Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 11:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon úno 21, 2011 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den Jardo. Jsem dva týdny po porodu a chtěla bych začít dávat své tělo po těhotenství trochu do pořádku. Konkrétně se mi jedná o očistu jater a lymfy. Myslíte že ten vyloučený binec se dostane i do mateřského mléka? Hodlám opět kojit kolem dvou let a příjde mi to dlouho, čekat s očistou. Jaterku jsem dělala ještě před těhu, a byla jsem velice úspěšná, napoprvé ze mě vypadalo skoro dvacet šutrů o velikosti 3cm, a spousta malých.S očistou střev nemám problém a praktikuji. To snad kojení vadit nemůže.Děkuji, mějte se, Azul.

Příroda tam sice zařadila velice účinnou filtraci, ale něco by se tam dostat mohlo, čili v den očisty bych kojení asi vynechal. Můžete si dopředu nastřádat vlastní mléko, které v té vynechávce použijete a další den již vidím bez problémů. Očisty střeva kojení určitě nevadí, ba právě naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 8:38 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim, mam dotaz, jestli je mozne behem ocisty lymfy dle Dr. Walkera pit take kefir a pridavat do klystyru? asi se tim urcite neda nic zkazit resp. spise naopak, jen bych se chtel ujistit jestli to nejak nesnizuje ucinek ocisty?

Diky

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim, mam dotaz, jestli je mozne behem ocisty lymfy dle Dr. Walkera pit take kefir a pridavat do klystyru? asi se tim urcite neda nic zkazit resp. spise naopak, jen bych se chtel ujistit jestli to nejak nesnizuje ucinek ocisty?

Diky

Pít určitě ne a do klystýru by to patrně nijak vadit nemělo, nicméně asi bych ji dodržoval tak, jak je popsána.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:45 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
V té Vaší směsi: soda citron melasa betaglukan - je betaglukan nějak zásadní? Myslím totiž, že nic takového doma nemám. A proč zrovna takováto směs - kvůli chuti?
Epsomská sůl má stejné přitahovací schopnosti jako Glauberova?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
V té Vaší směsi: soda citron melasa betaglukan - je betaglukan nějak zásadní? Myslím totiž, že nic takového doma nemám. A proč zrovna takováto směs - kvůli chuti?
Epsomská sůl má stejné přitahovací schopnosti jako Glauberova?

Není, to není samostatný betaglukan, ale melasa s betaglukanem, což se běžně prodává, ale pokud máte samotnou melasu, tak betaglukan neřešte. Vhodný je tam hlavně kvůli své účinnosti při rakovinách, ale není podmínkou. Obě sole fungují velice podobně, čili jdou používat obě, ale mě více vyhovuje ta epsomka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 11:32 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
Ledviny jsou filtr a ten potřebuje vyprat, nic jiného tam nehledejte. Jedna kůra zpravidla stačí, ale neměl by to zkoušet člověk s ledvinovými kameny, protože se mohou seknout, pokud rovnou nevyjdou a to dost bolí. Vyjdou sice slušné kousky, ale vždy se to povést nemusí, záleží na typu a tvaru kamene. V těchto případech je třeba dodat po dobu 2-3 měsíců velké dávky hořčíku, které zpravidla kámen celkem bez potíží rozpustí a pak se to dá takto dočistit. Z tohoto pohledu je vhodné si nechat udělat sono ledvin a máte klid, že se tam nic nekousne.

zdravim,
zde pisete ,ze v pripade ledvinovych kamenu je treba uzivat velke davky horciku pro jejich rozpusteni , v jinem vlakne jsem zase cetl ,ze pri rovnani deficitu horciku se muzou ledvinove kameny vytvaret a je treba brat vit. B6 , v pripade ze jsem od posledni ocisty ledvin do sebe naladoval celkem cca 0,5-0,6kg horciku a zadny B6 jsem v tabletach neuzival, je velka sance ze budu nejake kameny mit a mam tedy predtim uzivat nejaky cas B6?
dale by me zajimalo jestli pri ociste lymfy je mozne misto grepu s citronem pit pomeranc s citronem, nevim proc, ale nikde v okoli nemaji vubec zadne grepy,byl sem ve trech retezcich, bohuzel jsem to ale zjistil az dnes rano kdyz jsem vypil davku soli,takze jsem nakoupil pomerance a jedu to s pomeranci

Dekuji moc za info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 10:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
zde pisete ,ze v pripade ledvinovych kamenu je treba uzivat velke davky horciku pro jejich rozpusteni , v jinem vlakne jsem zase cetl ,ze pri rovnani deficitu horciku se muzou ledvinove kameny vytvaret a je treba brat vit. B6 , v pripade ze jsem od posledni ocisty ledvin do sebe naladoval celkem cca 0,5-0,6kg horciku a zadny B6 jsem v tabletach neuzival, je velka sance ze budu nejake kameny mit a mam tedy predtim uzivat nejaky cas B6?
dale by me zajimalo jestli pri ociste lymfy je mozne misto grepu s citronem pit pomeranc s citronem, nevim proc, ale nikde v okoli nemaji vubec zadne grepy,byl sem ve trech retezcich, bohuzel jsem to ale zjistil az dnes rano kdyz jsem vypil davku soli,takze jsem nakoupil pomerance a jedu to s pomeranci

Dekuji moc za info

Na již vytvořené kameny je velké množství hořčíku a čaj Chanca piedra, nicméně pokud velkou dávkou hořčíku rozpouštíte kvanta vápníku usazeného v celém těle, tak může dojít k sedimentaci v ledvinách a je vhodné dodávat i vitamín B6. Osobně se domnívám, že žádný problém nebude, to je dost výjimečné, ale můžete si pro sichr udělat sono ledvin. Na těch pomerančích to bude také fungovat, ale trochu hůře, protože neobsahují kyselinu salycilovou, která právě rozpouští velice účinně vápenné úsady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 9:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
Na již vytvořené kameny je velké množství hořčíku a čaj Chanca piedra, nicméně pokud velkou dávkou hořčíku rozpouštíte kvanta vápníku usazeného v celém těle, tak může dojít k sedimentaci v ledvinách a je vhodné dodávat i vitamín B6. Osobně se domnívám, že žádný problém nebude, to je dost výjimečné, ale můžete si pro sichr udělat sono ledvin. Na těch pomerančích to bude také fungovat, ale trochu hůře, protože neobsahují kyselinu salycilovou, která právě rozpouští velice účinně vápenné úsady.

Dekuji,,
jeste bych mel dotaz, tim ze se pije jen pomerancova,grepova a citronova stava, zustava v jatrech nahromadena zluc,nebo tim ze epsomkou vyvolam kazdy den prujem,tak odchazi i zluc? kdyz uz jsem takto tri dny jen na ovocnych stavach,tak bych to sfouknul i s jatry, a jeste by me zajimalo jak je to se zluci pri melounove monodiete? tam se asi nahromadi a je to ok ze ano?
Diky

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 8:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Dekuji,,
jeste bych mel dotaz, tim ze se pije jen pomerancova,grepova a citronova stava, zustava v jatrech nahromadena zluc,nebo tim ze epsomkou vyvolam kazdy den prujem,tak odchazi i zluc? kdyz uz jsem takto tri dny jen na ovocnych stavach,tak bych to sfouknul i s jatry, a jeste by me zajimalo jak je to se zluci pri melounove monodiete? tam se asi nahromadi a je to ok ze ano?
Diky

Žluč vyloučí pouze tuk, sůl ne, čili té by jste tam měl mít nahromaděné dostatek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 10:49 am 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
jalowiczor píše:
Dobrý den pane Jardo,
Jaký je Váš názor na přístroj zapper, který je popisován v knize
"revoluce v léčení nemocí." Lze ho srovnat s přístrojem godzilla?

Ta jednoduchá varianta zaperu, kterou popisuje Hulda Clark se asi ani nevyplatí shánět, nyní se již dodává o mnoho lepší verze Ravo Zaper. Jde o relativně drahé zařízení, které se dost problematicky nastavuje na správné frekvence a již existují i levnější a lepší varianty s vazbou na počítač. Srovnávat účinky stejnosměrného proudu, tedy Godzily a konkrétního kmitočtu, tedy Zaperu, dost dobře nejde, každé z těchto zařízení pracuje jinak a ovlivňuje jinou oblast zdravotních problémů. Mě se i tak jeví jako velice dobré řešení právě Godzila, protože skoro nic nestojí a krev vyladí celkem rychle, přičemž pokud uvážím, že naprostá většina potíží vychází z krve, tak proč nejít právě touto cestou.

A co říkáte na výrobek Finalzapper?
Příloha:
IMG_4922.jpg
IMG_4922.jpg [ 28.82 KiB | Zobrazeno 14785 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 11:40 am 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobry den pane Jardo,
Rad bych znal Vas nazor na detoxikacni vanicku,zapper,godzilu.domA mam det.vanicku a jeste jsem ji nepouzil.chtel bych prave zkusit cistit krev,ale mam z toho mirnou obavu, aby se neco nestalo.za jak dlouho je mozne sledovat nejake vysledky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
A co říkáte na výrobek Finalzapper?

Již jsem o něm četl a vzhledem k tomu, že jsem ho nikdy přímo neviděl, ani jsem neměl možnost si ho vyzkoušet, nedovedu ho bohužel posoudit, ovšem na první pohled vypadá jako velice dobré zařízení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pon čer 13, 2011 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobry den pane Jardo,
Rad bych znal Vas nazor na detoxikacni vanicku,zapper,godzilu.domA mam det.vanicku a jeste jsem ji nepouzil.chtel bych prave zkusit cistit krev,ale mam z toho mirnou obavu, aby se neco nestalo.za jak dlouho je mozne sledovat nejake vysledky?

Určitě jde o výborné prostředky na vyladění funkcí těla a nevidím důvod proč je nepoužívat. Většinu těchto věcí doma mám a občas používám, přičemž jsem se nikdy nesetkal s něčím, co by mě utvrdilo v jejich nebezpečnosti. Výsledky se dostavují poměrně pomalu a léčba tedy vyžaduje značnou trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:32 am 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 11:03 am
Příspěvky: 20
Jarda píše:
sakul píše:
Řídili jsme se Vašimi radami a ph příliš neřešili. Zde jsou naše postřehy z očisty lymfy.

Nakonec jsme ji dali jen dva dny místo tří, vzhledem ke konci roku - chceme se alespoň lehce zúčastnit dnešních oslav. Oba dva dny jsme pili více jak 2 litry grepovo-pomerančovo-citrónové šťávy naředěné více jak 2 litry ledové vody. Každý z těchto dnů jsme dali klystýr a pořádnou saunu.

První den v podvečer na mne přišla únava hraničící s vyčerpaností. Spal jsem poté 12 hodin a cítil jsem se, přestože jsem přes den vypil 5l tekutin, dehydrován. Oba jsme se potýkali s mírnou zimnicí

Elene, která kůru prováděla se mnou, bolely svaly jako kdyby podávala nějaké sportovní výkony a druhý den kůry se zdálo, že na ní jde zvýšená teplota.

PH se pohybovalo nízko - někde mezi 5-6. Dali jsme zásaditou koupel, která neměla příliš účinek. Je možné, že PH bylo nízké díky probíhající očistě, nicméně máme zkušenost, že nám grepovo pomernačová šťáva hodně snižuje PH i při běžném pití.

Celkový dojem z kůry je, že něco jistě proběhlo. Zimnice až horečka, bolesti svalů a hlavy + nízké PH zřejmě znamenají, že tělo se intenzivně čistilo. Problém u Elene byl, že první den vůbec nešla na záchod, u mne zase nízké PH které trvá dosud (1. den po očistě) a budu jej muset řešit sodou.

Očistu lymfy doporučujeme, nejlépe spojenou se saunou.

On je to opravdu záhul a určitě je vhodnější provádět tuto proceduru v letním období, protože člověk se tolik neprochladí. Prochlazení se sice dá celkem slušně kompenzovat saunou, ovšem stejně je průběh v létě snadnější. Vyloučí se opravdu obrovské množství toxických odpadů a určitě lze tento postup jednoznačně pouze doporučit.

Nemala by ta grepová a pomarančová šťava mať práve naopak silne alkalické účinky veď tak sa to o nich píše ako že vsetky citrusové plody by mali naopak pH dvíhať teda že by mali byt zasadite?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 10:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
iandu píše:
Nemala by ta grepová a pomarančová šťava mať práve naopak silne alkalické účinky veď tak sa to o nich píše ako že vsetky citrusové plody by mali naopak pH dvíhať teda že by mali byt zasadite?

No to ona má, ovšem kyseliny musí z těla ven a ty cesty má většina lidí zablokované a zanesené bordelem, tedy zde je problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz