Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 80  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mlety hrebicek
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jarda píše:
Treba pri tejto kúre obmedzit alebo úplne vynechat konzumáciu cesnaku a cibule?
Pri alikácii tejto kúry možem konzumovat cibulu a cesnak bez obáv počas zvyšku života alebo?
Je možné, že pri zvýšenej konzumácii cesnaku cca 1 hlava(rozdelená na 3 časti skonzumované počas dna) može cesnak tak razantne znížit tlak, že sa mi točí hlava alebo dostali nažratnejaké potvory?
Ďakujem

Nic vynechávat nemusíte, ale také se tím nemusíte nijak cíleně cpát. Velké množství česneku opravdu může způsobovat problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mlety hrebicek
PříspěvekNapsal: stř črc 14, 2010 10:35 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Nic vynechávat nemusíte, ale také se tím nemusíte nijak cíleně cpát. Velké množství česneku opravdu může způsobovat problémy.

Pravdaže.
Vyznie to zrejme zvláštne ale mal som dojem, že ten cesnak je nejaký slabý alebo čo.
Pochádzal z mojej záhrady a vizuálne bol vporiadku(krásne biely a štavnatý), no vobec neštípal, tak som pridával a pridával.
Obvykle takéto množstvo nekonzumujem. Nejako sa mi zrejme zmenila chut alebo to bolo odrodou.
Moja rodina mi tvrdí, že vraj mám "prepálenú hubu" lebo ich páli všetko, aj to čo normálne nepáli takmer vobec.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mlety hrebicek
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat1 píše:
Pravdaže.
Vyznie to zrejme zvláštne ale mal som dojem, že ten cesnak je nejaký slabý alebo čo.
Pochádzal z mojej záhrady a vizuálne bol vporiadku(krásne biely a štavnatý), no vobec neštípal, tak som pridával a pridával.
Obvykle takéto množstvo nekonzumujem. Nejako sa mi zrejme zmenila chut alebo to bolo odrodou.
Moja rodina mi tvrdí, že vraj mám "prepálenú hubu" lebo ich páli všetko, aj to čo normálne nepáli takmer vobec.
Ďakujem

Vyčištěný člověk snese daleko jiné dávky pálivých jídel a celé to je dané přítomností parazitů v těle. Tělu totiž tyto látky nijak zvlášť nevadí , ale vadí parazitům, proto je po nich zamořeným lidem tak špatně a blbě je snášejí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 12:43 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Ano většina ostrých potravin je schopna likvidovat parazity, což si empiricky odvodíte, při návštěvě exotických zemí. Místní jídlo netrénovaný našinec vezme do úst, pak vystrčí oči jak šnek, půl hodiny se dáví jak mu hoří drška a pomalu potřebuje resuscitovat. Po tomto zážitku vám snadno dojde, že ti místní nejedí něco takového jen z nějakých masochistických pohnutek, ale úspěšně tím průběžně likvidují parazity. Oni na rozdíl od nás žijí přírodně a vědí, že to není program na týden, ale na celý život a musí to tedy být součástí stravy, ne pouze občasné kůry, které nic neřeší, akorát ničí játra. Nestojí to skoro nic a dá se na to zvyknout.

Jak jste to myslel s tím, že to ničí játra? Když je to součást stravy, tak si na to játra zvyknout a když je to občas, tak je to ničí nebo jinak?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 3:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Jak jste to myslel s tím, že to ničí játra? Když je to součást stravy, tak si na to játra zvyknout a když je to občas, tak je to ničí nebo jinak?

Tak jak jsem to napsal, lidé se zamoří nějakou breberou, pak si ideálně koupí nejsilnější antihelmintikum a týden ho do sebe cpou v sebevražedných dávkách. Takové počínání je opravdu nerozumné a se zlepšením zdraví nemá nic společného, nemluvě o tom, že jak to do sebe přestanou cpát, tak se kámoši zase vrátí k prostřenému stolu. Musí se to stát součástí stravy a denní rutinou, jinak se breber zbavit nedá a promořenost moderní populace to pouze potvrzuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Aplikace pelynku (opatrne!!!)
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 11:56 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Spolu s ostatnimi opatrenimi popsanymi v tomto vlakne, je vhodne (VELMI OPATRNE a POUCENE!!!) uzivat čaj a prášek z namletého pelynku(pozor na to jaky druh-existuje jich cca 280 a je nebezpeci jedovatosti jedem jmenem tujon, vice podrobnosti viz dale:

PRED UZIVANIM NEJLEPE DAT SI OS.SCHUZKU S PANEM JARDOU(ktery podrobne pouci o vsech rizikach a zpusobu uzivani), NEBO SI DUKLADNE VSECHNO NASTUDOVAT NEZ ZACNETE PELYNEK UZIVAT (to se tyka i uzivani na antiparaziticke kury)

Jedovatost thujonu:
1)

Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ved=0CCIQBSgA&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aplikace pelynku (opatrne!!!)
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":3pd03ai0]Spolu s ostatnimi opatrenimi popsanymi v tomto vlakne, je vhodne (VELMI OPATRNE a POUCENE!!!) uzivat čaj a prášek z namletého pelynku(pozor na to jaky druh-existuje jich cca 280 a je nebezpeci jedovatosti jedem jmenem tujon, vice podrobnosti viz dale:

PRED UZIVANIM NEJLEPE DAT SI OS.SCHUZKU S PANEM JARDOU(ktery podrobne pouci o vsech rizikach a zpusobu uzivani), NEBO SI DUKLADNE VSECHNO NASTUDOVAT NEZ ZACNETE PELYNEK UZIVAT (to se tyka i uzivani na antiparaziticke kury)

Jedovatost thujonu:
1)

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ved=0CCIQBSgA&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 20, 2010 2:52 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Včera večer jsem snědla 2 velké stroužky česneku a dnes mě od rána bolí hlava a mám nízké pH. Je možné, že jsem tím něco vyvraždila a teď se toho tělo zbavuje? Proč mě ale nebolela hlava včera, když předevčírem večer jsem ten česnek taky jedla? Nebo to teprv teď účinkuje ten, co jsem ho snědla před 30ti hodinami? Normálně si ho do jídel nedávám, nemám ho ráda, ale teď jsem se rozhodla si udělat alespoň kůru. Je nějaký problém když ho jím až večer před spaním? Vadí mi ten zápach, takhle ho alespoň zaspím.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 20, 2010 8:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Včera večer jsem snědla 2 velké stroužky česneku a dnes mě od rána bolí hlava a mám nízké pH. Je možné, že jsem tím něco vyvraždila a teď se toho tělo zbavuje? Proč mě ale nebolela hlava včera, když předevčírem večer jsem ten česnek taky jedla? Nebo to teprv teď účinkuje ten, co jsem ho snědla před 30ti hodinami? Normálně si ho do jídel nedávám, nemám ho ráda, ale teď jsem se rozhodla si udělat alespoň kůru. Je nějaký problém když ho jím až večer před spaním? Vadí mi ten zápach, takhle ho alespoň zaspím.

To je klidně možné, hlavně pokud jste před tím česnek nejedla, tak skoro jisté a chcíplé brebery vypustí do těla nejen kvanta toxického bordelu a také svoje nájemníky, což jsou bakterie a viry. Jíst česnek na noc ideální není, ale pokud vám jinak vadí, tak proč ne, já ho klidně na noc jím a nic mě to nedělá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 8:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Kometa píše:
Včera večer jsem snědla 2 velké stroužky česneku a dnes mě od rána bolí hlava a mám nízké pH. Je možné, že jsem tím něco vyvraždila a teď se toho tělo zbavuje? Proč mě ale nebolela hlava včera, když předevčírem večer jsem ten česnek taky jedla? Nebo to teprv teď účinkuje ten, co jsem ho snědla před 30ti hodinami? Normálně si ho do jídel nedávám, nemám ho ráda, ale teď jsem se rozhodla si udělat alespoň kůru. Je nějaký problém když ho jím až večer před spaním? Vadí mi ten zápach, takhle ho alespoň zaspím.

Po tom cesnaku si skús dať kefír, nebudeš smrdkať sebe ani okoliu. Ja cesnak tiež jem večer, pretože väčšinu dňa som v práci a tam predsa len by cesnak nebol najvhodnejší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Po tom cesnaku si skús dať kefír, nebudeš smrdkať sebe ani okoliu. Ja cesnak tiež jem večer, pretože väčšinu dňa som v práci a tam predsa len by cesnak nebol najvhodnejší.

Také pomáhá sníst trochu petrželové natě, nebo kousek petržele.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Natrafila som na prastarý ruský recept na zbavenie sa parazitov:
Kúra sa robí 3 dni (skôr noci) po sebe takto:
o 24,00 hod. sa vypije 1 polievková lyžica gruzínskeho koňaku
o 01,00 hoid. sa vypije 1 polievková lyžica sezamového oleja
Kúra sa zopakuje vždy po mesiaci, pokiaľ sa parazity nezlikvidujú.
Má sa to robiť na lačný žalúdok, je predpoklad, že o polnoci ho máme poväčšine prázdny \":)\"
Kúra by mohla fungovať na princípe, že na sladkosť koňaku sa parazity vynoria zo svojich úkrytov, aby si na ňom pochutnali, (teda presnejšie na tom cukre v ňom) a potom skôr než zase zalezú, ich spláchne ten olej.
Myslím, že koňak nemusí byť nutne gruziňák, ako je to v pôvodnom recepte, ale akýkoľvek dobrý koňak a ja by som zaradila najskôr kokosový olej, ale môže byť akýkoľvek dobrý za studena lisovaný.
Škoda len, že nenapísali akých konkrétnych parazitov sa to týka. Myslím však, že je to nepodstatné a naše telo ocení stratu akejkoľvek mikroskopickej potvory.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 30, 2010 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Natrafila som na prastarý ruský recept na zbavenie sa parazitov:
Kúra sa robí 3 dni (skôr noci) po sebe takto:
o 24,00 hod. sa vypije 1 polievková lyžica gruzínskeho koňaku
o 01,00 hoid. sa vypije 1 polievková lyžica sezamového oleja
Kúra sa zopakuje vždy po mesiaci, pokiaľ sa parazity nezlikvidujú.
Má sa to robiť na lačný žalúdok, je predpoklad, že o polnoci ho máme poväčšine prázdny \":)\"
Kúra by mohla fungovať na princípe, že na sladkosť koňaku sa parazity vynoria zo svojich úkrytov, aby si na ňom pochutnali, (teda presnejšie na tom cukre v ňom) a potom skôr než zase zalezú, ich spláchne ten olej.
Myslím, že koňak nemusí byť nutne gruziňák, ako je to v pôvodnom recepte, ale akýkoľvek dobrý koňak a ja by som zaradila najskôr kokosový olej, ale môže byť akýkoľvek dobrý za studena lisovaný.
Škoda len, že nenapísali akých konkrétnych parazitov sa to týka. Myslím však, že je to nepodstatné a naše telo ocení stratu akejkoľvek mikroskopickej potvory.

To funguje na jiném principu, parazity prostě ožerete, oni se pustí střevní stěny, nebo drží málo a olej způsobí průjem a tím je vyženete. Četl jsem to od několika autorů a koňak by měl být opravdu kvalitní a olej je lepší ricinový, sice ne na chuť, ale na průjem určitě a červů vyjde více. Také dávkování bych hodně zvýšil, jak u koňaku, tak u toho ricinového oleje. Platí to pro většinu velkých parazitů a hlavně se to týká hlístů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2010 1:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Hlavní příčiny nákazy+příznaky parazitárních infekcí:
http://www.centrumzdravi.net/boj-proti- ... oveka.html

...V dnešní době existují různé léky proti cizopasníkům, ale otázka boje s cizopasníky zůstává nevyřešenou. Příčin tohoto jevu je několik. Za prvé lidé nevnímají tento problém dost vážně kvůli nedostatečným znalostem. Za druhé takové léky jako antibiotika, kortikosteroidy a hormony dokonce napomáhají rozvoji mnohých druhů cizopasníků. Zpravidla se nevěnuje dostatečná pozornost průběžné prevenci.

Během posledních 50 let medicína prakticky přestala bojovat s cizopasníky a ti to využili k tomu, aby člověka přemohli.

Parazitárním infekcím podle počtu postižených osob patří dnes 4. místo. První místo zaujímají kardiovaskulární onemocnění, druhé onkologická onemocnění a třetí — mrtvice, ale všechna tato onemocnění jsou často spojena s výskytem cizopasníků v těle člověka.

Cizopasnící červy a jejích larvy během různých migračních úseků se usazují v orgánech, provrtávají cévy, narušují protirakovinovou obranu a teprve tehdy vznikají onemocnění.

Hlísti požírají potravinové zásoby člověka spolu s krví hostitele. Hlísti absorbují ve velkém množství křemík, což pro člověka představuje ohrožení života.

Chronická a mezi nimi i onkologická onemocnění jsou ze 60% vyvolána působením cizopasných červů. Podle údajů uváděných zdravotnickou literaturou během posledních deseti let se cizopasníci lokalizují v životně důležitých orgánech jako je mozek, srdce, průdušky, játra, ledviny atd. (údaje SZO z roku 1999). Pokud stav infikování cizopasníky trvá dlouho, trpí tím nejenom vnitřní orgány ale i imunitní systém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2010 6:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Hlavní příčiny nákazy+příznaky parazitárních infekcí:
http://www.centrumzdravi.net/boj-proti- ... oveka.html

...V dnešní době existují různé léky proti cizopasníkům, ale otázka boje s cizopasníky zůstává nevyřešenou. Příčin tohoto jevu je několik. Za prvé lidé nevnímají tento problém dost vážně kvůli nedostatečným znalostem. Za druhé takové léky jako antibiotika, kortikosteroidy a hormony dokonce napomáhají rozvoji mnohých druhů cizopasníků. Zpravidla se nevěnuje dostatečná pozornost průběžné prevenci.

Během posledních 50 let medicína prakticky přestala bojovat s cizopasníky a ti to využili k tomu, aby člověka přemohli.

Parazitárním infekcím podle počtu postižených osob patří dnes 4. místo. První místo zaujímají kardiovaskulární onemocnění, druhé onkologická onemocnění a třetí — mrtvice, ale všechna tato onemocnění jsou často spojena s výskytem cizopasníků v těle člověka.

Cizopasnící červy a jejích larvy během různých migračních úseků se usazují v orgánech, provrtávají cévy, narušují protirakovinovou obranu a teprve tehdy vznikají onemocnění.

Hlísti požírají potravinové zásoby člověka spolu s krví hostitele. Hlísti absorbují ve velkém množství křemík, což pro člověka představuje ohrožení života.

Chronická a mezi nimi i onkologická onemocnění jsou ze 60% vyvolána působením cizopasných červů. Podle údajů uváděných zdravotnickou literaturou během posledních deseti let se cizopasníci lokalizují v životně důležitých orgánech jako je mozek, srdce, průdušky, játra, ledviny atd. (údaje SZO z roku 1999). Pokud stav infikování cizopasníky trvá dlouho, trpí tím nejenom vnitřní orgány ale i imunitní systém.

Osobně se domnívám, že toto přehlížení domácích zvířátek v lidském těle je z hlediska medicíny záměrné, protože odstraněním zvířátek ze svých orgánů se zpravidla opravdu uzdravíte, což evidentně moderní medicína nemůže potřebovat, tím by klesaly zisky. Já bych je určitě neřadil na 4 místo, ale na první příčku příčin veškerých onemocnění, těsně po kyselosti a hlenu, což jsou dva základní faktory úspěšného zabydlení cizopasníků ve vašem těle. Ovšem obráceně to funguje naštěstí také a pokud svoje domácí zvířátka přestanete krmit, tak se prostě odstěhují bez nějaké drastické chemické léčby a bohatě na ně stačí delší hladovění a hořké byliny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz