Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 3:43 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Chtěla bych se zeptat, cim by to mohlo byt, že mi poslední dobou natékají prsty? Zničeho nic a je jedno, jestli ráno nebo večer. Po nějaké chvíli to zase zmizí. A co by mi mohlo pomoci? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Chtěla bych se zeptat, cim by to mohlo byt, že mi poslední dobou natékají prsty? Zničeho nic a je jedno, jestli ráno nebo večer. Po nějaké chvíli to zase zmizí. A co by mi mohlo pomoci? Děkuji

Většinou tyto potíže vyvolává obyčejná kuchyňská sůl a já ji rozhodně nedoporučuji používat, Dokonce by se jí měl člověk celkem usilovně vyhýbat i ve skryté formě v nějakých potravinách z obchodní sítě. To je opravdu problém, protože výrobci to dávají naprosto do všeho a tento bílý jed je opravdu nebezpečný z mnoha důvodů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 4:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrá odpoved, ale já nesolim vubec. Kdyz pouziji sul, tak jen morskou nebo glauberovou a to jen do nejake ocisty a pravidelne do ocisty nosni dutiny. A tu vlastne ani nepolykam. Je fakt, ze mam ve strave jeste rezervy, ale omezuji vse postupne a pomalu. Stravuji se jen doma, nekupuji si nikde zadna hotova jidla apod. Pecivo ani mlecne jogurty nejim uz dva roky. Jen nekdy vyjimecne si udelam svuj vlastni chleb ze spaldove celozrnne mouky a bez kvasnic, ktery taky nesolim. Kur. maso vyjimecne. Ovoce a zelenina je na dennim poradku, plus odst.stavy. Myslim, ze soli to u mne nebude, ale diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dobrá odpoved, ale já nesolim vubec. Kdyz pouziji sul, tak jen morskou nebo glauberovou a to jen do nejake ocisty a pravidelne do ocisty nosni dutiny. A tu vlastne ani nepolykam. Je fakt, ze mam ve strave jeste rezervy, ale omezuji vse postupne a pomalu. Stravuji se jen doma, nekupuji si nikde zadna hotova jidla apod. Pecivo ani mlecne jogurty nejim uz dva roky. Jen nekdy vyjimecne si udelam svuj vlastni chleb ze spaldove celozrnne mouky a bez kvasnic, ktery taky nesolim. Kur. maso vyjimecne. Ovoce a zelenina je na dennim poradku, plus odst.stavy. Myslim, ze soli to u mne nebude, ale diky za odpoved.

Pokud je to takto, tak si nastudujte očistu lymfy a vyzkoušejte ji, mělo by to právě takovéto potíže s městnáním tekutin v tkáních dobře řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 6:03 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Pokud je to takto, tak si nastudujte očistu lymfy a vyzkoušejte ji, mělo by to právě takovéto potíže s městnáním tekutin v tkáních dobře řešit.

Ocistu krevni lymfy jsem delala ted, a to popisuji v te prislusne diskuzi, proc u me nenastalo vycisteni strev po slanem roztoku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Natekani prstu
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Ocistu krevni lymfy jsem delala ted, a to popisuji v te prislusne diskuzi, proc u me nenastalo vycisteni strev po slanem roztoku.

To chápu, ale ta se nepovedla, jak popisujete a já vám tedy radím ji provést znovu a tak jak vypadat má. Dle mého názoru by na to mělo být střevo připravené vícedenní očistou a dávka slaného roztoku by měla být tak vysoká, aby se střevo vyprázdnilo, což teprve otevře cestu odpadním látkám z lymfatického systému a ty pak mohou z těla odejít.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz