Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 5:43 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobry den, pán Jarda. Chcela by som si urobit túto ocistu. Mám za sebou 2 pecenové a dve sanky. Poslednú som robila pred tyzdnom. Bude to stacit, mozem ocistu klbov vyskúsat? Alebo pred zahájením vecer klystír? Dakujem za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:17 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobry den, pán Jarda. Chcela by som si urobit túto ocistu. Mám za sebou 2 pecenové a dve sanky. Poslednú som robila pred tyzdnom. Bude to stacit, mozem ocistu klbov vyskúsat? Alebo pred zahájením vecer klystír? Dakujem za radu.

Tak patrně by to stačit mělo, ale ten klystýr bych určitě doporučoval, čím více toho budou střeva schopna odvádět, tím bude procedura snesitelnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 8:30 pm 
Offline

Registrován: ned črc 17, 2011 8:18 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den.

Druhý den provádím očistu kloubů 3x denně před jídlem deci výluhu z Bobku. Žádné výrazné bolesti nebo chřipkové stavy, ani hleny či jiné příznaky se nedostavily. Jak dlouho mám tento režim udržovat? Střeva jsem čistil týden a půl, játra jsem nečistil,protože v Sedmi krocích ku zdraví jsou až na dalším místě, a já předpokládal, že jednotlivé kroky jsou chronologicky seřazeny. Mám očistu kloubů přerušit, a pokračovat až po játrech?

Děkuji R.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon črc 18, 2011 9:11 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Robert píše:
Dobrý den.

Druhý den provádím očistu kloubů 3x denně před jídlem deci výluhu z Bobku. Žádné výrazné bolesti nebo chřipkové stavy, ani hleny či jiné příznaky se nedostavily. Jak dlouho mám tento režim udržovat? Střeva jsem čistil týden a půl, játra jsem nečistil,protože v Sedmi krocích ku zdraví jsou až na dalším místě, a já předpokládal, že jednotlivé kroky jsou chronologicky seřazeny. Mám očistu kloubů přerušit, a pokračovat až po játrech?

Děkuji R.

Ne, to klidně dojeďte do konce a není nezbytné, aby vám bylo blbě, určitě čištění probíhá i tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 9:32 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobry vecer, mám za sebou túto ocistu. Zacala som polovicnou dávkou ale ked sa nic nedialo tak som si urobila obden vyvar z 5g. Nic ma rkantného som nepocitovala, ziadne hlieny a podobne. Pockala som tyzden a popíjala som este jeden den. Nakolko mám dojem ze sa nic nedialo, hoci hlieny cítim v dutinách, kedy to mozem zopakovat? Mám teraz skúsit pit 3krát deci pocas dna?
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 8:33 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobry vecer, mám za sebou túto ocistu. Zacala som polovicnou dávkou ale ked sa nic nedialo tak som si urobila obden vyvar z 5g. Nic ma rkantného som nepocitovala, ziadne hlieny a podobne. Pockala som tyzden a popíjala som este jeden den. Nakolko mám dojem ze sa nic nedialo, hoci hlieny cítim v dutinách, kedy to mozem zopakovat? Mám teraz skúsit pit 3krát deci pocas dna?
Dakujem

Ono se nic neděje pouze zdánlivě a dávky bych tedy určitě bez rozmyslu nezvyšoval, to může být značně nebezpečné. Také nějaké časté opakování nevidím jako moc dobrý nápad, držte se osvědčených postupů, nic se nemá přehánět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 8:50 am 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Pán Jarda, tak uz ten moj príspevok pre dnesok nie je pravda. Tak sa zdá ze u mna trebalo pár dní, v pondelok som popíjala caj a dnes v noci ma velmi boleli klby na nohách zápestie a hánky na rukách ale aj tam kde to pred tym nebyvalo.
Pekny den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 7:27 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Pán Jarda, tak uz ten moj príspevok pre dnesok nie je pravda. Tak sa zdá ze u mna trebalo pár dní, v pondelok som popíjala caj a dnes v noci ma velmi boleli klby na nohách zápestie a hánky na rukách ale aj tam kde to pred tym nebyvalo.
Pekny den

Tak vidíte, nějaké závodění není vhodné, prostě dle návodu a raději nespěchat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 1:03 pm 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 6:59 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co by přitel měl dělat se svým kolenem, které si včera vyhodil při fotbale. Hrozně ho bolí. Nedoporučil byste nějaké formy léčení? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 8:55 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
michelle2622 píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co by přitel měl dělat se svým kolenem, které si včera vyhodil při fotbale. Hrozně ho bolí. Nedoporučil byste nějaké formy léčení? Děkuji

Tak prvně by měl lékař překontrolovat, zda tam nejsou nějaké přetrhané vazy a pokud jde pouze o pohmoždění, tak ideální je obklad z kostivalu lékařského, což jsem zde již někde popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 10:36 am 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 6:59 pm
Příspěvky: 11
doktor to zkontroloval, byla pro něj sanitka a jsou to prý jen natažený vazy, ne přetrhaný... a kostival myslíte mast nebo pouze z odvaru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 8:32 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
michelle2622 píše:
doktor to zkontroloval, byla pro něj sanitka a jsou to prý jen natažený vazy, ne přetrhaný... a kostival myslíte mast nebo pouze z odvaru

Tak na to kostival bohatě stačí a pouze se ten kořen po nabobtnání v horké vodě rozmixuje, dá na gázu a tou se to pak omotá a navrch dejte igeliťák.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 12:48 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
neviem práve, či môj dotaz patrí práve sem, ale spýtam sa....
mám obe kolená po plastike ACL, a jedno koleno mi pravidelne stuhne pri stoji napr. v kostole...
kamarát mi vravel, že to bude spôsobovať chrupavka alebo ten vystrekovaný maz v kolene pri pohybe....

preto sa chcem spýtať, čo mi odporúčate na tú chrupavku? kúpiť si artroskop alebo sa vys**ť na takého prípravky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2011 8:15 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
neviem práve, či môj dotaz patrí práve sem, ale spýtam sa....
mám obe kolená po plastike ACL, a jedno koleno mi pravidelne stuhne pri stoji napr. v kostole...
kamarát mi vravel, že to bude spôsobovať chrupavka alebo ten vystrekovaný maz v kolene pri pohybe....

preto sa chcem spýtať, čo mi odporúčate na tú chrupavku? kúpiť si artroskop alebo sa vys**ť na takého prípravky?

Já bych volil tu druhou variantu a raději bych si nastudoval, jak to vlastně a tou chrupavkou je. Vždy je to o kyselosti tkání, správné výživě, minerálech, stopových prvcích, vitamínech a enzymech. Teprve pokud nic z uvedeného nezabere, tak bych něco vstřikoval, ale pochybuji o funkčnosti tohoto postupu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob led 14, 2012 12:19 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň,
rád by som sa spýtal
pri očiste kĺbov s BL, by ma zaujímalo či je nevhodné piť ten vývar tesne pred alebo po jedle..?

dnes som mal vývar zo 4g, ale ani to so mnou nehlo, trošku viac cítim kolená, čiže super, lebo sú obidve po operácii, tak hádam sa zbavujú nadbytočností, o 3 dni dávam 6g...
túto očistu robiť každý štvrťrok po dobu....aj napr. 10 rokov vkuse?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Jarda a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz