Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 11:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Tak jsem dnes delal celodenni mereni ph moci. Vysledky:
6h: 5,48ph
9h: 8ph
12h: 6,9
14h: 6,5
17h: 6,5
20h: 6,5
22h: 7ph (v sest hodin hodinova prochazka v lese)
Tento den jsem nemel zadne odkyselujici smesi ani sodu ani vit.C ani mms.
Jidlo: rano makovy kolac, obed.spagety se syrem, odpoledne 2jabka a kiwi a pul bile redkve, vecer tycinky musli a sirna patlanina.
Docela tedy sem na vazkach zda mam vubec uzivat odkyselujici smesi nebo ne....voda, pohyb a zelenina s ovocem snad by mohli stacit?? Co jeste zmenit? Dekuji


Naposledy upravil muflon dne pon črc 26, 2010 2:44 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 1:44 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Tak jsem dnes delal celodenni mereni ph moci. Vysledky:
6h: 5,48ph
9h: 8ph
12h: 6,9
14h: 6,5
17h: 6,5
20h: 6,5
22h: 7ph (v sest hodin hodinova prochazka v lese)
Tento den jsem nemel zadne odkyselujici smesi ano sodu ani vit.C ani mms.
Jidlo: rano makovy kolac, obed.spagety se syrem, odpoledne 2jabka a kiwi a pul bile redkve, vecer tycinky musli a sirna patlanina.
Docela tedy sem na vazkach zda mam vubed uzivat odkyselujici smesi nebo ne....voda, pohyb a zelenina s ovocem snad by mohli stacit?? Co jeste zmenit? Dekuji

To pH se vám chová dost divně, ráno je to zhruba dobré, ale odpoledne jste nízko a ten hup v ranních hodinách je také hodně nestandardní, nicméně třeba to tak máte stále, to by vyžadovalo více náměrů a pravidelnější zkoumání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 4:00 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 19, 2010 3:54 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. Chci se zeptat... koupil jsem si v DMku ten zasadity prasek. Gesunde plus..myslim ze se uz o tom zde mluvilo. Mam s kamaradkou takovy spor. Dohadujeme se jak moc je dulezite, s cim tento prasek michame (vypijeme). Na krabici se pise "s nápojem ci do jidla", tudiz jsem predpokladal ze neni nutny vybirat, s cim se to vypije. jestli s vodou ci mineralkou. vim ze mineralka spise prekyseluje, ale je to opravdu tak ze se prijem toho prasku s mineralkou "ruší"? Myslim jeho ucinek. Nebo je to jedno? Podle me ten zasadit prasek do sebe tak jako tak dostanu a nemuze se prece rusit jeho ucinek tim ze ho vypiju s mineralkou. Nemyslim si ze by to byl stejny pripad jako kombinace mleka s bilkovinami... ?
Dekuji predem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: stř kvě 19, 2010 7:46 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Brodequin píše:
Dobrý den. Chci se zeptat... koupil jsem si v DMku ten zasadity prasek. Gesunde plus..myslim ze se uz o tom zde mluvilo. Mam s kamaradkou takovy spor. Dohadujeme se jak moc je dulezite, s cim tento prasek michame (vypijeme). Na krabici se pise "s nápojem ci do jidla", tudiz jsem predpokladal ze neni nutny vybirat, s cim se to vypije. jestli s vodou ci mineralkou. vim ze mineralka spise prekyseluje, ale je to opravdu tak ze se prijem toho prasku s mineralkou "ruší"? Myslim jeho ucinek. Nebo je to jedno? Podle me ten zasadit prasek do sebe tak jako tak dostanu a nemuze se prece rusit jeho ucinek tim ze ho vypiju s mineralkou. Nemyslim si ze by to byl stejny pripad jako kombinace mleka s bilkovinami... ?
Dekuji predem za odpoved.

To záleží jaká minerálka, ale pokud to bude kyselka, tak do určité míry ano, nicméně není to nic zásadního, co by jste musel nějak řešit, daleko více by to likvidovala třeba nějaká sladká limonáda. Také to záleží na užité dávce, ke kyselce si toho prostě můžete dát trochu víc a nic se neděje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 6:19 pm 
Offline

Registrován: stř lis 25, 2009 4:56 pm
Příspěvky: 19
Citace:
Jarda píše: Tak kyselinu na záchody určitě nepijte, musí to být čistá lékopisná kyselina chlorovodíková, která se dá obtížně sehnat v lékárně, ale jde to. Nechte si ji naředit na 3,5 % a pije se tak 1 % koncentrace ve velice mírných množstvích. Opatrně na zuby, těch by se to nemělo dotknout, protože je to dost leptá.

Jardo, co myslíte tím velice mírným množstvím? Jakým množstvím 1% koncentrace mám začít a jak rychle navyšovat? Po kapkách, lžičkách?

Děkuji a zdravím.

Magda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:01 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Magda píše:
Jardo, co myslíte tím velice mírným množstvím? Jakým množstvím 1% koncentrace mám začít a jak rychle navyšovat? Po kapkách, lžičkách?

Děkuji a zdravím.

Magda

Již jsem zde požadovanou informaci někde psal, použijete původní kyselinu o koncentraci 3,5 % a zředíte na cca 1%, pak vezmete 1 cm³ a zředíte 5 x až 10 x tak velkým množstvím vody. Pije se tato várka před jídlem a po jídle, případně můžete i mezi jídly, pokud to nebude stačit, musíte si empiricky dávku vyladit, ale opravdu s rozumem, jinak to může být i nebezpečné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pH-rianstvi : Par odkazu
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 12:17 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci"
Hippokrates (460-377 př.Kr.)





http://www.volny.cz/lekarnik/Lekarna/Ne ... seleni.htm

http://faktaozdravi.wordpress.com/2008/ ... veho-tela/

http://www.diacom.sk/zaujimavosti_alkal ... ovinu.html


Naposledy upravil muflon dne úte črc 27, 2010 6:55 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH-rianstvi : Par odkazu
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 12:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
muflon píše:
"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci"
Hippokrates (460-377 př.Kr.)

Linky som vymazala, aj my ostatní vieme gúgliť


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH-rianstvi : Par odkazu
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 8:42 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:

Hippokrates to řekl správně a mnoho lidí raději zemře, než by udělalo tečku za svým nesmyslným způsobem života.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:17 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Dobrý den!


Naposledy upravil Pavel Veselý dne stř kvě 27, 2015 7:04 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:41 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Dobrý den!
Dnes se mi stala věc nad kterou trochu tápu tak mi snad dokážete odpovědět:
Rozhodl jsem se že vyzkouším mms do klistýru na odstranění parazitů jak jsme se bavili v jiném tématu.Dal jsem 2 aktivované kapky do 1,5l uryny a měl v sobě cca 10 minut.Řekl jsem si že tento den budu jíst opravdu zdravě a dám si hodně šťáv abych očišťování umocnil.Bohužel jsem ráno neměl tolik času tak jsem si vylisoval 1,5 l jablečné šťávy večer předem a přidal vit C cca 3-5g a dal do lednice.A teď k věci ráno jsem vypil hrnek vody z RO,pak následoval zmíněný klistýr,po něm jsem po vyprázdnění vypil hrnek šťávy + hrnek vody z RO,pak jsem si asi po 20 minutách dal ještě hrnek šťávy a jel do práce,cestou jsem se stavil asi po 50 minutách po vypití šťávy v sadu a nacpal se třešněma.Po příjezdu do práce mi začalo být divně tak jsem změřil ph moči digitálem a bylo tam 4,8!!! \":(\" Teď je mi stále divně i když už se to zvedlo na 6,2.Má otázka je co to způsobilo?Jestli mms ve střevě nebo jablečná šťáva s vitamínem c nebo nějaký očistný proces?No doufám že to v práci rozdejchám,mám směnu od půl 10 \":shock:\"

To se dost špatně odhaduje, co to způsobilo, ale je zde dost možností, případně i vše naráz. Urina je sama o sobě kyselá a snižuje tedy pH, ale zase na sebe váže toxiny, čili v delším časovém intervalu vlastně tělo čistí i když se to zpočátku tak nejeví. MMS likviduje v těle breberky a jejich mrtvá tělíčka mohou snížit nárazově pH. Jablečná šťáva a třešně jsou plné cukru a pokud začnou kvasit, tak rychle sníží pH organizmu. Vitamín C je čistá kyselina a po požití prudce snižuje pH. Voda z RO je hladová a stahuje na sebe zásadité minerály čímž může také snížit pH. Navíc jste v ideálním kyselém období, protože tři dny před černým měsícem a tři dny po něm je tělo vysoce kyselé a provádí úklid kyselých odpadů. Netuším tedy, co přesně vám pokles pH způsobilo, ale nejspíše souhra jednotlivých možností a není se tedy čeho bát, akorát si to musíte více hlídat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 9:53 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
No tak těch souvislostí je koukám poměrně dost.


Naposledy upravil Pavel Veselý dne stř kvě 27, 2015 7:05 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 10:07 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
No tak těch souvislostí je koukám poměrně dost.Doufám že časové odstupy byly dost veliké aby to moc nekvasilo.No každopádně jsem si dal do 1,5l RO vody na špičku lžičky odkyselovací směsy aby nebyla tak hladová a teď pomalu popíjím.Lze takto upravovat RO vodu?Jinak už se cítím asi tak o 100% lépe než v 8 hodin a PH už mám také dle mých představ tedy 7,4.Jen mě ta kyselá reakce dost vylekala a ty divné pocity co jsem při tom měl byly nic moc...Jinak ještě mám dotaz jestli mms 2 také výrazně okyseluje moč nebo to taky byla jen souhra náhod konkrétně 2 kapsle během 5 hodin,celé odpoledne jsem byl výrazně kyselý-to se mi stalo zase v jiný den \":)\"

Je to možné, já dávám chlorid hořečnatý a himalájskou sůl, již jsem zde návod dával. Překyselení není nikdy příjemné o čemž svědčí spousta nemocí, které z něho vznikají. MMS 2 dle mého názoru neokyseluje, je to louh a jako louh se chová, čili v něm bych problém nehledal, ale může zabít ve vašem těle množství breberek a jejich mrtvá tělíčka vás na nějakou dobu okyselí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 2:52 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Každá potravina pôsobí na každého človeka trochu inak, na niekoho úplne inak.... NEMôŽEME ROZDELIŤ POTRAVINY NA ZÁSADOTVORNÉ A KYSELINOTVORNÉ..... Lebo na každého pôsobia trochu, alebo výrazne INAK !
Mám Betaine HCL.... Dnes (ešte to trvá) ma páli žáha... Povedal som si :"Dám si po dlhej pauze Betain HCL, nech už konečne fakt zistím, či mám nedostatok alebo prebytok žalúdočnej kyseliny...".
Čo sa stalo ? Žáha ma páli ešte viac... Takže som mal ( a mám ) prebytok žalúdočnej kyseliny.... Zvláštne... viete čo je sranda ? Že ma pálenie záhy postihuje po konzumácii rastlinnej stravy, ktorú "zjemním" olivovým olejom !
Žáha ma páli každý deň, keď nemám nič živočíšne k jedlu...
Sacharidy (ako primárny zdroj, ako doplnok je to v pohode...) - či je to ryža (zbavená fytátov), či je to zelenina, či je to ovocie, niekedy aj strukoviny.... mi spôsobujú PÁLENIE ŽÁHY, lebo mi zvyšujú KYSELINU. To, čo zvyšuje kyselinu MNE, môže inému kyselinu ZNIŽOVAŤ, to by si už niektorí ľudia mohli UVEDOMIŤ.
Odoberám domáce vajíčka, kupujem si živé pstruhy z hypermarketu, kupujem bio hovädzie, domáci nepasterizovaný bio kozí syr (bryndza mi je menej platná, má málo bielkovín a tuku), domáce maslo... Dal som si od toho na tri dni pauzu a ... ? Prišlo pálenie žáhy.
TAKŽE SI VY ČO OBHAJUJETE UNIFORMNÉ STRAVOVACIE ODPORÚČANIA TYPU : "zdravá je len zelenina, ovocie, trochu orechov, kefír, bryndza a rastlinné oleje..." ... môžete si to strčiť ZA KLOBÚK. NEFUNGUJE TO TAK.
Mne robia VYSLOVENE DOBRE potraviny ŽIVOČÍŠNEHO PôVODU. ZNIŽUJÚ MI KYSELINU, LEBO JE TAM MENEJ SACHARIDOV A VIAC BIELKOVÍN A TUKOV. To, čo je dobré pre mňa, nemusí byť dobré pre J"ura alebo Štepánku". Ale môže to byť tak isto skvelé pre "Petra a Zuzanu" !
NIE SME OPICE. PRESVEDČENIE PRD POMôŽE PRI ŽALÚDOČNÝCH PROBLÉMOCH.
Sláva TI domáce maslo, domáca slanina, bio hovädzie, domáce vajíčka, domáca hydina, domáci kozí syr, doplnené o zeleninu (aj kvasenú) a trochu kvasených strukovín, orechov a obilnín - PRESNE TO JE PALIVO PRE MŇA. A nie strava založená na ovocí, zelenine, troche orechov a troche mliečnych výrobkov. TO MA NIČILO, už STAČILO.
NEVÝHODA : Ide to dosť do peňazí - živočíšne produkty. Ale - taký je život. Nebudem šetriť na zdraví, hlavne keď si tie chute aj UŽÍVAM.
Niekto z vás na kom nefunguje vegánska strava, nech skúsi experimentovať "živočíšnym" smerom. \":wink:\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob črc 24, 2010 3:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
NOWOCAYN píše:
Nebudem šetriť na zdraví, hlavne keď si tie chute aj UŽÍVAM.

Gratulujem Ti k odkyseleniu tela konzumovanim jedla zivocisneho povodu.

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 568 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz