Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 8:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
ohnut píše:
zdravím. když jsem se rozhodl pro jaterní očistu, pročítal jsem si všechno o této proceduře,kde a co se dalo.zaujala mě i očista kloubů. pracoval jsem celý život venku a většinou dost fyzicky -15 let jako zootechnik, 14 jsem pěstoval , choval a prodával své produkty na trhu, poslední 4 roky dělám zahradnickou. proto klouby a záda bolí, vržou, jsem po ránu celý ztuhlý. chovám koníky, tak se na nich rozhýbám. \":lol:\" .protože podmínkou kloubní očisty je důkladná očista střev a jater,rozhodl jsem se využít vypucování těla po jaterní očistě. \":roll:\" .v pátek jsem provedl 2 jaterní očistu, v poho, večer uvařil bobek, a v sobotu po ukončení JO a rýžové kaši jsem začal popíjet. to množství se mě zdálo malé na těch 12 hod, tak jsem použil na dávkování, polévkovou lžíci. co 3 čtvrtě hodiny 3 lžíce. vyšlo to akorát do 20 hod.musím se přiznat, že už jsem pil lepší věci.nevím, zda-li víra tvá tě udravila, či je ta očista opravdu tak razantní, ale již odpoledne,jsem se cítil báječně. nic nebolelo, nevrzalo.fakt. dnes ráno při vstávání trošku tuhá zádíčka,nohy a ruce ne,po protažení a sejití schodů ani ta už ne. žádnou reakci- rýma atd. nemám. jen v podvečer a ráno na velké-spíš malé, tam byly 2-3 krvavá vlákna, což přisuzuji podrážděné zlaté žíle \":oops:\" . zkusím pokračovat při další JO.

Zdravím a přeji Vám mnoho úspěchů. Také neumím sedět a jsem stále v pohybu. Na takovéto ,běhavce" působí bylinky trošku jinak a příjemněji než na človíčky pohodáře až pecivály. Ti pak mívají problémy. Vzhledem k tomu, že nikdy nevím s kým mluvím, upozorňuji preventivně na možná rizika. ne každý je otrlec a snese vše. \":D\" U mě se projevuje vodnatá rýma. Žádné bolesti, naopak mám pocit lehkosti a chutě dop práce. Tak jaru zdar \":)\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 9:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
MICHALA píše:
Jsem Vám moc vděčná, za upozornění, budu trpělivá a povedu k tomu maminku i kamarádku. Mamka internet nemá a kamarádka tak nějak nestíhá ( počítač má obsazený dětmi), takže já hledám informace, zkouším na sobě, tlumočím a předávám své poznatky. Osobně jsem si očistu střev provedla před týdnem, nepřipadala jsem si nějak zanesená, možná, že je to tím, že jsem štíhlá, je mi 36 let a snažím se žít zdravě, teď tedy zkusím na sobě očistu jater ( možná, že dořeší mé drobné problémy s pletí - přetrvávající slabé akné, většinou vázané na menses). Játra tedy začnu čistit do 14 dnů po střevech. Po jaké době po první očistě jater mám zopakovat znovu střeva? A ty játra mám dělat jednou týdně dokud něco bude vycházet ?Ještě jsem se chtěla zeptat, zda nevadí, když souběžně popíjím čaj Lapacho ( má také čistící účinky). A jaký je Váš názor na čištění jater tinkturou z vlaštovičníku ?
Děkuji za Váš zájem a ochotu, dobré myšlenky a rady budu šířit dál. Michala

Zdravím na vlaštovičník pozor. Řadí se mezi bylinky- pro obsah alkaloidů podobným opiátům / chelerythryn, homochelidonin, sanguinaurin, chelidonin / Už přičichnutí k rozkvetlé bylině je omané. Má i ostrou, hořkou chuť, která by Vás měla odradit.
Nicméně se užívá při dráždivém kašli, k uklidnění žaludečních křečí, při žlučníkových chorobách a dobře redukuje i astmatické záchvaty. Tady platí množství 1 moka lžičky na 1/4 litru vody a to pouze z natě rostliny.
Vynikající je čerstvá šťáva na likvidaci bradavic. Ty mizeji jen se jimi potírají. \":D\"
U citlivějších lidiček působí dráždivě na kůži a mohou vznikat puchýře. Při vyšších dávkách po požití, vyvolává zvracení, ale i krvavé průjmy a snadno způsobí ochrnutí, zástavu dechu až smrt. \":(\" \":idea:\" Jináč je to v podstatě plevelná bylinka, kterou spíš vyhazujeme, že se snadno množí a hyzdí záhonky. \":)\"


Přílohy:
vlas.jpg
vlas.jpg [ 21.5 KiB | Zobrazeno 18623 krát ]

_________________
Příroda je mocná čarodějka.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 11:50 am 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Děkuji, chtěla jsem použít tinkturu koupenou v Čaji života u pana Vondráka, je super a věřím mu. (Sama bych si na přípravu prostředku z této jedovaté rostliny asi netroufla. ) U něj jsem poprvé slyšela o vylučování cholesterolových usazenin třeba velikosti hrášku až fazole. Bohužel takhle ta očista asi bude trvat mnohem déle.
Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 1:16 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Děkuji, takže zhruba 14 dní po první očistě střev, přidám očistu jater a zároveň klystýr urinou ( jaké množství moči?, mám tu moč shromaždovat během dne v lednici nebo při pokojové teplotě?) ten klystýr mám prováděť každý den ráno nebo večer po celou dobu čištění ? Nezlenoší mé střevo? a po čtrnácti dnech znovu játra a stále klystýr nebo lépe vždy zhruba po měsíci očistu celého střeva slanou vodou ? mám užívat po celou dobu čištění každý den nějaká probiotika ? Nezlobte se, ale raději se ptám více, abych to udělala pořádně. Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
MICHALA píše:
Děkuji, chtěla jsem použít tinkturu koupenou v Čaji života u pana Vondráka, je super a věřím mu. (Sama bych si na přípravu prostředku z této jedovaté rostliny asi netroufla. ) U něj jsem poprvé slyšela o vylučování cholesterolových usazenin třeba velikosti hrášku až fazole. Bohužel takhle ta očista asi bude trvat mnohem déle.
Michala

Tak to je báječné. Děkuji. Experimentovat s bylinkami se dá a dobře pokud o tom kousek víte.
Já tu mám staré ozkoušené receptíky a těch se držím. S novými recepty, co si uzpůsobuji sama pracuji opatrně a napřed důkladně testuji sama na sobě. Přeci jen to musí být zdraví prospěšné. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 6:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Děkuji, chtěla jsem použít tinkturu koupenou v Čaji života u pana Vondráka, je super a věřím mu. (Sama bych si na přípravu prostředku z této jedovaté rostliny asi netroufla. ) U něj jsem poprvé slyšela o vylučování cholesterolových usazenin třeba velikosti hrášku až fazole. Bohužel takhle ta očista asi bude trvat mnohem déle.
Michala

To je zbytečné blbnutí, to co z vás dostane ten čaj za rok, to vyperete na dva pokusy zde uváděnou cestou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 6:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Děkuji, takže zhruba 14 dní po první očistě střev, přidám očistu jater a zároveň klystýr urinou ( jaké množství moči?, mám tu moč shromaždovat během dne v lednici nebo při pokojové teplotě?) ten klystýr mám prováděť každý den ráno nebo večer po celou dobu čištění ? Nezlenoší mé střevo? a po čtrnácti dnech znovu játra a stále klystýr nebo lépe vždy zhruba po měsíci očistu celého střeva slanou vodou ? mám užívat po celou dobu čištění každý den nějaká probiotika ? Nezlobte se, ale raději se ptám více, abych to udělala pořádně. Michala

Nevím, co myslíte tou první očistou střev, klystýry urinou můžete provádět od samého začátku. Urinu můžete shromažďovat kdykoliv v průběhu dne i noci a skladovat v běžné teplotě. Klystýr vždy nalačno a je jedno zda ráno, či večer. Střevo bude fungovat jak za mlada. Jako zdroj laktobacilů pijte domácí kefír, který upraví i další zdravotní komplikace. Játra se opakují po 14 dnech do té doby, dokud z nich něco leze a pak jednou za čtvrt roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 3:01 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Nevím, co myslíte tou první očistou střev, klystýry urinou můžete provádět od samého začátku. Urinu můžete shromažďovat kdykoliv v průběhu dne i noci a skladovat v běžné teplotě. Klystýr vždy nalačno a je jedno zda ráno, či večer. Střevo bude fungovat jak za mlada. Jako zdroj laktobacilů pijte domácí kefír, který upraví i další zdravotní komplikace. Játra se opakují po 14 dnech do té doby, dokud z nich něco leze a pak jednou za čtvrt roku.

No já nevím, zda je vhodná nepřevařená urina, obsahující krom jiného, také živé baktérie. Přeci jen se mohou střevní stěnou dostat zpět do těla. A nebo se mýlím?
Hezký den

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
No já nevím, zda je vhodná nepřevařená urina, obsahující krom jiného, také živé baktérie. Přeci jen se mohou střevní stěnou dostat zpět do těla. A nebo se mýlím?
Hezký den

Všechno v těle obsahuje živé bakterie a pokud jsou v moči, tak jsou i ve střevě a prakticky všude, čili převařování nevidím jako nutné, ale pokud to komukoliv připadá jako riskantní, není problém si urinu převařením sterilizovat. Akorát bych to nedoporučoval dělat v bytě, to vám bude potom dost dlouho byt vonět jako veřejné záchodky. Navíc převařením stoupá i detoxikační schopnost uriny a pokud ji dokonce svaříte na poloviční, či čtvrtinový objem, tak jde o opravdu unikátní léčivo, které likviduje vše, co do těla nepatří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 8:56 am 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Zkusila jsem očistu kloubů, průběh v pohodě, večer mírný náznak rýmy. Druhý den zhruba v poledne intenzívně zbarvená, kalná a pachnoucí moč, vše se postupně vracelo do normálu až do večera. Další den ráno byl ještě výrazný povlak na jazyku, takže soudím, že nějaké čištění proběhlo. Bolesti kloubů jsem neměla, takže účinnost v tomto směru potvrdit nemohu.
Kůra ale velmi intenzivně zbarvila zubní sklovinu a jen pozvolna se běžným čištěním vracím k bílé. Myslím, že na to narazí každý, kdo kůru udělá, proto bych zde uvítala nějakou radu, čím ty zuby po kůře vybělit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 9:08 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
ixi píše:
Zkusila jsem očistu kloubů, průběh v pohodě, večer mírný náznak rýmy. Druhý den zhruba v poledne intenzívně zbarvená, kalná a pachnoucí moč, vše se postupně vracelo do normálu až do večera. Další den ráno byl ještě výrazný povlak na jazyku, takže soudím, že nějaké čištění proběhlo. Bolesti kloubů jsem neměla, takže účinnost v tomto směru potvrdit nemohu.
Kůra ale velmi intenzivně zbarvila zubní sklovinu a jen pozvolna se běžným čištěním vracím k bílé. Myslím, že na to narazí každý, kdo kůru udělá, proto bych zde uvítala nějakou radu, čím ty zuby po kůře vybělit.



co zkusit MMS?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Zkusila jsem očistu kloubů, průběh v pohodě, večer mírný náznak rýmy. Druhý den zhruba v poledne intenzívně zbarvená, kalná a pachnoucí moč, vše se postupně vracelo do normálu až do večera. Další den ráno byl ještě výrazný povlak na jazyku, takže soudím, že nějaké čištění proběhlo. Bolesti kloubů jsem neměla, takže účinnost v tomto směru potvrdit nemohu.
Kůra ale velmi intenzivně zbarvila zubní sklovinu a jen pozvolna se běžným čištěním vracím k bílé. Myslím, že na to narazí každý, kdo kůru udělá, proto bych zde uvítala nějakou radu, čím ty zuby po kůře vybělit.

Spíš je nesmíte zabarvit, to se dělá tak, že výluh pijete jako kořalku rovnou do krku a na zuby se tím pádem vůbec nedostane. Jinak by patrně pomohlo kloktat MMS, to udrží zuby v celkem slušném stavu, případně je čistit mořskou solí, což je sice hnusné, ale účinné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 2:57 pm 
Offline

Registrován: stř lis 25, 2009 4:56 pm
Příspěvky: 19
Ahoj všem,

tak jsem si o víkendu čistila klouby, postupovala jsem dle Partykové (3 dny, každý den 3dc vývaru z bobkového listu). Předchozí očisty jater proběhly, zároveň pravidelné očisty střev a během procedury jsem čistila střeva ráno i večer. Již několik let mě bolí kříže (ranní ztuhlost, čím méně pohybu tím horší, někdy se mi u sportu bolest téměř ztratí, ale je v podstatě permanentní), občas cítím kolena a někdy klouby na rukou (je mi 36 let). Tak jsem očekávala, že nějaké zlepšení pocítím. Po této první proceduře jsem nezaznamenala žádné změny, ani výrazné reakce na kůru, třetí den mne trochu bolela hlava a mám pocit, že mi všude ty klouby nějak víc "lupou" (ramena, kyčle). Zkusím druhé kolo (za 14 dní) a dám vědět, pokud budou zaznamenané zkušenosti přínosné pro ostatní.

Magda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Magda píše:
Ahoj všem,

tak jsem si o víkendu čistila klouby, postupovala jsem dle Partykové (3 dny, každý den 3dc vývaru z bobkového listu). Předchozí očisty jater proběhly, zároveň pravidelné očisty střev a během procedury jsem čistila střeva ráno i večer. Již několik let mě bolí kříže (ranní ztuhlost, čím méně pohybu tím horší, někdy se mi u sportu bolest téměř ztratí, ale je v podstatě permanentní), občas cítím kolena a někdy klouby na rukou (je mi 36 let). Tak jsem očekávala, že nějaké zlepšení pocítím. Po této první proceduře jsem nezaznamenala žádné změny, ani výrazné reakce na kůru, třetí den mne trochu bolela hlava a mám pocit, že mi všude ty klouby nějak víc "lupou" (ramena, kyčle). Zkusím druhé kolo (za 14 dní) a dám vědět, pokud budou zaznamenané zkušenosti přínosné pro ostatní.

Magda

Bobkový list u někoho dělá naprosté divy a u jiného zdánlivě nedělá celkem nic, ovšem jde pouze o zdání, čistí vždy a vždy celkem razantně, ale ono dost záleží na zanesení tkání, třeba toho zrovna v kloubech zase tolik nemáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:53 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Da sa predavkovat chondroitin sulfatu alebo glukosamin sulfatu?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz