Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob črc 26, 2014 5:29 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Děkuji za odpověď.

Po pročtení témat o chelaci a rtuti to zavání opravdu otravou rtutí (při vrtání u zubaře jsem toho měl vždy plnou pusu). Dohromady mi měnil amalgám v 8 zubech a bylo ho tam požehnaně. Měl jsem taky nějaký čas dost melancholické stavy aniž bych k nim měl zjevný důvod.
Takže najedu na chlorellu, lapacho, HCL, Enterosgel a snad se postupně něco dostane ven:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 8:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Děkuji za odpověď.

Po pročtení témat o chelaci a rtuti to zavání opravdu otravou rtutí (při vrtání u zubaře jsem toho měl vždy plnou pusu). Dohromady mi měnil amalgám v 8 zubech a bylo ho tam požehnaně. Měl jsem taky nějaký čas dost melancholické stavy aniž bych k nim měl zjevný důvod.
Takže najedu na chlorellu, lapacho, HCL, Enterosgel a snad se postupně něco dostane ven:)

Pokud tam již nemáte amalgám, tak jde dávat velké dávky kyseliny alfa lipoové, N-acetyl cysteinu, nebo přímo glutathion, ale to určitě nezkoušejte s amalgámem v ústech, tím se problém spíše zásadně zhorší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 12:28 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Ještě mi tam nějaké plomby zbyly, nechám je na později. Nejdřív se pokusím zlepšit momentální stav rtuti v těle pomocí chelace. Potom za stálého braní chelačních prostředků půjdu do vyndání zbytků amalgámu v zubech. Mimochodem - tím, že se mi objevily příznaky v podobě pupínků pod očima (tzn. v dráze ledvin), měl bych pomoci nějak konkrétně i ledvinám? Třeba urologické čaje, melounovka, teplo apod?

Jinak rozvrh chelace mám takovýto:

ráno se šťávou 15tbl.chlorelly (možná ekv. v prášku - budu brát od vás a nevím jakou formu máte)
HCl při větším jídle 2x-3x za den
Enterosgel - 1lžíci na noc a hodně zapít vodou
Lapacho 0,5l popíjení po celý den

Mohlo by to stačit?

Děkuji \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 9:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Ještě mi tam nějaké plomby zbyly, nechám je na později. Nejdřív se pokusím zlepšit momentální stav rtuti v těle pomocí chelace. Potom za stálého braní chelačních prostředků půjdu do vyndání zbytků amalgámu v zubech. Mimochodem - tím, že se mi objevily příznaky v podobě pupínků pod očima (tzn. v dráze ledvin), měl bych pomoci nějak konkrétně i ledvinám? Třeba urologické čaje, melounovka, teplo apod?

Jinak rozvrh chelace mám takovýto:

ráno se šťávou 15tbl.chlorelly (možná ekv. v prášku - budu brát od vás a nevím jakou formu máte)
HCl při větším jídle 2x-3x za den
Enterosgel - 1lžíci na noc a hodně zapít vodou
Lapacho 0,5l popíjení po celý den

Mohlo by to stačit?

Děkuji \":)\"

Tak ledviny slušně čistí i červená řepa, to se zde již také probíralo, jinak vše uvedené celkem bez problémů. Postup máte dobrý ale nebude moc rychlý. Chlorelu zde mám v tabletách a bere se více, cca 40-60 tablet denně, pokud je snesete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pát zář 12, 2014 8:16 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Díky za odpověď.
Tak po měsíci skvrny již dost zmizely, objevují se již jen trochu, sporadicky. Chlorellu jsem zvýšil zatím na 30 denně. Repu také zařadím. Resp. stavu z ni a budu ji míchat s mrkvovou šťávou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř pro 17, 2014 1:29 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
zdravím, chci si udělat melounovou očistu, ale mam obavu z toho, že mi zjistil na ultrazvuku, že mám písek v ledvině, aby to nedělalo nějakou neplechu, co by jste mi doporučili. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 3:16 am 
Offline

Registrován: pon čer 23, 2014 11:47 am
Příspěvky: 5
DObrý den,

ledviny jsem zanedbával celý život - málo jsem pil a také špatně (slazené nápoje). Nyní piji asi 2 měsíce 2-3 l denně vody z RO (bez remineralizatoru). V oční duhovce jasně viditelná změna ledvin a močového měchýře, totéž na jazyku - u kořene na bocích zarudlé a bílé vřídky, směrem do středu ke kořeni jazyku puchýřky červené v řadě za sebou.

Před týdnem mi kolem očí znatelně ztmavla kůže do barvy fialovo-šedé (takový spíše kovová barva) a při fyzické zátěži to vyleze více. U kořene nosu se mi na každé straně udělal červený vřídek. Nateklý obličej, zejména tváře, pocit pálení v tvářích, pod očima a víček.

Z ničeho nic již tolik nemočím jako běžně. Barva moči: ráno tmavá, žlutá až hnědá. Přes den čirá, mírně nažloutlá, večer žlutá někdy až zelená (užívám kurkumu od Vás).

Bolest zad nebo při močení není.

Prosím, co by tyto problémy mohli značit a jde nějakým způsobem navrátit stav ledvin do původního stavu? Je vhodná očista melounem? I když nevím, zda teď v zimě seženu.
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 12:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
zdravím, chci si udělat melounovou očistu, ale mam obavu z toho, že mi zjistil na ultrazvuku, že mám písek v ledvině, aby to nedělalo nějakou neplechu, co by jste mi doporučili. Děkuji

Ono jde o to jakého složení ten písek je, některý rozpustí zásaditost, jiný hořčík a další prostě musíte vyloučit, ty nerozpouští skoro nic. Mechanické vyloučení platí pro všechny druhy, tedy pokud nejde o velké kusy asi bych se této kůry nebál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mahdy.petr píše:
DObrý den,

ledviny jsem zanedbával celý život - málo jsem pil a také špatně (slazené nápoje). Nyní piji asi 2 měsíce 2-3 l denně vody z RO (bez remineralizatoru). V oční duhovce jasně viditelná změna ledvin a močového měchýře, totéž na jazyku - u kořene na bocích zarudlé a bílé vřídky, směrem do středu ke kořeni jazyku puchýřky červené v řadě za sebou.

Před týdnem mi kolem očí znatelně ztmavla kůže do barvy fialovo-šedé (takový spíše kovová barva) a při fyzické zátěži to vyleze více. U kořene nosu se mi na každé straně udělal červený vřídek. Nateklý obličej, zejména tváře, pocit pálení v tvářích, pod očima a víček.

Z ničeho nic již tolik nemočím jako běžně. Barva moči: ráno tmavá, žlutá až hnědá. Přes den čirá, mírně nažloutlá, večer žlutá někdy až zelená (užívám kurkumu od Vás).

Bolest zad nebo při močení není.

Prosím, co by tyto problémy mohli značit a jde nějakým způsobem navrátit stav ledvin do původního stavu? Je vhodná očista melounem? I když nevím, zda teď v zimě seženu.
děkuji

Tak pokud málo pijete nemusí to zatím znamenat nic, pouze tělo upozorňuje že mu pácháte příkoří a určitě bych pití zvedl a ledviny trochu pročistil. Nemusíte nutně melounem, funguje více postupů a dost je jich zde popsáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2015 1:00 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Tak jsem do sebe na nynějším prudkém slunci nasoukal za dvě hodiny 4,5kg melounoé dužiny. Bylo mi z toho jednu chvíli docela těžko, ale pak to přešlo. Moč jsem pouštěl do kýble, 2x jsem letěl na rychlo na wc s průjmem. Necítím žádnou změnu. Moč jsem pak vylil na rozpálený chodník,jestli tam po odpaření budou vidět krystalky soli. NIC! Ani flíček! Takže buď to u mě nefunguje,nebo mám ledviny OK.
Věc,která mě zarazila je, okamžitá nálož cukru. Meloun je sladký jak hrom a při tom množství to musí být kopec cukru naráz. Co tedy vhodnost melounové očisty pro cukrovkáře a taky pro lidi,kteří se perou s rakovinou? Rakovina má ráda cukr,tzn, že jí při této očistě slušně nakrmíme. Není tedy vhodnější metody s pampeliškovým kořenem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2015 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Tak jsem do sebe na nynějším prudkém slunci nasoukal za dvě hodiny 4,5kg melounoé dužiny. Bylo mi z toho jednu chvíli docela těžko, ale pak to přešlo. Moč jsem pouštěl do kýble, 2x jsem letěl na rychlo na wc s průjmem. Necítím žádnou změnu. Moč jsem pak vylil na rozpálený chodník,jestli tam po odpaření budou vidět krystalky soli. NIC! Ani flíček! Takže buď to u mě nefunguje,nebo mám ledviny OK.
Věc,která mě zarazila je, okamžitá nálož cukru. Meloun je sladký jak hrom a při tom množství to musí být kopec cukru naráz. Co tedy vhodnost melounové očisty pro cukrovkáře a taky pro lidi,kteří se perou s rakovinou? Rakovina má ráda cukr,tzn, že jí při této očistě slušně nakrmíme. Není tedy vhodnější metody s pampeliškovým kořenem?

Tam nemusí být nic špatně a dokonce ani u rakovin. Rakovina obecně blbě snáší vysoké pH a to bylo po tom objemu co uvádíte určitě vyběhlo minimálně na 8 pH. Také dosti různě reaguje na různé cukry, hlavně ji vyhovují složité cukry, které provokují zánět. Hodně záleží i na typu rakoviny, třeba hormonální cukr zase tolik nepovzbudí. Navíc tuto očistu neděláte denně, tedy zde bych opravdu problém neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned zář 27, 2015 8:46 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den, minulý týden jsem si udělal svou první očistu ledvin. Nedokázál jsem ale sníst/vypít více než 3kg melounu. Myslíte, že to mělo i tak efekt? Jinak na sobě nepociťuji vůbec žádnou změnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2015 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Dobrý den, minulý týden jsem si udělal svou první očistu ledvin. Nedokázál jsem ale sníst/vypít více než 3kg melounu. Myslíte, že to mělo i tak efekt? Jinak na sobě nepociťuji vůbec žádnou změnu.

Tak jistě, meloun je vysoce zásaditý a močopudný, tedy určitě ledviny propláchne i v tomto množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2016 12:59 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
když mi zjistili na UV 2 kameny v ledvině o velikosti cca 5mm tak asi melounovou očistu nedělat? Ale co stím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2016 10:36 am 
Offline

Registrován: ned kvě 22, 2016 9:58 am
Příspěvky: 1
Včera jsem provedl očistu ledvin melounem. cca 7kg celkem. Avšak močení nebylo spontánní, skoro žádné. Spíše jsem melouny pak vyseděl na záchodě. Močit jsme byl v noci 1x a pak 1xráno. Po očistě bylo Ph 6,3 , ráno pak 6. Zřejmě je něco špatně. Trochu mne braly křeče do lýtek a rukou, spolknul jsem tedy hořčík s B6, 450mg+2,1mg, zlepšilo se to. V noci pak extrémní pocení, ráno jsem se vzbudil mokrej jak myš. Mám dvacet let diagnostikovány cysty, a před 10 lety jsem bolestivě vyloučil asi 10 ledvinových kamínků. Pro zvýšenou hladinu kreatinu jsem pak navštívil několikrát nefrologii, jenže po nabytí dojmu, že více jim jde o vyplnění papíru že jsem tam byl, než jestli se s cystama dá něco dělat, jsem tam již 6 let nešel.
Trochu mne zaráží nezměna Ph po kůře. Nemůže to být těmi melouny? Je jaro, pěstovaný a přivezený to může být odkudkoli, a obsahovat to taky může kdeco.
Děkuji za případné rady.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz