Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 1:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Paráda, díky za tip na polovařený vejce.\":)\" Když bych ho hodil do vody a na chvilku na hniličko, to by vyšlo stejně ne? Co vlastně na vařeným vejci zahleňuje, bílek nebo žloutek? Maca kořen i ashwagandhu mají na swansonu, tak hned obojí vyzkoušim. Jinak si myslim, že o bílkoviny v našich krajích nikdo jentak nemůže mít nouzi, ani vegetarián. Stačí třeba pravidelně konzumovat kefír, ořechy, (mandle já miluju z ořechů nejvíc) a podobně, to dodá bílkovin až až..

A co řikáte na tohle: http://www.swanson.cz/vytazek-hovezi-na ... 0pcs-350mg

Zahleňuje vždy bílek, některé prameny doporučují třeba omelety ze žloutků a bílky nekonzumovat. Uvedené byliny jsou výborné a zmíněný přípravek z hovězích nadledvinek také, můžete vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 1:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli někdo neví, co mi může chybět, když mě honěj neustálý chutě na jídlo? Je jedno jestli sladký nebo jakýkoli, ale prostě se najim a furt bych něco uzobával, oříšky, semínka, cokoliv, hlavně, když je co žvejkat, snažim se tomu odolávat, ale poslední dobou je to dost nesnesitelný.. \":(\"

Tak ani ne chybět, jako přebývat, většinou to dělá rozbujelá kvasinka, udělejte si plivací test a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 5:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Jarda píše:
Tak ani ne chybět, jako přebývat, většinou to dělá rozbujelá kvasinka, udělejte si plivací test a uvidíte.

Plivaci test si delam prubezne, vzdycky se tam nejaka ta slaba nitka natahne az na dno,ale nic drastickyho, kazdopadne na tom budu dal pracovat a hlavne na sebeovladani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 7:13 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Majsa píše:
Plivaci test si delam prubezne, vzdycky se tam nejaka ta slaba nitka natahne az na dno,ale nic drastickyho, kazdopadne na tom budu dal pracovat a hlavne na sebeovladani.

na ty chute co zpusbouje kvasinka docela dost rychle pomuze dat si 10-20kapek 3,5%HCl a k tomu 10-20kapek lugola se selenem, samozrejme to nejde delat denne, zvlast pokud si clovek uz predtim jod srovnal,ale kdyz uz to nejde vydrzet ,tak tohle zabere stejne rychle jako kdyz clovek neco sezere a hlavne to kvasinku likviduje,takze to ma hned dve vyhody \":)\"

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 8:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
6ma píše:
na ty chute co zpusbouje kvasinka docela dost rychle pomuze dat si 10-20kapek 3,5%HCl a k tomu 10-20kapek lugola se selenem, samozrejme to nejde delat denne, zvlast pokud si clovek uz predtim jod srovnal,ale kdyz uz to nejde vydrzet ,tak tohle zabere stejne rychle jako kdyz clovek neco sezere a hlavne to kvasinku likviduje,takze to ma hned dve vyhody \":)\"

To vyzkoušim. Taky jsem si včera vyzkoušel, že pomáhá, když má člověk nabitej program, tolik na to jídlo nemyslí a uzobávání je v klidu. Ještě to jídlo nemít na očích a je co cajk \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 9:36 am 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 11:12 pm
Příspěvky: 9
6ma píše:
na ty chute co zpusbouje kvasinka docela dost rychle pomuze dat si 10-20kapek 3,5%HCl a k tomu 10-20kapek lugola se selenem, samozrejme to nejde delat denne, zvlast pokud si clovek uz predtim jod srovnal,ale kdyz uz to nejde vydrzet ,tak tohle zabere stejne rychle jako kdyz clovek neco sezere a hlavne to kvasinku likviduje,takze to ma hned dve vyhody \":)\"

Mě osobně pomáhá vypít trochu jablečného octa s vodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 6:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Ještě když naťuknu ty chutě, i když to do tohohle tématu nepatří, jen jsem chtěl říct, že jsem nasadil včera 10 a dneska 15 kapek MMS rozdělených do 5ti dávek, kolem jídla dával svědomitě HCl párkrát i s lugolem, 2x denně maté a včera dneska kefír a chutě luxusně ustoupily. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 11:59 am
Příspěvky: 32
Pane Jardo chtěl bych se zeptat jestli je možné, aby nadledvinky bolely nebo jen jestli se jejich rozhození projevuje jen pocitově. Musím říct, že je mám asi slušně rozhozené prostě se mi stává, že z ničeho nic bez žádné zjevné přičiny se hrozně vynervuji a vystresuji i když k tomu nemám důvod. CHtěl bych na to užívat tu lékořici. Mám ale pocit, že to v zádech vzadu mě bolí ledviny. Myslíte, že je to vhodné se pustit do té lékořice nebo to dráždí ty ledviny až po těch 8 týdnech? Nechtěl bych těm ledvinám nějak nandat tou lékořicí.

Děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 6:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
To vyzkoušim. Taky jsem si včera vyzkoušel, že pomáhá, když má člověk nabitej program, tolik na to jídlo nemyslí a uzobávání je v klidu. Ještě to jídlo nemít na očích a je co cajk \":D\"

Psychika je pochopitelně velice důležitá a určitě se na kvasinkové problematice projevuje velkým dílem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 6:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
HAKmet píše:
Pane Jardo chtěl bych se zeptat jestli je možné, aby nadledvinky bolely nebo jen jestli se jejich rozhození projevuje jen pocitově. Musím říct, že je mám asi slušně rozhozené prostě se mi stává, že z ničeho nic bez žádné zjevné přičiny se hrozně vynervuji a vystresuji i když k tomu nemám důvod. CHtěl bych na to užívat tu lékořici. Mám ale pocit, že to v zádech vzadu mě bolí ledviny. Myslíte, že je to vhodné se pustit do té lékořice nebo to dráždí ty ledviny až po těch 8 týdnech? Nechtěl bych těm ledvinám nějak nandat tou lékořicí.

Děkuji za radu

Nadledvinky patrně ne, takovou informaci jsem zatím nezaznamenal, ale ledviny bolet určitě mohou. Lékořice je zatěžuje každopádně a hodně, nicméně pokud vám nepoletí tlak někam do nebes, nebo nemáte otoky, třeba na nohách, není v tom většinou problém, ale jinak ihned vysadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 10:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
HAKmet píše:
Pane Jardo chtěl bych se zeptat jestli je možné, aby nadledvinky bolely nebo jen jestli se jejich rozhození projevuje jen pocitově. Musím říct, že je mám asi slušně rozhozené prostě se mi stává, že z ničeho nic bez žádné zjevné přičiny se hrozně vynervuji a vystresuji i když k tomu nemám důvod. CHtěl bych na to užívat tu lékořici. Mám ale pocit, že to v zádech vzadu mě bolí ledviny. Myslíte, že je to vhodné se pustit do té lékořice nebo to dráždí ty ledviny až po těch 8 týdnech? Nechtěl bych těm ledvinám nějak nandat tou lékořicí.

Děkuji za radu

Ja nevím, ale myslim si, že nadledvinky můžou normálně bolet. Sám mám dost často návaly bolesti mezi pravou lopatkou a páteří a tam mám dojem nadledvinky právě jsou..

Aha, tak jsem to asi zlblnul: http://www.lightworker.cz/images/08-end ... -zlazy.jpg
Co mě teda může bolet v těchto místech?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2012 11:52 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Zdravím pana Jardu a ostatní členy fóra - mám dotaz - jak je možné jinak než lékořicí posílit/očistit nadlevinky? Mojí kamarádce právě lékořice velmi zvyšuje tlak a nadledvinky má evidentně oslabené. Navíc ledviny také.
Děkuji předem za Vaše názory a zkušenousti a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 9:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Ja nevím, ale myslim si, že nadledvinky můžou normálně bolet. Sám mám dost často návaly bolesti mezi pravou lopatkou a páteří a tam mám dojem nadledvinky právě jsou..

Aha, tak jsem to asi zlblnul: http://www.lightworker.cz/images/08-end ... -zlazy.jpg
Co mě teda může bolet v těchto místech?

To máte obdivuhodné znalosti o umístění orgánů v těle a pokud jde o uvedené místo, tam toho může být opravdu dost, nicméně většinou nejde o nic vážného, zpravidla nějaké namožené úpony, nebo utlačovaný nerv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Zdravím pana Jardu a ostatní členy fóra - mám dotaz - jak je možné jinak než lékořicí posílit/očistit nadlevinky? Mojí kamarádce právě lékořice velmi zvyšuje tlak a nadledvinky má evidentně oslabené. Navíc ledviny také.
Děkuji předem za Vaše názory a zkušenousti a přeji hezký den \":D\"

Najděte si pár stránek zpět příspěvek člena Nick34 a myslím, že tam je zmíněno spousta možností ze kterých si může vybrat i když ta lékořice je docela důležitá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 7:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Jarda píše:
To máte obdivuhodné znalosti o umístění orgánů v těle a pokud jde o uvedené místo, tam toho může být opravdu dost, nicméně většinou nejde o nic vážného, zpravidla nějaké namožené úpony, nebo utlačovaný nerv.

Už jsem si udělal jasno \":lol:\" Ale možná bych měl nějaké info, pro lidi se zimomřivostí. Můj problém budou nakonec zřejmě ledviny. Když si udělám melounovou očistu, je mi druhý den krásně a teplo, vyčistí se mi myšlení a všechno je hned jiný. Včera jsem je podpořil i 0,3l šťávou z červený řepy a řekl bych, že se to stále zlepšuje. Budu sledovat dál co se děje. \":roll:\"

Jinak nějaké info: http://www.e-stranka.cz/regenerace/2003/02/ledviny.htm

A ted mi to vlastne asi vsechno zacina zapadat do sebe.. Jelikoz jsem mel uz hodne dlouho oslabeny ledviny,tak ty po prechodu na zdravou stravu nedokazaly prijimat takove davky drasliku a z toho ta postupna vetsi vetsi zima. Pak se mi vlastne dostavilo brneni prstu na rukou z toho samyho duvodu,ve vysledkach z laborky zvyseny vapnik a bilkovina,taky oslabene nadledvinky atd..Snad jsem na to kapnul. Zacnu poradne rovnat ledviny melounovkama, ktery budu kompenzovat solankou z him.soli, aby to se mnou neseklo \":-D\" a cervenou repou a vsim co maj ledviny rady a uvidime co se bude dit..

jeste jedno info ohledne ledvin: http://www.nefrologie.eu/cgi-bin/main/r ... oci_ledvin


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz