Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Danraven píše:
Zdravím, nedávno jsem měl ledvinovou koliku šutr 8mm, nedalo se nic delat a musel mi být zaveden stent. Při vyšetření mi bylo zjištěno ještě několik dalších kamenu 3 - 4 mm v obou ledvinách. Prý to je velikost s kterou se nedá nic dělat ale zároven velikost která by měla spontánně projít při uvolnění. Chci se zeptat jak bych měl dál postupovat? Zkusit rozpustit a nebo zkusit uvolnit a vyplavit? Napadá mě teorie jelikož jsem poslední dobou byl hodně na štávách včetně řepy že se kamen právě díky tomu uvolnil, protože to bylo několik dni pred tim co jsem začal experimentovat (nevědomky) právě s řepou. Díky za odpovědi a rady.

Onom dost záleží jaké složení ty kameny mají, to vám někdo řekl. Je jich více druhů a rozpouštějí se různě. Na některé zabírá změna pH, na některé hořčík a na jiné skoro nic, tam bych vsadil na čaj chanca piedra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
TomasL píše:
Zdravím a prosím o odpověď:

při očistě ledvin mi vyšlo hodně vody konečníkem a močení bylo o dost méně a vždy po troškách cca 100ml (ke kontinuálnímu močení hodně daleko). Jakým způsobem mám dosáhnou toho, aby to šlo přes ledviny a ne střeva?

Dužnina cca 5-6kg + šťáva ze slupek 1 litr během cca 2hodin.

Děkuji za odpověď, Tomáš

Možná vyzkoušejte pomaleji pít, tím se více procedí přes ledviny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat na svoji nedávnou zkušenost. Občas mě bolí ledviny, obzvlášť když zhřeším a secpu nějaký slaný křupky, ale někdy i v průběhu dne. Tak jsem chtěl ledviny trochu pročistit a začal jsem pít ledvinový čaj. Výsledek byla teda síla. Během pár dní se mi udělalo hodně zle. Byl jsem strašně unavený, takový těžký, spal bych nejméně 12 hodin denně, v běžném životě jsem téměř nedokázal fungovat. Přestal jsem čaj pít a do druhého dne únava zmizela. Stejnou reakci jsem měl vždy i před lety, když jsem bral na ledviny Jonášovi detoxikační kapky.
Jak si to mám vysvětlit? To se jako z ledvin uvolňuje tolik bordelu? A co s tím, když pití obyčejného ledvinového čaje prostě nezvládám? Je něco, co se dá pro ledviny kromě dostatku vody udělat, než budou v létě levné melouny?

Tak můžete nějak divně reagovat na některou složku toho čaje, což by nebylo nic divného. Jinak mimo melounů čistí ledviny velice dobře i červená řepa a na netu návody jistě najdete, případně jedlový olej, ovšem ten se zde běžně neprodává, to je spíše Rusko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte kvě 27, 2014 1:03 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den, manzela již delsí dobu pobolivalo v podbříšku a do třísel. Nyní mu lékař řekl, že má na pravé straně mezi ledvinou a močovým měchýřem jeden kamínek 3krat 6 mm kamínek. Chci se zeptat jak takový kamínek vzniká a jak se dá přirozeně zničit? Koukala jsem na očisty střev a jater, zde chápu, že kamínky vyjdou stolicí, ale pokud má kamínek již u močového měchyře, tak je možné nějaké rozpuštění? Případně jaké potraviny zařadit, děkuji moc. Manžel je sportovec, ji hodně ovoce, zeleniny, zelené věci, odstavujeme, ale zaroven si dá i např. maso atak. děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv kvě 29, 2014 2:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
ČIŠTĚNÍ LEDVIN PETRŽELÍ

Roky běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, různých jedů a od všeho, co znečišťuje naše tělo. Po čase se sůl nahromadí a je tak předmětem na čištění a léčení.
Jak můžeme zvládnout tento problém?
Je to velmi snadné:
Kupte jednu kytičku petržele, omyjte ji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou, povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte od čistých lahví a vložte do ledničky.

Užívání: pít jeden pohár denně.

Výsledek uvidite v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašich ledvin a také sami spatříte rozdíl a
budete se cítit jako nikdy předtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek na čištění ledvin.

P.S. Takto mi prišlo mailom bez uvedenia zdroja.

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 8:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den, manzela již delsí dobu pobolivalo v podbříšku a do třísel. Nyní mu lékař řekl, že má na pravé straně mezi ledvinou a močovým měchýřem jeden kamínek 3krat 6 mm kamínek. Chci se zeptat jak takový kamínek vzniká a jak se dá přirozeně zničit? Koukala jsem na očisty střev a jater, zde chápu, že kamínky vyjdou stolicí, ale pokud má kamínek již u močového měchyře, tak je možné nějaké rozpuštění? Případně jaké potraviny zařadit, děkuji moc. Manžel je sportovec, ji hodně ovoce, zeleniny, zelené věci, odstavujeme, ale zaroven si dá i např. maso atak. děkuji

Tak ledvinových a močových kamenů existuje několik různých druhů, které rozlišujeme podle jejich chemického složení. K nejčastějším močovým kamenům patří vápenaté (ze šťavelanu vápenatého). Kromě nich se ale mohou tvořit i kameny urátové, složené z kyseliny močové, struvitové z fosforečnanu hořečnatoamonného, které vznikají v prostředí infekce, nebo cystinové objevující se vzácně u vrozených poruch látkové výměny a na každé se musí trochu jinak. Vhodné je tedy vědět jaké kameny vlastně mám a teprve pak se dají řešit, nicméně poměrně univerzální radou je hodně hořčíku a čaj chanca piedra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Nso ci píše:
ČIŠTĚNÍ LEDVIN PETRŽELÍ

Roky běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, různých jedů a od všeho, co znečišťuje naše tělo. Po čase se sůl nahromadí a je tak předmětem na čištění a léčení.
Jak můžeme zvládnout tento problém?
Je to velmi snadné:
Kupte jednu kytičku petržele, omyjte ji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou, povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte od čistých lahví a vložte do ledničky.

Užívání: pít jeden pohár denně.

Výsledek uvidite v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašich ledvin a také sami spatříte rozdíl a
budete se cítit jako nikdy předtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek na čištění ledvin.

P.S. Takto mi prišlo mailom bez uvedenia zdroja.

Tak jde o funkční postup, ale petržel vždy opatrně, má i mnoho špatných vlastností při předávkování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Xyzal
PříspěvekNapsal: úte čer 10, 2014 10:52 am 
Offline

Registrován: úte čer 10, 2014 10:45 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, je mi 20 let a dlouhodobě beru Xyzal. V poslední době jsem si všimla nežádoucích účinků, a to sucho v ústech a neustále chodím na záchod, a když vím, že třeba hodinu nebudu smět na záchod jít, tak to nikdy nevydržím. Myslíte, že to může být Xyzalem? Slyšela jsem na něj mnoho stížností a i na MedWatch jsem četla, že sním mají lidé urinologický problém. Problém s ledvinami nemám, navštěvovala jsem nefrologii a vše bylo v pořádku. Už asi 5 let mi nacházejí mikroskopické části krve v moči a vůbec neví, z čeho to mám. Odstěhovala jsem se z města, lékaře již nenavštěvuji a cítím se mnohem lépe. Ale když jsem zkusila vysadit Xyzal, abych zůstala úplně bez léků, bylo mi hodně špatně. Poradíte mi, prosím? Jinak mi na alergologii předepsali Levocetirizin, který na mě však neměl účinek (i když má stejné složení jako Xyzal?) Moc děkuji, Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Xyzal
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 12:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Eva11 píše:
Dobrý den, je mi 20 let a dlouhodobě beru Xyzal. V poslední době jsem si všimla nežádoucích účinků, a to sucho v ústech a neustále chodím na záchod, a když vím, že třeba hodinu nebudu smět na záchod jít, tak to nikdy nevydržím. Myslíte, že to může být Xyzalem? Slyšela jsem na něj mnoho stížností a i na MedWatch jsem četla, že sním mají lidé urinologický problém. Problém s ledvinami nemám, navštěvovala jsem nefrologii a vše bylo v pořádku. Už asi 5 let mi nacházejí mikroskopické části krve v moči a vůbec neví, z čeho to mám. Odstěhovala jsem se z města, lékaře již nenavštěvuji a cítím se mnohem lépe. Ale když jsem zkusila vysadit Xyzal, abych zůstala úplně bez léků, bylo mi hodně špatně. Poradíte mi, prosím? Jinak mi na alergologii předepsali Levocetirizin, který na mě však neměl účinek (i když má stejné složení jako Xyzal?) Moc děkuji, Eva

Na to nedovedu odpovědět, uvedený lék neznám, ale asi rozumnější by bylo si nastudovat nějakou logickou přírodní léčbu na váš problém, třeba vitamín K, nebo rutin většinou tyto problémy dovedou řešit, nebo minimálně brzdit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 4:15 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Měl jsem velmi podobné problémy. Na Xyzalu jsem byl dlouhou dobu zavislý, než jsem začal hledat příčinu všech mých potíží. Tu za Vás sice nenaleznu, ale mohu Vám popsat svoojí zkušenost s vysazením. Poprvé jsem to vyzkoušel před 2 lety úplně vysadit a po pár dnes se mi spustila silná rýma a svědění uší opět sílilo. Vzhledem k tomu, že jsem měl jet za pár dnů na dovolenou, rozhodl jsem se ho zase začít na chvilku brát a tím jsem se utvrdil v tom, jaká je na tom závislost. Během 12 hodin od započetí braní těchto léků všechny potíže ustaly a já byl zdravý člověk. Připravil jsem se tedy na to, že skoncovat s tím nebude až tak jednoduché. Po pár týdnech jsem vysadil Xyzal a Symbicort s přechodem na částečně syrovou stravu. Stalo se co jsem očekával, za pár dnů mě to úplně položilo. Silné detoxikační projevy mi nedovolili se vzdálit od postele na více jak týden. Dnes jsem za to nesmírně rád, že jsem to překonal. Už nevím co to jsou alergie a jsem za to nesmírně vděčný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 11:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
zahradnik píše:
Měl jsem velmi podobné problémy. Na Xyzalu jsem byl dlouhou dobu zavislý, než jsem začal hledat příčinu všech mých potíží. Tu za Vás sice nenaleznu, ale mohu Vám popsat svoojí zkušenost s vysazením. Poprvé jsem to vyzkoušel před 2 lety úplně vysadit a po pár dnes se mi spustila silná rýma a svědění uší opět sílilo. Vzhledem k tomu, že jsem měl jet za pár dnů na dovolenou, rozhodl jsem se ho zase začít na chvilku brát a tím jsem se utvrdil v tom, jaká je na tom závislost. Během 12 hodin od započetí braní těchto léků všechny potíže ustaly a já byl zdravý člověk. Připravil jsem se tedy na to, že skoncovat s tím nebude až tak jednoduché. Po pár týdnech jsem vysadil Xyzal a Symbicort s přechodem na částečně syrovou stravu. Stalo se co jsem očekával, za pár dnů mě to úplně položilo. Silné detoxikační projevy mi nedovolili se vzdálit od postele na více jak týden. Dnes jsem za to nesmírně rád, že jsem to překonal. Už nevím co to jsou alergie a jsem za to nesmírně vděčný.

Jenom potvrzujete, že většina léků problémy neřeší, pouze překrývá a to je pro člověka možná nebezpečnější, než žít bez nich. Plné vyléčení stejně nastane až po vyčištění těla, srovnání živin a hormonů a dosažení plné psychické pohody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 2:40 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 12, 2014 4:59 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina
Já bych zde jen napsal mou zkušenost s "melounovou očistou".
Koupil jsem 2 melouny o celkové hmotnosti 12 kg, očervenou část oddělil od žluté a žlutou odšťavnil. Ve vaně jsem vše jedl a pil, ale po zhruba polovině 1. melounu jsem začal cítit obrovský tlak v břiše, takže jsem začal jíst pomaleji. Štáva z bílé části není moc dobrá, proto dopučuji vždy cca 2-3 dcl vypít na ex. Ve vaně jsem byl 2 hodiny, ale nějaké výraznější močení se nedostavovalo, to přišlo až později. Ve výsledku jsem snědl jen 1 meloun, dál už to prostě nešlo, ale na záchod jsem si pak odběhl asi 5x. Zbytek druhého melounu jsem snědl později, až mi to žaludek zase dovolil. Stolice po očistě byla v podstatě pouze melounová.
Takže věřím, že procedura proběhla úspěšně a nijak nepříjemná určitě není, takže můžu doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 9:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ludek78 píše:
Já bych zde jen napsal mou zkušenost s "melounovou očistou".
Koupil jsem 2 melouny o celkové hmotnosti 12 kg, očervenou část oddělil od žluté a žlutou odšťavnil. Ve vaně jsem vše jedl a pil, ale po zhruba polovině 1. melounu jsem začal cítit obrovský tlak v břiše, takže jsem začal jíst pomaleji. Štáva z bílé části není moc dobrá, proto dopučuji vždy cca 2-3 dcl vypít na ex. Ve vaně jsem byl 2 hodiny, ale nějaké výraznější močení se nedostavovalo, to přišlo až později. Ve výsledku jsem snědl jen 1 meloun, dál už to prostě nešlo, ale na záchod jsem si pak odběhl asi 5x. Zbytek druhého melounu jsem snědl později, až mi to žaludek zase dovolil. Stolice po očistě byla v podstatě pouze melounová.
Takže věřím, že procedura proběhla úspěšně a nijak nepříjemná určitě není, takže můžu doporučit.

Průběh asi v pohodě i když toho močení celkem málo, to by jste musel mít zádrž na jedno vymočení skoro litr a nejsem si jistý zda by šlo tak velký objem zadržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pát črc 18, 2014 2:52 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Dobrý den.

Prosím pana Jardu a další zkušené o radu.
Pod očima se mi vytváří tyto červené skvrnky (viz foto) a zase postupně mizí. Než ale zmizí vytvoří se nové na jiných místech (pořád v oblasti pod očima). Tento stav trvá cca již 40dní a nikdy jsem nic podobného neměl. Má někdo zkušenost co mi tělo naznačuje? Co jsem zatím vypátral, měla by oblast pod očima souviset s ledvinami. Nemám ale žádné problémy, cítím se dobře. pH díky melounům, okurkám a grepům a citronům v pohodě.

Převážná strava: (absence 5 bílých jedů) šťávy, osmotická voda, kefír, ořechové mléko, ovoce, patlanice, maso, zelenina, rýže + 20% vařená strava

Urinový klystýr cca 1x týden preventivně.
Občas 3 týdenní jaterní kůra pomocí ostropestřecové kašičky.
Poslední 3 měsíce jsem si postupně nechal u zubaře vyměnit cca 80% amalgámových výplní
za kompozitní. (že by nějaká reakce na méně rtuti??)

Děkuji za reakce \":)\"


Přílohy:
obrazek_2.JPG
obrazek_2.JPG [ 16.33 KiB | Zobrazeno 21731 krát ]
obrazek_1.JPG
obrazek_1.JPG [ 23.11 KiB | Zobrazeno 21731 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Dobrý den.

Prosím pana Jardu a další zkušené o radu.
Pod očima se mi vytváří tyto červené skvrnky (viz foto) a zase postupně mizí. Než ale zmizí vytvoří se nové na jiných místech (pořád v oblasti pod očima). Tento stav trvá cca již 40dní a nikdy jsem nic podobného neměl. Má někdo zkušenost co mi tělo naznačuje? Co jsem zatím vypátral, měla by oblast pod očima souviset s ledvinami. Nemám ale žádné problémy, cítím se dobře. pH díky melounům, okurkám a grepům a citronům v pohodě.

Převážná strava: (absence 5 bílých jedů) šťávy, osmotická voda, kefír, ořechové mléko, ovoce, patlanice, maso, zelenina, rýže + 20% vařená strava

Urinový klystýr cca 1x týden preventivně.
Občas 3 týdenní jaterní kůra pomocí ostropestřecové kašičky.
Poslední 3 měsíce jsem si postupně nechal u zubaře vyměnit cca 80% amalgámových výplní
za kompozitní. (že by nějaká reakce na méně rtuti??)

Děkuji za reakce \":)\"

Pokud by to časově sedělo, tak bych vsadil na tu rtuť, ta umí zajímavé věci a určitě by nebylo od věci provádět chelaci. Jinak lze vyzkoušet i koloidní stříbro jako prevenci proti případným plísním a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz