Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
No tak Jaryne, nenechej se prosit a odpověz mi na celou otázku a bez dovětků. \":evil:\"

To není myšleno jako urážka, bohužel jsem se s tím už setkal, že ten člověk měl deset stolic za hodinu a stále do sebe rval další hořčík, tak se nediv, že na to upozorňuji, to už není moc bezpečné. Jinak jsem snad sdělil vše podstatné a pokud nechceš použít vyhledávání, tak buď z lékárny a chce to brát dobře vstřebatelnou formu, ideálně na netu si zadej magnesii lactici 1000x500mg, našel jsem toto, http://lekarnaaleky.cz/shop.php?action= ... _id=345816, případně magnesii lactici 100x500mg a tam je již toho víc, ale cena je horší. Také můžeš vyzkoušet magnesii lactici galmed a tato firma to má za dobrou cenu i v malém balení, http://www.samoleceni.cz/8594058230875/ ... .-100x0.5g . Další možnost je farmaceuticky čistý chlorid hořečnatý, který mohu poslat a ten se užívá jako roztok ve vodě, například já dávám denně tak dvě plné moka lžičky, ale to si budeš muset vyzkoušet u někoho to bude málo u jiného moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:13 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
pod klíční kostí mám zvětšenou uzlinu. Prošla jsem si vyčetřeními a nazvali to syndromem kočičího škrábnutí. To je možné. Kočky doma máme a občas se drapanci nevyhnu.
Ovšem mám dotaz, zda i tohoto se dá zbavit či to nějak vyčistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Emidlo píše:
pod klíční kostí mám zvětšenou uzlinu. Prošla jsem si vyčetřeními a nazvali to syndromem kočičího škrábnutí. To je možné. Kočky doma máme a občas se drapanci nevyhnu.
Ovšem mám dotaz, zda i tohoto se dá zbavit či to nějak vyčistit.

Použijte obklad z MMS a pokud je to opravdu od koček, to znamená parazitického rázu, tak by to mělo fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 4:19 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Chanca Piedra - rozbíječ kamenů
Piju již celý měsíc a je to znát http://www.bionebe.cz/Chanca-Piedra--by ... g,378.html

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 4:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Chanca Piedra - rozbíječ kamenů
Piju již celý měsíc a je to znát http://www.bionebe.cz/Chanca-Piedra--by ... g,378.html

Je to opravdu užitečná bylina, ale kameny jsou prakticky vždy z nedostatku hořčíku. Dodávat hořčík je nesrovnatelně levnější a účinky jsou srovnatelné. Proti bylinám nic nemám, ale peruánské rostliny naši předci určitě neužívali a také si dokázali své zdraví uchránit místními plodinami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Já jsem zvědavá, co po kůrách vypadne ze mne. \":D\" Bylinky používám také a mám je ráda.
A drahé nejsou. Jen to chce čas a chuť pobýt na čerstvém vzduchu a ohnout hřbet. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 10:46 pm 
Zajímalo by mě jestli velké dávky hořčíku můžou rozpustit i urátové kameny. Jestli ne, tak jak jinak je odstranit?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Zajímalo by mě jestli velké dávky hořčíku můžou rozpustit i urátové kameny. Jestli ne, tak jak jinak je odstranit?

Zde hořčík nebude jako nosný prvek, jde o kameny vytvořené sedimentací kyseliny močové a hořčík sice pomůže, ale odstraní je velké dávky tekutin a vysoké pH moče. Zaměřte se na silně zásadité potraviny, vystoupejte s pH moče na hodnotu 7,5-7,8 a tam to pár dní držte, při tom pijte minimálně 3 litry tekutin-vody denně, optimálně ještě mnohem více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 12:01 pm 
Díky za odpověd. Ještě se chci zeptat, co dělat v případě, že na mě přijde ledvinová kolika. Jak si od bolesti alespon trochu ulevit? Dále jsem se dočetla, že při ledvinových kamenech by se neměly jíst semínka, ořechy a taky hroznové víno. Je to pravda? Jím totiž mandle, slunečnicová semínka, kešu (ve Vámi doporučeném množství).


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 6:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Díky za odpověd. Ještě se chci zeptat, co dělat v případě, že na mě přijde ledvinová kolika. Jak si od bolesti alespon trochu ulevit? Dále jsem se dočetla, že při ledvinových kamenech by se neměly jíst semínka, ořechy a taky hroznové víno. Je to pravda? Jím totiž mandle, slunečnicová semínka, kešu (ve Vámi doporučeném množství).

Většinou je dobré se posadit do vany s horkou vodou, což ledviny dilatuje a umožní zaseknutým kaménkům projít. Ty semínka mohou tvořit kyseliny, což by teoreticky mohlo vadit, ale spíše někomu na normální stravě. Pokud se stravujete syrovou stravou, tak to dle mého názoru nepředstavuje žádný problém. Naprosto stěžejní je v tomto případě to pH moče, které vás problému zbaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 9:07 pm 
To Ph se mi nějak srovnat nedaří. Myslím, že je to taky tím, že jím patlanici a piju kefír, jinak jen ovoce, zeleninu a štávy. Jenže omega 3 potřebuju, takže jsem v začarovaném kruhu. Čekám, že Ph prostě časem vystoupá samo, ale sám jste v některém článku psal, že pokud má člověk nadváhu a je ve stavu, kdy hubne, tak se tělo prostě zakyseluje a trvá dlouho, než se Ph srovná. Já potřebuju shodit ještě tak dvacku a to bude chvíli trvat, takže se hodnotou Ph nechci nějak znepokojovat. Teda doufám, že to píšu správně, pokud ne, tak mě opravte. Ještě bych se chtěla zeptat z čeho mám získat bílkoviny?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
To Ph se mi nějak srovnat nedaří. Myslím, že je to taky tím, že jím patlanici a piju kefír, jinak jen ovoce, zeleninu a štávy. Jenže omega 3 potřebuju, takže jsem v začarovaném kruhu. Čekám, že Ph prostě časem vystoupá samo, ale sám jste v některém článku psal, že pokud má člověk nadváhu a je ve stavu, kdy hubne, tak se tělo prostě zakyseluje a trvá dlouho, než se Ph srovná. Já potřebuju shodit ještě tak dvacku a to bude chvíli trvat, takže se hodnotou Ph nechci nějak znepokojovat. Teda doufám, že to píšu správně, pokud ne, tak mě opravte. Ještě bych se chtěla zeptat z čeho mám získat bílkoviny?

To píšete správně, ale pH můžete srovnat jedlou sodou a vyzkoušejte tedy následující odkyselovač. Lžička jedlé sody, lžička melasy s betaglukanem, trochu citrónové šťávy a vše rozmíchat do 0,3 litru vlažné vody. To by mělo stáhnout kyselinu, bez ohledu na pokles váhy a budete se cítit lépe. Dá se to použít i několikrát denně, ale nepřehnat pH, nesmíte se dostat přes 8 pH. Bílkovin máte dost v té patlanici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 9:32 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Provedla jsem tuto kůru co na začátku této diskuze zminujete. Chtěla jsem se zeptat. Při této kůře se má vyčistit i střevo? Myslím tím, jestli člověk po tom solném roztoku se automaticky celý vyprázdní? Mně se ani jeden den po slaném roztoku nespustil průjem. A to tu sůl jsem každý den zvyšovala. Jen ráno normální stolice jako každý den. Samozřejmě nažloutá až žlutá po těch štávách, ale normálně tuhá. A to jsem opravdu nic nejedla. Je to normální? Nebo jsem udělala něco špatně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Provedla jsem tuto kůru co na začátku této diskuze zminujete. Chtěla jsem se zeptat. Při této kůře se má vyčistit i střevo? Myslím tím, jestli člověk po tom solném roztoku se automaticky celý vyprázdní? Mně se ani jeden den po slaném roztoku nespustil průjem. A to tu sůl jsem každý den zvyšovala. Jen ráno normální stolice jako každý den. Samozřejmě nažloutá až žlutá po těch štávách, ale normálně tuhá. A to jsem opravdu nic nejedla. Je to normální? Nebo jsem udělala něco špatně?

Normální to není, střevo se samozřejmě má před prováděním jakékoliv očisty vypucovat, aby toxické odpady nezůstávaly v těle, ale odešly do střeva, odkud je právě ta sůl má vyhnat. Takto ve vás všechen bordel vlastně zůstával a výsledek očisty je tedy nanejvýše diskutabilní. Svědčí to o poměrně unaveném střevním traktu a očistné kroky bych vám rozhodně doporučil. Ta Glauberova sůl má stáhnout toxiny do střeva jako magnet a vyhnat je ven, ale takto to spíše odnesly ledviny, které jsou náhradním kanálem těla, ale opakovaně jim to nedělejte, protože to jim zrovna moc neprospívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 12:32 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
A jaké očisty máte na mysli? Mám za sebou očistu střev, kloubů, jater, ledvin. Vše postupně v průběhu 6měsíců. Ledviny jsem teda jela tři týdny 3xdenně ledvinový čaj. Melouny jsou ted drahý. Tak jsem zkusila ten čaj. Šanku jsem si dělala ted znova před těmi třemi týdny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz