Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 2:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
No právě že nevyšla, měla jsem více kg než předtím. Takže jsem se vůbec nečistila a vše zůstalo v těle?

To je divné v takovém případě bych vyzkoušel nějak v rozumném množství dodat draslík, to by mělo mít silně močopudné vlastnosti a vodu z vás dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 10:25 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dnes už mám zase o to míň, takže nakonec vyšla, ale asi pocením nebo tím že jsem dnes míň pila. Draslík - spolehnout se na jídlo? (brambory, banány). Roztok žádný nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2012 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Dnes už mám zase o to míň, takže nakonec vyšla, ale asi pocením nebo tím že jsem dnes míň pila. Draslík - spolehnout se na jídlo? (brambory, banány). Roztok žádný nemám.

Vhodné je dodávat v rozumném množství draselnou sůl, chlorid draselný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 2:52 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
krasny den z Prahy. Pane Jardo, chtela bych se vas zeptat, jestli je vhodne po 3-dennim pustu udelat hned ocistu lymfy. dekuji a tesim se na vas nazor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 4:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
zvanc píše:
krasny den z Prahy. Pane Jardo, chtela bych se vas zeptat, jestli je vhodne po 3-dennim pustu udelat hned ocistu lymfy. dekuji a tesim se na vas nazor.

Třídenní půst je tak krátkej, že by to co píšu v následujícím odstavci nemuselo vadit. Ale jestli to je první krůček k delším půstům, tak se spíš nauč správný návratovky. Ty na rozdíl od očisty lymfy jindy než po půstu dělat nemůžeš.

Obecně: Očistu bych v návratovce hned po týdenním a delším půstu rozhodně nedoporučoval, protože ovocný kyseliny jsou dost agresivní a dráždí odhalenej trávicí trakt. Navíc nevím, jestli je dobrej nápad tohle provádět v době návratovek, když je proceduru možný podstoupit kdykoliv jindy, kdy není tělo tak oslabený. Možná to ale v tu dobu bude efektivnější a vyplaví se nečistoty ze střev, pokud si je půstař nečistí klystýry. Docela mě zajímá, co si o tom myslí ostatní půstaři a jestli by proceduru doporučili v pozdější fázi návratovky. Přijde mi to zbytečný a možná to bude i více či méně nevhodný.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
krasny den z Prahy. Pane Jardo, chtela bych se vas zeptat, jestli je vhodne po 3-dennim pustu udelat hned ocistu lymfy. dekuji a tesim se na vas nazor.

Zde bych se přiklonil k názoru, který vám píše člen Xeelee, ale u takto krátkého půstu, nevidím v provedení očisty zásadní problém i když si tím můžete dost dráždit střeva a to pak bude asi nepříjemné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:17 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Zde bych se přiklonil k názoru, který vám píše člen Xeelee, ale u takto krátkého půstu, nevidím v provedení očisty zásadní problém i když si tím můžete dost dráždit střeva a to pak bude asi nepříjemné.

Diky vam obema za radu. Je mozne pouzit pouze citrony ? Kvuli kvasince, nechci ji nakrmit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
Diky vam obema za radu. Je mozne pouzit pouze citrony ? Kvuli kvasince, nechci ji nakrmit...

Asi by v tom neměl být problém, i když tolik citrónů ty vám polezou patrně krkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 9:11 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Denny píše:
Tak na to pozor \":!:\" \":!:\" \":!:\"
Očista ledvin se zdá velice snadná, ale pozor! Je nutné vědět, zda nemáte ledvinové kameny či písek. Při této očistě totiž vycházejí ven a pokud vás putující kámen překvapí nepřipravené, můžete zkusit velké bolesti. Je nutné tělo náležitě "změkčit", tzn. týden před očistou jíst pouze zeleninu a ovoce, pít ve velkém množství zeleninové a ovocné šťávy (nezapomínejte na červenou řepu), často se nahřívat, saunovat a koupat v teplé vodě.

Denny : (asi mi už neodpovie, dlho som tu od neho nič nečítal...).... to mi chceš povedať, že tí ľudia čo sú na tukovej diéte, musia úplne zmeniť svoj metabolizmus a dodávať úplne iné palivo a to len kvôli očiste obličiek ? ... \":D\" \":D\" \":D\"
Ja si radšej rozpustím prípadné obličkové kamene podľa matódy GENNADIJ MALACHOV, a to za pomoci byliniek a jedlového oleja. Pre môj konkrétny organizmus to bude šetrnejšie. PRETOŽE NIE KAŽDÁ OČISTA OBLIČIEK MUSÍ ZNAMENAŤ SCHUDNUTIE. Nie každý chudnúť chce. Hlavne tí štíhli nie.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 9:14 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xeelee píše:
Třídenní půst je tak krátkej, že by to co píšu v následujícím odstavci nemuselo vadit. Ale jestli to je první krůček k delším půstům, tak se spíš nauč správný návratovky. Ty na rozdíl od očisty lymfy jindy než po půstu dělat nemůžeš.

Obecně: Očistu bych v návratovce hned po týdenním a delším půstu rozhodně nedoporučoval, protože ovocný kyseliny jsou dost agresivní a dráždí odhalenej trávicí trakt. Navíc nevím, jestli je dobrej nápad tohle provádět v době návratovek, když je proceduru možný podstoupit kdykoliv jindy, kdy není tělo tak oslabený. Možná to ale v tu dobu bude efektivnější a vyplaví se nečistoty ze střev, pokud si je půstař nečistí klystýry. Docela mě zajímá, co si o tom myslí ostatní půstaři a jestli by proceduru doporučili v pozdější fázi návratovky. Přijde mi to zbytečný a možná to bude i více či méně nevhodný.

Pôstári (rozumej tí, ktorí často postupujú hladovky) ... to sú tí, ktorý v honbe za dokonale čistím telom obetujú svoju svalovinu a ochudobňujú organizmus o živiny ? Nenavážam sa do teba, Xeelee, len som si to nemohol odpustiť, a vyjadril sa na margo častých "hladovkárov", ktorý si z hladoviek urobili "šport" ničiaci vlastné zdravie...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 10:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
NOWOCAYN píše:
Pôstári (rozumej tí, ktorí často postupujú hladovky) ... to sú tí, ktorý v honbe za dokonale čistím telom obetujú svoju svalovinu a ochudobňujú organizmus o živiny ? Nenavážam sa do teba, Xeelee, len som si to nemohol odpustiť, a vyjadril sa na margo častých "hladovkárov", ktorý si z hladoviek urobili "šport" ničiaci vlastné zdravie...

Nechápu, nechci pochopit, zjednoduším, odsoudím. Díky, stačilo. Už mě tvý dojmologický výlevy vážně nebaví. Půsty sem podstoupil ze zdravotních důvodů a můj stav se po nich dlouhodobě zlepšil. Navíc sem se během nich cítil fyzicky i psychicky velmi dobře, líp než normálně. Ztráta svaloviny byla velmi dočasná a hladovka je od slova hlad. Já během půstů hlad neměl. Rád bych tě upozornil, že tvůj pohled na stravu není ten jedinej správnej a že tvý názory vychází pouze z toho, že se na tvý stravě cítíš dobře. Uvědomuješ si, že kritizuješ i ty, kterým to co odsuzuješ očividně prospívá a někteří to maj potvrzený i různými vyšetřeními? Nic ve zlém, ale většinou tu působíš jako zaslepenej fanatik, hlásající tu jedinou pravdu.

Buď tak laskav a přestaň se tu navážet do půstů a půstařů, dokud si nenastuduješ aspoň základy. Není to zdaleka jen otázka očisty těla a půsty praktikujou i dokonale pročištění lidé. Tady určitě nenajdeš nikoho, kdo by si půsty zničil zdraví. Teď dlouho žádnej půst neplánuju, ale teším se na to, až zas budu delší dobu bez jídla, protože mi to po všech stránkách dělá dobře.

[Příspěvek je mimochodem čistej útočnej off topic, kterej nemá s předchozí diskuzí nic společnýho. Prober se. A nejlíp na tohle vůbec nereaguj. V tomhle vlákně o tom s tebou nikdo diskutovat nebude a můj názor na tvý chování na fóru už ti jinam psát nebudu. To je ode mne vše.]

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 10:26 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xeelee : reaguješ najagresívnejšie zo všetkých tu na fóre. Pôst teda asi neslúži aj na rozvoj osobnosti (harmónia, atď), ako sa všade píše, a ovocie a zelenina asi nie sú zárukou mierumilovnosti, ako sa hovorí.
Ak sa cítiš počas pôstu lepšie ako počas bežných nepôstnych dní, tak asi počas tých bežných nepôstných dní robíš niečo zle... Alebo ako inak si to vysvetliť ? Si vari skôr naprogramovaný na pôst, než na bežné dni, počas ktorých sa konzumuje potrava ?
Ja sa navážam do pôstovania, ak sa s ním preháňa. Podľa toho čo píšeš, to ty s pôstovaním nepreháňaš. Ale všade sa nájdu "extrémisti", ktorí si z toho urobia "šport"... A výsledok ? Buď nevyrovnané, alebo "neživé" osobnosti... obalené buď kusom tukom (ale bez svalov - pár gramov šliach sa nepočíta...), alebo chudučkí pôstari, ktorí nie sú atraktívni ani pre ženy, ani pre mužov. Alebo poznáš pôstarov, ktorí majú zázračné schopnosti vďaka pôstovaniu ? Ak áno, v čom ? Hovoríš totiž, že sa to nerobí len kvôli prečisťovaniu organizmu... Tak ja som zvedavý na tie "pozitívne vedľajšie účinky"... ktorými určite nemyslím šoky pre organizmus u tých, ktorí pôstujú príliš často.

A aby som nebol príliš off topic .... Dá sa lymfa prečistiť aj inak ako šťavami a pôstom ? Ďakujem za odpoveď (od kohokoľvek, kto na ňu odpovedať vie).

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 10:57 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2011 12:46 pm
Příspěvky: 5
Dobrý večer, Jardo, provádím očistu lymfy a první den se mi vyskytl problém - mám velmi citlivé zuby z těch citrusů. Kolem poledne jsem si je chtěla vyčistit, ale překvapila mě celkem velká bolest. Teď je večer, tak si asi zkusím vyklokatat sodou, jestli to zubům trochu neuleví. Nebo je to blbost? Ještě mě čekají dva dny očisty. Jinak mám zuby dobré, nikdy žádné problémy nebyly. Kdybyste měl nějakou radu, uvítám. Jediné na co jsem přišla je brčko... Díky za o.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 2:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Radka Ch. píše:
Dobrý večer, Jardo, provádím očistu lymfy a první den se mi vyskytl problém - mám velmi citlivé zuby z těch citrusů. Kolem poledne jsem si je chtěla vyčistit, ale překvapila mě celkem velká bolest. Teď je večer, tak si asi zkusím vyklokatat sodou, jestli to zubům trochu neuleví. Nebo je to blbost? Ještě mě čekají dva dny očisty. Jinak mám zuby dobré, nikdy žádné problémy nebyly. Kdybyste měl nějakou radu, uvítám. Jediné na co jsem přišla je brčko... Díky za o.

To brčko je asi dobrý nápad a kloktání sodou také, někdo je na kyseliny z citrusů dost háklivý a zuby to hned vydráždí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 9:06 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 16
Nevím, zda toto bude patřit do očisty lymfy. Mám dlouhodobě silnější nohy, které bolí a bolí i žíly. Moje doktorka jim říká lymfatické nohy. Na žíly jsem začala nosit punčochy a rovněž začala cvičit pilates. Pilates opravdu doporučuji všem. Jednat se neunavíte a spouta pomalých pohybů neustále se opakujících i dělá dobře. Začala jsem již po 3 hodinách pozorovatelně hubnout. Hubne se tím, že se protajhují a uvolňují svaly a k tomu se musí dodržovat dýchání. Začínají mi již pomalu hubnou tlusté nohy. Žádným sportem jsem nikdy nezhubla, jenom nejezením a nyní jsem velice překvapená. Moje okolí, které mě zná také. doporučení: cvičte PILATES - zřejmě toto rozhýbává lymfu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz