Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 7:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 5:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Jdete na to moc hrr. Mezi jaterkou a sankou musi byt minimalne tyden odstup. Pokud jich chcete delat nekolik za sebou, tak stridat 1 tyden sanka, 2 tyden jaterka, 3 tyden sanka, 4 tyden jaterka atd.(Budte pripravena, ze pro telo je to zahul) Pokud u sanky necvicite, tak se nemusi podarit. Ja jsem mel sanky vzdy ruzne, az jsem se naucil cvicit a mam vsechny stejne a za 1,5 hodiny jen hotovy a nejsem z toho ani cely den k.o. Po sance jdu v 9.00 hod do prace a zde funguji 10-12 hodin. Chce to nacvicit. Musel jsem je delat moc dlouho nez jsem dosahl toho, ze po vypiti 6 litru ze mne konecne nesel kal a spina.
U tech ledvin bych par dnu pred ocistou uz konzumoval ve velkem melouny. Ja jsem cca uz mesic pred ocistou denne konzumoval velke mnozstvi melounu (zboznuji je).

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 7:17 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
kobra23 píše:
Jdete na to moc hrr. Mezi jaterkou a sankou musi byt minimalne tyden odstup. Pokud jich chcete delat nekolik za sebou, tak stridat 1 tyden sanka, 2 tyden jaterka, 3 tyden sanka, 4 tyden jaterka atd.(Budte pripravena, ze pro telo je to zahul) Pokud u sanky necvicite, tak se nemusi podarit. Ja jsem mel sanky vzdy ruzne, az jsem se naucil cvicit a mam vsechny stejne a za 1,5 hodiny jen hotovy a nejsem z toho ani cely den k.o. Po sance jdu v 9.00 hod do prace a zde funguji 10-12 hodin. Chce to nacvicit. Musel jsem je delat moc dlouho nez jsem dosahl toho, ze po vypiti 6 litru ze mne konecne nesel kal a spina.
U tech ledvin bych par dnu pred ocistou uz konzumoval ve velkem melouny. Ja jsem cca uz mesic pred ocistou denne konzumoval velke mnozstvi melounu (zboznuji je).

No.Jarda tu psal,že sanka hned po jaterce není žádný problém,tak jsem to chtěla zkusit,ale naposledy. U sanky cvičím a tad se stejně nedařilo.Dobrý nápad jíst před LO melouny,to zkusím.Chtěla bych ji asi za 14 dní zopakovat-to snad můžu-ne? Jinkak díky za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 4:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Jak je to s tím cukrem v melounu. Já ho teda zpucoval skoro 8kg, a udělal se mi z toho vyrážka kolem úst a vlasaté částí čela.....

\":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sagan píše:
Dobry den Jarda,

prosim vas chcela by som sa spytat ci by sa dala melonova ocistat spojit s remineralizacnym kupelom? Cize by som do vane pridala siran horecnaty, himalajsku sol a sodu bikarbonu. Dakujem za odpoved.

Ano v tom problém nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Pilda píše:
Dobry den, chystam se po několika měsících na druhé číštění ledvin.
V první očistě jsem nebyl spokojen s průběhem a naváznosti na časte močení. Po vypití několika litru se mi udělalo nevolno \":)\" a jako by v žaludku jsem citíl teplo nebo chlad. Dnes se chystam na dalsí pokus a opět citím že to není ono. Mam snahu říhat a tudíž se odrazuju o dalsího postupu. Náběh na zvracení pocituju .Myslíte že na to jdu moc rychle ? Nenapada mně nic jineho ale Ledviny potřebuji pročistit \":?\" Děkuji za odpověd-i-

Na tom toho mnoho nevymyslíte, člověk se nesmí bát a pokud nemáte ledviny vyloženě zničené, celkem nic vám nehrozí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Oto píše:
Po nedavnom vysetreni ultrazvukom mi zistili 7mm ladvinovy kamen...pri melonovej ociste by sa asi mohlo stat ze sa kamen zacne hybat a sposobovat problemy... ako mam postupovat? najprv Horcik, B6, pupava, URINAN, Chanca Piedra?

Ano, to máte správně, ovšem není to procedura na pár dní u velkých šťavelanových kamenů i na roky, tak doufejme, že půjde o ty snadněji rozpustitelné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Oto píše:
omluvam sa musim upresnit... podla lekarskej spravy ...jedna sa o hyperechogennu opacitu-slaboodrazavu nepriehladnost 7mm, nefrolitiazu - co mozu byt kamienky, krystalicke castice, cize nemusi to byt 7mm kamen...

No i tak bych k tomu přistupoval opatrně a raději rozpouštěl pomalu, pokud se kámen v ledvině sekne, nejde o něco zrovna záviděníhodného a určitě takové pokusy nedoporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
30miro píše:
Pane Jardo,
mám podobný problém jako v předešlém příspěvku. Při kontrole žlučového kamene, od kterého jsem si pomohl sám, mně jen tak mimochodem MUDr. sdělila , že mám v pravé ledvině kamínek.(Z levé mně před 15-ti léty spadl na konec močovodu a né a né ho dostat do moč. měchýře. Pak mně ho vyndávali spodem kleštičkama a bylo to výživné - to už NECHCI!) A také nechci zatím dělat melounovou kůru( a potřeboval bych ji velmi), dokud se nepokusím kamínek rozpustit nebo alespoň výrazně zmenšit. Sehnat práškové Magnezium chloride hexahydrate je téměř nemožné( naděje je jen ve velkých lékárnách při nemocnicích) a přes internet nemám důvěru, co mně pošlou. Je možné si ho u Vás objednat? Díky za jakoukoli zprávu.
P.S. Od zítra tj. 20.7. jsem týden na Šumavě bez internetu, návrat 28.7.)

Platí stejná doporučení jako u vašeho předchůdce a uvedený chlorid je na konci fóra v nabídce zboží uveden a mohu vám ho ve farmaceutické kvalitě kdykoliv poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
kobra23 píše:
Vysledek vcera v 14.30 hod. Vecer v 18.00 hod. uz byly plavky po preprani v 15.00 hod. bez znamek vyplavovani soli. Takze to asi splnilo ucel. Dalsi ocista ledvin bude az pristi rok.

Vy se s tím teda nemažete, ani sám jsem to nikdy nejel takto natvrdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
maricio píše:
Takže jsem se akorát trochu po...., byl jsem tak 3x, a nic. Močení stejné.
Chvíli jsem měl ph 6,6, ale tak po 4 hodinách zpět k (ne)normálu ( 6 ). Ph slin 7,2.....

Teď, po 9 hodinach se citim jako na chřipku, bolest kloubu, svalu, unava, trochu ledviny. \":-(\"


Tam bude něco špatně. Zkusím dodávat ten draslík, díky za radu.

Tak i tak došlo jak vidno k čištění těla, ale asi by jste měl kůru třeba po týdnu zopakovat, tím nic nepokazíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jajda22 píše:
Využila jsem dovolné a toho,že bude nov a nastolila očisty-středa-ledviny-meloun-poprvé-téměř vůbec jsem nemočila,kadila červeně ještě dva dny-podle rozborů mám draslík OK,dále pak jaterku-pátek,sobota-po šesté-nevyšlo vůbec nic a nakonec šanku-dnes v neděli-po druhé-ta se také vůbec nepovedla-vratník se ne ane otevřít.Jinak ještě klystýruju.Nevím,kde se stala chyba,že se mi tak nedařilo,všechny návody jsem dodržela správně Co vy na to???

U očisty ledvin docela divný výsledek, to by jste musela mít draslík nízký a tělo by ho nabíralo, ale jinak by vás měl meloun k močení velice nutit a ledviny také pracují na plný výkon. Osobně bych kůru vyzkoušel znovu, pouze samostatně a uvidíte jak se bude tělo chovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
maricio píše:
Jak je to s tím cukrem v melounu. Já ho teda zpucoval skoro 8kg, a udělal se mi z toho vyrážka kolem úst a vlasaté částí čela.....

\":(\"

To ale není tím cukrem, meloun vytlačí nečistoty z těla ven i jinudy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pát srp 30, 2013 8:50 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
První zkušenost s očistou ledvin ( meloun + teplo ) : 14 dnů klystýry vodou s citronem a urinou + přechod na živou stravu. Ponechávám jen 1-3x denně kvalitní zrnkovou kávu ( J. Cingroš proti ní nic nemá, slyšela jsem od léčitelky, že nepřekyseluje prý Lavazza, ale nevyzkoušela ).
Den před pouze jablka ( první den v práci, každý přinesl něco dobrého, to bylo pokušení... ), večer hroznové víno, v noci broskev.
Ráno urina (PH moči 5,5 ), masáž ajurvédským santalovým olejem celé tělo; dopoledne jablko a ořechy ( PH kolem 6ti ), poledne zelený nápoj z louky, potom šťáva z okurek, česnek ( ufff \":roll:\" ), kedluben, mrkev, půl bio brambory ... co jsem našla za zeleninu + lžička olivového oleje; potom kafe ( PH 5,8 ), odpoledne jen co jsem vylezla na slunce, slunce zalezlo; tedy dva velké melouny rozkrojené s lžící u vany ( velký voči \":wink:\" ), při přípravě koupele už jsem se do jedné poloviny pustila. První 1/2 melouna mně velmi chutnala, ke konci jsem si už ale připadala jak těhotný lachtan na zádech ( vana menší ). Kontinuální močení se nekonalo, ale úspěšně jsem se pročůrala hodinou, než vana vychladla ( malý boiler vyčerpán ). Připadalo mi, že průtok do ledvin brzdí jadérka melounu, která také polykám, tedy jsem je z druhé poloviny melouna vyplivovala. Bílou dužinu jsem četla, že není nutné odšťavit, tak jsem se s ní nezabývala. Po hodině a začínajícím chladnutí vody náhradní teplo elektrické dečky, pak procházka po zahradě. PH moči vystoupané na 8. Večer velká sklenice domácího kefíru, PH klesá 7,2.
Pocity: pohoda, žádné problémy, je mně celý večer teplo, červené tváře; ve vaně byla trochu nuda, ale uvolnily se mně zato bolavé napjaté svaly. Nejsem unavená, neobtěžují mě depresivní myšlenky. NEMÁM chutě na žádné "prohřešky", i když vařím, jsem velmi spokojena \":-)\".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned říj 06, 2013 10:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 06, 2013 9:58 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer.Nevím jestli to píšu do správné kolonky.Dotaz č.1-objevily se nové postupy či očisty ledvin(byl jsem zde cca před rokem)mimo té melounové?Dotaz č.2-k ultrazvukové čističce - lze ,,upravovat,, i přírodní produkty Čínské medicíny?Ne že by se nevstřebávaly ale vzhledem k pořizovací ceně je každé procento navíc vítáno.Speciálně se ptám na Cordyceps (vhttp://www.tiens-cz.cz/cordyceps-p-5616.html) a Chitosan (http://www.tiens-cz.cz/chitosan-p-5619.html?cPath=2).Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 3:10 pm 
Offline

Registrován: pát dub 05, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 66
Dobrý den, prosím o názor kohokoliv, kdo má vlastní zkušenost. Po očistách šanka a

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz