvinky jsem opet plny sily. A to hlavne diky Vam.

Moc Vam dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den Jardo,

chtel bych se Vas zeptat na nasledujici otazky:

1. Je nutne udelat po 8 tydnech uzivani lekorice(2x denne) + B5 (1000mg) + B1(100mg) prestavku napr. 8 tydnu?
Pak bych rad kuru zopakoval. Tlak mi uzivani lekorice nijak nezvysuje.
2. V pripade, ze je vhodne udelat prestavku od lekorice, je mozne uzivat dlouhodobe napr. B5(250mg) + B1(50mg) ?
Mam pocit, ze se psychicky citim lepe kdyz tyto 2 vitaminy uzivam.

Musim rict, ze me tato kura uplne postavila na nohy. Byl jsem minuly rok v ukrutnem stresu (narocna prace, narozeni dvojcat a minimum spanku, onemocneni matky i manzelky). Dostavila se u me obrovska az chronicka unava a psychicky jsem se ocitl na dne.
Po provedeni hydrocolonu, ocisty jater, deparatizace, + horcik + kelp+ nadledvinky jsem opet plny sily. A to hlavne diky Vam.

Moc Vam dekuji.

Přestávku vidím jako nutnou, ale nemusí být stejně dlouhá, vhodná je alespoň polovina, až dvě třetiny té provedené kůry. Béčka se dají brát stále, nicméně zase teoreticky zhoršují deficit jiných béček a je tedy vhodné, při dlouhodobém podávání z preventivních důvodů, brát pokud možno veškerá béčka, nebo minimálně nějaký slušný B-komplex. Tak, vaše zpráva jenom znovu potvrzuje, že tyto jednoduché postupy fungují excelentně, ale lidé stále někam pospíchají a nejsou ochotni věřit tomu, že spěchají jenom do hrobu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 9:08 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
Pane Jardo mohl by jste mi prosím poradit jak na nadledvinky a šťitnou žlázu chtěl bych obnovit jejich plnou funkci vim že by se měl užívat hořčík, jód a selen. Z jakých zdrojů je nejlepší získávat hořčík, jód a selen? Chválim za krásné ztránky které jsou takovou studnicí nekomerčních a velice zajimavých informací!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 11:41 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Honzek píše:
Pane Jardo mohl by jste mi prosím poradit jak na nadledvinky a šťitnou žlázu chtěl bych obnovit jejich plnou funkci vim že by se měl užívat hořčík, jód a selen. Z jakých zdrojů je nejlepší získávat hořčík, jód a selen? Chválim za krásné ztránky které jsou takovou studnicí nekomerčních a velice zajimavých informací!!!!!!!!!!

Vsechno se tady na foru doctes-nadlevinky-precti primo toto vlakno a stitna zlaza ma take sve vlakno-navic je nutne vedet jesli mas hypo nebo hyperfunkci ,
horcik - v sekci inzerce/nabidka od Jardy koupis chlorid horecnaty, na jod lugoluv roztok(najdes tamtez) a na selen nejlepe dostupny/vyhovujici asi Selenium od swanson

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 10:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
Pane Jardo mohl by jste mi prosím poradit jak na nadledvinky a šťitnou žlázu chtěl bych obnovit jejich plnou funkci vim že by se měl užívat hořčík, jód a selen. Z jakých zdrojů je nejlepší získávat hořčík, jód a selen? Chválim za krásné ztránky které jsou takovou studnicí nekomerčních a velice zajimavých informací!!!!!!!!!!

Vše na co se ptáte se zde již probíralo, jak správně píše člen 6ma, budete tedy muset použít vyhledávání a nastudovat si příslušná vlákna. Uvedené minerály se dají získávat jak z potravy, což bych viděl jako vhodný udržovací postup a je to možné třeba ve šťávách a ořechovém mléku, což si také dohledáte a jod z mořských řas, to jsem zde také popisoval. Jinak léčebné dávky uvedených minerálů dodá chlorid hořečnatý, lugolův roztok a L-selenomethionin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 5:56 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Měl bych dotaz kdy můžu využít štávu z břízy? stačí už na jaře nebo musim čekat až strom dostane sílu takže v létě? a dala by se tato voda i pít? videl jsem prodavat tuto šťávu takže si myslim, že by to šlo, určitě to má v sobe hodně mineralnich látek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Měl bych dotaz kdy můžu využít štávu z břízy? stačí už na jaře nebo musim čekat až strom dostane sílu takže v létě? a dala by se tato voda i pít? videl jsem prodavat tuto šťávu takže si myslim, že by to šlo, určitě to má v sobe hodně mineralnich látek.

Březová voda se získává jenom na jaře, jinak to patrně nejde, ale s jistotou to nevím, to vyzkoušené nemám. Nicméně někde se to tu již možná rozebíralo, tak to trochu prohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 10:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
poradi mi niekto,kolko sl.drievka a b1+b5 by sa malo davat detom ? Syn ma 5r , 16kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 13, 2012 10:59 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
Problém s nadobličkami v anglicky písaných zdrojoch nazývajú "adrenal fatigue" (v preklade nadobličková únava). Našiel som 3 testy, pomocou ktorých je možné zistiť problém s nadobličkami:
1. Test krvného tlaku - Odmerajte si tlak v sede. Následne sa zrazu postavte a znovu si zmerajte tlak. Váš systolický (horný) tlak by sa mal zvýšiť o 8 až 10 mm. Ak klesol, tak pravdepodobne máte nadobličkovú únavu. Test je dobré vvyskúšať ráno a večer.
2. Skúška roztiahnutia zreničky - V tmavej miestnosti sa pozrite do zrkadla a zasvieťte zboku lampou do jedného oka. Zrenička by sa mala stiahnuť. Ak po 30 sekundách sa nestiahne alebo v horšom prípade sa rozšíri, tak veľmi pravdepodobne máte nadobličkovú únavu. (viď. video http://www.youtube.com/watch?v=OAkftY6BZS0)
3. Bolesť pri zatlačení na nadobličky (sú umiestnené nad obličkami).

Odporúčania na obnovu funkcie nadobličiek sa viacmenej zhodujú s tými od pána Jardu - vitamíny skupiny B, C, E, horčík, vápnik, sladké drievko, ...

zdroje:
http://detox.uforum.sk/topic/223/scarle ... h-podpore/
http://www.naturalnews.com/019339.html
http://www.stopthethyroidmadness.com/adrenal-info/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
poradi mi niekto,kolko sl.drievka a b1+b5 by sa malo davat detom ? Syn ma 5r , 16kg

Vždy se dá dávka odvodit podle váhy dítěte a je třeba tedy výslednou dávku přepočítávat z dospělého při váze cca 60-80 kg, dle robustnosti dítěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Bohuš píše:
Problém s nadobličkami v anglicky písaných zdrojoch nazývajú "adrenal fatigue" (v preklade nadobličková únava). Našiel som 3 testy, pomocou ktorých je možné zistiť problém s nadobličkami:
1. Test krvného tlaku - Odmerajte si tlak v sede. Následne sa zrazu postavte a znovu si zmerajte tlak. Váš systolický (horný) tlak by sa mal zvýšiť o 8 až 10 mm. Ak klesol, tak pravdepodobne máte nadobličkovú únavu. Test je dobré vvyskúšať ráno a večer.
2. Skúška roztiahnutia zreničky - V tmavej miestnosti sa pozrite do zrkadla a zasvieťte zboku lampou do jedného oka. Zrenička by sa mala stiahnuť. Ak po 30 sekundách sa nestiahne alebo v horšom prípade sa rozšíri, tak veľmi pravdepodobne máte nadobličkovú únavu. (viď. video http://www.youtube.com/watch?v=OAkftY6BZS0)
3. Bolesť pri zatlačení na nadobličky (sú umiestnené nad obličkami).

Odporúčania na obnovu funkcie nadobličiek sa viacmenej zhodujú s tými od pána Jardu - vitamíny skupiny B, C, E, horčík, vápnik, sladké drievko, ...

zdroje:
http://detox.uforum.sk/topic/223/scarle ... h-podpore/
http://www.naturalnews.com/019339.html
http://www.stopthethyroidmadness.com/adrenal-info/

To jsem rád, že zde lidem nekážu bludy a jde o velice zajímavé informace, třeba ty testy jsou pro mě novinkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 9:50 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2012 11:14 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Vždy se dá dávka odvodit podle váhy dítěte a je třeba tedy výslednou dávku přepočítávat z dospělého při váze cca 60-80 kg, dle robustnosti dítěte.

ja viem,ze to tu niekde vo vlaknach bolo ( asi) ale kde najdem teda odporučane davky pre dospeleho ? aby som to mohla vypocitat. mam sa drzat odp.davok trebars podla oficialnych tABULIEK ? (ked viem,te tie odporučane davky su zalostne nizke, co už plati pri cecku,ci decko - určite to bude aj s beckami ) Lekoricu mam, len fakt neviem kolko toho tavat 5 ročnemu a do čoho , urobit caj,či do jedla ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
tiriel píše:
ja viem,ze to tu niekde vo vlaknach bolo ( asi) ale kde najdem teda odporučane davky pre dospeleho ? aby som to mohla vypocitat. mam sa drzat odp.davok trebars podla oficialnych tABULIEK ? (ked viem,te tie odporučane davky su zalostne nizke, co už plati pri cecku,ci decko - určite to bude aj s beckami ) Lekoricu mam, len fakt neviem kolko toho tavat 5 ročnemu a do čoho , urobit caj,či do jedla ?

Na dospělého dvakrát, až třikrát denně kávová lžička lékořice a k tomu za den 1000 mg B5 a 100 mg B1. Užívá se maximálně 8 týdnů a pak musí být pauza, jinak to dost škodí ledvinám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz