Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nepriechodný TIPS
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 11:16 pm 
Offline

Registrován: pát bře 19, 2010 8:00 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den
Pán Zajíček.So záujmom som si prečítal Váš článok v časopise Receptár a mal by som na Vás otázku, či sa dá "Jaterní čistící kúra" doporučiť aj v prípade cirhózy pečene.Moja pečeň je slabo priechodná pre krv a vytvárajú sa mi varixy v pažeráku. V r. 2005 mi imlantovali tzv. TIPS, ktorý je už rok nepriechodný.Začalo sa uvažovať aj o transplantácii, ale stav je zatiaľ stabilizovaný. Okrem toho som aj diabetik a neviem ako a či počas kúry aplikovať inzulín. Mám 53 rokov chuť do života,ale únavu ako 100 ročný. Poprosil by som Vás o odpoveď, alebo o radu.
Ďakujem Roman


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nepriechodný TIPS
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 9:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roman píše:
Dobrý den
Pán Zajíček.So záujmom som si prečítal Váš článok v časopise Receptár a mal by som na Vás otázku, či sa dá "Jaterní čistící kúra" doporučiť aj v prípade cirhózy pečene.Moja pečeň je slabo priechodná pre krv a vytvárajú sa mi varixy v pažeráku. V r. 2005 mi imlantovali tzv. TIPS, ktorý je už rok nepriechodný.Začalo sa uvažovať aj o transplantácii, ale stav je zatiaľ stabilizovaný. Okrem toho som aj diabetik a neviem ako a či počas kúry aplikovať inzulín. Mám 53 rokov chuť do života,ale únavu ako 100 ročný. Poprosil by som Vás o odpoveď, alebo o radu.
Ďakujem Roman

Na přesnou odpověď bych musel znát váš stav dost detailně, protože já ovládám to, co se normálně zmrví špatným jídlem, ale to co zmrví moderní medicína, to zase tak dokonale neovládám. Každému radím, aby do sebe šťourat nenechal, protože je velice málo zdravotních potíží, které se nedají správným přírodním postupem odstranit. Ve vašem případě bych v této fázi asi volil jiné řešení a začal usilovně pracovat na srovnání pH tělních tekutin se současným doplněním omega 3 mastné kyseliny pomocí sirné patlanice. Jednoznačně kromě sirné patlanice vynechte jakýkoliv jiný tuk a tučné potraviny, přejděte na vita stravu a to pouze takovou, která zvedá pH. Dostaňte se co nejrychleji na hodnoty moče 7,5-7,8 pH. Zde to držte do odeznění hlavních potíží, což by mělo trvat tak 8-15 dní, pak se ozvěte a doladíme další.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz