Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 2:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Chcela by som spraviť očistu lymfatických ciev a uzlín. Našla som tento postup:
OČISTA LYMFATICKÝCH CIEV A UZLÍN
[u:1m20dd09]Potrebujeme[/u:1m20dd09]: Glauberovu soľ (zoženieme ju v lekárni), 900 ml grepovej šťavy, 200 ml pomarančovej šťavy, 200 ml šťavy z citrónu a 2 litre vody (dávka na jeden deň), ktorú sme predtým nechali v mrazničke zamraziť a znova ju rozmrazili alebo pripravenej protiovej vody.
[u:1m20dd09]Ako na to:[/u:1m20dd09] Ráno rozpustíme polievkovú lyžicu Glauberovej soli v 100 ml pripravenej vody a roztok pomaly vypijeme. Potom sa na štvrť hodinu ponoríme do kúpeľa s 38 stupňovou teplotou. Po kúpeli by sme sa mali začať silne potiť, čo je veľmi dôležité. Každých 30 minút vypime 100ml pripravenej šťavy. V teple zostaňme dovtedy, kým prebieha potný proces. Každých 30 minút vypijeme 100 ml pripravenej zmesi šťavy. Túto procedúru opakujeme tri dni po sebe. Šťavu si pripravujme každý deň vždy čerstvú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 10:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sybilla":24twwznp]Chcela by som spraviť očistu lymfatických ciev a uzlín. Našla som tento postup:
OČISTA LYMFATICKÝCH CIEV A UZLÍN
[u:24twwznp]Potrebujeme[/u:24twwznp]: Glauberovu soľ (zoženieme ju v lekárni), 900 ml grepovej šťavy, 200 ml pomarančovej šťavy, 200 ml šťavy z citrónu a 2 litre vody (dávka na jeden deň), ktorú sme predtým nechali v mrazničke zamraziť a znova ju rozmrazili alebo pripravenej protiovej vody.
[u:24twwznp]Ako na to:[/u:24twwznp] Ráno rozpustíme polievkovú lyžicu Glauberovej soli v 100 ml pripravenej vody a roztok pomaly vypijeme. Potom sa na štvrť hodinu ponoríme do kúpeľa s 38 stupňovou teplotou. Po kúpeli by sme sa mali začať silne potiť, čo je veľmi dôležité. Každých 30 minút vypime 100ml pripravenej šťavy. V teple zostaňme dovtedy, kým prebieha potný proces. Každých 30 minút vypijeme 100 ml pripravenej zmesi šťavy. Túto procedúru opakujeme tri dni po sebe. Šťavu si pripravujme každý deň vždy čerstvú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:23 pm 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 11:12 pm
Příspěvky: 9
Myslíte že by šla glauberova sůl nahradit epsomskou? Ta je myslím o něco zdravější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
readcom píše:
Myslíte že by šla glauberova sůl nahradit epsomskou? Ta je myslím o něco zdravější.

To si nejen myslím, ale všude to zde doporučuji, čili ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2010 1:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 13, 2010 1:47 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Poděbrady
Také sdílím názor pana Zajíčka, že přístrojovová lymfodrenáž je na nic. Kalhoty v podstatě vytlačí lymfu nahoru do těla a jelikož nejsou pročištěné uzliny, zákonitě to šplouchne zase zpátky a cestou to ještě nadělá paseku. Manuální lymfodrenáž se mi zdá lepší, pokud ji tedy terapeut umí opravdu správně provádět. Nicméně u zaneseného organizmu to opět nic moc neřeší. Co se mi ale opravdu líbí a mám s tím moc dobrou zkušenost je reflexní lymfodrenáž. Provádí se v podstatě jako reflexní terapie na chodidlech a zaměřuje se na body ovlivňující lymfu, plus povzbuzuje činnost hlavních orgánů. Mám s tím dobré výsledky, ale stejně to chce čistit, čistit, čistit...všemy možnými způsoby. \":D\"

_________________
Valérie Keltnerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon pro 13, 2010 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
valerka píše:
Také sdílím názor pana Zajíčka, že přístrojovová lymfodrenáž je na nic. Kalhoty v podstatě vytlačí lymfu nahoru do těla a jelikož nejsou pročištěné uzliny, zákonitě to šplouchne zase zpátky a cestou to ještě nadělá paseku. Manuální lymfodrenáž se mi zdá lepší, pokud ji tedy terapeut umí opravdu správně provádět. Nicméně u zaneseného organizmu to opět nic moc neřeší. Co se mi ale opravdu líbí a mám s tím moc dobrou zkušenost je reflexní lymfodrenáž. Provádí se v podstatě jako reflexní terapie na chodidlech a zaměřuje se na body ovlivňující lymfu, plus povzbuzuje činnost hlavních orgánů. Mám s tím dobré výsledky, ale stejně to chce čistit, čistit, čistit...všemy možnými způsoby. \":D\"

Máte pravdu, že moderní blbosti se konají hlavně kvůli penězům a zdraví je tak nějak nepodstatné, hlavně že to je in. Pokud je člověk zabordelený, tak šťourat do lymfy asi moc rozumné není a pokud ano, tak pouze pomocí přírodních postupů, nebo pomocí reflexní terapie, jak uvádíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte pro 21, 2010 6:27 pm 
Offline

Registrován: pát pro 03, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den pane Jardo,
Jaký je Váš názor na přístroj zapper, který je popisován v knize
"revoluce v léčení nemocí." Lze ho srovnat s přístrojem godzilla?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte pro 21, 2010 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jalowiczor píše:
Dobrý den pane Jardo,
Jaký je Váš názor na přístroj zapper, který je popisován v knize
"revoluce v léčení nemocí." Lze ho srovnat s přístrojem godzilla?

Ta jednoduchá varianta zaperu, kterou popisuje Hulda Clark se asi ani nevyplatí shánět, nyní se již dodává o mnoho lepší verze Ravo Zaper. Jde o relativně drahé zařízení, které se dost problematicky nastavuje na správné frekvence a již existují i levnější a lepší varianty s vazbou na počítač. Srovnávat účinky stejnosměrného proudu, tedy Godzily a konkrétního kmitočtu, tedy Zaperu, dost dobře nejde, každé z těchto zařízení pracuje jinak a ovlivňuje jinou oblast zdravotních problémů. Mě se i tak jeví jako velice dobré řešení právě Godzila, protože skoro nic nestojí a krev vyladí celkem rychle, přičemž pokud uvážím, že naprostá většina potíží vychází z krve, tak proč nejít právě touto cestou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 6:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Pustili jsme se dnes do očisty lymfy podle Cingroše a pijem celý den grepovo-pomerančovo-citrónovu šťávu. Nicméně potvrdili se naše obavy z nízkého ph (oběma nám grepovo pomerančová šťáva ph hodně sráží) a pohybujeme se celý den na hranici 5. Snažíme se dodat více citrónu, ani tak nejdeme však přes 5,5.

Jardo jak byste situaci řešil? Máme proceduru raději nechat proběhnout bez zásahu ty 2-3 dny i přes nízké ph nebo nasadit sodu případně zásaditou koupel?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 12:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Pustili jsme se dnes do očisty lymfy podle Cingroše a pijem celý den grepovo-pomerančovo-citrónovu šťávu. Nicméně potvrdili se naše obavy z nízkého ph (oběma nám grepovo pomerančová šťáva ph hodně sráží) a pohybujeme se celý den na hranici 5. Snažíme se dodat více citrónu, ani tak nejdeme však přes 5,5.

Jardo jak byste situaci řešil? Máme proceduru raději nechat proběhnout bez zásahu ty 2-3 dny i přes nízké ph nebo nasadit sodu případně zásaditou koupel?

Děkuji

To je správně, protože pokud vytlačujete z těla kyselé odpadní látky, tak se celkem logicky musí ty kyselé odpady někudy vyloučit a to hlavně stolicí a močí, přičemž něco i potem, který pak relativně dost páchne. Osobně bych to nijak neřešil a nechal vše běžet podle návodu, tím nic nezkazíte, jde o prověřenou proceduru a není se tedy čeho bát. Třeba u očisty jater, nebo šankaprakšalány je to podobné a pH také spadne neuvěřitelně nízko, nicméně další den je naopak snadné správné pH udržet i na špatné stravě. Jinak, zásaditá koupel nijak vadit nemůže a pokud se vám do ní chce, tak proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 3:37 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
To je správně, protože pokud vytlačujete z těla kyselé odpadní látky, tak se celkem logicky musí ty kyselé odpady někudy vyloučit a to hlavně stolicí a močí, přičemž něco i potem, který pak relativně dost páchne. Osobně bych to nijak neřešil a nechal vše běžet podle návodu, tím nic nezkazíte, jde o prověřenou proceduru a není se tedy čeho bát. Třeba u očisty jater, nebo šankaprakšalány je to podobné a pH také spadne neuvěřitelně nízko, nicméně další den je naopak snadné správné pH udržet i na špatné stravě. Jinak, zásaditá koupel nijak vadit nemůže a pokud se vám do ní chce, tak proč ne.

Řídili jsme se Vašimi radami a ph příliš neřešili. Zde jsou naše postřehy z očisty lymfy.

Nakonec jsme ji dali jen dva dny místo tří, vzhledem ke konci roku - chceme se alespoň lehce zúčastnit dnešních oslav. Oba dva dny jsme pili více jak 2 litry grepovo-pomerančovo-citrónové šťávy naředěné více jak 2 litry ledové vody. Každý z těchto dnů jsme dali klystýr a pořádnou saunu.

První den v podvečer na mne přišla únava hraničící s vyčerpaností. Spal jsem poté 12 hodin a cítil jsem se, přestože jsem přes den vypil 5l tekutin, dehydrován. Oba jsme se potýkali s mírnou zimnicí

Elene, která kůru prováděla se mnou, bolely svaly jako kdyby podávala nějaké sportovní výkony a druhý den kůry se zdálo, že na ní jde zvýšená teplota.

PH se pohybovalo nízko - někde mezi 5-6. Dali jsme zásaditou koupel, která neměla příliš účinek. Je možné, že PH bylo nízké díky probíhající očistě, nicméně máme zkušenost, že nám grepovo pomernačová šťáva hodně snižuje PH i při běžném pití.

Celkový dojem z kůry je, že něco jistě proběhlo. Zimnice až horečka, bolesti svalů a hlavy + nízké PH zřejmě znamenají, že tělo se intenzivně čistilo. Problém u Elene byl, že první den vůbec nešla na záchod, u mne zase nízké PH které trvá dosud (1. den po očistě) a budu jej muset řešit sodou.

Očistu lymfy doporučujeme, nejlépe spojenou se saunou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 4:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Řídili jsme se Vašimi radami a ph příliš neřešili. Zde jsou naše postřehy z očisty lymfy.

Nakonec jsme ji dali jen dva dny místo tří, vzhledem ke konci roku - chceme se alespoň lehce zúčastnit dnešních oslav. Oba dva dny jsme pili více jak 2 litry grepovo-pomerančovo-citrónové šťávy naředěné více jak 2 litry ledové vody. Každý z těchto dnů jsme dali klystýr a pořádnou saunu.

První den v podvečer na mne přišla únava hraničící s vyčerpaností. Spal jsem poté 12 hodin a cítil jsem se, přestože jsem přes den vypil 5l tekutin, dehydrován. Oba jsme se potýkali s mírnou zimnicí

Elene, která kůru prováděla se mnou, bolely svaly jako kdyby podávala nějaké sportovní výkony a druhý den kůry se zdálo, že na ní jde zvýšená teplota.

PH se pohybovalo nízko - někde mezi 5-6. Dali jsme zásaditou koupel, která neměla příliš účinek. Je možné, že PH bylo nízké díky probíhající očistě, nicméně máme zkušenost, že nám grepovo pomernačová šťáva hodně snižuje PH i při běžném pití.

Celkový dojem z kůry je, že něco jistě proběhlo. Zimnice až horečka, bolesti svalů a hlavy + nízké PH zřejmě znamenají, že tělo se intenzivně čistilo. Problém u Elene byl, že první den vůbec nešla na záchod, u mne zase nízké PH které trvá dosud (1. den po očistě) a budu jej muset řešit sodou.

Očistu lymfy doporučujeme, nejlépe spojenou se saunou.

On je to opravdu záhul a určitě je vhodnější provádět tuto proceduru v letním období, protože člověk se tolik neprochladí. Prochlazení se sice dá celkem slušně kompenzovat saunou, ovšem stejně je průběh v létě snadnější. Vyloučí se opravdu obrovské množství toxických odpadů a určitě lze tento postup jednoznačně pouze doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 2:17 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jardo, mám dotaz, zda-li je mozne v navodu dle N.Walkera na ocistu krevni lymfy misto Glauberovy soli pouzit Epsomskou? Glauberovu totiz nemam a rad bych ocistu tento tyden provedl

a jeste mam dotaz zda-li sirna patlanice z tucneho tvarohu od fy tusim olma-250g s 150ml ln.oleje ,s 5 pol. lz lnenych seminek , chilli a oreganem je kyselinotvorna nebo zasadotvorna?

Diky

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 4:50 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den Jardo. Jsem dva týdny po porodu a chtěla bych začít dávat své tělo po těhotenství trochu do pořádku. Konkrétně se mi jedná o očistu jater a lymfy. Myslíte že ten vyloučený binec se dostane i do mateřského mléka? Hodlám opět kojit kolem dvou let a příjde mi to dlouho, čekat s očistou. Jaterku jsem dělala ještě před těhu, a byla jsem velice úspěšná, napoprvé ze mě vypadalo skoro dvacet šutrů o velikosti 3cm, a spousta malých.S očistou střev nemám problém a praktikuji. To snad kojení vadit nemůže.Děkuji, mějte se, Azul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Jardo, mám dotaz, zda-li je mozne v navodu dle N.Walkera na ocistu krevni lymfy misto Glauberovy soli pouzit Epsomskou? Glauberovu totiz nemam a rad bych ocistu tento tyden provedl

a jeste mam dotaz zda-li sirna patlanice z tucneho tvarohu od fy tusim olma-250g s 150ml ln.oleje ,s 5 pol. lz lnenych seminek , chilli a oreganem je kyselinotvorna nebo zasadotvorna?

Diky

Určitě a dokonce se mě zdá vhodnější. U té patlanice netuším, to musíte na sobě naměřit, protože výsledek bude u každého jiný.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz