Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 3:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2011 11:47 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím a prosím nemohu najít jak se nejúčinněji zbavit Heliobaktery pylori? Poradíte v kterém vlákně to najdu? \":(\" Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím a prosím nemohu najít jak se nejúčinněji zbavit Heliobaktery pylori? Poradíte v kterém vlákně to najdu? \":(\" Děkuji moc.

To bych musel hledat i já, ale funguje jak kyselina chlorovodíková, tak lékořice a také problém docela slušně řeší i šťáva ze syrových brambor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 12, 2011 5:21 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím, našla jsem na WC takového tvorečka mrtvého asi to byl ten H pylori, měla jsem MMS aktivovanou tou kys chlorovodíkovou ,takže chudáci dostali zabrat. Už mě žaludek nebolí oni mě ožírali, že jo? Tak teď přijdou na řadu jiní kámoši.Všem přeji ať se jim také podaří ty kámoše zlikvidovat \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 8:14 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Zdravím pane Jardo prosím Vás mohl byste uvést recept na trojčátko nebo poradit kde je uveden? \":?\"
Určitě ho budu aplikovat.Teď si dávám do pusy hřebíček celý, jako desinfekci, který občas žvýknu, aby nikoho nenakazila a také sebe ochránila.
Dělám dobře nebo je to blbost? \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:44 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Stačí použiť funkciu "Hledat" a nájdete niečo takéto:
Jarda píše:
na parazity funguje trojčátko, tedy Lugol, nebo ořešáková tinktura, pelyněk a hřebíček.
Hřebíček je velice silná droga a jako taková je i nebezpečná při předávkování. Náhodné užívání rozhodně vhodné není a je nutné dodržovat přesné dávkování. Dá se užívat v kapslích podle přesného rozpisu, ale ne náhodná množství podle úvahy. Funguje i samotný, kombinace s pelyňkem není nutná. V mixéru rozdrtit na prášek, naplnit tobolky velikosti 00 a po základním dávkování, které trvá deset dní, se aplikují jednou týdně 3 x 3 tobolky. Prakticky se takto dá i začít a toto dávkování používat stále.
Bere se 1. den 3 x 1 tableta, 2. den 3 x 2 tablety, třetí až desátý den 3 x 3 tablety a dále už pouze jednou týdně 3 x 3 tablety. Čerstvě namletý je rozhodně lepší než nějaký vyčpělý.

POSTUP
- před obědem 1/2 rovné pol.lž. pelyňku + zapít 20kapek Lugolu do vody (to je však nutné nejprve zkusit méně kapek- ne každý to snese..., a pak případně zvýšit až na těch max.20 kapek..., k tomu beru 2tbl.selenu 100mcgr od swansonu...)
- po obědě ve stejný den v týdnu, si vzít nakapslovaných 9kpsl.pomletého hřebíčku v kapslích vel."00"(plně napěchovaných z obou částí kapsle které se ručně pak spojí...)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím, našla jsem na WC takového tvorečka mrtvého asi to byl ten H pylori, měla jsem MMS aktivovanou tou kys chlorovodíkovou ,takže chudáci dostali zabrat. Už mě žaludek nebolí oni mě ožírali, že jo? Tak teď přijdou na řadu jiní kámoši.Všem přeji ať se jim také podaří ty kámoše zlikvidovat \":)\"

Tak vidět uvedeného tvorečka, není možné, to by bylo možné tak mikroskopem a ještě docela dobrým, ale ono je to jedno jakej šmejd odešel, hlavně že je venku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Zdravím pane Jardo prosím Vás mohl byste uvést recept na trojčátko nebo poradit kde je uveden? \":?\"
Určitě ho budu aplikovat.Teď si dávám do pusy hřebíček celý, jako desinfekci, který občas žvýknu, aby nikoho nenakazila a také sebe ochránila.
Dělám dobře nebo je to blbost? \":|\"

Jak píše člen mohy, napište do vyhledavače „trojčátko“ a čtěte, znovu to psát nebudu, je to tu již několikrát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Ještě pro jistotu. Ohledně hřebíčku je to ten co se dá koupit běžně v obchodě?
Pelyněk v nějaké formě v lékarně nebo nějaké bioprodejně?
A je vhodné pro začátečníka jet rovnou obě kúry současně nebo by bylo lepší začít např s hřebíčkem ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 1:47 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
ja bohužel také delší dobu předpis na trojčátko neúspěšně hledám - moc prosím ty, kteří vědí kde je o zaslání odkazu /naprosto chápu p. Jardu, že nemůže opakovat to co již psal!/
Jinak moc děkuji za toto skvělé a inspirativní fórum \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 1:52 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
esie píše:
ja bohužel také delší dobu předpis na trojčátko neúspěšně hledám - moc prosím ty, kteří vědí kde je o zaslání odkazu /naprosto chápu p. Jardu, že nemůže opakovat to co již psal!/
Jinak moc děkuji za toto skvělé a inspirativní fórum \":D\"

Pozrite sa o 5 prispevkov vyssie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 2:02 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Pavelka. píše:
Ještě pro jistotu. Ohledně hřebíčku je to ten co se dá koupit běžně v obchodě?
Pelyněk v nějaké formě v lékarně nebo nějaké bioprodejně?
A je vhodné pro začátečníka jet rovnou obě kúry současně nebo by bylo lepší začít např s hřebíčkem ?

Pelynek sa da objednat z internetovych obchodov, ktore poskytuju bylinky. Na znizenie ceny postovneho si mozete z toho isteho obchodu objednat aj hrebicek. Je to ten bezne predajny co sa dava do vareneho vina alebo domacich kompotov.
Zacal by som hrebickovu kuru 1. den az 10. den a raz do tyzdna daval trojcatko.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 2:04 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Děkuji moc Mohy, museli jsme to psát současně nebo nevím proč jsem to přehlédla ať se daří \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 2:54 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Moc Vám děkuji, taky nevím jak se mi stalo, že jsem to přehlédla.
všem přeji krásný den \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Ještě pro jistotu. Ohledně hřebíčku je to ten co se dá koupit běžně v obchodě?
Pelyněk v nějaké formě v lékarně nebo nějaké bioprodejně?
A je vhodné pro začátečníka jet rovnou obě kúry současně nebo by bylo lepší začít např s hřebíčkem ?

Jedná se o běžně dostupné věci a je to trojčátko, čili užívá se vše najednou a již jsem to zde několikrát popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 14, 2011 10:53 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Dobrý den děkuji panu Jardovi moc a moc za rady ,teď konkretně na toho Helio bakteri
za kterou radu jsem zapoměla poděkovat, Moc a moc děkuji a jsem ráda ,že tu jste a máme ve Vás oporu.Vše dobré přeji.M \":oops:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz