Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 12:30 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jana500 píše:
Bohužel se lékořice nehodí pro každého, protože zbržďuje krevní proudění a to nelze při křečových žilách, poznalo se to na bolestech nohou, Jana500

Na tie zily vyskusaj brat par mesiacov serapeptazu, silne zmesi enzymov ako pancreatin z iherbu z gastrorezistentnych tabletach, ci tie rastlinne, co obsahuju aj ine enzymi (ako napr. Digest Platinum) a este lecitin.
Vsetky tieto veci rozpustaju v tele zrazeniny, cysty, miernia zapaly, rozpustaju aj tukove usadeniny v zilach, cim sa zvysuje prietok krvi aj prekrvenie.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 9:24 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Jana500 píše:
Bohužel se lékořice nehodí pro každého, protože zbržďuje krevní proudění a to nelze při křečových žilách, poznalo se to na bolestech nohou, Jana500

Já jsem musel lékořici po dvou týdnech nadledvinkové kůry vypustit pro silné bolesti hlavy. Bral jsem 3xdenně čajovou lžičku. Bolest hlavy ihned po vysazení přestala. Dám si týden pauzu a zkusím menší dávku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 5:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Maly vylepsovak ku sladkemu drievku. Netreba to mlet, ja si to dam do ust a rozzuvam to.
Chut nic moc, niekedy dost nahorkla, niekedy trochu nasladla, podla toho, ale drievka sa mi ujdu,
ale zuvat to je to dost dobre na zuby, a odpada problem zuvaciek plnych vseliakych skodlivych latok.
Ja to zuvam tak 2 hodiny, vznikne z toho taka mala guca, do ktorej sa da kusat aj 2 hodiny, kym sa to uplne rozplynie v ustach, a uz po par dnoch mam citelne silnejsie zuby.
Co viem, tak kedysi rozne primitivne kmene zuvali rozne korienky, a z toho mali take zdrave zuby.
Tak mozem len potvrdit, ze zuvanie tohto drievka mi robi dost dobre na zuby.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Dobrý večer, už jsem trochu zoufalá, co se nadledvinek týče. Přes den mám teplotu 36,7 a více, ale v noci mi vždy klesne k 36,1. Ne a ne jí zvednout. Beru B1,5, lékořici, adrenal cortex, hořčík, nervy nemám. Nevíte čím by to mohlo být?

To může dělat štítná žláza, podívejte se na jód a selen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Maly vylepsovak ku sladkemu drievku. Netreba to mlet, ja si to dam do ust a rozzuvam to.
Chut nic moc, niekedy dost nahorkla, niekedy trochu nasladla, podla toho, ale drievka sa mi ujdu,
ale zuvat to je to dost dobre na zuby, a odpada problem zuvaciek plnych vseliakych skodlivych latok.
Ja to zuvam tak 2 hodiny, vznikne z toho taka mala guca, do ktorej sa da kusat aj 2 hodiny, kym sa to uplne rozplynie v ustach, a uz po par dnoch mam citelne silnejsie zuby.
Co viem, tak kedysi rozne primitivne kmene zuvali rozne korienky, a z toho mali take zdrave zuby.
Tak mozem len potvrdit, ze zuvanie tohto drievka mi robi dost dobre na zuby.

Zajímavý poznatek, u lékořice bych tento výsledek moc nečekal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte lis 26, 2013 3:59 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 01, 2013 8:09 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den,
má stejný účinek jako rozemletá lékořice i čaj z lékořice?
Docela se mi příčí požívat netepelně zpracovaný kořen z důvodu strachu z požití vajíček parazitů apod. Při očištění např. škrabkou na mrkev vzniká zbytečný odpad.
Děkuji
A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 9:19 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý deň je možné užívať lékoricu a ashwagandu v jeden deň a kombinovať lékoricu s macou v jedle? Díki.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 10:07 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Jarda píše:
panka píše:
Dobrý večer, už jsem trochu zoufalá, co se nadledvinek týče. Přes den mám teplotu 36,7 a více, ale v noci mi vždy klesne k 36,1. Ne a ne jí zvednout. Beru B1,5, lékořici, adrenal cortex, hořčík, nervy nemám. Nevíte čím by to mohlo být?

To může dělat štítná žláza, podívejte se na jód a selen.

Jej co bych za to dala.Ja mam beznou teplotu tela kolem 35st., nekdy vic, nekdy min....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon pro 16, 2013 9:30 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Neustale se tu resi jen teplota, ale ma tu někdo co se tyce nadledvinek nebo stitne zlazy i jiné příznaky? Ja mam znacne snizenou funkci stitne zlazy (ne podle skvrny, ale delam si pravidelne krevni testy free T3 mam ninimum..) a krome nizke teploty mam prakticky všechny příznaky snizene funkce od deprese, absence chuti delat cokoliv... Az po suchou kuzi, vlasy, nateklou tvar a vycka, spatne traveni atd... 4 roky beru posrane prasky (synteticke T4) a citim se furt stejne. Nemá teda cenu to vůbec brat., Poslední mesic jsem snizil davkovani ze 100mcg na 50mcg a dnes uz vysadil uplne. Postupne jsem zvysoval kelp az pres 1mg a dnes zacinam s lugolem a horcikem(kterého si myslim mam znacny deficit). Nebude to rychle, ale i presto jestli se mi povede to dat za pul roku, rok do poradku tak budu ten nejstastnejsi clovek na svete a budu jedinej 27letej kluk siroko daleko co si takhle vazi toho ze je zdravej a bude se chovat tak aby si to zdravi udrzel... Takhle uz to fakt dal nejde, plouzit tim životem jako duch. \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Aleš K. píše:
Dobrý den,
má stejný účinek jako rozemletá lékořice i čaj z lékořice?
Docela se mi příčí požívat netepelně zpracovaný kořen z důvodu strachu z požití vajíček parazitů apod. Při očištění např. škrabkou na mrkev vzniká zbytečný odpad.
Děkuji
A.

Ano, funguje stejně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Dobrý deň je možné užívať lékoricu a ashwagandu v jeden deň a kombinovať lékoricu s macou v jedle? Díki.

Já v tom nevidím problém, pokud vás to nebude moc aktivovat, to by bylo špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Jej co bych za to dala.Ja mam beznou teplotu tela kolem 35st., nekdy vic, nekdy min....

To je hodně málo, určitě by bylo potřeba štítnou žlázu trochu zrychlit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Neustale se tu resi jen teplota, ale ma tu někdo co se tyce nadledvinek nebo stitne zlazy i jiné příznaky? Ja mam znacne snizenou funkci stitne zlazy (ne podle skvrny, ale delam si pravidelne krevni testy free T3 mam ninimum..) a krome nizke teploty mam prakticky všechny příznaky snizene funkce od deprese, absence chuti delat cokoliv... Az po suchou kuzi, vlasy, nateklou tvar a vycka, spatne traveni atd... 4 roky beru posrane prasky (synteticke T4) a citim se furt stejne. Nemá teda cenu to vůbec brat., Poslední mesic jsem snizil davkovani ze 100mcg na 50mcg a dnes uz vysadil uplne. Postupne jsem zvysoval kelp az pres 1mg a dnes zacinam s lugolem a horcikem(kterého si myslim mam znacny deficit). Nebude to rychle, ale i presto jestli se mi povede to dat za pul roku, rok do poradku tak budu ten nejstastnejsi clovek na svete a budu jedinej 27letej kluk siroko daleko co si takhle vazi toho ze je zdravej a bude se chovat tak aby si to zdravi udrzel... Takhle uz to fakt dal nejde, plouzit tim životem jako duch. \":|\"

Pokud pojedete citlivě, neměl by být problém ji zrychlit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát dub 11, 2014 1:16 pm 
Offline

Registrován: pon srp 26, 2013 8:43 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, našla jsem tenhle produkt na českém trhu
http://www.aknevitamin.cz/
je to B5 500mg v tabletě. Nevím zatím jak kvalitní je, užívám teprve 3 den.Ale měl nejmíň pridaných chemikálií i z těch dostupných v zahraničí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
olinocka23 píše:
Dobrý den, našla jsem tenhle produkt na českém trhu
http://www.aknevitamin.cz/
je to B5 500mg v tabletě. Nevím zatím jak kvalitní je, užívám teprve 3 den.Ale měl nejmíň pridaných chemikálií i z těch dostupných v zahraničí.

Ten plně vyhovuje, myslím, že se zde již ten odkaz dříve objevil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz