Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 9:40 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Má význam čistit lymfu dva dny místo tří? Druhý den jím a piju citrusy a už mi to leze i ušima. Nevím jestli 3 dny vydržím...Navíc mám velké bolesti hlavy,to má asi souvislost s tou očistou,že?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 4:57 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Dobrý den, jak často by se měla provádět očista lymfy? Abych to třeba nepřehnala... \":)\" Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 10:57 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
pisnicka12 píše:
Má význam čistit lymfu dva dny místo tří? Druhý den jím a piju citrusy a už mi to leze i ušima. Nevím jestli 3 dny vydržím...Navíc mám velké bolesti hlavy,to má asi souvislost s tou očistou,že?

tak je to urcite lepsi nez nic,ale nevycistis toho tolik.bolesti hlavy - udelej si klystyr a bolesti zmizi, hrne se ti kysely bordel do tlusteho streva a z toho boli hlava, to same se deje i pri ociste ledvin, jeden dva klystyry to odstrani, navic je to i v navodu, vzdy pred spanim udelat nalev.

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 11:00 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Kacaba píše:
Dobrý den, jak často by se měla provádět očista lymfy? Abych to třeba nepřehnala... \":)\" Díky

kdyz budes jist vitastravu tak to neni moc potreba,kdyz budes jist mouku,cukr atd. tak to je potreba casteji, ale obecne to podle me nicemu nemuze skodit, citrusova stava jeste nikoho nezabila \":)\", jen ten prujem vytahuje z tela mineraly.
ja to delam na jare a na konci leta, ale asi by se to hodilo i nekdy v zime,treba po vanocich ze \":)\". zalezi taky na tvem vnitrnim pocitu, kdyz nejake ocisty udelas tak pak celkem snadno poznas ,kdyz je potreba dalsi.

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 7:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
pisnicka12 píše:
Má význam čistit lymfu dva dny místo tří? Druhý den jím a piju citrusy a už mi to leze i ušima. Nevím jestli 3 dny vydržím...Navíc mám velké bolesti hlavy,to má asi souvislost s tou očistou,že?

Lepší by bylo vydržet, nicméně pomůže i kratší doba, ovšem o to dříve bude potřeba proceduru opakovat. Bolest hlavy souvisí s vyloučeným bordelem s tím nic nenaděláte eliminuje ji většinou klystýr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 7:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Kacaba píše:
Dobrý den, jak často by se měla provádět očista lymfy? Abych to třeba nepřehnala... \":)\" Díky

To se prakticky přehnat nedá, nicméně většinou stačí jednou až dvakrát ročně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 12:42 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Můj první příspěvek, tak musím pochválit bezvadné stránky!

A teď k problému - zaujalo mě čištění krve, mám příšerný atopický ekzém, beru na něj Prednison a používám běžně kortikoidní masti, abych mohla vůbec fungovat, zatím veškeré pokusy o alternativní nápravu či čištění s vysazením kortikoidů skončily hospitalizací, takže pořád hledám nějaký způsob jak na to šetrně, abych to vydržela. Momentálně dělám očistu střeva podle Cingroše, ekzém se zhoršil (i přes to, že dřív mi klystýry ekzém uklidnily), ale kortikoidy (mastmi a Prednisonem) ho udržuju ve stavu, abych nemusela do nemocnice. Bohužel je vysadit teď nemůžu. Potřebovala bych poradit, jak pokračovat - je nějaký způsob, jak ty svinstva vyhnat jinudy než kůží? U očisty lymfy mě zaujalo, že glauberova sůl natáhne toxiny a vyloučí je stolicí, ne kůží - super! Jenže absolutně u mě nepřipadá v úvahu následné pití citrusových šťáv, už jen z pohledu na pomeranč se začnu drbat a otékat. Jde poté pokračovat prostě tekutinami, tj. vodou, čajem, příp. šťávami z něčeho syrového nedráždivého, napadá mě okurka, kedlubna?
Prosím, poradí někdo, jak dál? Je to hrozně těžké, když je člověk v akutním stavu, dal by nevím co za úlevu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 3:33 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
pisnicka12 píše:
Má význam čistit lymfu dva dny místo tří? Druhý den jím a piju citrusy a už mi to leze i ušima. Nevím jestli 3 dny vydržím...Navíc mám velké bolesti hlavy,to má asi souvislost s tou očistou,že?

Sorry, ale pri tej očiste by hlava určite bolela aj mňa, a nemalo by to súvisť s detoxikačnými symptómami (predsa len mám za sebou 6 očíst pečene, XY urinových klystírov, XY výplachov žalúdka, derivačná kúpeľ, rôzne kúpele, a rôzne iné detoxikácie)... Ide o to, že citrusy sú JIN, a už je vonku celkom chladno... Hlava ťa bolí z toho, nie z očisty... Proste teraz dostávaš len samé sacharidy z ovocia, a všetko v jinovej forme... Keby si dva dni nejedol nič a pil iba vodu, určite by ťa hlava nebolela... A očista by bola na hladovke bez štiav ešte silnejšia... Či mi chce niekto povedať, že (príklad) 40 dňová hladovka na urine či na čistej vode je menej účinná ako 40 dňová hladovka na šťavách ? ... Ide mi len o to, aby Písnička pochopil, že ho hlava boli z energetickej nerovnováhy, a nie z detoxikácie ako takej - tá prebiehať MôŽE, ale NIE Z TOHO ho bolí hlava. Som si tým takmer úplne istý.
Prečo som si tým taký istý ??? Lebo mňa hlava nikdy nebolela pri žiadnej očiste, ani pri očistách pečene, ani pri 3 dňovom pôste, ani pri akýchkoľvek iných očistách, ani pri praktikovaní néti, ani pri očiste krve slnečnicovým olejom premieľaním v ústach (robím to dlhodobo)... Ale viem, že keby som jedol a pil tieto dni (polovica októbra) to čo ty, tak by mi bola veľká zima, a pravdepodobne by ma bolela aj hlava...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 11:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Katka2 píše:
Můj první příspěvek, tak musím pochválit bezvadné stránky!

A teď k problému - zaujalo mě čištění krve, mám příšerný atopický ekzém, beru na něj Prednison a používám běžně kortikoidní masti, abych mohla vůbec fungovat, zatím veškeré pokusy o alternativní nápravu či čištění s vysazením kortikoidů skončily hospitalizací, takže pořád hledám nějaký způsob jak na to šetrně, abych to vydržela. Momentálně dělám očistu střeva podle Cingroše, ekzém se zhoršil (i přes to, že dřív mi klystýry ekzém uklidnily), ale kortikoidy (mastmi a Prednisonem) ho udržuju ve stavu, abych nemusela do nemocnice. Bohužel je vysadit teď nemůžu. Potřebovala bych poradit, jak pokračovat - je nějaký způsob, jak ty svinstva vyhnat jinudy než kůží? U očisty lymfy mě zaujalo, že glauberova sůl natáhne toxiny a vyloučí je stolicí, ne kůží - super! Jenže absolutně u mě nepřipadá v úvahu následné pití citrusových šťáv, už jen z pohledu na pomeranč se začnu drbat a otékat. Jde poté pokračovat prostě tekutinami, tj. vodou, čajem, příp. šťávami z něčeho syrového nedráždivého, napadá mě okurka, kedlubna?
Prosím, poradí někdo, jak dál? Je to hrozně těžké, když je člověk v akutním stavu, dal by nevím co za úlevu...

Neřešte kůži, to je k ničemu, řešte omega 3 mastné kyseliny, štítnou žlázu a nadledvinky, to vás zbaví kortikoidů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon lis 05, 2012 1:08 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 12:33 pm
Příspěvky: 30
Díky za odpověď, a jak mám řešit nadledvinky a štítou žlázu? Kůži neřeším, o to nejde, vím, že to je jen ukazatel nějakého problému, že ten problém není kůže, ale teď prostě jiné řešení, jak moct fungovat není, až to jen trochu půjde, chci rozhodně začít pomalu chemii vysazovat. Spíš mi jde o to, že obecně ovoce stav kůže rapidně zhoršuje, citrusy už jsem nepozřela roky a mnohé očistné procedury je vyžadují, tak úplně nevím, co s tím... od minula se nicméně stav o něco zlepšil, mám za sebou jednu šanku, tři týdny klystýrů a několik jednodenních půstů. Přesto bych ráda navázala i těmito ostatními očistami (

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 10:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="Katka2":2sahsynf]Díky za odpověď, a jak mám řešit nadledvinky a štítou žlázu? Kůži neřeším, o to nejde, vím, že to je jen ukazatel nějakého problému, že ten problém není kůže, ale teď prostě jiné řešení, jak moct fungovat není, až to jen trochu půjde, chci rozhodně začít pomalu chemii vysazovat. Spíš mi jde o to, že obecně ovoce stav kůže rapidně zhoršuje, citrusy už jsem nepozřela roky a mnohé očistné procedury je vyžadují, tak úplně nevím, co s tím... od minula se nicméně stav o něco zlepšil, mám za sebou jednu šanku, tři týdny klystýrů a několik jednodenních půstů. Přesto bych ráda navázala i těmito ostatními očistami (

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř pro 05, 2012 5:56 pm 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
Ahoj všichni,
dnes mám za sebou 3 den očisty lymfy s Glauberovou solí.Pocity které uvádíte u mne nenastaly. Každý den dopolední stolice 3x až 4x .První den celou noc škubání v pravém nártu nohy, docela bolestivé a od samého počátku kůry kyselo v puse, Dnes ta kyselost vrcholí.Přestala jsem začátkem roku kouřit a přešla na elektronické cigarety.Během půl roku o 10 kg více.Začali mě bolet nárty,otoky žádné.Přibrala jsem tak nějak celkově,ale stehna lýtka jsou nebo byly tak nějak tvrdé, jakoby špatně fungující lymfa. Dnes bych řekla ,že je to lepší.
Prosím , co vy na to ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv pro 06, 2012 10:23 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Ted v zime nemuzu pouzit cisteni lymfy pomoci citrusu,tak hledam jakykoliv jiny navod.
Vite nekdo o necem?Diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř pro 19, 2012 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Holčička píše:
Ahoj všichni,
dnes mám za sebou 3 den očisty lymfy s Glauberovou solí.Pocity které uvádíte u mne nenastaly. Každý den dopolední stolice 3x až 4x .První den celou noc škubání v pravém nártu nohy, docela bolestivé a od samého počátku kůry kyselo v puse, Dnes ta kyselost vrcholí.Přestala jsem začátkem roku kouřit a přešla na elektronické cigarety.Během půl roku o 10 kg více.Začali mě bolet nárty,otoky žádné.Přibrala jsem tak nějak celkově,ale stehna lýtka jsou nebo byly tak nějak tvrdé, jakoby špatně fungující lymfa. Dnes bych řekla ,že je to lepší.
Prosím , co vy na to ?

Ono je to těžké pokud stojíte a chodíte, tak vám toho zase tolik nebude. Jinak celkově bych se snažil o odstranění kyselosti, to se pak tělu lépe dýchá. Patrně by jste si měla zjistit laboratorně stav sodíku a pokud ho bude deficit, tak jej musíte dodat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř pro 19, 2012 11:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Ted v zime nemuzu pouzit cisteni lymfy pomoci citrusu,tak hledam jakykoliv jiny navod.
Vite nekdo o necem?Diky za odpoved.

Obávám se že mnoho jiných postupů nebude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz