Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 5:55 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
klaremina píše:
Dobrý den, chci se zeptat na koupele v epsomské soli, jsou možné v době kojení? Pokud ano, jak často a jaké množství? Řeším boreliózu, chronickou, po porodu mého 3.dítěte se mi začaly objevovat bolesti kloubů, hlavy, únava, častá nemocnost, svalová slabost, zahlenění, krevní testy prokázaly boreliózu neaktivní. Začala jsem to tedy řešit po svém, zvýšení minerálů a vitamínů, bylinky, zelenáče, urina, houby, štětka, energy výrobky, lichořeřišnice, vše nastřídačku, dle pocitu atd., je to o moc lepší, únava zmizela, imunita stoupla a energie je jako kdysi, ale zajímají mě ještě koupele, jak podpořit vymýcení bakterie z kloubů..ty mě stále pobolívají, hlavně zápěstí, prsty a ramena, v kotnících a lýtkách mám mravenčení a pálení, před mms mám v době kojení respekt, ta je prý hodně účinná, bude epsomská k něčemu? Nebo kolagen? Prosím ještě o radu, co na podporu imunity v době kojení a na dovyléčení borelky? Co jsem nějak přehlédla a bylo by ok. Od zítra začínám přísnou nízkosacharidovou dietu (2.pokus, nějak jsem to minule nezvládla, nejím živočišno, akorát med, bezlepku, tak to bylo náročnější) plísně mám v těle určitě taky, dělají se mi často děravá a loupající se místa na konečkách prstů, hlavně v zimě, takže teď do toho vpluju s plnou parádou..děkuji, Klára

Nevidím důvod proč by vám koupel mohla vadit, dodá minerály a to dokonce kojením i zklidní dítě. Jiná věc je velké užívání těch bylin každopádně většina látek může přecházet do mléka a je třeba si to dost nastudovat. Také bych asi nešel na nějaké zcela striktní omezení prostě si stravu spočítejte na nutriční kalkulačce cronometer.com a musíte mít dostatečný kalorický i nutriční příjem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2018 10:56 pm 
Offline

Registrován: úte bře 20, 2018 12:14 am
Příspěvky: 26
Dobrý den. Své zdraví jsem začala řešit v podstatě až po porodu a tím, že syna kojim,jsem dost limitována co se týká ruznych ocist a preparatu. Delam pravidelně klystyr, koupel v eosomske soli, někdy v himalajske. Doplnuji probiotika, piju zeleny napoj, nekdy ovozel smoothie (nemám zatím odstavnivac), dodavam jod a selen na stitnou zlazu, piju zazvor s kurkumou a skorici a zmenila jsem stravu. To je asi s kojenim ok. Rada bych ale i jine veci zkusila a nevim, co je behem kojeni mozne...grepove kapky, koloidni stribro, mms, vilcacora, lapacho, astragalus...je z toho možné něco užívat? Případně co na detox bez ohrožení mléka? Syn má rok, ale pořád kojim dost.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 26, 2018 7:54 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
valenta.klara píše:
Dobrý den. Své zdraví jsem začala řešit v podstatě až po porodu a tím, že syna kojim,jsem dost limitována co se týká ruznych ocist a preparatu. Delam pravidelně klystyr, koupel v eosomske soli, někdy v himalajske. Doplnuji probiotika, piju zeleny napoj, nekdy ovozel smoothie (nemám zatím odstavnivac), dodavam jod a selen na stitnou zlazu, piju zazvor s kurkumou a skorici a zmenila jsem stravu. To je asi s kojenim ok. Rada bych ale i jine veci zkusila a nevim, co je behem kojeni mozne...grepove kapky, koloidni stribro, mms, vilcacora, lapacho, astragalus...je z toho možné něco užívat? Případně co na detox bez ohrožení mléka? Syn má rok, ale pořád kojim dost.
Děkuji.

Podle mě z uvedených položek nic mimo MMS v normálních dávkách nemůže u ročního dítěte vadit. U toho MMS také nepředpokládám zásadní problém, ale vzhledem k tomu že jde o věc poměrně novou a není dost dlouhodobých zkušeností tak je vždy lepší být opatrný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jarda a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz