Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 11:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob črc 05, 2014 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pito píše:
Jsem tu nový, je to tu výborný zdroj informací.
Mám podezření/dlohodobé příznaky na roupy a škrkavky, proto mi byl předepsán Vermox. Ve svých 42 letech jsem nebyl nikdy odčerven, takže se toho mohlo naskládat hromada. Po dvou hodinách po první dávce obrovská úleva. Ale co jsem nevěděl a nikdo mi to bohužel ani neřekl, že je nezbytné při tom brát projímadlo! Bral bych ricinový olej , nebo lněné semínko, ale nebral. Až teď sem se dočetl že náhlá smrt velkého množství škrkavek může zablokat střevo. První dávka byla v úterý na noc, vyprázdnění včera v pohodě i když dost tuhé (bohužel), avšak dnes ráno žádné nutkání což je neobvyklé, musel jsem dost poskakovat aby se to hnulo, opět velice tuhé. Nyní nepozoruji žádné střevní pohyby a začínám mít docela strach. Brát projímadlo v této fázi uš asi nic nezachrání? Stejně bych ho vzít prvně až zítra ráno to jest třetí den kůry až otevřou lékárnu abych si ten riciňák mohl koupit. Mám povědomí o tom že zablokování střeva doprovází příšerná nevolnost, kolaps, otrava, zvracení stolice atd... Asi by mě museli otevřít? Pokud by to stihli..... Předpokládám, že s tím nemá nikdo zkušenosti, ale co kdybych se tu dozvěděl nějaké užitečné informace......

Teoreticky je možné opravdu cokoliv, nicméně stav který popisujete je natolik vzácný, že by jste musel mít extra smůlu, aby se něco takového povedlo zrovna vám. Spíše předpokládám likvidaci malých šmejdů, což stolici zpevní a trochu omezí motolitu střeva, nicméně stav se dá většinou celkem v pohodě srovnat větší dávkou hořčíku, řádnou dávkou tuku a dostatkem vody.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 8:37 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 10, 2014 8:30 pm
Příspěvky: 1
[quote="Sasanka":1ybn1t4c]Dobrý den, mám tasemnici, dle pohybů celého břicha asi pěkně narostlou.
Lékařka mi s tím nepomohla, plazmový generátor ji také nezlikvidoval, takže samoléčba.
Momentálně beru Entizol, po něm mám v plánu 7dní Niclosamid a po něm Praziquantel+Albendazol-dle: http://www.shift-centrum.com/antiparazi ... ovani.html
Doufám, jsem dobře pochopila, že napřed Niclosamid a až pak Praziq+Albend, néé všechno současně??

Někde v diskuzi jsem narazila na varování, že po Praziq mohou až za pár let nastat problémy s játry-intoxikace, postižené 4 laloky jater a "otravy" se nelze zbavit ostropestřcem.... dále kožní problémy, diabetes.... dokonce někdo psal, že má "nevysvětlitelné problémy s hlavou, paměť odchází, stavy na zbláznění, celkové duševní zhoršení..."

Má někdo tuto zkušenost také?? trochu se toho obávám.
Játra mě bolí několik let, ale doktoři samozřejmě na nic nepřišli, takže předpokládám, že je to díky tasemnici, popř. další parazité, které mě natolik

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 11, 2014 7:46 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Evelino, tasemnici jste zcela určitě neměla. \":-)\" \":-)\" \":-)\" Tasemnice je dnes obrovská vzácnost, můj známý je patolog a ještě nikdy se s ní u člověka nesetkal, a to pitval už tisíce lidí. Někde jsem četl, že tasemnici má v dnešní době jen opravdu mizivé promile lidí, jsou to jen lidé, kteří pravidelně jedí syrové maso. Odhaduje se, že v celé naší republice by se pacienti s tasemnicí dali spočítat na prstech. Paní Ing. Hana Bláhová bohužel rozšířila mezi lidmi poplašnou zprávu o tom, že tasemnici, nebo jiné parazity má prý skoro každý, aby si na tom mohla založit živnost. Doporučuji uvažovat selským rozumem, než vypláznete tisíce korun nějakým podvodníkům, kteří vám budou dělat diagnostiku na parazity pomocí přístroje Salvia, či jiného biorezonančního "zázraku". Žádný biorezonanční přístroj Vám diagnozu neudělá, tyhle hračky jsou podvod. Pokud byste si chtěli udělat test na parazity, dejte vzorek své stolice veterináři, ti mají na to nejlepší techniku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 12:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 20, 2014 12:26 pm
Příspěvky: 1
Pane Jardo,
myslíte,ze mohu provést Trojcatko pokud pri tom kojim?Dceri je již 14 měsíců,takže mimo kojeni ma i jinou stravu,ale přeci jen ještě vypije dost materskeho mléka.
K pocitu,ze bych kůru měla absolvovat,me vede neustale hlasite skrundani v břiše,pocit neustálého hladu,hubenost,malatnost,zaskuby svalu.
Dekuji předem za Vasi odpověd.
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 7:40 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 26, 2014 9:25 pm
Příspěvky: 5
U poradce na parazity mi našli dost věcí, prvoky a nejzávažnějšími parazity jsou oba druhy Echinokoka a Vlasovci.
Rád bych se informoval o tom zde na fóru.

Dočetl jsem se, že se to nechá také vyšetřit sérologií, nemá s tím někdo zkušenosti, rád bych si to nechal potvrdit vzhledem k závažnosti Echinokoka. To sérologické vyšetření dělají jen na Bulovce? Dočetl jsem se že je dost nespolehlivé, viz: http://zdravi.doktorka.cz/proc-o-parazitech-nevime/ Pochybuji že moje praktická lékařka v tomto bude spolupracovat, spíše mne pošle k psychiatrovi. Nezná někdo nějakého doktora co by se mnou v tomto spolupracoval? Může být Královéhradeckého nebo Libereckého kraje. Nejvíce by mi vyhovoval Liberec. Na nějakém fóru jsem se dočetl že v Praze jsou nějaký dva doktoři co se tím zabývají, ale musí se tam platit roční poplatek za registraci 2000,- nemůžu to teď nikde dohledat. Co byste doporučili, jak dále postupovat? Musím jít přes praktického, nebo můžu přímo jít tam sám, asi by bylo lepší mít doporučení od praktický než říct, že jdu od poradce. Bylo by možný si to zaplatit i sám, na co by to přišlo? Nikde jsem to nenašel.

Co se prvoků týče, tak jsem měl u toho poradce asi dvouhodinové sezení na plazmovém generátoru, jež mne přišlo na 700,- co si o tom myslíte? Zničilo se všechno, nebo se to bude muset opakovat? Nechci je tam sponzorovat zbytečně. Napadá mne že použití Entizolu (Flagyl, Metrolex) by zlikvidovalo celou řadu prvoků, než jenom některé frekvence nastavené specificky na plazmě. Tady jsem našel dávkování: nejčastěji 1-0-1 po 10 dnů, celkem min. 20 x 250mg tbl. na cca 80 kg váhy. Tedy 20 tablet Flagylu/Metrolexu by mne vyšlo na 240,-

Díky za rady/názory
Stejný dotaz jsem položil i na fóru u pramene....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 7:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Evelina píše:
Také jsem měla tasemnici a pomohl mi přípravek Hexin, který jsem si objednala z Thajska a stál kolem 200 Kč. Objednala jsem si ho zde http://shop.thajskyraj.com/product/hexi ... tasemnici/ S produkty z Asie a zvlášť z Thajska mám velmi dobrou zkušenost, proto mohu vřele doporučit pokud hledáte něco účinného.

Jak píše člen Willis, tasemnice je opravdu vzácná, což ovšem nevylučuje, že by ji člověk nemohl mít a pak by asi bylo dobré vědět co pomůže. Obvykle ovšem stačí jíly, ananas a dýňová semínka, vše zde již bylo popisováno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 7:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Samador píše:
Pane Jardo,
myslíte,ze mohu provést Trojcatko pokud pri tom kojim?Dceri je již 14 měsíců,takže mimo kojeni ma i jinou stravu,ale přeci jen ještě vypije dost materskeho mléka.
K pocitu,ze bych kůru měla absolvovat,me vede neustale hlasite skrundani v břiše,pocit neustálého hladu,hubenost,malatnost,zaskuby svalu.
Dekuji předem za Vasi odpověd.
Jana

Tak v tom zásadní problém nevidím, třeba můžete na tu dobu kojení ještě trochu omezit a neměl by být problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 8:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pito píše:
U poradce na parazity mi našli dost věcí, prvoky a nejzávažnějšími parazity jsou oba druhy Echinokoka a Vlasovci.
Rád bych se informoval o tom zde na fóru.

Dočetl jsem se, že se to nechá také vyšetřit sérologií, nemá s tím někdo zkušenosti, rád bych si to nechal potvrdit vzhledem k závažnosti Echinokoka. To sérologické vyšetření dělají jen na Bulovce? Dočetl jsem se že je dost nespolehlivé, viz: http://zdravi.doktorka.cz/proc-o-parazitech-nevime/ Pochybuji že moje praktická lékařka v tomto bude spolupracovat, spíše mne pošle k psychiatrovi. Nezná někdo nějakého doktora co by se mnou v tomto spolupracoval? Může být Královéhradeckého nebo Libereckého kraje. Nejvíce by mi vyhovoval Liberec. Na nějakém fóru jsem se dočetl že v Praze jsou nějaký dva doktoři co se tím zabývají, ale musí se tam platit roční poplatek za registraci 2000,- nemůžu to teď nikde dohledat. Co byste doporučili, jak dále postupovat? Musím jít přes praktického, nebo můžu přímo jít tam sám, asi by bylo lepší mít doporučení od praktický než říct, že jdu od poradce. Bylo by možný si to zaplatit i sám, na co by to přišlo? Nikde jsem to nenašel.

Co se prvoků týče, tak jsem měl u toho poradce asi dvouhodinové sezení na plazmovém generátoru, jež mne přišlo na 700,- co si o tom myslíte? Zničilo se všechno, nebo se to bude muset opakovat? Nechci je tam sponzorovat zbytečně. Napadá mne že použití Entizolu (Flagyl, Metrolex) by zlikvidovalo celou řadu prvoků, než jenom některé frekvence nastavené specificky na plazmě. Tady jsem našel dávkování: nejčastěji 1-0-1 po 10 dnů, celkem min. 20 x 250mg tbl. na cca 80 kg váhy. Tedy 20 tablet Flagylu/Metrolexu by mne vyšlo na 240,-

Díky za rady/názory
Stejný dotaz jsem položil i na fóru u pramene....

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, nicméně předpokládám, že není problém si na Bulovku zatelefonovat a informovat se o všem na co se ptáte. Měl jsem klientku, která tam s nějakým problémem šla a kupodivu spolupráce byla dost dobrá. Plazma mnohdy na první pokus neodstraní vše, dost záleží čeho se chcete zbavit, některé druhy mají opravdu značnou odolnost. Jinak projet si cvičně kůru Entizolem nevidím jako problém, tím nic zásadně pokazit nemůžete a pravděpodobnost, že vám to pomůže, je docela vysoká.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 05, 2014 10:11 pm 
Offline

Registrován: úte srp 05, 2014 9:26 pm
Příspěvky: 3
Zdravím, nevíte prosím vás někdo jak jsou nebezpečná antihelmitika jako jsou PRAZIQUANTEL 600mg,ALBENDAZOL 400mg,IVERMECTIN nebo třeba Hetrazan?? Jestli s nimi máte někdo zkušenost, tak budu vděčný za každou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 12, 2014 9:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Willis píše:
Evelino, tasemnici jste zcela určitě neměla. \":-)\" \":-)\" \":-)\" Tasemnice je dnes obrovská vzácnost, můj známý je patolog a ještě nikdy se s ní u člověka nesetkal, a to pitval už tisíce lidí. Někde jsem četl, že tasemnici má v dnešní době jen opravdu mizivé promile lidí, jsou to jen lidé, kteří pravidelně jedí syrové maso. Odhaduje se, že v celé naší republice by se pacienti s tasemnicí dali spočítat na prstech. Paní Ing. Hana Bláhová bohužel rozšířila mezi lidmi poplašnou zprávu o tom, že tasemnici, nebo jiné parazity má prý skoro každý, aby si na tom mohla založit živnost. Doporučuji uvažovat selským rozumem, než vypláznete tisíce korun nějakým podvodníkům, kteří vám budou dělat diagnostiku na parazity pomocí přístroje Salvia, či jiného biorezonančního "zázraku". Žádný biorezonanční přístroj Vám diagnozu neudělá, tyhle hračky jsou podvod. Pokud byste si chtěli udělat test na parazity, dejte vzorek své stolice veterináři, ti mají na to nejlepší techniku.

Ahoj Willis, pises, ze tasemnici ma v dnesni dobe jen mizive promile lidi a ze jsou to jen ti lide, kteri pravidelne jedi syrove maso. Tak s tim ja zasadne nesouhlasim! Vzdyt tasemnici maji i male deti. Ja syrove maso zasadne nejim a jak se tak divam na to co se pise na Wik, tak jsem zcela presvedcena o tom, ze se o tasemnici jedna ...o tasemnici psi. Psa nemame, mame jen kocku, ktera je uz 6 let jen doma v baraku, venku nikdy nebyla, odcervena. Po ocistach ze me vysla tasemnice, kterou Ing. Blahova ihned na tom fotu poznala. Nejdriv jsem malem uverila tomu, co ty tady pises a uz jsem se i radovala, ze se pani Blahova tedy asi sekla a myslela jsem si, ze ty mas pravdu ...ale bohuzel ji nemas! Sorry!
Podivej se na to, co se pise tady na Wik. a hlavne na ty fotografie. Prilozim sem i ty moje vlastni. A vidis tu podobu? Nevsimej si te tmave barvy, to se stalo asi po kavovem klystyru a nebo byly ty potvory v mem strevu delsi dobu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dipylidium_caninum


Přílohy:
moje foto 2.jpg
moje foto 2.jpg [ 28.42 KiB | Zobrazeno 13988 krát ]
moje foto.jpg
moje foto.jpg [ 21.02 KiB | Zobrazeno 13988 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 12, 2014 11:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/ta ... masa-71024

Tasemnice z kuřecího masa?

Dotaz od: Hana Publikováno: 16.9.2013 uLékaře.cz
Mám dotaz , mohu se konzumací javořických párků nakazit tasemnicí? já sama je osobně tepelně neupravovala. Na cedulce nebylo napsáno ani to že by se ve výrobě tepelně upravovaly nebo ne .Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:
Vážená slečno Hano, teoreticky se tesamnicí může nakazit i vegetarián. Doporučuji Vám při pochybnostech domluvit se s Vaším praktickým lékařem na parazitologickém vyšetření. S pozdravem, MH.
MUDr. Milan Hrubý
Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 2:32 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Edit: \":D\" Ptal jsem se na toto ,,trojčátko" http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/
a našel jsem o tom zmínku tady v diskusi. Takže vlastně už nic. Ještě zkusím časem dohledat levnější verzi.
Tady nabízí nějakou drahou kůru s úplně jiným složením. \":cry:\"
http://www.naturalswiss.cz/parasic


Naposledy upravil kov dne úte srp 19, 2014 4:59 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 3:06 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
kov píše:
Edit: \":D\" Ptal jsem se na toto ,,trojčátko" http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/
a našel jsem o tom zmínku tady v diskusi. Takže vlastně už nic. Ještě zkusím časem dohledat levnější verzi.

Ta moje tinktura byla uz namichana, byla ze stejnych ingredienci (orech, pelynek a hrebicek) a prvni den jsem zacinala davkou pul kapatka 3x denne, dalsi den plne kapatko 3x denne ....az jsem to navysila postupne na 3 plna kapatka 3x denne, vzdycky do trochy vody jsem to rozmichala, vypila a pak jeste zapila cistou vodou. Vybrala jsem dvojitou davku a krasne to zabralo jak muzes videt na te fotografii. To bylo na zacatku cervna a ja se chystam si to v brzke dobe zopakovat. Nemuzu nikde najit za jak dlouhou dobu muzu tuto kuru zopakovat. Snad budou ty 3 mesice stacit, co myslis?
A nediv se, pokud z tebe hned po teto kure nic nevyjde ven. Ze me vysli az po 2 mesicich, trceli v mem streve takovou dobu, az se me je podarilo vytlacit ven opakovanymi klystyry. Nevedela jsem pak co vlastne na ne zabralo, jestli tady tato tinktura z trojcatka, nebo kavovy klystyr, ktery pry udajne take tyto mrchy likviduje? Ja bych spis tipovala to trojcatko. Protoze pak ty dva mesice me nesly dobre delat klystyry, jako bych mela ucpane strevo, no a od te doby co jsou venku se me klystyry dari delat mnohem lepe.
Nevim a netrpelive cekam na to co me o tom rekne pan Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Dalibor Vrána píše:
Zdravím, nevíte prosím vás někdo jak jsou nebezpečná antihelmitika jako jsou PRAZIQUANTEL 600mg,ALBENDAZOL 400mg,IVERMECTIN nebo třeba Hetrazan?? Jestli s nimi máte někdo zkušenost, tak budu vděčný za každou odpověď.

Tak v Thajsku je jedí jako chleba, nicméně zde to nemusí být nejlepší nápad, tam mají jiné podmínky než zde a vždy je také dobré vycházet z podmínek v těle a raději změnit ty podmínky, než do sebe nekonečně ládovat antihelmintika.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Edit: \":D\" Ptal jsem se na toto ,,trojčátko" http://www.jukl.cz/protiparazitalni-balicek/d-70716/
a našel jsem o tom zmínku tady v diskusi. Takže vlastně už nic. Ještě zkusím časem dohledat levnější verzi.
Tady nabízí nějakou drahou kůru s úplně jiným složením. \":cry:\"
http://www.naturalswiss.cz/parasic

Stále nemohu pochopit, proč se každý snaží honit parazity, když je přeci nad slunce jasnější, že jejich stav v těle je dán stupněm znečištění a snížením vibrací. Není snazší upravit ty podmínky nutné pro jejich setrvání v těle, než je stále a bezvýsledně práškovat, jak Jožina z bažin.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz