Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 1:03 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Zdravim!
Chci se zeptat na kontraindikace hřebíčku a případně co dělat když bude nejhůř?Nějaký protijed?Nahlodal jsem tchána,že by mohl mít mraky parazitů kteří mu ničí zdraví,protože má psa který mu doslova strká čumák do talíře.Jenže bere léky na tlak a na srdce,na cholesterol a podobné blbiny i když jen preventivně,protože měl jednou nějakou slabost a doktoři si ho vzali do parády.
Stejně tak u mě když jsem prošel hřebíčkovou kůrou a teď mám hřebíčkové dny ve středu tak se při nich necítím zrovna nejlíp-motání hlavy,návaly slabosti,mrazení po nohou.Dost nepříjemné.Dávám 3x3.Neměl bych ubrat?
Děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Malachov-odkaz
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 6:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Malachov-odkaz na knihu Jak se zbavit parazitů(ke stažení):


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravim!
Chci se zeptat na kontraindikace hřebíčku a případně co dělat když bude nejhůř?Nějaký protijed?Nahlodal jsem tchána,že by mohl mít mraky parazitů kteří mu ničí zdraví,protože má psa který mu doslova strká čumák do talíře.Jenže bere léky na tlak a na srdce,na cholesterol a podobné blbiny i když jen preventivně,protože měl jednou nějakou slabost a doktoři si ho vzali do parády.
Stejně tak u mě když jsem prošel hřebíčkovou kůrou a teď mám hřebíčkové dny ve středu tak se při nich necítím zrovna nejlíp-motání hlavy,návaly slabosti,mrazení po nohou.Dost nepříjemné.Dávám 3x3.Neměl bych ubrat?
Děkuji!

V doporučeném dávkování kontraindikace nemá a v případě potíží zastavit podávání a vyčkat. Brát léky preventivně dostane většinu lidí do vážných zdravotních problémů a pak již nemají co řešit, protože otrávená játra jsou každému k ničemu a nic jiného prášky nedělají. Ty vaše stavy jsou pouze důkazem detoxikační reakce, kdy ve vás pořád nějaký neřád chcípá a vždy vás jeho mrtvolky přiotráví, čili neubírat, ale více čistit, třeba si ten den ráno udělat preventivně klystýr a druhý den ráno zase, pak uvidíte jak snadněji se to snese.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malachov-odkaz
PříspěvekNapsal: stř srp 04, 2010 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":39j2cgwh]Malachov-odkaz na knihu Jak se zbavit parazitů(ke stažení):


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 6:54 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Já se mu to taky snažil vysvětlit že preventivní polikání těchto léků je cesta do pekla ale on dál jezdí do ikemu nebo kam a vesele poslouchá doktory.Jinak ty moje stavy už se po odpolední a večerní dávce neopakovaly takže to byla asi jen ta první reakce.Sehnal jsem si také pelyněk od Gřeštíka,poradíte jak užívat nebo to necháme až pojedu k Vám?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 06, 2010 8:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Já se mu to taky snažil vysvětlit že preventivní polikání těchto léků je cesta do pekla ale on dál jezdí do ikemu nebo kam a vesele poslouchá doktory.Jinak ty moje stavy už se po odpolední a večerní dávce neopakovaly takže to byla asi jen ta první reakce.Sehnal jsem si také pelyněk od Gřeštíka,poradíte jak užívat nebo to necháme až pojedu k Vám?

Prášky problém v žádném případě neřeší a o to horší je pak lidi dávat dohromady, protože vyloučit ty hromady sajrajtu nastřádaných z letitého užívání farmaceutické chemie dá mnoho práce a doprovází to vždy velice silné detoxikační reakce. Užívání pelyňku jsem zde již popisoval, tak trošku pohledejte, případně vám to pak vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 10:35 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Začínat lépe asi od jedné kapsle a přidávat o jednu kapsli při každé dávce...
kůra 10dní denně, pak přestávka a brát už jen preventivně 1x týdně... resp.postupně zvyšovat až na max.denně 3x3 kpsl.vel."00"

Takže příklad-pokud bych se dostal na těch 3x3 dejme tomu už za 2 dny tak 8 dní brát denně tuto max.dávku? Pokud bych musel udělat pauzu kvuli nevolnosti, tak začít 10 dní vcelku odznova aby bylo 10 dní nepřerušeně?

Dotaz-jak na Herxku?:
Pokud by byla Herxka na nějakém počtu kapslí, jakmile odezní nevolnost pokračovat na stejné úrovni kde sem přestal nebo raději o jednu či více kapslí méně a zas po jedné kapsli šplhat nahoru až do cílové max.povolené hranice?

Možná je to jedno, ale asi účinnější to bude asi nalačno než po jídle? (jak velký odstup od jídla by byl vhodný).Děkuji

PS: jak píšete není radno dále zvyšovat neboť by to mohlo způsobit nevratné škody...

Jak dlouho dopředu si má smysl nakapslovat mletý hřebíček aby neztratil účinnost...měsíc vydrží silice v kapsli?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 3:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Začínat lépe asi od jedné kapsle a přidávat o jednu kapsli při každé dávce...
kůra 10dní denně, pak přestávka a brát už jen preventivně 1x týdně... resp.postupně zvyšovat až na max.denně 3x3 kpsl.vel."00"

Takže příklad-pokud bych se dostal na těch 3x3 dejme tomu už za 2 dny tak 8 dní brát denně tuto max.dávku? Pokud bych musel udělat pauzu kvuli nevolnosti, tak začít 10 dní vcelku odznova aby bylo 10 dní nepřerušeně?

Dotaz-jak na Herxku?:
Pokud by byla Herxka na nějakém počtu kapslí, jakmile odezní nevolnost pokračovat na stejné úrovni kde sem přestal nebo raději o jednu či více kapslí méně a zas po jedné kapsli šplhat nahoru až do cílové max.povolené hranice?

Možná je to jedno, ale asi účinnější to bude asi nalačno než po jídle? (jak velký odstup od jídla by byl vhodný).Děkuji

PS: jak píšete není radno dále zvyšovat neboť by to mohlo způsobit nevratné škody...

Jak dlouho dopředu si má smysl nakapslovat mletý hřebíček aby neztratil účinnost...měsíc vydrží silice v kapsli?

Začíná se 1-1-1, další den 2-2-2, další den 3-3-3 a pak už do desátého dne včetně 3-3-3. Následně pouze jednou týdně stále 3-3-3, případně na vlastní riziko větší dávka. Nalačno nevím, mě se to zdá solidní prda i po jídle, ale záleží na snášenlivosti, což může být dost individuální. Případná herxka se nedá odhadnout, čili to bych nyní nezkoumal, ale většinou toto proběhne bez potíží. Nakapslovat si to můžete klidně dost dopředu a při skladování v dobře uzavřené skleničce od léků to vydrží velice dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2010 9:24 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Začíná se 1-1-1, další den 2-2-2, další den 3-3-3 a pak už do desátého dne včetně 3-3-3. Následně pouze jednou týdně stále 3-3-3, případně na vlastní riziko větší dávka. Nalačno nevím, mě se to zdá solidní prda i po jídle, ale záleží na snášenlivosti, což může být dost individuální. Případná herxka se nedá odhadnout, čili to bych nyní nezkoumal, ale většinou toto proběhne bez potíží. Nakapslovat si to můžete klidně dost dopředu a při skladování v dobře uzavřené skleničce od léků to vydrží velice dlouho.

Ta kapsle má být úplně plná o velikosti 00? Není to hodně 9kapslí za den?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2010 9:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Ta kapsle má být úplně plná o velikosti 00? Není to hodně 9kapslí za den?

Tak je to hodně, ale většina lidí má červů také hodně, čili je to podle mého názoru akorát, sám tam dokonce někdy z cvičných důvodů šoupnu i 12 těchto tablet za den, ale užívám je pouze jednou týdně, vždy ve středu, to mám hřebíčkový den. Plní se dokonce jak spodek, tak vršek této kapsle a vejde se tam toho 0,6-0,7 g.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: sob srp 21, 2010 9:55 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Tak je to hodně, ale většina lidí má červů také hodně, čili je to podle mého názoru akorát, sám tam dokonce někdy z cvičných důvodů šoupnu i 12 těchto tablet za den, ale užívám je pouze jednou týdně, vždy ve středu, to mám hřebíčkový den. Plní se dokonce jak spodek, tak vršek této kapsle a vejde se tam toho 0,6-0,7 g.

Předpokládám, že stačí tak 0,5h po jídle vzít kapsle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hřebíček-překonání herxky
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Předpokládám, že stačí tak 0,5h po jídle vzít kapsle

Určitě stačí, ale někteří uvádějí jako velice účinnou konzumaci nalačno, čili i toto můžete klidně vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 6:56 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dá se považovat za herx při prvním dni (1-1-1) kůře s hřebíčkem, silná bolest hlavy, motání hlavy, div jsem z toho někdy málem nespadla a průjem? V dalších dnech je to už v pohodě i při 3-3-3. Jinak se snažím to brát na lačno


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dá se považovat za herx při prvním dni (1-1-1) kůře s hřebíčkem, silná bolest hlavy, motání hlavy, div jsem z toho někdy málem nespadla a průjem? V dalších dnech je to už v pohodě i při 3-3-3. Jinak se snažím to brát na lačno

Řekl bych, že jednoznačně ano, jsou to běžné detoxikační projevy organizmu a pokud to již nyní snášíte, tak jste patrně nějaká domácí zvířátka asi vyhubila. Po dobrání základní kůry můžete vyzkoušet jít jednou týdně ještě na vyšší dávky, třeba těch devět tobolek rozdělit pouze na dvě várky, případně je tam šoupnout naráz a to už opravdu žádný šmejd neustojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kombinování Vermoxu s hřebíčkem
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 9:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Už jsem nějaký čas(asi týden) na pelyňku 3xD 1č.lž., a za týden celou rodinu čeká opakovaná kůra po 14dnech Vermox....

Pelyněk samozřejmě chci nechat podle návodu, ale nenajeli jsme ještě na hřebíček....

Dotaz : Lépe počkat s hřebíčkem až po dobrání opakované kůry Vrmoxu, nebo začít ještě před Vermoxem,....nebo to načasovat a začít hřebíčkem zároveň s Vrmoxem? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz