Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2012 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Už jsem si udělal jasno \":lol:\" Ale možná bych měl nějaké info, pro lidi se zimomřivostí. Můj problém budou nakonec zřejmě ledviny. Když si udělám melounovou očistu, je mi druhý den krásně a teplo, vyčistí se mi myšlení a všechno je hned jiný. Včera jsem je podpořil i 0,3l šťávou z červený řepy a řekl bych, že se to stále zlepšuje. Budu sledovat dál co se děje. \":roll:\"

Jinak nějaké info: http://www.e-stranka.cz/regenerace/2003/02/ledviny.htm

A ted mi to vlastne asi vsechno zacina zapadat do sebe.. Jelikoz jsem mel uz hodne dlouho oslabeny ledviny,tak ty po prechodu na zdravou stravu nedokazaly prijimat takove davky drasliku a z toho ta postupna vetsi vetsi zima. Pak se mi vlastne dostavilo brneni prstu na rukou z toho samyho duvodu,ve vysledkach z laborky zvyseny vapnik a bilkovina,taky oslabene nadledvinky atd..Snad jsem na to kapnul. Zacnu poradne rovnat ledviny melounovkama, ktery budu kompenzovat solankou z him.soli, aby to se mnou neseklo \":-D\" a cervenou repou a vsim co maj ledviny rady a uvidime co se bude dit..

jeste jedno info ohledne ledvin: http://www.nefrologie.eu/cgi-bin/main/r ... oci_ledvin

Máte pravdu, většinou stačí ledviny vyčistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 8:08 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Ja som mala jednu dobu silnú adrenálnu únavu v dôsledku otravy ortuťou, často sa tu doporučuje koreň sladkého drievka, B5... je to určite fajn podpora. Ale ak má už niekto veľmi vážne problémy s nadobličkami, jednoznačne najlepšia voľba je výťažok z nadobličiek, ktorý sa získava z kráv, ošípaných. Znie to síce asi dosť odpudivo pre niektorých ľudí a vegáni s tým môžu mať problém, ale u mňa to fungovalo doslova ako zázrak. Všetky byliny, adaptogény, vitamíny... zlyhali u mňa na celej čiare, brala som megadávky B5, panthetine, kvalitný b komplex, vitamín C, sladké dreivko, rôzne adaptogény ako schizandra, rodiola, holy basil. Výťažky z nadobličiek bol jediný doplnok, ktorý ma držal nad vodou pár mesiacov, to som cítila prakticky okamžite po zobratí, prílev energie, pocit vyrovnanosti, nebola som tak vnútorne vystresovaná a roztrasená. Ako sa nadobličky dali dokopy a detoxikovala som ortuť, už to nepotrebujem. Inak je to aj veľmi dobrý test pre tých, ktorí majú podozrenie na vážne problémy s nadobličkami. Ak tieto výťažky zoberiete a necítite po nich vôbec nič, tak máte nadobličky ok. Ak cítite nejakú zmenu, prílev energie... je tam pravdepodobne problém. Ľudia s chronickou únavou, fibromyalgiou, sklerózou multiplex, tí, čo majú problémy so štítnou žľazou to často berú.

Niekedy je už na tom organizmus tak zle, že si nedokáže potrebné hormóny vytvoriť z dodávaných stavebných kameňov - vitamíny, minerály, strava, byliny a je potrebné aspoň na nejaký čas mu dodať priamo hotový hormón a pokiaľ možno v čo najviac bioidentickej podobe - tie výťažky zo zvieracích žliaz. Samozrejme pátrať a pracovať na tom, prečo tie žľazy nefungujú, ono to má vždy nejakú príčinu - zamorenie toxínmi, ťažkými kovmi, nadobličky - dlhodobé vypätie stres, zlá výživa, nedostatok vitamínov, minerálov.... Stav čreva veľmi úzko súvisí s funkciou štítnej žľazy, aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, v čreve sa tvoria takisto hormóny štítnej žľazy a kto má celiaku, kandidu môže mať problém. Takisto ak mám problémy so štítnou žľazou, veľmi pravdepodobne nebudú ani nadobličky ok.

Inak napr. u Gersonovej diéty - veľmi známa protirakovinová diéta, kde sú základ surové šťavy a klystýry, sa používala pokiaľ ešte neboli zvieratá natoľko zamorené, šťava z čerstvo vylisovanej pečene na regeneráciu pečene u chorých ľudí, takisto tam používajú vysoké dávky jódu a výťažky zo štítnej žľazy. Ono totiž funkčná štítna žľaza významne nakopne obrátky metabolizmu a organizmus dokáže omnoho efektívnejšie detoxikovať. Výťažky zo žliaz zvierat majú dlhú históriu, kedysi, keď napr. neboli ešte syntetické hormóny na štítnu žľazu, tak sa sušila štítna žľaza z oviec a to brali ľudia na štítnu žľazu. Kopec ľudí s ochorením štítnej žľazy berie tieto výťažky zo žliaz.

Ak má niekto hypotyreózu a adrenálnu únavu, telo nedokáže efektívne detoxikovať. Pretože všetku energiu kumuluje len na základné prežitie, nefunguje termoregulácia, imunita. Práve preto sa oplatí podpora týchto orgánov u vážnych ochorení.

U tých žľazových výťažkov sú dosť kvalitatívne rozdiely, záleží ako firma tie výťažky získava a spracováva a z akých zvierat. Napr. firma Biotics Research používa tkanivo z novonarodených teliat - čiže je určite zdravšie a vitálnejšie ako z dospelých jedincov a menej zaťažené toxínmi. Brala som od viacerých firiem tieto výťažky a najviac mi fungoval od firmy Thorne Cortex a od Biotics Research Cytozmyme AD, ale ten vzhľadom na cenu som už nekupovala a fungovala som väčšinou na tom od firmy Thorne:
http://www.iherb.com/Thorne-Research-Ad ... Caps/18706


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
Ja som mala jednu dobu silnú adrenálnu únavu v dôsledku otravy ortuťou, často sa tu doporučuje koreň sladkého drievka, B5... je to určite fajn podpora. Ale ak má už niekto veľmi vážne problémy s nadobličkami, jednoznačne najlepšia voľba je výťažok z nadobličiek, ktorý sa získava z kráv, ošípaných. Znie to síce asi dosť odpudivo pre niektorých ľudí a vegáni s tým môžu mať problém, ale u mňa to fungovalo doslova ako zázrak. Všetky byliny, adaptogény, vitamíny... zlyhali u mňa na celej čiare, brala som megadávky B5, panthetine, kvalitný b komplex, vitamín C, sladké dreivko, rôzne adaptogény ako schizandra, rodiola, holy basil. Výťažky z nadobličiek bol jediný doplnok, ktorý ma držal nad vodou pár mesiacov, to som cítila prakticky okamžite po zobratí, prílev energie, pocit vyrovnanosti, nebola som tak vnútorne vystresovaná a roztrasená. Ako sa nadobličky dali dokopy a detoxikovala som ortuť, už to nepotrebujem. Inak je to aj veľmi dobrý test pre tých, ktorí majú podozrenie na vážne problémy s nadobličkami. Ak tieto výťažky zoberiete a necítite po nich vôbec nič, tak máte nadobličky ok. Ak cítite nejakú zmenu, prílev energie... je tam pravdepodobne problém. Ľudia s chronickou únavou, fibromyalgiou, sklerózou multiplex, tí, čo majú problémy so štítnou žľazou to často berú.

Niekedy je už na tom organizmus tak zle, že si nedokáže potrebné hormóny vytvoriť z dodávaných stavebných kameňov - vitamíny, minerály, strava, byliny a je potrebné aspoň na nejaký čas mu dodať priamo hotový hormón a pokiaľ možno v čo najviac bioidentickej podobe - tie výťažky zo zvieracích žliaz. Samozrejme pátrať a pracovať na tom, prečo tie žľazy nefungujú, ono to má vždy nejakú príčinu - zamorenie toxínmi, ťažkými kovmi, nadobličky - dlhodobé vypätie stres, zlá výživa, nedostatok vitamínov, minerálov.... Stav čreva veľmi úzko súvisí s funkciou štítnej žľazy, aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, v čreve sa tvoria takisto hormóny štítnej žľazy a kto má celiaku, kandidu môže mať problém. Takisto ak mám problémy so štítnou žľazou, veľmi pravdepodobne nebudú ani nadobličky ok.

Inak napr. u Gersonovej diéty - veľmi známa protirakovinová diéta, kde sú základ surové šťavy a klystýry, sa používala pokiaľ ešte neboli zvieratá natoľko zamorené, šťava z čerstvo vylisovanej pečene na regeneráciu pečene u chorých ľudí, takisto tam používajú vysoké dávky jódu a výťažky zo štítnej žľazy. Ono totiž funkčná štítna žľaza významne nakopne obrátky metabolizmu a organizmus dokáže omnoho efektívnejšie detoxikovať. Výťažky zo žliaz zvierat majú dlhú históriu, kedysi, keď napr. neboli ešte syntetické hormóny na štítnu žľazu, tak sa sušila štítna žľaza z oviec a to brali ľudia na štítnu žľazu. Kopec ľudí s ochorením štítnej žľazy berie tieto výťažky zo žliaz.

Ak má niekto hypotyreózu a adrenálnu únavu, telo nedokáže efektívne detoxikovať. Pretože všetku energiu kumuluje len na základné prežitie, nefunguje termoregulácia, imunita. Práve preto sa oplatí podpora týchto orgánov u vážnych ochorení.

U tých žľazových výťažkov sú dosť kvalitatívne rozdiely, záleží ako firma tie výťažky získava a spracováva a z akých zvierat. Napr. firma Biotics Research používa tkanivo z novonarodených teliat - čiže je určite zdravšie a vitálnejšie ako z dospelých jedincov a menej zaťažené toxínmi. Brala som od viacerých firiem tieto výťažky a najviac mi fungoval od firmy Thorne Cortex a od Biotics Research Cytozmyme AD, ale ten vzhľadom na cenu som už nekupovala a fungovala som väčšinou na tom od firmy Thorne:
http://www.iherb.com/Thorne-Research-Ad ... Caps/18706

Máte pravdu, někdy je to opravdu boj donutit tělo k návratu k normálnímu režimu a člověk by neměl moc zkoumat co mu pomůže, hlavně když mu to pomůže. Jak zde občas píši, pokud budu vědět, že mě z problémů dostane 20 dkg slepičinců s medem, nebudu váhat, nandám si jich 40 dkg a jdu do nich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 11:04 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Provádím teď očistu nadledvinek, již týden (předtím jsem si vyčistila ledviny melounovou kůrou). Ale mám problém s lékořicí (s vit. problém není). Beru ji 2x denně lžičku do vody a zapiji. Ale vždy se mi po ní hodně přitíží. Začne mně bolet hlava, začnu se potit, a vleze na mně dost velká únava a ospalost. Tak nevím, zda v tom pokračovat, nebo se na to vyprdnout. Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Provádím teď očistu nadledvinek, již týden (předtím jsem si vyčistila ledviny melounovou kůrou). Ale mám problém s lékořicí (s vit. problém není). Beru ji 2x denně lžičku do vody a zapiji. Ale vždy se mi po ní hodně přitíží. Začne mně bolet hlava, začnu se potit, a vleze na mně dost velká únava a ospalost. Tak nevím, zda v tom pokračovat, nebo se na to vyprdnout. Děkuji za odpověď

Pokud vám nezvedá tlak mimo přijatelné hodnoty, nebo neotékají ruce a nohy neměl by být problém, když tak vyzkoušejte nižší dávku, třeba jste více citlivá na obsažené látky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 3:19 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Mám dotaz.Všude se tu píše o prospěšnosti béček. Moje švagrová mi řekla, že po béčkách budu přibývat na váze, že to má vyzkoušené. Já bych ale chtěla provádět očistu nadledvinek, přibývat na váze ale nechci. Spíš bych přivítala pár kil shodit...Jak je to tedy s těmi béčky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2012 10:55 am 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
pisnicka12 píše:
Mám dotaz.Všude se tu píše o prospěšnosti béček. Moje švagrová mi řekla, že po béčkách budu přibývat na váze, že to má vyzkoušené. Já bych ale chtěla provádět očistu nadledvinek, přibývat na váze ale nechci. Spíš bych přivítala pár kil shodit...Jak je to tedy s těmi béčky?

Při zvýšení béček se zvýšila chuť k jídlu...jestli ten zakopaný pes není v tom.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pisnicka12 píše:
Mám dotaz.Všude se tu píše o prospěšnosti béček. Moje švagrová mi řekla, že po béčkách budu přibývat na váze, že to má vyzkoušené. Já bych ale chtěla provádět očistu nadledvinek, přibývat na váze ale nechci. Spíš bych přivítala pár kil shodit...Jak je to tedy s těmi béčky?

Jak píše správně členka Amy, béčka zvýší chuť k jídlu a dokonce i vstřebávání živin, ale rozdíl mezi hubeným a tlustým člověkem není v béčkách, takový vliv jejich dodávání nemá, většinou platí známé zaklínadlo přestat žrát a začít jíst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 6:41 am 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Dobrý den, začíná 3 týden čistit nadledvinky, ale jsem spíše unavená, v depresi. Takový stav jsem neměla ani před očistou. Může to být očistou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:05 am 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
panka píše:
Dobrý den, začíná 3 týden čistit nadledvinky, ale jsem spíše unavená, v depresi. Takový stav jsem neměla ani před očistou. Může to být očistou?

Dobry den, nektere zeny spatne snasi Lekorici. Je to zpusobeno tim, ze lekorice dost zvysuje hormon estrogen. Pokud je tento hormon u zeny dominantni uz pred pouzivanim lekorice,
muze se stav takto zhorsit. Zkuste lekorici na chvili vynechat u uvidite jak se Vam povede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 9:41 am 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Nick34 píše:
Dobry den, nektere zeny spatne snasi Lekorici. Je to zpusobeno tim, ze lekorice dost zvysuje hormon estrogen. Pokud je tento hormon u zeny dominantni uz pred pouzivanim lekorice,
muze se stav takto zhorsit. Zkuste lekorici na chvili vynechat u uvidite jak se Vam povede.

no já bych spíš řekla, že mám nedostatek estrogenu-zvýšené ochlupení...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
panka píše:
Dobrý den, začíná 3 týden čistit nadledvinky, ale jsem spíše unavená, v depresi. Takový stav jsem neměla ani před očistou. Může to být očistou?

Toť otázka, každé čištění může tělo někam posouvat a mnohdy se to bez nepříjemných pocitů neobejde, nicméně můžete upravit dávkování a pokračovat, nebo zcela přestat a po odeznění pocitů zase začít, zde nejde o užívání penicilínu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 6:40 am 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Jarda píše:
Toť otázka, každé čištění může tělo někam posouvat a mnohdy se to bez nepříjemných pocitů neobejde, nicméně můžete upravit dávkování a pokračovat, nebo zcela přestat a po odeznění pocitů zase začít, zde nejde o užívání penicilínu.

děkuji, už vím, z čeho to bylo a naštěstí s očistou to nesouviselo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 8:24 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
panka píše:
no já bych spíš řekla, že mám nedostatek estrogenu-zvýšené ochlupení...

Myslim si, ze s nedostatkem estrogenu nemusite mit pravdu. Jiz v pocatcich nadledvinkoveho vycerpani dochazi k poklesu hormonu Pregnelon. Pregnelon je predchudcem hormonu Progesteron. Hormon Progesteron balancuje u zen v organismu hormon Estrogen. V okamziku, kdy ma zena vycerpane nadledvinky ma vetsinou i zvyseny hormon Estrogen jelikoz ma malo Progesteronu.
Pri vycerpanych nadledvinkach dochazi ke spatne sekreci hormonu Androgen. Prave tento hormon stoji za vznikem masculinich priznaku jako jsou: zvysene ochlupeni, padani vlasu, akne atd.
Pokud napr. zeny v menopauze prichazeji o vlasy, byva to prave diky hormonu Androgen a takrka vzdy je tam urcita mira vycerpanych nadledvinek.

Abych se vratil k lekorici. Pokud zena zjisti, ze ji lekorice moc nesedi, asi bych s ni nepokracoval. Je velmi pravdepodobne, ze ma zena zvyseny estrogen a lekorice ji tento estrogen jeste dost zvysuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 10:35 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Nick34 píše:
3. Cim dal tim vice jsem presvedceny, ze oslabene nadledvinky souvisi se spatnou funkci jater. Osobne mam pocit, ze jsem nejvetsi pokroky udelal, kdyz jsem cistil jatra - pomoci bylinek od dedka korenare a pomoci ocisty jater. Nadledvinky jsou pri spatne funkci jater hodne stresovany.

Chcel by som doporučiť moju radu pre tých, ktorí čítajú... RADÍM VÁM, AKO PRVÉ SI PREČISTITE HRUBÉ ČREVO, PEČEŇ, ŽALÚDOK (výplachy), a to vážne DOSTATOČNE. Potom radím prečisťovať všeličo iné, a to už s tým, že NASADENÉ BYLINKY a iné DOPLNKY VÝŽIVY + rôzne energetické CVIKY už NEBUDÚ LIMITOVANÉ ZANESENOSŤOU ORGÁNOV, A HLAVNE ZANESENOU PEČEŇOU...
Je totiž dosť nerozumný nápad umývať podlahu od špiny (blato od topánok na podlahe), keď z miestnosti nevynesieme väčší odpad (papiere, obaly, zbytky jedál, handry povaľujúce sa na zemi....)... čistá zem má byť ČISTÁ.

Koľko kúr na báze byliniek, mega dávok vitamínov, cvičení....som si už robil.... a boli možno NADARMO, ALEBO LEN S MALÝM ÚČINKOM, lebo som mal DOSŤ SILNE zanesenú pečeň, ako ukázali jej očisty podľa tohto http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php návodu, v ktorých pokračujem...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz