Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 6:32 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Dnes ráno jsem zkusil odčervení pomocí koňaku a ricinového oleje. Akorát jsem neměl pravý koňak ale 5 hvězdičkové brandy, což by mělo mít stejnou technologii výroby. Vypil jsem 50ml brandy, zapil to černým čajem s 4 kostkami cukru a za cca 15min vypil 50ml ricinového oleje. Potom jsem nic nejedl jen se cca po půl hodině napil trochu vody. Průjem ale začal až za necelé tři hodiny a žádného parazita jsem si nevšiml. Tak buď parazity nemám, nebo jsem něco udělal špatně, nebo je opravdu potřeba kvalitní koňak za 700kč, což je docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Dnes ráno jsem zkusil odčervení pomocí koňaku a ricinového oleje. Akorát jsem neměl pravý koňak ale 5 hvězdičkové brandy, což by mělo mít stejnou technologii výroby. Vypil jsem 50ml brandy, zapil to černým čajem s 4 kostkami cukru a za cca 15min vypil 50ml ricinového oleje. Potom jsem nic nejedl jen se cca po půl hodině napil trochu vody. Průjem ale začal až za necelé tři hodiny a žádného parazita jsem si nevšiml. Tak buď parazity nemám, nebo jsem něco udělal špatně, nebo je opravdu potřeba kvalitní koňak za 700kč, což je docela dost.

Já myslím, že to vyhovuje, ale není třeba propadat panice. Ono, pokud nic zdánlivě nevyšlo, ještě neznamená, že by jste veškeré ty šmejdy viděl okem. Někteří naši kámoši mají méně než milimetr a zaznamenat pouhým okem jejich odchod je prakticky nemožné. Nesmíte předpokládat, že vykadíte metrovou potvoru, kterou uvidíte přes celou místnost. Nyní tomu dejte chvilku klid a pak proceduru zopakujte, což zajistí odchod i případných dalších breberek, které dospějí v druhé vlně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 2:46 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Jarda píše:
Já myslím, že to vyhovuje, ale není třeba propadat panice. Ono, pokud nic zdánlivě nevyšlo, ještě neznamená, že by jste veškeré ty šmejdy viděl okem. Někteří naši kámoši mají méně než milimetr a zaznamenat pouhým okem jejich odchod je prakticky nemožné. Nesmíte předpokládat, že vykadíte metrovou potvoru, kterou uvidíte přes celou místnost. Nyní tomu dejte chvilku klid a pak proceduru zopakujte, což zajistí odchod i případných dalších breberek, které dospějí v druhé vlně.

Ještě jsem pak celý den až do noci měl průjem a celkově mi bylo špatně. Malachov v té své knize píše, že pokud první den nevyjde relativně nic, má se to opakovat druhý den, ale už jsem to neopakoval. Slyšel jsem o odčervení pomocí kávvých klystýrů. Myslíte, že to je dobrý nápad? A jak se to kdyžtak provádí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 3:46 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pane Jardo byla jsem na vyšetření žaludku -kamerou.Nenašli nic ani v žaludku ani ve střevech. Hlavně ten HP tam není
myslíte ,že by jim to ukázalo-kdyby tam něco bylo?
Nález čisté, jen prý jak kdyby tam tekla žluč a doporučen -gaviscon.Mně bylo dobře jen jsem měla hrozný hlad. Budu čekat na Vaše vyjádření. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 7:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Ještě jsem pak celý den až do noci měl průjem a celkově mi bylo špatně. Malachov v té své knize píše, že pokud první den nevyjde relativně nic, má se to opakovat druhý den, ale už jsem to neopakoval. Slyšel jsem o odčervení pomocí kávvých klystýrů. Myslíte, že to je dobrý nápad? A jak se to kdyžtak provádí?

Kávové klystýry sou velice účinné a technika je prakticky stejná jako u normálních klystýrů, je popsaná dostatečně na internetu, čili si to prostudujte, myslím, že je zbytečné to sem popisovat, to považuji za ztracený čas.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 7:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím pane Jardo byla jsem na vyšetření žaludku -kamerou.Nenašli nic ani v žaludku ani ve střevech. Hlavně ten HP tam není
myslíte ,že by jim to ukázalo-kdyby tam něco bylo?
Nález čisté, jen prý jak kdyby tam tekla žluč a doporučen -gaviscon.Mně bylo dobře jen jsem měla hrozný hlad. Budu čekat na Vaše vyjádření. \":(\"

Tak nevím, co by se jim všechno ukázalo, ale podle toho co vím od pacientů, tak toho tam tedy zrovna moc nevyzkoumají a pokud tam nenajdou nádor jak meloun, tak většinou vidí starou belu. Jak by tam při tom zjistil lékař bakterie si už vůbec nedovedu představit, čili to je zase pouze odhad stavu, ne objektivní výsledek. Ten gaviscon je neutralizátor kyselin a problém je podle všeho z nedostatku kyselin, což je důvod nedovírání svěrače v horní části žaludku. Ten reaguje pouze na HCl a tu tam patrně budete muset dodávat, než se vlastní tvorba obnoví. Nedovedu si představit jak by vám tedy mohl pomoci, tím se problém z dlouhodobého pohledu pouze prohlubuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 11:02 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pane Jardo , přesně můj názor ,že by mě mohlo po té sodě být ještě moc zle.
Říkala jsem jí- neprospívání od dětství atd a ona vůbec neslyšela.Také jsem to mé obvodní řekla co si myslím a ta se jen dívala.Aspoň vidí,že mě neopije rohlíkem.
Chtěla jsem vědět Váš názor a moc Vám za něho děkuji. Váš názor je pro mne cennější než jakéhokoliv doktora. Hezký večer:P


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 11:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím pane Jardo , přesně můj názor ,že by mě mohlo po té sodě být ještě moc zle.
Říkala jsem jí- neprospívání od dětství atd a ona vůbec neslyšela.Také jsem to mé obvodní řekla co si myslím a ta se jen dívala.Aspoň vidí,že mě neopije rohlíkem.
Chtěla jsem vědět Váš názor a moc Vám za něho děkuji. Váš názor je pro mne cennější než jakéhokoliv doktora. Hezký večer:P

Tak neomylný určitě nejsem, ale zde to vidím celkem jasné, tak uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2011 9:19 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pana Jardu a všechny ostatní a omlouvám se za předešlé zprávy-nikdo nemůže pochopit co tím chci sdělit.Tak znovu.

Byla jsem u mé obvodní lékařky kvůli potížím jednoho člena rodiny a při té příležitosti jsem jí řekla že moje původní potíže způsobuje nedostatečnost žaludečních štáv. Na to doktorka okamžitě reagovala zda to není tím,že jsem vegetariánka.Tak jsem řekla ,že to je od malinka že v 6 letech 13kg v 11l 26kg a že na to nikdo nepřišel-a co že mě může medicína nábídnout?
Tak mě poslala hned na tu kameru a já jelikož jsem tušila že poznají pendrek tak šla
Jak to dopadlo víte -ta doktorka (na kameře) vůbec neslyšela co jí povídám o dětství o váze atd -doporučila mě ať si koupím Daviscom což je přesný opak toho co potřebuji.
Mé obvodní lékařce jsem donesla papír o vyšetření a vlastně jsem jí řekla co je to za pitomost a že sodu jsem nikdy v životě nebrala. Ta chudák neřekla ani slovo, pochopila.
Takže buďme rádi že máme pana Jardu ,který nám radí a lepší jak Ti doktoři, kteří sice mají diplom a přísahali ,ale možná jim chybí láska k lidem což je víc jak 10 diplomů.
Za tímto názorem si stojím a přeji všem hezký a pohodový den magdalena \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 12:37 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Aký je Váš názorn na tútp metódu?

http://www.pre-zdravie.sk/


Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 9:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
Aký je Váš názorn na tútp metódu?

http://www.pre-zdravie.sk/


Ďakujem

Tak proč ne, magnetoterapie je známá metoda a funguje i když nikdy ne na všechno, ale to je jako u každé jiné metody.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 10:21 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Tak proč ne, magnetoterapie je známá metoda a funguje i když nikdy ne na všechno, ale to je jako u každé jiné metody.

Ok.
Ešte ma zaujíma,či je nejaký rozdiel medzi medik. Zentel a Cesol?
Myslím ohladom účinnosti.
Zentel poznám,ale Cesol neviem.

Je možné doporučit jeden z týchto medik. človeku,ktorý sa chce hned takto razantne vypráškovat bez predošlých očíst a kúr?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2011 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
Ok.
Ešte ma zaujíma,či je nejaký rozdiel medzi medik. Zentel a Cesol?
Myslím ohladom účinnosti.
Zentel poznám,ale Cesol neviem.

Je možné doporučit jeden z týchto medik. človeku,ktorý sa chce hned takto razantne vypráškovat bez predošlých očíst a kúr?
Ďakujem

Obsahují jinou účinnou látku, konkrétně albendazol a praziquantel, čili se celkem zásadně liší i v účincích a ani jeden se nedá obecně doporučovat, kvůli velkému zatížení jater, čili pokud nemusím, tak bych je nebral.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2011 6:22 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Obsahují jinou účinnou látku, konkrétně albendazol a praziquantel, čili se celkem zásadně liší i v účincích a ani jeden se nedá obecně doporučovat, kvůli velkému zatížení jater, čili pokud nemusím, tak bych je nebral.

Jasné,len sa obávam či by prenho nebol "elixir trojčatko" smrtelny.
Poradil som nakoniec ten Zentel, na druhý den klystýr, urinový klystýr, až do konca užívania lieku.
Može byt takýto postup v prípade rozhodnutia sa pre Zentel?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2011 7:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
Jasné,len sa obávam či by prenho nebol "elixir trojčatko" smrtelny.
Poradil som nakoniec ten Zentel, na druhý den klystýr, urinový klystýr, až do konca užívania lieku.
Može byt takýto postup v prípade rozhodnutia sa pre Zentel?
Ďakujem

Tak určitě vás to nezabije a něco se tím vyhubit rozhodně dá, nicméně určitě se tím dost zatíží játra, čili jim pak dopřejte oddych na nějaké normální stravě a ostropestřcovou kašičku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz